Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Nejhorší noc mého života

12.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 9 hlasů

Jmenuji se Alena a je mi sedmnáct let. Příběh, který vám sem napíšu, se mi stal před dvěmi lety, tehdy mi bylo patnáct

Byla zima, únor a jsem šla pěšky domu z oslavy mé kamarádky. Bylo asi půl dvanáctý večer a já jsem se chvěla zimou a těšila se,  až budu doma. Procházela jsem temným podchodem, když v tom se za mnou ozval hlas : “ neotáčej se a nekřič“ byla jsem vyděšená a ve stresu jsem si ani neuvědomila příkaz a otočila jsem se.

Viděla jsem může v tmavé bundě, jak se ke mně přibližuje. Začala jsme křičet, ale nikdo tam nebyl. Muž mi zacpal pusu a táhl mě pryč. Na ulici mě hodil do kufru auta a odjel pryč. Brečela jsme, byla jsem zoufalá a nevěděla jsem, co mám dělat. Asi za dvacet minut jsme zastavili a muž mě vytáhl z auta. Přivedl mě do malého útulného bytu a zavřel do pokoje. Sám někam odešel. Pokojík byl malý, útulný a docela pěkný. Muž za chvíli přišel a řekl, že se jmenuje Radek a že když budu poslouchat, tak se mi nic nestane a ráno se vrátím domů živá a zdravá. Radek byl vysoký a svalnatý muž okolo 25 let. Než jsem se vzpamatovala, začal ze mě strhávat oblečení a povalil mě na postel. Začala jsem se cukat, ale v tom okamžiku mi přiletěla facka. Hlava se mi zatočila a já jen bezmocně ležela na posteli. Už jsme byli oba nazí a Radek si začal honit svoji kládu. Já jen vyděšeně ležela na posteli, protože jsme nikdy na živo mužský penis neviděla. Radek na mě zařval: kuř ty děvko jedna špinavá“ připadalo mi to nechutné, ale i přes odpor jsem vzala jeho penis do pusy a začala ho lízat a sát. Když už mu pořádně stál, přikázal mi, ať si lehnu na postel a roztáhnu nohy. Věděla jsem, co přijde a snažila jsem se bránit, ale marně. Přiletěla mi další facka a já opět jen bezmocně ležela na posteli. Radek přiložil špičku penisu k mojí mušličce a chvíli po ní jezdil. Potom nečekaně přirazil. Projela mnou nečekaná bolest. Cítila jsem, že mě to za chvíli roztrhne, že takový tlak nevydržím. Mezi tím už ve mně Radek začal jezdit jak zběsilý. Už jsem nevnímala, byla jsem bezmocná, a všechno mě bolelo, jen jsme ležela na posteli a vnímala tupou bolest. Radek najednou vyndal svůj penis a začal mu stříká na moje ještě ne příliš velké kozičky, které pak ještě několik minut trápil svými prsty. Potom mi přikázal, ať si kleknu na čtyři. Udělala jsem to. Najednou jsem cítila, jak mi něco studeného přikládá k zadečku. Došlo mi, co bude následovat. Začala jsme prosit ať mě nechá být, ať mě pustí, ale bylo pozdě….. Radek prudce přirazil svůj ohromný penis do mojí úzké prdelky. Ucítila jsem nesnesitelnou bolest, Radek stále zrychloval, až jsme ucítila nesnesitelný tlak, zatočila se mi hlava a omdlela jsem . Když jsem se probudila, ležela jsem znovu v tom stejném autě jako na začátku a modlila se, že to byla jen noční můra. Najednou se ozval Radek: “ tak co, už si v pohodě “ řekla jsme, že jo, i když jsem nebyla. Mušlička mě pálila a bolela a zadeček ještě víc. Radek otevřel dveře od auta a já vylezla ven. Ocitla jsem se ve vedlejší ulici našeho baráku. Byla jsme šťastná. Radek mi řekl že můžu jít, ale ať se jenom opovážím se o tom někomu jenom zmínit a uvidím. Nějak jsem se dobelhala domu. Bylo asi půl sedmé ráno a já si šla lehnout do postele a přemýšlela o tom, co se vlastně stalo… Kde vlastně Radek zjistil kde bydlím?….

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist