Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

KuPéčko 2 (Trojka)

11.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Oba stáli polonazí uprostřed kupéčka a čekali, zda to dotyčná na druhé straně dveří vzdá a přestane klepat. Byla však velice trpělivá. Zatímco mladíkovi probíhaly v hlavě nepříjemné myšlenky, že budou mít nějaké oplétačky s ženou za dveřmi, jeho společnice měla zcela jiné představy. Zkoušela si představit možnost, že by se jejich hrátky mohly odehrávat ve třech.

Z jejího snění, které by se kdo ví kam až dokázalo rozvinout, ji vytrhlo další zaklepání doprovázené hlasem průvodčí: „Jestli ihned neotevřete, odemknu si ty dveře sama.“

Mladík se zoufale podíval na dívku, která si nestačila při tom všem uvědomit, že po celou dobu drží jeho ztopořený penis, jenž ani v této prekérní situaci nehodlal ubrat ze své plné velikosti. Až nyní si této skutečnosti všimla, ale nevypadala, že ji to znepokojuje tak moc, jako majitele té tvrdé klády. Pustila ho teprve ve chvíli, kdy průvodčí začala na druhé straně dveří odemykat jejich kupé. Mladík se instinktivně vrhnul po svých kalhotách v naději, že si je stihne obléci dříve, než se před ním objeví rozzlobená průvodčí (nebo v horším případě ještě nějaký zvědavý cestující). K jeho smůle však nešly kalhoty nahoru přes boty stejně dobře, jako když mu je vášnivá dívka sundávala. A vzhledem k otřesům, které měl na svědomí jedoucí vlak, dělalo mu problém samotné strefení se do nohavice.
Právě ve chvíli, kdy se při marné snaze obléknout kácel podél okna do měkké sedačky, rozevřela průvodčí dveře. Zastavila se na prahu a očima přejížděla z polonahé dívky na mladíka, který se v koutku kupéčka pokoušel skrýt nahé nohy (a hlavně to, co bylo mezi nimi) pod přehozené kalhoty. Mladík pohlédl na své i dívčino spodní prádlo a následně na polonahou sexy slečnu s vyhrnutým tričkem, na kterém byly zřetelně vidět čerstvé fleky od jeho spermatu, a bylo mu jasné, že se z toho jen tak nevykecá.

V danou chvíli mladíkovi ani nedocházelo, jak neuvěřitelně chladnou hlavu dokázala dívka zachovat, když klidným hlasem řekla, ať průvodčí zavře dveře, protože na ně táhne. Průvodčí dlouho neváhala, udělala krok dovnitř a zavřela za sebou dveře. Otočila se zpět k nim. Dívka na ni upřeně se zájmem hleděla a vyčkávala. Mladík to v koutku u okna celé s napětím pozoroval jak nějaké bizarní představení. Náhle se průvodčí otočila zpět ke dveřím a mladíkovi svitla naděje, že přeci jen tohle faux pas nedopadne až tak katastroficky. Jenže průvodčí se ke dveřím obrátila jen proto, aby je zde všechny tři uzamkla. Tohle zřejmě nečekala ani sebevědomá dívka, která se až dosud tvářila, že má celou situaci pevně pod kontrolou.

Průvodčí ještě upravila závěsy a poodstoupila o krok, aby se přesvědčila, že do kupéčka nebude z chodbičky vlaku vidět. Pak se postavila přísně proti nim, ruce si dala v bok a oba si je přeměřovala káravým pohledem.

„Ty si vážně případ, Lili,“ řekla z ničeho nic průvodčí k dívce v kupé. „Takhle se tráví řádná dovolená? Ti nestačí se ve vlaku trmácet při práci, že do něj lezeš i ve volnu?“ poté přesunula svůj pohled do rohu místnosti, kde seděl čím dál více nechápavější mladík.

„Ale kdepak. Jen se snažím naplňovat firemní krédo ohledně uspokojování potřeb cestujících a tak pro ně dělám vše, co jim na očích vidím,“ odpověděla Lili – dívka, díky které se tato cesta stávala pro mladíka mnohem víc zajímavější, než by si dokázal kdykoliv dřív představit.

Během několika následujících vět mu pomalu začaly docházet souvislosti. Lili a Katy (takto Lili oslovovala průvodčí v uniformě), byli evidentně kolegyně. A kde kdo by měl důvod se domnívat, že nejen to.

Po několika větách, které mezi sebou tyto dvě mladé ženy prohodily, začaly svou pozornost soustředit na mladíka, který stále seděl v koutku kupéčka přikrytý svými kalhotami. Lili přišla k němu a zvídavě si ho prohlížela. Pak se mu zadívala do očí a nic netušícímu mladíkovi z nenadání strhla kalhoty z klína.

„Jen jsem byla zvědavá, jestli ti pořád stojí,“ vysvětlovala Lili své počínání a hleděla přitom na povadlý penis v jeho rozkroku. V mladíkovi se opět probudila stydlivost a nesměle začal křížit nohy. Dlaněmi se snažil skrýt své mužství, ale Lili ho chytila za ruce a poněkud násilněji mu je odtáhla od přirození. „Chci se dívat,“ řekla nekompromisním tónem a mladík, aniž by tušil proč, si netroufal vzdorovat jejímu přání. „Raději si rovnou sedni na ruce, ať tě to neláká ho před námi zase skrývat,“ poroučela dál Lili a mladík poslušně plnil její přání. Krůček poodstoupila a přejela ho kritickým pohledem. „Ty nohy nekřiž a dej je aspoň trochu od sebe,“ pokračovala v přikazování. Sotva tak mladík učinil, hned si poručila, aby si svlékl tričko. Jakmile si je sundal, neměl na sobě už nic víc, než jen boty a v nich ponožky. Lili se se spokojeným úsměvem obrátila na Katy, která byla stále uprostřed místnosti a pozorovala je – tedy hlavně mladíka (a především jeho rozkrok až to chvilkama vypadalo, že se mu ho pokouší postavit pouhým pohledem).

Lili se přitiskla ke Katy, která vedle sebevědomé Lili vypadala dost nesměle a ostýchavě. Políbila Katy letmo a přitom vzrušivě na tvář a pak se opět otočila na mladíka, jenž si poslušně seděl na rukách a přitom měl mírně rozkročené nohy. Penis zatím ztopořený neměl, ale ani už nevisel tak pokojně a bezvládně, jako ještě před chvílí.

„Koukej se na nás a ne aby tě napadlo si šahat na ptáka, než ti řekneme,“ přikázala Lili. „Chci se hezky dívat, jak se ti bude stavět a tvrdnout,“ dodala a smyslně si olízla rtíky. Poté se postavila za Katy, která nevypadala, že je na takovéto situace zcela zvyklá – a nebo se v nich neumí tvářit tak sebejistě, jako její kolegyně. Ať už to bylo z jakéhokoliv důvodu, neubíralo to Katy ani trochu na přitažlivosti (v danou chvíli spíš naopak) a společně s Lili tvořily dívky velmi vzrušující duo.

Lili se k ní zezadu přitiskla a dlaně položila na její prsa. Přitom se ústy přisála na její krček tak intenzivně, že z toho Katy lehce vyjekla a mírně se jí na chvíli podlomila kolena. Zatímco Katy měla oči přivřené a čekala, co se bude dít dál, mladík hltal každý jejich pohyb. Lili po očku nezapomínala kontrolovat, zda je poslušný a jestli se na ně dívá. Rozepnula jí kabátek a Katy se naslepo natáhla rukama za sebe a její hebké dlaně spočinuly na obnažených stehnech polonahá Lili.
Vždy, když Lili rozepla jeden knoflíček, políbila Katy za krkem. Během chvilky jí sundala kabátek a otáčela si ji k sobě. Odhrnula jí vlasy, které jí spadaly až do obličeje a pak se rtíky přitiskla na Katyiny sladká ústa a začaly se líbat. Katy přitom byla již značně červená v obličeji, ale případný stud jí rozhodně nebránil v dlouhém a vášnivém polibku, který si obě slečny pomalu vychutnávaly. Mladík jen s otevřenou pusou zíral a začínal řešit dilema, zda být poslušným nahým divákem, nebo se nějakým způsobem zapojit. Penis se mu pomalu začínal zvedat a když Lili vzala Katy ruku a položila si ji do svého odhaleného rozkroku, ztěžka polknul a jen mrknul na svou chtivou kládu.

Lili si po chvíli všimla jeho trčícího penisu a nemohla ani přehlédnout toužebný výraz v jeho chtivém obličeji. Přesto se rozhodla ho ještě trochu víc podráždit a navnadit. Katy začala pomalinku jemně pohybovat dlaní na vyholené kundičce a Lili jí přitom rozepínala knoflíčky na košili. Přitom se spolu nepřestávaly líbat. Katy jednou rukou svírala nahý zadeček Lili a druhou rukou jí jemně pohybovala po její mušličce. Lili mezitím stihla sundat její košili a hladila ji po nahých zádech.

Když se Lili začala dobývat do jejich kalhot, mladík už byl zcela nesvůj. Penis měl naběhlý do plné velikosti, až mu kůžička sama začala odhalovat rudý žalud, na kterém se leskla kapička touhy. Lili si ho zrovna moc nevšímala, protože rozepínala pásek od kalhot a sotva se jí to zadařilo, už hrnula kalhoty až ke kotníkům. V tu chvíli po delší době koukla Katy na mladíka a oči jí ihned sjely na jeho přichystané mužství. Nemusela nic říkat, aby na ní bylo vidět, zda na něho má chuť. Lili mezitím zůstala přidřepnuta u nohou Katy, líbala jí bříško a přitom masírovala zadeček, který již v podstatě nebyl ničím krytý, protože Katy měla na sobě sexy černá tanga.

Místo Katyiny dlaně si Lili strčila mezi nohy svoji ruku a druhou rukou jí jezdila po stehnech a hýždích. Současně s tím ji líbala od bříška až po stehýnka a nezapomínala pusou podráždit i její pipinku, i když zatím jen přes látku spodního prádla. Katy si přitom položila ruce na svá prsa ukrytá v podprsence a u toho se zájmem pozorovala mladíka – především jeho ztopořený penis, který ji přímo lákal, aby si na něj nasedla a divoce si zařádila.

Lili vzala tanga za lem do zoubků a sesunula je pod zadeček, odkud jim dolů na zem pomohla rukou. Políbila ji na vnitřní straně stehýnek a Katy instinktivně rozkročila nožky trošku víc, aby jí umožnila lepší přístup ke své štěrbince. Lili ovšem neměla prozatím v plánu se věnovat její kundičce. Jen ji letmo políbila na natěšený poštěváček a pak své horké rty přesunula na její bříško. Ručkama ji přitom jezdila po zádech, až narazila na ramínka podprsenky. Poslepu ji bez problému rozepla a odhalila její výstavní kozičky. Sama sobě stále nechávala jak podprsenku, tak i vyhrnuté tričko.

Když se Lili pohledem přesvědčila, že by bylo již moc kruté týrat dál mladíka svým zákazem, stoupla si za Katy a přisunula ji před sedícího mladíka. Jeho penis mu vzrušením a nedočkavostí občas poškubával, což ještě víc hypnotizovalo Katyin pohled.

Lili stála za Katy, vzala jí ruce a přiložila jí je na její zadeček. „Takto ty ruce nechej,“ přikázala jí a současně položila své dlaně na její prsa. Chvíli ji takto přímo před mladíkovýma očima hýčkala a pak začala zezadu tlačit hlavu Katy do jeho klína. Moc ji ani pobízet nemusela, jak po jeho ztopořené kládě toužila.

Mladík se tázavým pohledem, zda můžu zapojit své ruce, kouknul na Lili, která přísným výrazem dala najevo, že má zůstat tak, jak je. I Katy byla poslušná a ani při předklonu nesundala své dlaně ze svého nyní vyšpuleného zadečku. Lili se na její vystrčenou prcinku pevně přitiskla, jako by byla chlap, který ji chce takto ojet. Jednou ruku jí přitom trochu zatlačila na hlavu, aby jí bylo jasné, že si má vzít jeho penis do pusy. Mladík vzrušením snad ani nedýchal a s napětím pozoroval, jak se Katyina rozkošná pusinka otevřela. Na okamžik si olízla rtíčky špičkou jazýčku a přitom se nezapomněla podívat do jeho očí.

A pak už ucítil její horký toužebný dech na svém obnaženém žaludu, který se v tuto chvíli již celý leskl od kapiček touhy. Lili ji stále jednou rukou přidržovala hlavu a druhou rukou si vjela do rozkroku a začala si tam svou dlaní jezdit. Podle mlaskavého zvuku, který se při tom občas ozval, byla Lili asi pěkně vlhká. Přitom se Lili natočila tak, aby mohla sledovat, jak se poprvé žhavé rty Katy dotknou penisu. Jakmile se tak stalo a v její pusince pomalu mizel celý žalud, mladík začal nekontrolovatelně vzdychat a prohýbat se rozkoší.

Po chvíli Lili přikázala, aby se Katy více rozkročila a aby rukama na svém zadečku hezky roztáhla své půlečky. Jakmile ji poslechla, klekla si Lili za ní pod její vystrčené a roztažené dírky a chytla si ji v pase. Zblízka mohla Lili pozorovat její krásnou kundičku, která se stejně jako penis mladíka leskla kapkami vzrušení.

Přestože Katy evidentně toužila po tom, aby se Lili začala věnovat její nadržené dírce, úmyslně se tomuto místečku vyhýbala a dotýkala se jen letmými doteky kolem. O to více se její mrštný jazýček zaměřoval na okolí druhé dírky. Nejprve jen pomalinku obkroužila jazykem její análek a pak jí sladce políbila nastavený zadeček. Katy slabě zavzdychala blahem a dál pokračovala v zasouvání tvrdého ptáka do své lačné pusinky. Ještě ho v sobě neměla ani půlku a mladík už vypadal, jako by se měl každou chvíli udělat. Stále si poslušně seděl na rukou a jen nečině přihlížel, jak mu jedna dívka polyká penis a druhá jí přitom vylizuje anál a sama si to ještě dělá rukou. Byl z toho všeho tak mimo, že si ani neuvědomoval, jak začal přirážet do Katyiny pusinky.

Náhle z ničeho nic Lili pleskla Katy přes vyšpulený zadeček a ta s sebou tak cukla, že málem kousla mladíka do jeho klády, kterou už měla téměř celou v puse. Lili se tomu pobaveně zasmála, pohladila Katy po prdelce a prstíkem projížděla mezi půlečkami. Katy vrtěla nastaveným zadečkem a občas ho nedočkavostí ještě více vystrčila.

Katy mu ho tak krásně kouřila, až z toho mladík občas přivíral oči blahem a ani si nevšimnul, jak se náhle Lili přesunula zpoza Katy. Tuto skutečnost si uvědomil teprve ve chvíli, kdy ho začala zasypávat vlhkými polibky na hruď. Katy po očku koukala na Lili a sledovala, zda bude mít nějaká námitky proti tomu, když si rukou přidrží mladíkovu kládu a druhou rukou se přitom natáhla k Lili na její bledý zadeček.
Katy stáhla kůžičku z jeho tvrdého penisu až ke kořenu a přidržela si ho tak. Dívala se mu do očí a u toho mu začala jezdit jazykem po uzdičce. Lili ho zatím líbala divoce na krk a jednou rukou, která ještě před chvíli jezdila po jeho stehně, mu začala masírovat koule. Mladík se cítil jak v sedmém nebi a zřejmě si ani nebyl jistý, jestli to není jen neskutečně živý sen.

Přestože uběhlo jen pár desítek minut od jeho posledního výstřiku (o který se postarala jen samotná Lili ještě před tím, než se zde objevila i Katy), měl pocit, že každou chvíli doslova exploduje pod tou spoustou doteků dvou sexy slečen.

Po pár minutách těchto něžných hrátek seděla každá z dívek na jedné straně od mladíka a plně se mu věnovaly. Mladík už se vykašlal na Liliin příkaz a obě dívky hladil ve vlasech a pak všude různě po těle, kam ze své pozice v danou chvíli dosáhnul.

Pak Lili chytila Katy za ruku a začala být opět pánem situace. Katy byla nucena opustit kouření klády a nechala se ovládat. Lili ji postavila zády k mladíkovi, který seděl těsně za ní, a přitom ji slabě projela dlaní po kundičce, která byla umazaná od její šťávičky, protože současně při kouření ptáka nedokázala vydržet a musela si ji hladit. Katy ji hladila po hřbetě ruky a začala hlasitěji oddechovat. Mladík neváhal a začal se dotýkat Katy z druhé strany. Nejprve ji pohladil zadeček a stehýnka a pak ji uchopil v bocích. Katy si skousnula rty, aby nebyla moc hlasitá a dál se nechávala unášet stupňujícím se vzrušením.

Lili si před ni klekla, chytila ji za stehna a bez váhání zaútočila svou divokou pusinkou přímo na její pipinku. Katy měla štěstí, že ji zezadu jistil svýma rukama mladík, protože jinak by se asi na nohou neudržela. Jednou rukou hladila Liliny vlásky a druhou si mačkala kozičky a občas si mezi prsty svírala své naběhlé bradavky.

Mladík mezitím začal líbat Katy za krčkem a na zádech. Pomalu se takto polibky posouval níž a níž směrem k jejímu zadečku. Lili přitom stále udržovala brutálně vysoké tempo pohybů svého jazýčku, kterým přejížděla ze strany na stranu po její mokré kundičce tak rychle, až z ní lítaly kapky všude kolem.

Katy se již přestala snažit spoléhat na své podlamující se nohy a využila mladíkových rukou, které ji podpíraly. Mimo to se mladík dostal svými polibky již na její krásný rajcovní zadeček, na který ji dal tucty polibků a občas ji zde i jemně stiskl zoubky. Katy z toho začínala být tak mimo, že si ani neuvědomila, jak moc tlačí hlavu Lili do svého rozkroku. Všimla si toho, až když byla Lili přitlačena obličejem na její mušličku tak silně, že se nemohla nadechnout a trošku se zakuckala. Katy na ni ihned hodila omluvný pohled a Lili jí dala úsměvem najevo, že se nic neděje. Koukala jí do obličeje a jazýčkem přitom jezdila po poštěváčku. Mladík přitom roztáhnul Katy půlečky od sebe a líbal ji od jedné dírky až k druhé. Katy byla tak neuvěřitelně nadržená, že si její tělo pod náporem blaha dělalo, co chtělo a chvělo se vzrušením.

Lili řekla mladíkovi, aby se posadil a pak začala směřovat Katy na jeho trčícího ptáka. Mladík si ho vzal do ruky a pln očekávání se připravoval na zásun do některé z dírek. Lili ji vedla k mladíkovi tak, že k němu byla zády. Mladík chytil Kyty v pase a pomáhal ji nasměrovat kundičkou na svého chtivého ptáka. Oba se chvěli touhou a nedočkavostí. Jakmile Katy ucítila, že má jeho tvrdého ptáka mezi pysky, začala dosedat. Byla tak nažhavená, že její mokrá kundička doslova ihned pohltila celého ptáka. Jakmile dosedla nadoraz, zaklonila se a hlasitě oddechovala. Když se vzpamatoval, pohladil jí prsa, chytil ji v bocích a začal v ní pomalu jezdit. Ale Katy byla tak rozdrážděná, že to chtěla ihned rychle a pěkně naplno. Proto se zapřela dlaněmi o mladíkova stehna a sama začala určovat zběsilé tempo jejich šukání.

Oba v danou chvíli úplně zapomněli, že je s nimi v kupé ještě Lili. Ta si ovšem uměla poradit sama. Seděla na sedačce naproti nim, nohy měla hezky od sebe a pokrčené tak, že Katy i mladík měli dokonalý výhled na její roztažené díry, které si střídavě obšťastňovala prstíkama. Vzájemně se na sebe takto dívali a v místnosti se rozléhalo čím dál častěji hlasité vzdychání a mlaskání dvou šťavnatých kundiček.

Katy se pomalu blížila ke svému vrcholu, když najednou začala mít divný pocit, který ovšem neměl nic společného z divoké jízdy na krásně tvrdém ptákovi ani s pohledem na masturbující Lili, která si ojížděla současně obě díry. Něco se jí zdálo být divné a v první chvíli netušila co, protože byla díky těmto sexuálním orgiím jak pod vlivem nějaké omamné látky. Až po několika vteřinách se na mladíkovi prudce zastavila, napřímila se a zmateně se začala koukat kolem po kupéčku. Lili s mladíkem zpočátku nechápali, co se děje. Teprve až když Katy vykřikla, že jsou ve stanici, uvědomili si i oni, že nekonečné drncání vlaku přestalo.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist