Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Návštěva u kamarádky

Kategorie: Lesbičky
06.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 11 hlasů

Ležely jsme spolu na trampolíně, sluníčko na černou textilii pěkně vypalovalo. Oblečené jsme byly jen v tričku a šortkách. Jaká je to pohoda se takhle válet!
Ležela jsem na břiše s rukama složenýma pod hlavou a tiše oddychovala. Snad bych i usnula, kdyby…
Kdyby se její ruka nevsunula pod můj podbřišek… Trochu jsem nadzvedla pánev, abych jí udělala místo. Její prstíčky po chvíli zajely do nohavičky kraťásků a vyvolávaly slastné pocity na mou oholenou kočičku.

Snad bych i byla a tekla skrz textili jak přes sítko, ale přišla její sestra na návštěvu a vzrušující atmosféra byla pryč.Těšily jsme se na večer, já a moje spolužačka ze střední. K večeři jsme si udělaly čínu s bagetkami a zeleninovým salátem. Pak se pohodlně usadily na gauč a důvěrně si povídaly. Kolem jedenácté mi kamarádka nabídla sprchu nebo koupel. Vybrala jsem rychlou sprchu, protože v koupelně nebylo moc teplo a také už jsem spěchala… (Ve sprchovém koutě není tolik prostoru…)
Sprchovaly jsme se současně, já umyla jí a ona zas mě. Přitom jsme se políbily na naše intimní místečka, od krku, prsou, bříška a jen letmou pusinku na pohlaví to skončilo.
Zabalily jsme se do osušek a odešly do ložnice. Už tam byly připravené rozsvícené svíčky. To teda fakt nevím, kdy je odběhla zapálit. Snad někdy, kdy jsem si zrovna odskočila na toaletu.
Když viděla, jak se třesu zimou, řekla, ať si lehnu, že mě zahřeje a že si mě vychutná… Lehla jsem si tedy na záda a oddala se její vládě. Pokrývala mě něžnými polibky od krku dolů jako drobnými dešťovými kapkami. Cítila jsem na těle vlhkost jejích slin, dotyk jejích rtů a jazyku. Po několika minutách už trůnila mezi mými stehny. Vzala klitoris mezi palec a ukazováček, jako by chtěla nabrat špetku soli mezi prsty a vášnivě ho mnula. Udělala mě 3x po sobě. Zprvu to bylo velmi podmanivé a neměla jsem touhu se jí dotýkat, ale s narůstajícím vzrušením, rostla má chuť na ní.
„Chci tě také lízat!“ křikla jsem na ní.
„Tak jo.“„Chci do 69 a nechci už ležet. Teď budeš na lopatkách ty!“ řekla jsem jako generál a povalila ji. Ihned jsem ponořila hlavu do jejího klína, jako by mě nějaký silný magnet přitáhl. Měla takovou dlouhou úzkou štěrbinku, hladce oholenou kundičku s klitorisem naběhlým jako kulička hrášku. Chytla jsem ji do prstů a stejně jako hrášek se pokoušet utéct. Byla totiž pěkně vlhká a klouzalo to. Zapojila jsem jazyk a kochala se kundičkou jak omamným květem. Stejně jako ona. Byla opravdu hodně vzrušená, své vzrušení přenášela na mě a já to svoje na ní. Lízaly jsme si mušličky, až jsme se střídavě jedna po druhé udělaly. Když jsem byla po páté, byla po druhé, ale řekla bych, že její orgasmy byly hutnější, intenzivnější a divočejší. Skoro jsem se bála, že jsem jí ublížila, že jí to bolí, zrovna když jsem jí přitom prstila. Ale ona namáčkla mou ruku hlouběji, takže mé prsty zajeli do její kundičky úplně celé a já cítila, jak z ní vytryskl pramen. Nakonec jsem ji tam znovu políbila a nektar jsem z jazyku přenesla do jejích úst. Náš poslední polibek na dobrou noc.
Pokud vás mé psaní zaujalo, mrkněte také na mé stránky http://sara-crazy.blogspot.cz AHOJ a KRÁSNÝ DEN VŠEM

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist