Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Majitelka a její poslušná děvka

24.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

„Připravena?“ zeptala se mě. Stály jsme naproti sobě, obě ve spodním prádle a já nevěděla, co mám očekávat. Hleděla jsem na ni. Byla to vysoká dívka, jejiž blonďaté vlasy ji plapolaly do jejího obličeje. „Ano,“ jsem. „Dělej si se mnou co chceš,“ řekla a po mém těle naběhla husí kůže.
„Lehni si, ty děvko!“ zářvala jsem a ona mě poslechla. Rychle si lehla na postel a roztáhla své hubené nohy.

Přivázala jsem ji provazem ruce a nohy k okrajům postele. „Oď teď mě budeš poslouchat,“ řekla jsem. „Ano má majitelko ,“ odpověděla mi a já věděla, že je celá moje.

Vyndala jsem z pod postele roubík a dala jsem ji ho do pusy. V jejich očích jsem viděla očekávání a nádrženost. Pomalu jsem ji sundala kalhotky a podprsenku. Vzala jsem bičík, který ležel na stole s začala ji mlátit – na její zvlhlé kundě, na prsou, na stehnech i na břiše. Křicěla a já věděla, jak moc chce, abych ji ošukala.
Po chvíli jsem pak vzala připínák. Pomalu jsem ji sundala roubík a ona mi do ucha zašeptala: „pokračujte, má paní“. Celá nadržená jsem vzala připínák, narvala jsem ji ho do pusy a zařvala: „kuř, děvko!“ Začala pomalu připínák kouřit a já ji ho rvala čím dál tím víc hlouběji. Věděla jsem, jak moc to chce, a tak, kdy to nejméně čekala, jsem ji ho vyndala z pusy a narvala do zadku. Zařvala překvapením. Líbilo se mi to. Líbilo se mi, jak ji to bolí. Podívala se na mě a já z jejich očí vyčetla, jak je ochotna kvůli mě podstoupit cokoliv. „Co ty kurvo, líbí se ti to?!“ zakřičela jsem. „Ano má majitelko ,“ odpověděla, a pak dodala: „pokračujte.“ Celá nadržená jsem ji ho vzrazila do její vlhké kundy. Začala pomalu vzdychat. Pohybovala jsem jim rychleji a rychleji. Z pokoje se ozývalo jen její vzdychání. Do druhé ruky jsem popadla bičík a začala jsem ji přes její kundičku mlátit. „Ano, ano, má paní!“ křičela. Zrychlila jsem, a když jsem věděla, že je v tom nejlepším, tak jsem přestala. Přestala pomalu vzdychat, tak jsem si sundala kalhotky a podprsenku a sedla si na její hlavu. Začala mě pomalu lízat. Její jazyk mi jezdil sem a tam. „Rychleji!“ pokynula jsem a ona tak učinila.
Po chvíli jsem jí začala lízat i já. Skončily jsme v poloze 69. Já ji ovšem do toho mlátila bičíkem do stehen. A tak jsme obě prožily orgasmus tím nejlepším způsobem. Není nic lepšího, než někomu dělat majitelku…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

evalee napsal

úžasné 🙂

LittleWitch napsal

Božské. Nechceš být má majitelka?

napsal

Já budu tvá majitelka, já a můj přítel takovou kurvičku naučí poslouchat
jana.novackova27@seznam.cz

TOPlist