Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Nepodceňujte starší ženy!

05.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 38 hlasů

„Nepůjdeš nahoru?“ zeptala se mě. Své překvapení jsem nemaskoval a možná i trošičku přihrál. Na rovinu, celý den, který jsme spolu trávili, jsem vázal právě k tomu, abych se s ní dostal někam, kde budeme sami. Nebudu lhát a vylíčím to v celé své nahotě. Je mi třiadvacet a studuji biologii, můj největší zájem tkví v bio-matematických modelech, ke kterým se snažím dostat za pomocí vedlejšího, intenzivního studia matematiky.

dělám bojové sporty, pravidelně posiluji a snažím se vypadat k světu. Přestože na tatami je jedno, kdo má větší biceps, je vhodné mít na břiše housky, na rukou nějaký materiál a dobrý hrudní pancíř. Pokud to není tolik, aby vás to zpomalilo. Slouží to, když už nic jiného jako zbroj a ochrana orgánů. Ti, co někdy dostali takovou, že měli problém dýchat, mi dají za pravdu.Lidé, co mě znají, říkají, že mám dvě odlišná sebevědomí. To jedno je vysoké, které mi pomáhá ve škole i v životě a to druhé, které se snažím na povrch nepouštět, drží jako zajatce všechny mé obavy, které proti mně používá jako zbraň.
Naštěstí, s dívkami se mi daří, alespoň z počátku jednat podle toho zdravého, kecy, vlastně nezdravě vysokého sebevědomí, které tlumím jen vlastní sebereflexí a mám dokonale pod kontrolou, jak moc namyšleně působím. Abyste rozuměli, nepůsobím jako super-ego-idiot, tedy ne, pokud to nechci hrát. Herecký talent, to je velmi užitečná věc. Například přespříliš sebevědomé barbíny nejdřív přesvědčíte, že jste ještě hloupější než ony (a to dá věru práci), a následně pomocí snadných narážek dovedete do stavu, kdy si uvědomí, jak s nimi ve skutečnosti manipulujete. Proč? No, pánové i dámy, ruku na srdce, víme, že drtivá většina krásných slečen, které jsou bez mozku, proplouvají životem jen proto, že tu mrknou očkem, tu roztáhnou nohy. A to já nenávidím. A protože můžu, ukazuju jim, jak je to nepříjemné.
Ale zpátky k tomu krásnému večeru. Léto sice již pokročilo za svou polovinu, ale třicetistupňová denní vedra trvala, a tak bylo lehce po deváté pořád krásně teplo. Má společnice byla k té příležitosti náležitě oděna. Jako správná dáma, která již překročila čtyřicítku, měla šaty. Popis barvy by mi trval asi hodinu, proto to zkrátím. Jakožto muž, který rozlišuje pět základních barev, je určím jako světle červené. Měla boty na podpatku a na krku decentní zlatý řetízek. A její postava? Increadible. O hlavu menší než já, no, možná spíš jen o pořádný pohlavek, blond vlasy s nevinným obličejem s těžko postřehnutelnými vráskami, velká, míčovitá ňadra velikosti i tvaru opravdu pořádných pomerančů (buď úžasná podprsenka, antigravitační vynález, anebo jen ignorovala to, že by člověk měl s věkem stárnout), krásná, opálená lýtka a hlavně, a to je něco, co jsem viděl prvně, dokonal zadeček. Pod šaty se jí rýsovaly kalhotky s nohavičkou, které dokonalý ovocný tvar buď tvarovaly, nebo jen obepínaly. Čert ví, ale vypadal dokonale.
Její věk mi prve vyrazil dech. Když mi řekla, že jí není pětatřicet, na což jsem jí tipoval kvůli jemným vráskám u očí, ale že brzo dovrší pátý křížek, doslova jsem se málem zalkl.„Rád, dáme další kafčo?“ Usmál jsem se. Přestože jsem se snažil tvářit přinejmenším plaše, přišlo mi, že bojuji s něčím, proti čemu nikdy nemohu obstát. Proti zkušenostem. I géniové musí sklonit hlavy před životním moudrem. Přiznejme si, na rovinu, po dvacítce jsme pořád neopeřený kuřata, co se snaží kokrhat. Vždycky jsem doufal, že to, že si to uvědomuji, mi dává výhodu. Čerta starýho, hej?
Odemkla a zavolala výtah. Zavřel jsem domovní vrata a galantně jí otevřel dveře. Potom jsem si uvědomil, že muž vstupuje do výtahu první a reflexivně syknul. Výtah se rozjel, a já se koktavě omluvil, za svou nevychovanost.
Zasmála se hlasem na pomezí sopránu a altu a řekla, ať to neřeším. „Jsi jediný kluk ve tvém věku co znám, který to tak hrotí.“
Svou ruku, která mi mimoděk prohrábla vlasy, jsem zastavit nestačil. Ač jsem zprvu mírně přihrával, jak šlo do tuhého, začínal jsem ztrácet jistotu.
Výtah zastavil, nechal jsem ji (doufám, že správně) jako první vystoupit. Odemkla byt, zuli jsme si boty. Já v ponožkách, ona naboso jsme prošli chodbou. „Dveře před tebou jsou záchod, vedle koupelna, já se….“ nedořekla, nebo´t sem do ní zezadu neopatrně narazil. Hlavou mi bleskla slavná scénka: zase jste se kochal, pane doktore, ale nemohla obstát před faktem, že jsem do ní narazil podbřiškem, čili musela cítit, že tato situace má zvláštní fyziologický dopad na mé tělo. Neotočila se, po krátkém zaražení mě provedla i zbytkem bytu. Dal bych měďák, abych věděl, co se jí přitom mihlo hlavou.
Namísto kávy mi dala k otevření láhev červeného a pokračovali jsme v konverzaci. Celou ji psát nebudu, znáte to, ani si to nepamatuji. Víno udělalo své. Jen víno? Ne, asi ne. Jak seděla v křesle, nohu přes nohu, šaty kousek nad kolenem, pravidelné dýchání zdůrazňující ta nádherná ňadra. Opravdu jsem nemohl zamaskovat, co to se mnou dělá. Když padla láhev a oba jsme v ruce drželi poslední sklenku, vzpomněl jsem si na svého kamaráda. Ten již brzo bude patřit k důchodcům, a jednou mi řekl: „V životě lituju jen toho, co jsem nezkusil.“Využil jsem již chvíli trvajícího ticha, obrátil jsem do sebe poslední zbytek vína na ex a vstal. Zrovna zamyšleně koukala do nikam, jak se slušně říká, a tak nestačila zareagovat. Sehnul jsem se a přimáčknul své rty na její. Ztuhla, ale neodporovala. Měl jsem dojem, že francouzský polibek by všechno jen komplikoval, a tak jsem se omezil na jemné vsání jejího spodního rtu, po kterém jsem zakmital jazykem.
Potom jsem se jí podíval do očí. Zvědavost, touha, rafinovanost a mírné rozpaky. Zajímavé, kde ty se tam vzaly? Kleknul jsem si před její nohy a sjel po nich rukama. Tentokrát bylo dominantní překvapení. Že by nečekala, že začnu takhle? Opravdu nevím.
Jemně jsem její nohy rozevřel a políbil z vnitřní strany pravé koleno. Asi se chystala něco říct, tak jsem jí chtěl dát prostor. Přestal jsem a zadíval jsem se na ní. Rozmyslela si to (až teď si uvědomuji, že musela číst i ona ve mně, čili by bylo přesnější psát: došla k závěru), bez hlesu zavřela oči a pohodlně se opřela. Tomu já říkám tichý souhlas.
Rozhodl jsem se být pomalý, něžný a najít, co se jí líbí. Tak si to asi nejlépe vychutná, tedy doufám. Líbal jsem jí střídavě nohy, polibky prodlužoval a posunoval se pořád blíž k cíli. Rukama jsem jí pomalu vyhrnoval šaty k pasu a ve správnou chvíli zachytil prsty gumu kalhotek. Vstřícně mi nadzvedla pánev a já po rychlém přivonění odhodil bílou krajku stranou. Políbil jsem její stydké pysky a vmáčkl jazyk mezi ně. Překvapilo mě, jak moc byla už vlhká. Ochutnal jsem její nektar a jazykem objel klitoris. Kmital jsem po něm pomalu jazykem a palci držel její nitro otevřené. Ticho večera narušovalo její, již zcela znatelné sténání. Pokryl jsem ji slinou, jemně vsál klitoris a neustával jsem v pomalém kmitání. Její prsty mi vjely do vlasů a něžně mě tiskly k jejímu pohlaví. Cítil jsem, že se jí to blíží. Rychle jsem přemístil ruce, plynule, ale nesmlouvavě do ní zasunul dva prsty, zvedl jsem je do míst, kde jsem tušil G-bod a zároveň nezměnil jakýmkoli způsobem rytmus jazyka. Prohnula se, nadzvedla zadeček a bylo cítit, jak její vzrušení poskočilo. Líně jsem ubral na intenzitě, přestal sát a vysunul prsty ven. Následně jsem je zase stejně dynamicky zasunul, ale lízání jsem nezintenzivnil. Její ruce mi doslova drtily hlavu, věděl jsem, že už je to blízko. Obnovil jsem původní intenzitu, ale prsty v ní nechal. Poznal jsem zlom, začala se rychle a přetrhovaně nadechovat a spolu s tím zvedala zadeček a prohýbala záda. Se stoupáním jejího vzrušení jsem mírně zvyšoval intenzitu kmitání. Ve správnou chvíli jsem přestal kmitat, jemně vsál klitoris a mírně na něj tlačil špičkou jazyka, aniž bych pokračoval v pohybech. Zakřičela, padla zpět do křesla a nohama mi semkla hlavu. Nadechla se, znovu chrčivě zaúpěla a já vnímal, jak mi její vnitřní svaly ždímají prsty. Třes ustával jen pomalu, ještě
několikrát sebou trhla a pomalu znova rozevřela nohy.
Teprve teď jsem ústy opustil její svatyni a zvedl k ní hlavu. Uvědomil jsem si, že mám celou mokrou bradu, při orgasmu musela vyprodukovat opravdu hodně svého nektaru. Otřel jsem si ji hřbetem ruky a podíval se jí do obličeje. Oči měla zavřené, hlavu zvrácenou dozadu a hluboce oddechovala. Začal jsem tedy znovu líbat na vnitřní stranu stehen, abych jí co nejvíce prodloužil odeznívání orgasmu
Jemně mě odstrčila a vstala. Napodobil jsem ji a přijal její polibek. Líbala zkušeně, její jazyk tančil tango a můj stěží dupáka, přesto doufám, že nebyla zklamaná. Pravděpodobně ne, protože hned jak se odtrhla tak řekla, že to s jazykem na svůj věk vážně umím, a že nemyslí jen líbání. Sundala si přes hlavu šaty a já drze svlékl tričko. Znovu jsme se dychtivě políbili a já jí jednou rukou bleskově rozepnul podprsenku. Uvědomil jsem si, že správně bylo za cé. Prostě ignorovala stárnutí.
Chtěl jsem si je vychutnat, ale otočila se ke mě a za ruku mě odváděla do ložnice. Povalila mě na postel, a když jsem se pokusil narovnat, strčila mě jemně, ale nesmlouvavě zpět k matraci. Sundala mi trhnutím trenýrky (spodní prádlo v létě nenosím) a za stálého očního kontaktu mi jazykem objela celou délku mého údu. Neměl jsem hlavu čím podepřít, tak jsem si lehnul a čekal. To, co následovalo, je těžké popsat. Opravdu nevím, co dělala s rukama, s ústy, s jazykem. Pamatuji si jenom, že jsem sténal a vzdychal, jako kdybych měl umřít, a cítil jsem, jak se mi penis plní k prasknutí ejakulátem. Rukama jsem křečovitě svíral prostěradlo a snažil se ho pod sebou roztrhnout. Byl to nejintenzivnější zážitek s orálním sexem v životě. Když už jsem si myslel, že zešílím, protože mi pořád nedopřávala úlevy orgasmu tak najednou přestala.
Než jsem se vzpamatoval, nějakým zázračně rychlým grifem mi na penis navlékla kondom a vzápětí mě už líbala. Stočil jsem ji pod sebe a nasadil ho na její stydké pysky. Pomalu jsem ho tlačil dovnitř, ale musel jsem se zarazit, napoprvé se celý nevešel. Úspěch jsem zaznamenal až napotřetí, kdy jsem se k ní přimáčkl celým tělem. Helena se chvěla, byla napjatá a přerývavě dýchala. S normální holkou bych musel něco podniknout, ale ona se pouze zavlnila, našla vhodnou polohu a napětí jí z tváře zmizelo. Zázrak.
Začal jsem s dlouhými a pomalými kopulačními pohyby. Díky její zkušenosti sladila v přesné rychlosti své přirážení a téměř ihned jsme souložili, jako dávní milenci. Měnil jsem přírazy, i rychlost i hloubku, ale, neptejte se mě proč, i přes její dokonalou průpravu jsem dokázal držet své vzrušení na uzdě. Zato ona po čase začala tuhnout, její pravidelné sténání ztratilo na častosti, ale získalo na intenzitě. Ve chvíli, kdy se propnula do luku a svými nohami mě k sobě přimáčkla a zamezila mi v pohybu, jsem kousnul do polštáře pod její hlavou a vychutnával si její rozkoš s ní.
Jakmile se vzpamatovala, přetočila mě na záda, a začala s kopulačními pohyby v pozici na koníčka. Chvílemi mě líbala a já jí rukama mačkal zadeček, chvíli byla narovnaná a nechala mě, ať masírují její dokonalá prsa. Měnila i rychlost pohybu, a já za chvíli přestal mít jakékoliv ambice na tom to jakkoliv řídit. Byl jsem dokonale pod jejím vlivem, rozkoší jsem téměř nevnímal nic než její pravidelné sténání.
Uvědomil jsem si, že to na mě jde. I ona už tuhnula a vyrážela zvláštní zvuky, které byly ovšem nesmírně vzrušující. Najednou tvrdě dosedla a svezla se mi prsa na hruď. Sténala a kousala mě do ramene a já cítil, jak mi po stehnech teče její ambra. Já jsem však také nebyl daleko. I v orgastickém opojení se pořád mírně pohybovala a já cítil, jak mi penis nabobtnává a do páteře se mi zahryzla železná nestvůra. Když ucítila moje pulsování, v rychlosti se ze mě svezla, stáhla mi ochranu a nechala, a´t jí mé sperma kropí tělo. Takové množství jsem snad ještě neviděl ani v pornofilmu. I když nejsem žádná fabrika, snad osmkrát jsem do ní vypálil plnou dávku, zasáhl jsem všechny důležité orgány jako mozek a srdce i ledviny. Prostě voják z povolání hadr.
Zpětně vám povím, že to byl asi nejsilnější orgasmus v životě. V tu chvíli bylo těžké to popsat, doopravdy jsem otevřel dveře k takové rozkoši, jakou jsem ještě nezažil. Po testech na HIV, které byly negativní, se dále vídáme a nemusíme se omezovat na ejakulaci na tělo. Řeknu vám pánové, nepodceňujte starší dámy! Mají neustálou chuť a ta moje i pořádný apetit!

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist