Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Orální olympiáda

Kategorie: Gay
04.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Tento příběh se mi skutečně stal a není to ani tak dávno. Předem bych chtěl upozornit, že jsem heterák, nebo jsem si to dosud alespoň myslel. Povídka je sice zaměřená spíš pro gaye, ale inspiraci z ní mohou čerpat i heteráci a svoji kamarádku či přítelkyni (pokud má ráda orální sex a sperma) k této hře navnadit a krásně si to užít. Skutečná zábava ale nastává, pokud se této hry zúčastní více soutěžících.

Začalo to letní olympiádou, bylo krásně počasí a já jsem byl nadržený. Už od puberty jsem si občas představoval, jaké by to bylo, kdybych kouřil mužský penisy a krásně si to užíval, vzrušovala mě tato představa. Rád jsem si pouštěl videa, jak si s penisy ženy užívají a jak pak jejich semena polykají. Ze zvědavostí jsem občas ochutnal svoje, ale nikdy jsem neměl odvahu to s nějakým klukem zkusit. Až v době olympiády, když jsem ji sledoval, ty úžasný svalovce v přiléhavých úborech. Představoval jsem si, jaké asi mají penisy a jaké by to bylo je kouřit. A tak mě napadla orální olympiáda, která by se s nimi dala praktikovat i doma a soutěžilo by se ve čtyřech disciplínách. Nazval jsem si je skok do dálky, koňské závody, střelba na terč a závěrečné pití z olympijského poháru vítězů. Vzrušovala mě představa, že by se na mě v těchto disciplínách soutěžilo a přišlo mi zajímavý o tom napsat povídku, kterou jsem posléze uveřejnil na internet. Na konci povídky jsem dal na sebe reálný kontaktní e-mail, aby tam fungovala zpětná vazba a čtenář se mi mohl svěřit, zda se mu povídka líbila a snad ho i vzrušila.

Asi týden po zveřejnění této povídky se mi na e-mail ozval dvacetiletý Petr, heteráč, který má přítelkyni. Povídka ho prý velmi vzrušila, že je z Prahy a jestli je ta povídka pravdivá a stala se mi doopravdy. Napsal jsem mu, že jsem taky z Prahy, že mě ta představa vzrušuje, ale že jsem nikdy nedostal odvahu ji uskutečnit. Na to mi napsal, že by se té olympiády se mnou rád zúčastnil, že bychom se mohli v Praze sejít a o tom pokecat. Do přílohy mi vložil fotky svého penisu. Na fotkách byl od spod do půli pasu nahý, mněl na ní štíhlou atletickou postava a velice krásný dlouhý penis. Detailní fotka jeho penisu byla naprosto úžasná, prý 19 cm dlouhý, ohebný, krásně rostlý vyholený penis s velkým svůdným žaludem a velkými visícími varlaty. Lákala mě představa, že by mě šukal do pusy a jeho velké koule by mě při tom v pravidelných rytmech pleskali do obličeje. Napsal jsem mu tedy, že má moc krásný penis, že se sejít na pokec můžeme, probereme tu povídku a třeba mě inspiruje k napsání další.

Sešli jsme se ráno v jednom rychlým fast foodu, zrovna tam měli docela prázdno. Petr byl docela normální štíhlý pohledný kluk o něco vyšší než já. Sedli jsme si ke stolu a začali si povídat. Svěřil se mi, že jeho přítelkyně semeno nepolyká, že se jí to hnusí a že ho to moc mrzí. Že zkušenost s klukem má, že mu moc neříká ho někomu kouřit, ale moc rád si nechává od kluků kouřit až do konce a že ho moje povídka hodně navnadila. Já jsem mu na to odvětil, že to máme opačně, já zase nepotřebuji si ho nechat kouřit, že bych potom přišel o to vzrušení, které z toho mám, že bych si chtěl prostě hrát s penisem a že mě fascinují jeho výstřiky. On mi na to odvětil, že můžu, že tu teď nejsou lidi a na záchodě bude prázdno, že se můžu jít alespoň na jeho penis podívat a porovnat realitu s fotkou když se mi tak líbí a že je na mě co udělám. Tak jsem souhlasil a s utajeným strachem z neznámého jsme došli na záchod. Zavřeli jsme se v jedné kabince a Petr si sundal kalhoty, stáhl boxerky a vytasil na mě tu svou chloubu. Byl vzrušený, neboť mu ocas už poměrně stál. Jeho penis byl ještě hezčí, než na fotkách. Lákalo mě si ho vzít do ruky a Petr mě pobídl, že můžu. Byl to vzrušující pocit, držet v ruce cizí tak nádherný péro a slintal jsem chutí si ho strčit do pusy. Petr to zpozoroval a podvědomě mi přistrčil svůj ocas blíž obličeji. Já se už na nic neptal, rozevřel pusu a jeho žalud si do ní strčil. Bylo to hrozně vzrušující. Postupně jsem si jeho ocas strkal hlouběji do pusy a začal ho kouřit. Jeho penis byl voňavoučký, byl jako dezert po dobrém obědě. Začal jsem cítit lepkavo v puse, což bylo znamení, že si to i Petr dobře užívá. Zrychlil jsem rytmus kouření a v tom mě Petr zastavil, že to už by stačilo, že by se taky mohl udělat a že už by potom nic z olympiády nebylo a že bychom mohli pokračovat u mě doma. Já jsem mu na to řekl, že to by šlo, že mám volno a bydlím sám.
Cestou domu jsem byl hrozně nadržený, pořád jsem si představoval, jak jsem mu ho kouřil a těšil se, že v tom za chvíli zase budu pokračovat. Když jsme přišli domu, šli jsme rovnou do obýváku, Petr si sundal oblečení a nechal si na sobě jen tílko a bílé ponožky. Já jsem se vysvlékl jen do boxerek a přinesl jsem pravítko, malířskou fólii proti cákancům a foťák s tím, že by nebylo od věci, kdyby mě při každé disciplině vyfotil, že na fotce budu stejně jen já a jeho penis, že nemusí mít strach, fotky navíc zahesluji. Petr na to nic nenamítal a stoupl si doprostřed obýváku.

Přiklekl jsem si před Petra, dal jsem pod sebe malířskou fólii a začal jsem ho kouřit. Když byl penis maximálně narovnaný, začala olympiáda v první disciplíně a to byl skok nebo chcete-li kouření do dálky. Změřil jsem délku jeho penisu, bylo to krásných 19 cm a poté si jeho penis zasunul co nejdál do krku, jak to jen šlo. Petr tento úkon vyfotil a poté s pravítkem porovnal. Že prý schází 5 cm, abych se ústy dostal až ke kořeni jeho penisu a ke koulím, že se musím víc snažit. Zapadl jsem tedy svůj jazyk za patro, pořádně otevřel ústa a pořádně jsem tam rval jeho ocas, až jsem se u toho trochu zakuckal. Petr povídá, že už schází jen 4 cm, že to je pokrok natož, že to dělám poprvé, že ale nestačí si ho tam jen narvat, ale že se musím snažit v té hluboké poloze několik vteřin zůstat, teprve potom se může tento výkon v této disciplíně počítat. Znovu jsem tedy rozevřel ústa, nadechl jsem se a s pomalým, ale jistým pohybem jsem si narval jeho penis hluboko do krku. Cítil jsem, jak se dotýká jeho žalud mých mandlí, Petr tichoučce hekl a já nepřestával v tomto hlubokým sevření udržet svoji pozici, naopak jsem se snažil si jeho penis ještě víc narvat do krku, aby se mi jeho žalud dostal až na moje mandle. Tekly mi z toho slzy a Petr hekal blahem. Asi po pěti vteřinách jsem to již nevydržel a musel si rychle vysunout penis z pusy. Při jeho vysouvání se za žaludem táhla dlouhá lepkavá Petrova šťávička a na špičce žaludu měl velkou milostnou kapičku. Neváhal jsem ani vteřinou a jazykem jsem to slízával a ze špičky žaludu vysával tu jeho nasládlou dobrotu. Petr říkal, že jsem v tom dobrý, že chvíli scházeli jen 3 cm, abych se dostal až ke koulím, ale že se to časem naučím, že profíci mají při tomto úkonu z pusy i vystrčený jazyk a když jsou u kořene a drží sevření, tak tím jazykem pak ještě olizují koule. Mám to prý cvičit na oloupaném banánu.

Přistoupili jsme ke druhé disciplíně a tou byli koňské závody. Rozprostřel jsem kolem gauče zase fólie, lehl si zády na gauč nohami ke stěně a hlavou sklopenou a směřující k zemi. Mám vysoký gauč, takže se Petr nemusel moc krčit, roztáhl jen nohy, rukama se chytil vrcholku gauče a zasunul mi svoje péro hluboko do krku. Jeho velké visací koule plandali mezi mýma očima. Rychlými pohyby zasouval a vysouval své péro z mojí pusy až zrychlil na rychlomrdací tempo. Doslova mě šoustal do pusy a mě napadlo, že z určitého pohledu to musí jistě připomínat rychlou jízdu na koni. Foťák jsme měli nastavený na samospoušť ze stativu s detailem na hlavu. Petr kromě fotek nastavil i video a krásně se nám povedlo natočit, jak mě jeho dlouhé koule ustavičně pleskali do obličeje. Tuhle koňárnu jsme si spolu náramně užívali. Byla to pro mě i chuťová jednohubka, neboť se mi v puse neustále tvořila chutná Petrovo milostná šťávička. Úkolem koně, tedy mě, bylo tuto šťávičku pravidelně polykat a nezakuckávat se, což bylo náramně obtížné, neboť jsem k tomu nedostával moc prostoru a času. Úkolem žokeje tedy Petra bylo, mi tu šťávičkou neustále doplňovat a vyvarovat se předčasného výstřiku, neboť by tím byl diskvalifikovaný z předposlední disciplíny. Tuto koňskou disciplínu jsme ze všech disciplín dělali nejdéle. Petr mě šoustal do pusy s takovým zanícením, jako kdyby šoustal pičku nádherné kurvě. Po zhruba dvacetiminutovém závodu, při kterém musel i dvakrát na pár sekund přestat, neboť se mu blížil výstřik, disciplínu Petr ukončil a vyndal mi ocas z pusy. Trochu se mi točila hlava, přeci jen jsem měl dlouho sklopenou hlavu, ale víc než hlava to odnesla pusu, byla doslova rozmrdaná, oči jsem měl uslzené a lepkavě upatlané a měl jsem dost nateklé rty. Nějaká šťávička byla i na fólii, neboť nebyl vždy čas všechno spolykat. Petr se spokojeně usmíval a já taky, tohle byla super jízda mého života.

Třetí předposlední disciplínou byla střelba na terč. Lehl jsem si na zem, pod gauč a pod hlavu jsem si dal tu umrdanou malířskou fólii. Petr stál na kraji gauče, mířil mi svým pérem dolu přímo na můj obličej a honil si svůj krásný penis s červeným naběhlým žaludem. Já s otevřenou pusou čekal, co mi z toho žaludu pošle za překvapení. Úkolem Petra v této disciplíně bylo se trefit a vystříknout své semeno z výšky přímo do mé pusy. Úkolem mým bylo všechnu tu delikatesu do pusy chytit, pohrát si s tím ve svých ústech, vychutnal si to a až po té to spolknout. Hrozně jsem se těšil na jeho sperma, zatím jsem chutnal jen svoje a zajímalo mě, jak budou chutnat. Petrovo spermie tvořili náboje, můj obličej terč a mé ústa cílovou zónu. Petr byl tak nadržený, že nebylo třeba dlouhého nabíjení. Během minuty se mu nadzvedli a sevřeli koule a já věděl, že teď bude střílet. Rozevřel jsem tedy co nejvíc svoji pusu a zatáhl jazyk. Sledoval jsem hypnoticky konec jeho žaludu, když v tom se mu z něho vyřítilo husté bělavé poselství. Petr byl dobrý střelec, jeho sperma mi bez váhání proniklo až hluboko do krku. Využil jsem Petrovo vteřinové pauzy a rychle jsem si ho pohybem hlavy v puse slil, abych se nezačal dusit, to už ale Petr vypustit ze svého samopalu svoji druhou hustou dávku. Rozevřel jsem opět pořádně svoji pusu. Petr byl šikovný a stíhal to ještě jednou rukou fotit. Jeho výstřel byl opět do středu terče a jeho teplé sperma se mi mísilo s tím předešlým. Během vteřiny přišel třetí výstřel, který již nebyl tak hustý a přesný a pocákal mi tím celý obličej a oči. Zdálo se, že je vše u konce, ale z jeho žaludu se vyřítila táhnoucí se bělavá „žvýkačka“ která vysela na kořeni žaludu směrem dolu, vlála sebou ze strany na stranu, Petr se spokojeně usmíval a já jsem čekal na to, kdy se tato poslední dávka spustí a zda se mi ji podaří zachytit ústy. Zrovna když se to spustilo, jsem se ale trochu zakuckal a musel jsem zavřít ústa. Dopadlo to tak přímo mé rty. Zřejmě tím předešlým kývavým pohybem na vzduchu to nebylo tak horké a příjemně mi to tak chladilo rty. Teprve teď jsem si mohl konečně vychutnat Petrovo semeno. Mísil jsem si to v puse s se sliny a přesouval z pravé strany tváře na levou a zpět. Sčítal jsem tím vlastně jeho bodovou bilanci za toto kolo. Petr čekal na to, až otevřu ústa. Čekal na to, až mu předvedu jeho výtvor a on to bude moci vyfotit. Rozevřel jsem je tedy a ukázal mu že tím mám až po zuby zcela zaplněnou ústní dutinu. Petr byl nadšený a hned to fotil, zatím co já jsem si s tím pohrával a vířil to svým jazykem. Potom jsem zavřel ústa, stáhl se mi ohryzek a já jsem to všechno spolknul. Chuť jeho semena byla výtečná, spermaticky voňavoučká a slaďoučká. Chtěl jsem víc a tak jsem si prstem shrnoval cákance ze svého obličeje do své pusinky a spokojeně si u toho pomlaskával. Jazykem jsem si všimnul, že mi na rtech stále zůstala přilepena jeho chladící „žvýkačka“, opatrně jsem si ji tedy jazykem schnul do úst a vycucal ji jak nějaký bonbón, měla úžasně spermatickou chuť. Vše jsem si z obličeje setřel do pusinky a spokojeně se u toho olizoval.
Přišel závěrečný ceremoniál pití z olympijského poháru vítězů. Vstal jsem ze země, zaujal naší gaučovou polohu koňských závodů, hlavu jsem opět sklopil dolu a Petr mi do pusu strčil svůj vystříkaný, horký, červený ale ještě pořád pěkně stojící penis. Pití z poháru vítězů spočívalo v tom, že jsem bez pomocí rukou ochutnával jeho penis a jako mládě telete vysával poslední doušky mléka. Opravdu jsem si připadal jako tele co má hlad a sacími pohyby jsem doloval z jeho penisu zatoulané mlíčí. Překvapilo mě, že tam toho bylo opravdu hodně, bylo husté, krásně lepkané a vonící. Přál jsem si, aby tato chvíle nikdy neskončila a já si mohl stále vychutnávat tu směsici chutě a vůně, tu životadárnou tekutinu, bez které by lidstvo neexistovalo.

Petrův penis začal konečně pomaličku uvadat, ale ještě stále byl pevný a mě se tak konečně naskytla příležitost si vyzkoušet, jaké to je kouřit ho až po kořen. Pomalinku jsem jeho penis ústy sjížděl od špičky žaludu až po kořen a zase zpět v pravidelných intervalech. Ocas se mu stále více a více zmenšoval a zavíral se jako šnečí ulita. Napadla mě ta věc s jazykem, o které se Petr zmínil. Rozevřel jsem hodně dokořán pusu, vyplázl jazyk a hluboko si narval jeho ocas do úst tak, dokud jsem necítil, že se mi dotýká mandlí. V tu chvíli jsem byl už ústy krásně u kořene jeho penisu a jazykem jsem mu olizoval a lechtal jeho již vyprázdněná a upracovaná varlata. Jeho penis byl v tuto chvíli můj, stal jsem se dočasně jeho penisem.

Petr si nasadil boxerky a řekl, že si to náramně užil, že to musíme častěji opakovat, ale že by to nebyla správná olympiáda, kdyby závodil jenom on sám a že pokud bych měl zájem, ví o dvou kamarádech, kteří by se toho určitě také rádi zúčastnili, zda nejsem proti. Představa že budu ochutnávat a kouřit ještě více ocasů byla vskutku lákavá a tak jsem souhlasil.

Petr pozval na příští návštěvu Mirka a Honzu. Mirek by statnější postavy, ne přímo tlustý ale namakaný, byl ještě vyšší než Petr a o něco starší, Honza byl podobné postavy jako Mirek, stejně starý, ale byl menší, vysoký asi jako já. V první kategorii skoku do dálky se ukázala výhoda menšího penisu, Mirek měl 15 cm penis, který byl moc krásný, měl velký žalud a koule. Porost zastřižený a penis a koule oholený. Přišlo mi, že má ještě širší penis než Petr a doslova mi s ním zaplnil celou pusu. Dařilo se mi ho dobře a hluboce kouřit až ke kořenu a olizovat mu přitom kulky, to se mu moc líbilo. Honza mě penis z kluků nejužší, 17 cm dlouhý i pevný a jeho koule byli podobně visící jako Petrova, to mi imponovalo. Při měření do dálky se mi s Honzou dařilo dostat téměř až ke kořenu. Pokaždé když jsem si jeho ocas zarazil hluboko do krku, tak nahlas vzdychal. Druhou kategorii koňská jízda jsme časově upravili, aby si užili všichni a nebyli mezi kluky dlouhé prostoje. Střídali se v mé puse po minutě a každý z nich pak měl dvě minuty na to, aby si penis mezitím nahonil, připravil si na konci žaludu svou kapičku štěstí, tu mi pak vpravil do úst a rychle mi pusu rozmrdal. Kluci taky soutěžili v tom, který z nich bude nejrychlejší, respektive který z nich mě bude rychleji pleskat koulemi do tváře. Překvapivě vyhrál Honza, který mi taky z kluků vždy nejsilněji koulemi bacil. Kluky to moc bavilo a vydrželi mě takhle bez výstřiku rozmrdávat hodinu pusu. Dělali mi každou čtvrt hodinu 5 min. přestávku, aby se mi zase odkrvil mozek a napil se vody. Po hodině jsem měl tak rozmrdaná ústa, že jsem je téměř vůbec necítil. Jejich šikovnost a píle byla poznat i na malířské fólii, která byla na hodně místech pocákaná mrdkosliny, vzniklé důsledkem toho, že jsem jejich zápolení nestíhal vzdorovat a všechny mrkosliny polykat. Když tuto disciplínu skončili, byl jsem hrozně upatlaný a měl jsem slepené vlasy i oči. Šel jsem si je omýt, abych dobře viděl na střelbu, na kterou jsem se těšil ze všeho nejvíc. Domluvili jsme se, že semeno po každé střelbě před zahájením dalšího účastníka vždy spolykám, abych mohl řádně ohodnotit, který z nich ho měl nejlepší a kdo se z nich i nejlépe trefil. Střelba začala a Petr měl standardní chuť semena, tak jak posledně. Při první mušce se trefil, ostatní šlo na tvář. Všechny cákance jsem si pak setřel do úst, spolykal a prsty si olízal. Honza mě v této disciplíně zklamal, měl moc řídké semeno skoro bez chuti, přiznal se, že den před tím s jednou holkou celý den souložil a moc mu tam toho asi nezůstalo, to mu ale zase prý přineslo výhodu, že mě mohl díky tomu tak rychle a nemilosrdně rozmrdávat ústa. Nejvíc mě překvapil Mirek, nejen že se ve všech výstřikách přesně trefil, ale také jsem nečekal, že tam má toho tolik přichystáno. Prý byl nešťastně zamilován a tři týdny si nehonil ptáka. Bylo to opravdu znát, neboť jeho velké koule mi doslova chrlili lávy toho nejhustšího spermatu přímo úst. Myslel jsem si, že tak husté sperma snad ani neexistuje. Bylo to, jako když jíte ovesné vločky se silně rozleželou a sladkou spermatickou příchutí. Chutnalo to jako dobře naložený zrající sýr, jako nějaká delikatesa pro labužníky, jako ten nejlepší kaviár pro zazobanou smetánku. Nedalo se to ani na jednou celé spolykat, vždy mi nějaký chuchvalec na jazyku či na patře zbyl. Kluky to fascinovalo a říkali mi, kde to ještě mám v puse. Potom co jsem domlaskal, jsme dokud je co ještě z kluků ždímat, přešli k poslední disciplíně. Dohodli jsme se, že aby to bylo více akční, tak se na mě budou střídat po 5 vteřinách. Zaujal jsem oblíbenou gaučovní polohu ala koňská jízda a zvolil jsem si jako prvního Mirka, neboť ten mě svou mrdkou zachutnal nejvíc. Ukázalo se, že ve vocasu má této zralé pochoutky ještě poměrně hodně a naplnil mi pusu hustou šódou s kousky spermatických chuchvalců. Rozhodl jsem se, že je zatím nebudu polykat a nechám si je jemně rozpustit v ústech. To už mi rval do pusy svůj ocas Petr, taky přidal něco ze své zahrádky a mně se to tak smísilo s Mirkovo úrodou. Pak se připojil Honza, a aby mi dokázal, že tak špatný zase není, že tam ještě něco má, zatlačil prsty na svůj penis, projel jimi od kořene po žalud a svoji vytékající bělavou tekutinu mi i s pérem vrazil do úst a párkrát mi s ním v ústech zatancoval. Poprosil jsem kluky, ať mi dají ještě minutku a všechny tři druhy semen jsem si v ústech poctivě promíchával. Vznikl z toho takový vaječný likér, který jsem poté spolknul. Poté se na mě kluci se svými ocasy ještě naposled vrhli a poctivě mě z nich každý po 5 vteřinách navštěvoval a zase opouštěl. Byl jsem hladové tele, jenž vysávalo z každého cecíku jeho poslední zbytky mléka. Na závěr kluci rozhodli, že by stálo za to je ještě ochutnat všechny najednou a akrobatickými pokusy mi cpali svoje penisy naráz do úst. Skutečně se jim to podařilo, chvíli jsem sál tři ocasy najednou a kluci si to náramně pochvalovali. Po chvíli uznali, že mě pro dnešek již dost nakojili a schovali si svoje nástroje zpět do kalhot. Než odcházeli, tak se mě Mirek zeptal, zda bych se nebránil, kdyby příště přibral ještě další dva kamarády a bylo by jich na mě pět, načež jsem mu odvětil, že další dva snad ještě zvládnu a že tak vlastně ušetřím i za večeři.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

danny napsal

Ahoj jsem kluk a rád ti půčím svůj penis když budeš chtít napiš na email

Marek napsal

Rád ti rozmrdám pusu. Napiš mi na email. Marek

patrik napsal

Napiš mi.

Michael napsal

napiš mi.

Josef napsal

Čau kluci kdo by tohle chtěl zažít tak pište na:
jenomkvulixchatu@seznam.cz

Michal napsal

Ahoj kdo by měl zájem si odemě nechat pokouřit tak pište

Michal napsal

Pokouřil bys mě?
Kdyžtak piš na jamilujiminecraft@email.cz

Tokio napsal

Jakej mail

TOPlist