Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Fascinující Míša

Kategorie: Šukačky
15.03.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Míša. Krásná holka, co mě vždycky ohromně fascinovala. Pro mnohé možná nenápadná a všední, ale tahle drobná, pod uši střižená blondýnka, s tělem, dalo by se říct až malé holky, ve mně vzbuzovala cosi nevysvětlitelného. Odjakživa na ní bylo něco zvláštního a tajemného, ale nikdy jsem nemohl přijít na to co. Tedy „nikdy“ – až do jednoho horkého letního večera a právě o tom jsem Vám chtěl povědět.

Jako každý rok, i letos jsme vyrazili na Petřín oslavit s naší partou letní slunovrat. Ono ani tak nikdy nešlo o ten konkrétní den, spíš pěkná příležitost být spolu a pobavit se. Vždy jsme zůstávali dlouho do noci a ani letos tomu nebylo jinak. Lidé se samozřejmě v průběhu let obměňovali, někdo přicházel a zase odcházel, ale pevné jádro naší skupiny čítalo dvanáct kamarádů. Asi nemá smysl je všechny představovat, bylo tu několik stabilnějších párů, i věčných singlů, ale vlastně za ta léta už chodili skoro všichni se všemi, mě nevyjímaje. Do tohoto zdravého jádra počítám i Míšu, která se mezi námi tak nějak objevila, už ani nevím, kdo ji přivedl. Co si ale pamatuju, že to bylo právě při jedné takové petřínské akci. Tehdy mě nijak neoslovila, ale to se během dalších roků změnilo. Jak už jsem říkal, bylo v ní cosi jiného, než ve všech ostatních holkách, co jsem znal. Ale abych se vrátil k onomu večeru.

Ani letos nezačínala naše oblíbená oslava prvního letního dne jinak, než v jedné z malostranských hospůdek dole pod Petřínem. Kromě našeho zdravého jádra zde bylo i několik letošních přílepků, většinou aktuálních „externích“ partnerů. Nikdy jsme neměli touhy se ožírat do němoty, ale takhle na začátek večera pár piv a vín pokaždé padlo, takže když se setmělo a my tradičně volným krokem vyráželi kolem lanovky cestičkami vzhůru na Petřín, každý už byl tak trochu v náladě. Stejně tak byla i Míša, viděl jsem to na jiskřičkách v jejích očích, které se jakoby zvětšily a ještě více prohloubily. Obzvláště ve chvíli, kdy její pohled spočinul na mém. Byl to právě ten pohled, který už jsem u ní pozoroval několik měsíců. No a teď, možná tím zvláštním večerem, možná tím prvním letním, horkým dnem, možná prostě jen opojením skupinou mladých lidí ve velkoměstě a taky asi do jisté míry alkoholem, jsem tyto pohledy vnímal asi tak stokrát intenzivněji.

Nikam jsme nespěchali, noc byla ještě mladá a krom toho se objevily i domácí zásoby alkoholu, takže nálada se stávala čím dál uvolněnější. Uvelebili jsme se kolem jedné lavičky nedaleko cesty a Petr – náš nadšený hudebník – vytáhnul kytaru, kterou nosil snad úplně všude a začal hrát. Tyhle chvíle jsem miloval, člověk všechno hodil za hlavu, přecházel od jednoho kamaráda ke druhému a povídal s nimi, občas se do nějaké písničky zaposlouchal, občas (alespoň ti zdatnější z nás) i přidal se svým zpěvem. Letos jsem ale to povídání s kamarády nějak odbýval a v probíraných tématech se ztrácel, vlastně jsem pořád pokukoval po Míše, která se na druhém konci bavila s Verčou. K mému potěšení i ona občas hodila pohledem mým směrem. Zatím nám ale štěstí nepřálo a pořád jsme se tak nějak míjeli. Až po chvíli, to jsem se zrovna zaposlouchal do jedné mé oblíbené písničky, se za mnou ozval Míšin hlas.

„Budeš to držet celou noc nebo to taky pošleš dál?“ Trochu mě to zmátlo, ale vzápětí jsem pochopil, otočil se a podal Míše láhev vína, která u mě zrovna už nějakou dobu kotvila.

„Jasně, promiň, tady to je.“, dodal jsem s úsměvem a podíval se na ni. Měla takový šibalský výraz a hleděla mi upřeně do očí. Vůbec netěkala pohledem sem tam, jako když před chvílí mluvila s Verčou.

„Letos se to docela vydařilo, co?“, začal jsem nejistě konverzaci.
„Jo, to jo“, usmála se, „ale doufám, že ještě nekončíme.“, dodala a podala mi láhev zpátky.
„No vzhledem k tomu, že Petr ještě ani zdaleka není uprostřed svého obvyklého repertoáru, myslím, že nás čeká ještě dlouhá noc.“, pokusil jsem se o trochu rozvitější větu.
„To já taky doufám“, odpověděla Míša a v hlase jako by zazněl podtext, který vypichoval ono doufání v dlouhou noc.

Pak jsme si povídali, uvědomil jsem si, že o ní vím vlastně tak málo. Blížila se půlnoc a první kamarádi se začali pomalu loučit a trousit na poslední metro. Mě se ale vůbec nechtělo a spílal jsem si, že jsem si s Míšou začal povídat až tak pozdě, bál jsem se, že se k některé odcházející skupince připojí.

„Vlastně se mi ještě ani moc nechce domů, přemýšlím, že pak půjdu pěšky, aspoň se projdu noční Prahou.“, nadhodil jsem nenuceně a čekal Míšinu odpověď. Chvilku mlčela, jako by se zrovna zaposlouchala do kytary. Zatracený Petr, pomyslel jsem si, že už taky nešel. Ten je ale většinou největší držák, málokdy odchází dříve, než s poslední skupinkou. Trochu mi to zkazilo náladu, zdálo se, že příjemně načatý večer končí. Petr vystřihnul závěrečný akord a v tom se ke mně Míša naklonila.

„Taky se mi ještě nechce.“ a víc nic. To mi ale pro tuto chvíli stačilo. Petr spustil další písničku a noc se pomalu přehoupla do doby „poslední metro už asi nestihnu“.

„Jenom škoda, že jsem si nevzala něco víc na sebe“. Všiml jsem si, že má na sobě vlastně jenom tričko a i když ten dnešní první letní den byl opravdu horký, teď po půlnoci už trochu přituhlo. Nezaváhal jsem, sundal si mikinu a přehodil přes její ramena.

„Jé, díky“, usmála se, „džentlmeni ještě nevymřeli“. Povídali jsme si dál, čas plynul a lidí bylo čím dál méně. Naštěstí většinová pozornost patřila kytaře a nás si nikdo v podstatě nevšímal.

„…takže tu vejšku jsi dodělala už bez jakékoliv podpory rodičů, jo?“
„Jo, to je pravda, na rodiče už jsem se pak moc nevázala, jedině babička mě podporovala až do závěrečných státnic.“
„To koukám, neumím si představit, že bych dělal vejšku a neměl při tom domácí zázemí.“
„Člověk si zvykne, ale jak jsem říkala, babička mě docela podporovala, alespoň tedy dle svých možností.“

Dostali jsme se až k našemu příbuzenstvu, to jsem nečekal.

„Ona je teď v lázních“, ozvala se Míša po chvíli.
„Kdo že?“, ztratil jsem nit.
„Babička“, odpověděla, „je teď na tři neděle v lázních, dostala jsem za úkol starat se jí doma o kytičky“, dodala Míša.
„Aha“, vracel jsem se zpět do kolejí.
„Asi dneska zamířím k ní, domů do Vršovic je to moc daleko“.
„A kde vlastně bydlí?“, zeptal jsem se možná až moc zvědavým tónem. Míša si toho všimla a usmála se.

„Tady kousek, má na Malé Straně jeden z těch starých bytů.“ Hlavou mi prolétlo spousta myšlenek a na chvíli jsem se v nich ztratil. Pozdě jsem si uvědomil, že jsem propásnul adekvátní čas na nějakou rozumnou odpověď. Míša už zase vypadala zaposlouchaná do Petrových pozdně-večerních dojáků.

„Nechtěl by ses tam se mnou podívat? Domů to máš taky pěkně daleko.“, řekla Míša tiše a ani se na mě přitom nepodívala. Teda, to byl návrh, tentokrát už jsem si nedovolil zaváhat.

„Jo, vlastně docela rád, ono je přece jenom na dlouho procházku ještě docela zima“, rozpovídal jsem se.
„Je ti zima?“, zeptala se Míša, tentokrát na mě upřela starostlivý výraz a začala si sundávat mou mikinu.
„Ne, ne, tak jsem to nemyslel, koukej si jí nechat!“, odpověděl jsem naoko výhrůžně a začal jsem se s ní přetahovat, aby si nechala mikinu na svých ramenou. Byl to takový náhlý a nečekaný kontakt, až jsme se z toho zamotali, Míša ztratila rovnováhu a opřela se mi o hrudník. Ani nevím, jak k tomu došlo, ale vzápětí mi jen tak mimoděk dala letmý polibek na rty. Přece jen jsem byl v mírném opojení a tak mi chvíli trvalo, než jsem si to uvědomil a pochopil, že to nejspíš nebylo součást zavrávorání.
„Půjdeme?“, řekla a tentokrát mi hleděla hluboko do očí těmi svými jiskřičkami. Když si ještě vzápětí lehce svůdně skousla spodní ret, už jsem s odpovědí nečekal.

