Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Narozeninový dárek

01.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 37 hlasů

Jsme s přítelem Jirkou už téměř 4 roky a náš sexuální život je průměrný. On by to mohl mít pořád a u mě hraje velkou roli aktuální nálada. Zatímco on je spíše submisivní, rád experimentoval a neustále zkoušel něco nového, tak já, i přesto, že jsem ta dominantnější, mě to příliš neláká. A právě díky tomu začal v posledních měsících náš sexuální život lehce pokulaávat. Nejen, že se snížila frekvence našich styků, ale když už k něčemu došlo, tak to byla jen klasika a za pět minut bylo po všem. Mě to až tak nevadilo, ale na něm bylo vidět lehčí podráždění a nespokojenost.

Jak čas plynul, blížily se i přítelovy narozeniny. Pravidelně se vyptával, co pro něj chystám a na co se má těšit. Já mlčela jako hrobka a dělala drahoty s tím, ať se nechá překvapit. Upřímně jsem pro něj ještě nic neměla a vůbec nic mě nenapadalo, co mu koupit, proto jsem takhle mlžila.
Narozeniny se kvapem blížily a já stále nic neměla, proto jsem se rozhodla vyložit karty na stůl a sdělit to příteli narovinu. Spoléhala jsem se nato, že se jako dospělí lidé domluvíme na nějakém dárku, který by se příteli hodil a po kterém touží, než abych vymýšlela blbosti a koupila nějakou cetku, která bude nakonec nevyužitá ležet bůh ví kde na dně šuplíku.

Když došlo na lámání chleba v podobě rozhovoru s přítelem, překvapila mě jeho reakce. Nechtěl nic konkrétního, jen řekl: Překvap mě!

Nevím, kde se ve mně najednou vzala ta myšlenka, ale při pohledu na něj, mi hlavou bleskla myšlenka, že by se mohlo jednat o něco se sexuální tématikou. Na konci rozhovoru jsem příteli odsouhlasila jeho přání ohledně překvapení a začala vymýšlet.

Přítel už dlouho mluvil při intimních rozhovorech, že by rád zkusil trojku a tak podobně, ale já z toho příliš nadšená nebyla. Hlavně proto, že se mi zdálo hloupé přizvat k našim hrátkám nějakého kamaráda, jelikož by se mohly narušit společné vztahy, a zvát si někoho úplně cizího třeba na inzerát jsem zavrhla ve svým myšlenkách hned.

Nicméně ve mně představa, nějak spojená se sexem ve třech stále hlodala. Zbývalo pět dní a já vymýšlela stále větší blbosti, jako dát příteli poukaz na erotickou masáž nebo něco podobného.

Jednou jsem však šla na nákupy do města a potkala dlouholetého kamaráda z tenisu Petra. Potkali jsme se na parkovišti před obchodním domem a prohodili pár slov, zejména o rodinách, práci a vůbec o tom, co se změnilo za poslední rok, co jsme se neviděli. Petr se přestěhovat od rodičů do vlastního a začal podnikat. Pochválila jsem mu auto, měl ho opravdu pěkné, krásný sporťák (i značku VW jsem poznala ), ale odvětil, že je na leasing a s odstupem času lituje, že do toho vůbec šel. Je to sice prý lapač na holky, ale to pozadí už žádná nevidí. Z rozhovoru vyplynulo, že také zrovna přijel a musí ještě nakoupit něco na večeři. Šla jsem s ním, protože jsem také potřebovala nakoupit na další dny a navíc jsem měla domluvené nehty u kamarádky v salónu, ale měla jsem tam být až za hodinu. S Petrem jsem projeli celý supermarket a já se dozvěděla, že se před půl rokem rozešel s přítelkyní a teď se víceméně věnuje práci. Začal dělat obchodního poradce a říkal, že mu to zatím celkem vyhovuje. Jen tak jsem nadhodila, co nějaká známost, načež odvětil, že teď zatím nic nechce, že rány se ještě nezahojily.

Jak jsme se blížili k pokladně, napadlo mě, jestli má Petr stále stejné číslo a že bychom ho někdy mohli pozvat k nám na kafe a zákusek. Ještě, že mě to napadlo, protože měl Petr čerstvě skutečně nové číslo a tak mi ho dal.

Podáním ruky a popřáním vzájemného úspěchu jsme se rozešli, ale věděli jsem, že se určitě ještě uvidíme.

Já po návštěvě supermarketu ještě zašla ke kamarádce, probrala pár dívčích záležitostí a zamířila směr domů. Byly zrovna 4 hodiny a tak byla všude zácpa a kolono se táhla jako smrad.
Po návrat domů jsem vybalila nákup, převlékla se a ještě s čerstvými myšlenkami na Petra jsem zabrousila na internet na stránky tenisového klubu a hledala pár fotek ze starších let, kdy jsme ještě hrávali s Petrem ve stejném tenisovém klubu. Nebyl nikdy nijak vysoký a statný, ale svou pružností a rychlostí byl na kurtu neudolatelný. Několikrát jsme spolu hráli smíšenou čtyřhru, což s Petrem byla většinou záruka výhry.

A v tom se zrodil plán, co takhle zapojit Petra do narozeninové překvapení?!

No jasně, s Jirkou se znají jen tak letmo, a vždycky se k sobě chovali přátelsky. Myšlenka ohledně trojky začala být čím dál silnější, ale vždycky jsem se rychle vrátila do reality s tím, že to přece nejde!

Než jsem se probrala všemi vzpomínkami s Petrem a fotkami na stránkách klubu, bylo již půl šesté a já zaslechla Jirkovo auto před barákem. Dneska mu to opravdu seklo, oholen, navoněn a vyjímečně ani nebyl viditelně unaven po náročném dni v práci.

Ohřála jsem mu večeři z předchozího dne. Poté se šel Jirka převléknout do domácího a sedli jsme si k televizi. Jako vždy začal Jirka lehce dotírat. Hladil mě po vlasech a dotýkal se mě tam, kde mi to bylo příjemné. Chvíli jsem dělal jakože nic, ale už to nešlo vydržet a já mu to začala oplácet. Po chvíli mazlení se už Jirka neudržel a sundal ze mě triko, načež mi začal mačkat má prsíčka. Chtěla jsem mu zajet ruku do rozkroku, ale jeho doteky byly tak úžasné, že jsem byla jako znehybněná a oddávala se jen jemu. Za chvíli ubral a já se mohla začít věnovat jeho rozkroku. Nejdřív přes kalhoty a následně po stažení kalhot i přes boxerky. Tohle má Jirka rád, což dokázala i skvrnka na jeho prádle. Pojď, pojď, škemral a začal mi rukou zajíždět pod kalhotky. Tak už jsem byla napnutá jako strunka a proto jsem osvobodila jeho chloubu a začal ho jemně a pomalu kouřit. Zasténal slastí a začal mě hladit po
vlasech.
Jirka má tohle moc rád, ale já mu to dopřávám jen občas a né moc dlouho. To jsem mrcha co?!  Když už mě to přestávalo bavit, přesunula jsme se k jeho obličeji a začalo ho vášnivě líbat. Z každého polibku byla cítit vůně Jirkova penisu a hrozně nás to oba vzrušovalo. Jirka mezitím už brousil rukou v mých kalhotkách a strkal prstíky do mé tekoucí štěrbinky, ze které už se také linula omamná vůně. Jirka důkladně prozkoumal prsty každý můj vnitřní záhyb, pak prsty vyndal a přímo přede mnou si je olízl. To už jsem nevydržela a vykřikla,: Ty prase, už chci vošukat, rozumíš?! Jirka měl rád podřízenost a tak ho to rozpálilo ještě vic. Naslinil si penis a nasměroval si mě na něj. Já se na něj nabodla a začala pomaličku kroužit pánví. Jirka chtěl začít přirážet, načež jsem ho rázně okřikla, ať toho hned nechá. Nejdřív se chci povozit sama! Poslechl!

Tekla jsem opravdu hodně a každý příraz hlasitě mlaskal. Bylo to opravdu vzrušující. Po vystřídání několika poloh mi Jirka naznačil, že už dlouho nevydrží a ptal se, jak to chci zakončit. Já mu špitla do ouška, že: Všechno dovnitř! Toho se Jirka lekl, protože věděl, že nic neberu a neměl kondom. Běžně u nás děláme přerušovanou soulož… Z Jirky vyšlo jen: Ale počkej… Načež jsem mu odvětila: Tys nerozuměl? Všechno dovnitř! Jirka zkrotl a bylo na něm vidět, že vzrušení dosáhlo vrcholu! Několik škubnutí penisu znamenalo asi 5 horkých výstřiků do mé lasturky.
Věděla jsem dobře, že se nemůže nic stát, zaprvé jsem měla těsně po periodě a za druhé jsem si aplikovala po příjezdů domů Pharmatex, který mi doporučila kamarádka. Nezbývalo mi tedy, než věřit… O tom ale Jirka nic nevěděl :-).

Po Jirkově výstřiku jsme leželi v objetí a jeho penis byl stále ve mně. A protože bylo na Jirkovi vidět, že je dnes opravdu při chuti, udělala jsem něco, co jsme ještě nikdy doposud neudělali a já vůbec netušila, jak se to bude Jirkovi líbit!

Já ležela na zádech a Jirka na mě, řekla jsem mu, ať ho pomalu vytáhne a lehne si vedle mě na záda. Udělal přesně tak, jak jsem u řekla. Lehl si ale stejně jako já a tak jsem mu ještě řekla, ať si lehne tak, jako bychom chtěli jít na 69-tku. Obrátil se tedy na zádech o 180 stupňů a jeho hlava byla nyní u mých chodidel. A nyní přišla chvíle mého spontánního plánu! Obrátila jsem se na 4 a namířila svou kundičku přímo nad Jirkův obličej. Než stačil pochopit, co se děje, namáčkla jsem se svými horkými pysky na jeho ústa a řekla mu jen: A teď to všechno vylízej! A dočista! Udělal jsi bordel, tak uklízej! Nejdřív se Jirka snažil trochu vzpouzet, ale naznačila jsem mu stiskem stehen kolem jeho hlavy, že není cesty úniku. Když ze mě Jirka vysrkl první dávky spermatu, zpozorovala jsem, že se jeho penis začíná opět probouzet, načež jsem dodala: Jo, tak tobě se to líbí, jo? Vylizovat sperma ze své manželky?! Hmm
…máš zvláštní chutě, ty prase jedno!

Když Jirka dolízal poslední kapku a dokonale očistil mou dírku, řekla jsem, a takhle to bude už vždycky! Měli byste vidět jeho výraz :-). Samozřejmě jsem to nemyslela vážně, ale když chtěl vždycky tolik experimentovat, tak tady to měl!

Večer, těsně před usnutím mi řekl, že to byla něco úžasného a moc se mu to líbilo, být takhle ponížen vylizováním spermatu.

Dali jsem si pusu na dobrou noc a šli spát.

Já nemohla usnout a pořád jsem přemýšlela o dárku k narozeninám. Pohledla jsem na spokojeně spícího Jirku a v tom se začal rodit můj plán!

Hned ráno po snídani jsem vzala mobil a zavolala Petrovi, jak se má a co dělá. Řekl, že je zrovna v kanclu, ale víceméně má dnes volnější den, takže to kolem jedné zabalí. Nadhodila jsem mu, jestli nechce zajít na kávu a on souhlasil. Sešli jsme se v útulné hospůdce na okraji města. Tentokrát bylo víc času probrat s Petrem život, než jen minule při nákupu. Přiznal se, že ačkoliv zatím přítelkyni nehledá, tak jako každý chlap potřebuje občasné uvolnění a tak to řeší buď kamarádkou, která ale bydlí 150 km daleko nebo holkama na inzerát. Upřímně mě to dost zaskočilo, ale vzápětí dodal, že si pečlivě vybírá a vždy pouze s ochranou.

Po vypití kafe jsme se zvedli a šli k autům. Myslela jsem si, že už každý pojedeme domů, ale Petra ještě napadlo, jestli se nechci podívat k němu do bytu, že to nedávno předělával a že by se chtěl pochlubit. Souhlasila jsem a tak jsme vyrazili každý svým autem, nebylo to daleko, Petr bydlel na periferii města s panelákovou zástavbou. Už když jsem jeli výtahem, připadala jsem si divně. Petr trochu vtipkoval, prý že je rád, že ten panelák nemám 200 pater, ale jen 7, že cesta výtahem mu trvá dýl, než cesta autem z práce. Já se jen pitomě ušklíbla. Cink – už jsme byli nahoře. Petr odemknul a pozval mě dál. Měl to opravdu pěkné, útulná 2+1, plovoucí podlaha, vyštukováno. Opravdu moderní byt. Jen černobílý nábytek a celkově velmi vkusné a střídmé. Zeptal se, jestli nechci něco k pití, tak jsem řekla že vodu. Petr po mě mrknul, přece nebudeme zapíjet můj nový byt vodou… Přinesl dvě těžké skleničky a nalil do nich něco čirého. Až po přičichnutí jsem ucítila pachuť whisky, kterou já osobně nesnáším. No nic, ze slušnosti jsem ji tam kopla a byla ráda, že to mám za sebou. Petr mi šel ještě ukázat koupelnu, která byla také kompletně předělána. petr se s omluvou dovolil, jestli se může jít převléct do domácího, že je hned zpátky. Opravdu, za minutu byl zpět, ve slušivých teplácích a těsném tričku. Opravdu mu to slušelo. I v těch teplácích byl tak nějak sexy! A v tom se mě zhostil šílený nápad! Začala jsem znovu rozebírat vztahy a vrátila se k tématu Petrových aférek se slečnami z inzerátů. Nevím čím to bylo, asi tou whisky, na mě alkohol působí téměř okamžitě, i v takhle malém množství a já cítila, že se né tak úplně kontroluji. Petr mi i pár schůzek letmo popsal, že jde většinou o vysokoškolačky, které si přivydělávají na nájem a jde většinou o velmi hezké holky.

Tenhle rozhovor mě začal rozpalovat čím díl víc! Začal jsem se Petra vyptávat na detaily, jako nějaká pubertální čtrnáctka, a on ochotně odpovídal. Dokonce se mu prý u jedné stalo, že když přišel k ní na byt, chtěl si s ní nejdřív trošku pohrát jazýčkem, než půjde na věc, ale když z ní sundal kalhotky a začal lízat, ucítil pachuť a následně okusil i jakousi lepkavou hmotu, která se ze slečny řinula. Prý neví co to do něj vjelo, ale vylízal to ze slečny prý všechno a když se po aktu zeptal,c o to bylo, odpověděla mu, že těsně před ním měla zákazníka, kterému praskla guma…

Nápad byl tu! Přisedla jsem si k Petrovi a zeptala se ho, jestli má chuť! V životě jsem Jirkovi nebyla nevěrná a dosud nechápu, co se to se mnou v tu chvíli stalo…! Petr odpověděl, že ano, ale že to nejde, že jsem zadaná a to se nedělá. Bez odpovědi jsem mu začala masírovat pensi přes kalhoty, kde se dělala stále větší a větší boule. Petr byl mnohem agresivnější než Jirka a tak ze mě okamžitě strhnul kalhoty i kalhotky, olízl mi párkrát mou píču a bez servítek mi tam vrazil svůj penis! Bez kondomu, bez ničeho, úplně naostro! Já to sice postřehla, ale vzápětí mi to bylo zcela šumák, neboť síla okamžiku byla větší než zodpovědnost. Petr přirážel a šukal jako lev, který se neohlíží na pocity partnerky. Za chvíli se blížila jeho chvíle a tak se letmo zeptal: Na kozy nebo na břicho? Já ještě celá v rauši, jen vyhekla: Dovnitř! Petr to vzal úplně samozřejmě a po pár vteřinách mě již plnil svým vroucím semenem. Bylo toho pravdu hodně a já cítila jak se to ve mně rozlévá. Na žádná milostná objetí nebyl čas ani nálada, Petr ho ze mě vytáhl a odešel do koupelny. Já v leže na zádech na něj zavolal, ať mi podá kabelku. Přišel a hodil mi jí na postel vedle mě. Já vytáhla krabičku s tampóny a místo toho, abych se snažila všechno jeho sperma vytlačit ven a setřít co se dá, zavedla jsem si pochvy velký tampón. Nasadila jsem si kalhoty a oblékla se. Když už jsem byla, nahlédla jsem do koupelny, kde se Petr sprchoval. Natáhla jsem se k němu a ala mu pusu. Se slovy: „Páá“ jsem opustila jeho byt. Cestou dolů výtahem jsem nebyla schopna normálně myslet a racionálně uvažovat. Až v autě mi došlo, že jsem pila! Ale co to bylo proto tomu, co jsem právě udělala… někde vě mě, se probudila zvrácená holka, která chce svému příteli dát velmi originální narozeninový dárek! Panebože, Jirka má dnes narozeniny! Musím hned domů! Strachovala jsem se, že pro něj nakonec nic nemám ale někde v koutku mysli, jsem si říkala, mám pro něj přece to, co chtěl!

Jirkovo auto už stálo před domem a já zaparkovala vedle něj. Jdu dovnitř, Jirka u stolu, dává si řecký salát a směje se na mě, že právě přijel, že se scházíme jako šváby na pivo. To ještě nevěděl co za pár okamžiků zažije. Dostane ten nejoriginálnější narozeninový dárek!

Přisedla jsem si k němu, tak jak jsem byla – ošukaná od Petra, neosprchovaná, oblečená jen narychlo. Zeptala se ho, co bylo v práci a pak ho odvedla do ložnice. Jirka celý natěšený jako malý kluk netušil, co se bude dít. Řekla jsem mu, zlato, mám pro tebe dárek. A dokonce jsem ho nevybírala sama. Podílel se na něm hlavně Petr, znáš ho, viď? Takový ten sympaťák z tenisu, když jsem ještě hrála, no vždyť víš! Jirka jen přikývl a jeho lesk v očích prozrazoval, že už se nemůže dočkat.

Řekla jsem mu, Ať se svlékne, lehne si na postel. Mezitím jsem zašmátrala v nočním stolku, kde jsme měli naše erotické pomůcky, dosud příliš nevyužívané. Pouta – vytáhla jsem je a nasadila Jirkovi, přičemž jsem je ještě provlékla žebrovanou pelestí. Jirka neměl v tu chvíli moc příležitostí změnit polohu na zádech, natož k nějakému většímu odporu. Pro jistotu jsem mu ještě svázala nohy hedvábným šátkem, ale to už bylo spíše jen na doladění atmosféry.

V tu chvíli jsem zvážněla. „Zlato, už jsem ti říkala, že se dárku podílel i Petr, proto se tě zeptám ještě jednou, jestli ho opravdu chceš?! Jirka jen souhlasně zakýval a vyhrkl nedočkavě: Ano! No dobře, odvětila jsem, sundala jsem si kalhoty i kalhotky a sedla si obkročmo na Jirku, jako když se chystám na koníčka. Jirka se už nemohl dočkat, co se bude dít. „Dnes nebude klasický sex, zlato, dnes tě čeká něco úplně nového…“ přičemž ta poslední slova jsem pronesla dosti razantně až agresivně! Spoutaný Jirka už neměl moc příležitostí couvnou a já začínala být nějak rozjetá!

Kundičkou jsem se přesunula nad jeho obličej a on vytřeštil oči. Nejspíše spatřil provázek od tampónu. Vyděšeně, řekl: „Zlato, tys to dostala? a já šibalsky odpověděla: „Ale kdepak…“

Zatáhla jsem rukou za provázek a nasedla svou roztouženou kundičkou na Jirkův obličej a pysky mu přilepila na jeho ústa! Teď jsem nad ním měla opravdovou převahu! Koukali jsem si z očí do očí a já ho měla pod sebou jako v hrsti! V jeho očích bylo vidět zděšení a já mu jen řekla: „Ale no tak, zalto, přece nebudeš zlobit, užij si ten dárek, společně jsme ho pro tebe s Petrem udělali, copak ti nechutná? Jirkovi se v tu chvíli do úst valilo Petrovo semeno smíchané s mými šťávami a Jirkovi nezbývalo, než jej ze mě pěkně vysát a vylízat. Moc se mi to líbili a Jirkovi asi taky, když jsem se ohlédla přes rameno, jeho penis stál jako sloup a byla tak nalitý krví, že vypadal, jako když každou chvíli exploduje! Já se začala nad Jirkovými ústy lehce vrtět a cítila, jak jeho jazyk zkoumá můj vnitřek a poctivě vylizuje každý záhyb mé jeskyňky.

Když se zdálo, že je vše hotovo, odsedla jsem si na Jirkovu hruď. Měl celý upatlaný obličej od Petrových i mých šťáv. Byl udýchaný, jelikož jsem mu moc prostoru pro nádech nedávala. Zeptala jsem se ho: Jak se ti líbil dárek, zlato? a on nadšeně: Moc!

Obrátila jsem se do polohy 69 vzala jeho penis do ruky, 2x zapumpovala a světe div se: Jirka stříkal jako nikdy před tím! Bylo to pravdu mohutné, až mi pár kapek dostříklo až do vlasů.

Když bylo po všem, slezla jsem z Jirky a oznámila mu, že se jdu osprchovat a on bude v téhle poloze, svázaný a s ulepeným obličej spát celou noc.

Nečekala jsem na jeho odpověď, zavřela dveře a šla do sprchy. Pochopitelně jsem ho tak nenechala celý večer, ale šla ho přibližně za 2 hodiny odemknout a osvobodit. Po tom co se osprchoval jsme šli spát. Jen se ke mně přitulil, objal mě a špitl: To byl ten nejkrásnější dárek, který jsem kdy dostal.

Usnuli jsem v objetí a bylo nám báječně.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

sex-vasen-diskrece napsal

Ahoj, musím uznat, že tak dobrou povídku jsem už dlouho nečetl… nešlo by napsat její pokračování?

Inspektor povídek napsal

Byla to dobrá povídka jako inspektor bych ty dál za 1 protože se mi to moc libylo. ☺☺☺

normální človíček :-) napsal

Moc vzrušující povídka, taky by se mi to líbilo. Pokračuj v psaní 🙂

TOPlist