Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Masturbace a lesbický sex s kamarádkou

Kategorie: Lesbičky, Masturbace
27.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 27 hlasů

Jsem nadržená onanistka. Ted zrovna ležím v posteli a myslím na to, jestli někde blízko nějaký si kluk nehoní péro. Tyhle představy mě vždycky pěkně vzrušovaly. Ucítila jsem, že dole vlhnu a rukou jsem sjela ke klínu. Pohladila jsem si chloupky a přejela přes pysky. Že bych si to udělala? Prst mi sjel do štěrbiny. Nahmátla jsem poštěvák a začala ho jemně třít. Orgasmus mě zaskočil, jak to bylo rychlé.

Zmítala jsem se na posteli a bylo mi jedno, jestli mě za zdí někdo uslyší. Když orgasmus skončil, ležela jsem na posteli a vyčítala si, že jsem zase nevydržela a udělala si to. Naštěstí jsem brzy usnula:

Druhý den jsem šla na návštěvu ke kamarádce z práce. Pustila na videu nějaký erotický film. Doma jsem se na takové pořady dívat nemohla, a tak jsem využila příležitosti, která se naskytla. Snažila jsem se nedávat najevo své vzrušení, ale s postupem času se mi to přestávalo dařit. Tváře mi hořely a bradavky jsem měla nalité tak, že napínaly slabou látku trička. Viděla jsem ale, že i Jana začíná být vzrušená, a to mě uklidňovalo. Po chvíli jsem si náhodou všimla, jak si Jana zajela rukou mezi nohy a začala si hladit kundičku. Sice jenom přes látku, ale i tak… váhala jsem, zda ji mám napodobit.
Lákalo mě to, ale styděla jsem se. Nakonec jsem to však nevydržela a levá ruka mi nenápadně sjela mezi stehna. Pomalým pohybem jsem ji posunula nahoru ke kalhotkám. Začala jsem si přes ně hladit buchtičku. Kalhotky byly během chvilky úplně promáčené. Když mi však vjel prostředníček pod látku a pronikl až do kundy, uvědomila jsem si, co vlastně dělám. Vždyť tady onanuji před kolegyní z práce!
Nadzdvihla jsem gumu kalhotek a podívala se na svoji kundičku. Jako vždy mě tenhle pohled vzrušil. Viděla jsem pysky jemně ochmýřené světlými chloupky a napadlo mě, jakou ji asi má Jana. Konečně jsem zajela prstem do kundy. Druhou rukou jsem si hladila prsa a hrála si s bradavkami. Náhle se Jana na mě zhroutila. Její prsty vnikly do mé štěrbinky a já jim vyšla vstříc. Vášnivě jsme se líbaly, když jsem ucítila, jak sklouzává dolů. Tušila jsem, k čemu se chystá. Abych jí to usnadnila, roztáhla jsem nohy od sebe a ona toho ihned využila. Zabořila se hlavou mezi má stehna a jazykem vjela mezi pysky. Hlasitě jsem vykřikla, bylo to něco úžasného. Ruce jsem zatnula do jejích ramen, abych jí naznačila, že se mi to líbí. Špičkou jazyka našla můj poštěváček a zakmitala kolem něho jazykem. Cítila jsem, jak mi po stehnech postupuje vlhko. „Lízej mě, lízej,“ křičela jsem nepříčetně a tiskla její hlavu do svého klína. Potom jsem však sklouzla dolů k ní a políbila ji. Obličej měla celý mokrý, cítila jsem vůni svého přirození. Vášnivě jsme se hladily a nakonec jsme skončily tak, že Jana ležela nade mnou a já měla nad svými ústy její kundičku, zatímco ona měla hlavu mezi mýma nohama.
Myslím, že se tomu říká šestadevadesátka. Prsty jsem rejdila v její kundě a zároveň ji lízala. Cítila jsem, že už brzy bude hotová. Přišlo to na nás současně. Zmítala jsem se a hlasitě křičela. Takový orgasmus jsem ještě nezažila. To nebylo jako s klukama od nás z práce, kteří párkrát přirazili a byli hned hotoví. Teprve teď jsem poznala pravý orgasmus. V obličeji jsem byla celá mokrá od toho, jak se to Janě také líbilo. Potom jsme obě ležely vedle sebe a zhluboka oddechovaly. Byly jsme úplně vyčerpané a brzy jsme usnuly. Ráno a potom každý den, jsme to prožívaly společně znovu a znovu, pořád dokola. Připadala jsem si celé to léto jako v ráji. Pak se Jana náhle vdala a od těch dob šukáme ve třech!

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Karel napsal

Rad si ho budu pred tebou honit,napis Karell01@seznam.cz

TOPlist