Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Hodný učitel

Kategorie: Gay
24.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 24 hlasů

Když jsme neměli na učnáku co dělat, tak jsme měli dlouhé diskuze o světě a často se tak dostávali k našemu učiteli. Kluci o něm mluvili pohrdavě, je prej teplej a chodí nás šmírovat při koupání. A že je divnej a úchylnej a že by nás všechny nejradši vykouřil, také se kluků vyptával na intimní věci a v hodinách klukům nadržoval.

Několikrát po takovéto diskusi se stalo, že se mi zdálo v noci o tomto muži jak mne osahává a honí mi ho, vždy mne to vzrušilo natolik, že jsem si to musel jít udělat na záchod sám. Dával jsem si pozor a skutečně jsem objevil, že při koupání po tělocviku nás sleduje, od té doby jsem se snažil, aby na mne dobře viděl a tak řečeno viděl všechno.

Jednou se to vyvinulo tak, že jsem zůstal ve sprše poslední. Byl jsem si jist, že tam je a že mne pozoruje a právě pomyšlení na jeho oči a na jeho ruce, které by se mne mohly dotýkat, mne vzrušilo natolik, že se mi postavil. Byla to zvláštní situace, začal jsem si honit, kupodivu jsem slyšel jeho oddechování – určitě ho zrovna proháněl taky – to mne hnalo vpřed a za chvíli to ze mne teklo… Opláchl jsem se pod sprchou a šel spát. Večer jsem pak přemýšlel, jestli mne viděl a jestli to chce stejně jako já…
Je jakousi nepsanou zásadou, že většinou, když po něčem moc toužíte, pak toho dosáhnete a přijde to absolutně nečekaně. Vychovatel mne určil, abych pomohl učiteli přerovnat věci v tělocvičně. Kluci mne hned varovali abych se hlídal vepředu i vzadu, abych nepřišel k újmě, nemohli tušit, že ze všeho nejradši bych tam hlídal jeho ruce.

Zaklepal jsem u jeho kabinetu, předal mi klíč od tělocvičny a první pokyny, už dotyk jeho ruky mne elektrizoval a já cítil v kalhotech napětí. Když po chvíli učitel přišel, tak jsem se ho zeptal co tu chce pomoc. Řekl jen, přerovnat ty žíněnky. Uposlechl jsem. Divně na mě koukal a já tušil že se něco stane, ale nevěděl jsem kdy a jak to provede. Vzrušovalo mě jak cítím za zády jeho přítomnost. Čekal jsem že něco provede.

Hotovo pane učiteli, řekl jsem a otočil se čelem k němu. Udělal jsi to rychle řek učitel, pokud chceš můžeš se osprchovat abys nebyl spocený. Dobře řekl jsem, odešel jsem do přilehlé šatny kde jsem se svlékl. Klepal jsem se vzrušením co se stane. Přešel jsem do sprchy, pustil horkou vodu a namočil se. Neuvěřitelně se mi postavil když jsem uslyšel jeho kroky. Opět jsem ho cítil za zády. Pomalu jsem se otočil a uviděl ho v otevřených dveřích jak mě pozoruje.Naše pohledy se setkali, náhle jsme asi oba nevěděli kam teď . Popošel jsem k němu, tak jsem mu chtěl dodat odvahy. Já věděl, že cokoliv udělá nebude proti mé vůli.

Snad to mu dodalo odvahu a položil mi ruku na stehno. Zeptal se zda se nezlobím, to jsem ani nemohl, horší bylo to, že jeho obavy z průšvihu byly tak silné, že se bál pokračovat, dotaz jestli si chvíli nebudeme povídat potmě mne utvrdil nejen na duchu, ale i v kalhotech.
Zhasl a posadil vedle mne na lavičku ve sprše, ruku položil opět na stehno. Snad má zvědavost tomu chtěla, abych ho mohl šokovat, protože jsem se rozhodl dělat vše po něm a položil ruku na jeho stehno. To ho evidentně vykolejilo a slyšel jsem jak se mu zrychlil dech. Uchopil jsem jeho dlaň a posunul jí nahoru, tam kde se mi to šponovalo, jeho prsty mne začaly prohmatávat a hladit, začal jsem to samé provádět s ním, i jemu stál a měl ho dost velkého, vše to bylo strašně vzrušující…Pak už se mi začal splnit můj sen a já nejprve ucítil jeho ruce na svém těle, pak si přede mne klekl a vzal mi ho do pusy. Bylo to božské, mne takhle sát, moc se mi to líbilo a když se postavil, tak v dané hře odplaty jsem mu rozepnul kalhoty a vyprostil jeho ptáka a protože jsem nechtěl okrádat toho, který mi dával tolik rozkoše, vzal jsem si ho taky do úst a několikrát pohnul hlavou jako on předtím, to ale bylo asi trochu moc i na jeho představy a tak náhle explodoval do mých úst… Bylo zajímavé, že i když ani moje představy nebyly tak daleko, tak jsem dokázal vše spolykat i když v prvém okamžiku jsem si myslel, že budu mít žaludek naruby. Jakoby tušil co se se mnou děje postavil mne a vzal ho do pusy, následující orgasmus dal zapomenout na hořkost v ústech, stříkal jsem do něj a on mne cumlal i potom co mi klesl…

Když jsme se takto ujistili o vzájemných sympatiích bylo zbytečné cokoli si vysvětlovat. Když se mne kluci ptali co a jak, řekl jsem, že to bylo v pohodě, že já vykouřil učitele, on potom mne, na to mi řekli, že jsem velkej vůl.

Volové jste pánové Vy!!!

A tak v době kdy je klid nebo mám vycházky se scházíme po vyučování v jeho kabinetu a je nám… No, jak asi??!

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 24 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Radek napsal

Mě loni ve škole vojebal učitel celkem 10x. Potřeboval jsem zlepšit známku z matiky tak co na tom, že mě bylo necelých 16 a jemu 57 let. Říkal, že takhle pěknou a mladou prdelku ještě nikdy nemrdal

Pavel napsal

Jen si užívejte 🙂 taky bych to bral ale ví anální sex

TOPlist