„Jo, šel bych“, dokončil jsem její svádivý rituál.

Rozloučili jsme se s ostatními a šli z Petřína směrem dolů. Když jsme byli z dohledu, vzala mě za ruku. Oba jsme mlčeli a užívali si vzniklou situaci. Lidí bylo dole na Újezdě ještě docela dost a my mezi nimi zcela anonymně procházeli. Babička opravdu nebydlela daleko, za chvíli jsme zastavili u vchodových dveří domu jedné zapadlé uličky. Míša vytáhla klíče a otočila jím v zámku. Z otevřených dveří se vyvalil typicky studený a vlhký vzduch staré zástavby. Uvnitř byla tma, moje oči tak rychle nepřivykly, ale Míša mě vedla za ruku jistým krokem. Otevřely se dveře výtahu a světlo uvnitř osvítilo chodbu. Za chvíli za námi zaklaply a my vyjeli vzhůru. Za normálních okolností by tam bylo nepříjemně těsno, ale v tuto chvíli jsem menší prostor kvitoval s potěšením. Cítil jsem Míšinu voňavku smíchanou s její nádherně živočišnou, přirozenou vůní. Výtah v horním patře cuknul. Tentokrát jsem zavrávoral já a náhodně se o Míšu opřel klínem o bok. Teprve v tuto chvíli jsem ucítil, že mám v kalhotách trochu těsno a že to asi určitě musela na sobě cítit. Jenom se lehce usmála a vyvedla mě z výtahu. Další klíč potichu zacvakal v zámku bytu. Otevřela dveře…

Uvnitř byla tma, jen nejasné stínové obrysy ze světla, dopadající sem ze vzdáleného pouličního osvětlení. Atmosféra takového přítmí byla velmi příjemná a ani Míša se jí nesnažila narušit zbytečným rozsvícením. Z chodby jsme prošli do obýváku, kde dominovala rozložitá, rohová pohovka. Míša odkudsi vytáhla svíčku, zapálila ji a postavila na skříňku s televizí. Pak už jako by veškerá činnost došla. Stáli jsme proti sobě a oba moc dobře věděli, že toho druhého opravdu moc chceme. Byli jsme tu sami, nic ani nikdo nám nebránil v tom, co už jsme chtěli udělat celý večer. Přitiskli jsme se k sobě a splynuli v jednom dlouhém polibku. Užíval jsem si ty její malé, smyslné rtíky, stejně jako vášnivý jazýček dorážející do mé pusy. Po tom, co jsem se rukama nabažil jejích vlásků, sjel jsem s nimi dolů po zádech, až na její malý, kulatý a pevný zadeček, který jsem pevně uchopil do dlaní. Lehce vzdychla a k mému překvapení udělala to samé, také sjela rukama dolů na můj zadek a pevně ho uchopila. Na chvíli se vyvlékla z polibku.

„Vždycky se mi ten tvůj zadeček líbil“, řekla, „mockrát jsem se kochala, když jsi šel zrovna přede mnou“, dodala a znovu se ponořila do mojí pusy. No proč ne, pochválil jsem si pro sebe, holky přece taky umí ocenit to, co se jim na jejich protějšcích líbí. Potom už šla dolů naše trička. Následné přitisknutí už bylo o mnoho intimnější, pocítili jsme dotyk našich nahých těl, jedinou překážkou byla malá, lehce okrajkovaná podprsenka. Tu jsem ale jedním rychlým a zručným pohybem vzadu rozepnul a nechal ji sklouznout z jejích ramínek. Ucítil jsem na sobě Míšiny bradavky, byly tvrdé a krásně doplňovaly její menší, ale krásná prsa. Zmocňoval se mě čím dál větší pocit nadržení, už už jsem se chtěl tisknout k jejímu celému nahému tělu a tak jsem rukama zajel dolů a začal hledat zip jejích kalhot.

„Počkej s tím ještě chvilku“, odtáhla mou ruku, „já sama“, dodala a šibalsky na mě mrkla.
„Nejdřív ale ty.“, neptala se, oznámila mi to. S drobnou pečlivostí začala zkoumat můj pásek. Cítil jsem, jak se povoluje a jeho dva konce se od sebe oddělují. Následoval knoflík a zip. Kalhoty se rozevřely a pak už mi je jen lehkým pohybem stáhla a nechala spadnout na zem. Její oči se od kalhot zvedly vzhůru a upřely do mých. Zase se tak svůdně kousla do spodního rtu. No, a zatímco se v jejích hlubokých očích odrážel jas svíčky, ucítil jsem, jak se její prsty zaklesly za okraje mého spodního prádla. Stoupla si na špičky a opět se ponořila svojí pusinkou do mé, jako by snad chtěla odvést pozornost od pohybu jejích zaklesnutých prstů směrem dolů. Nedalo jí to nijak práce, ucítil jsem, jak můj poslední kousek prádla dopadl na zem na kalhoty. Ještě chvíli mě náruživě líbala, ale pak se odtáhla a kousek ode mě poodstoupila. Pohledem sjela neomylně dolů, do mého klína, kde se pohupoval můj lehce nalitý ocas. Chvíli si mě se zájmem prohlížela, jako když obchodník prohlíží na tržišti kupovaného hřebce.
„Ještě hezčí než jsem si představovala“, pronesla tichým hlasem Míša, položila dlaň na můj hrudník a zatlačila, čímž mě donutila udělat dva kroky vzad a posadit na pohovku. Sama si kleknula přede mě na zem a ruce položila na moje stehna. Přejela po nich sem a tam a ještě jednou mě dlouze políbila.

„Teď je, myslím, řada na mě, viď?“, řekla.
„Já myslím, že už dávno“, dodal jsem a sjel lačným pohledem na její obnažené kozičky.
„Tak jo, ale já sama, ano?“

Se zatajeným dechem jsem jenom přikývnul a jal se sledovat svůdné divadlo, které se přede mnou odehrávalo. Míša opět vstala a pomalým pohybem si rozepla knoflíček u kalhot. Následoval zip a pak už jen pomalé stažení kalhot přes její oblé boky na zem. Zadíval jsem se do jejího cudně sevřeného klína. Chvilku tak přede mnou stála, jenom v malých krajkovaných kalhotkách. Napětí by se dalo krájet, můj pohled musel úplně křičet po sundání toho posledního kousku látky, dělící nás oba od následné rozkoše. Jakoby si s úsměvem trošku povzdechla a začala si kalhotky pomalu stahovat. Její stehna byla pořád tak cudně semknutá, že proužek látky mezi nimi držel na svém místě až do chvíle, kdy ho tahem za okraje kalhotek z klína vysvobodila. Předklonila se a pomohla kalhotkám spadnout na zem. Pak se narovnala a schovala svůj evidentně vyholený klín do dlaní. Naše pohledy se znovu střetly. Mihotavé světlo svíčky decentně ozařovalo naše nahá těla.

„Prosím promiň“, špitla, rozevřela ruce a mírně se rozkročila. Co následovalo, mně doslova vyrazilo dech. Rozevřená stehna dala volnost jejímu klínu a mezi nimi se dopředu zhoupnul… ocas. Úplně normální, zcela vyholený ocas. Seděl jsem s otevřenou pusou jako přikovaný, nemohl jsem odtrhnout oči z jejího klína.

„To je…“, začal jsem nejistě, „ty jsi…“, pokračoval ve stejném duchu, „to přece…“
„Jo, je…“, řekla potichu.
Úplně pochopím, když budeš chtít odejít.“, pokračovala tiše.
„Nevěděla jsem, kdy ti to mám říct, nikdy na to nebyla správná příležitost. Jako kdyby vlastně na tohle nějaká vhodná měla být, viď?“, pokusila se omluvně usmát.
„Když jsem ale viděla, jak se na mě koukáš, tušila jsem, že musíš tušit něco víc než všichni ostatní.“. Pořád jsem neměl slov, jen jsem pohledem těkal mezi jejíma očima a klínem, kde se stále pohupoval ten zcela nečekaný, nový nástroj lásky. Nechápal jsem, jak jsem to za ta léta nikdy nepoznal, vždyť ona má tak zcela ženské, až holčičí rysy. Mou otázku vyčetla z očí.

„Taky se na to celý život ptám. Smířila jsem se s faktem, že jsem prostě taková hříčka přírody. Měla jsem se narodit jako holka a v poslední chvíli si to pán Bůh rozmyslel a přidal mi tohohle krasavce“, dodala s úsměvem a kývla dolů, do svého klína.
„Ví to opravdu jenom málo lidí a doufám, že to tak i zůstane“, řekla s dotazem v očích. Na to jsem se trochu vzpamatoval,

„No… jasně, nikomu nic… neřeknu, neboj“, odpověděl jsem rychle.

„Jak jsem říkala, pochopím, když budeš chtít odejít…“ řekla, „ale jestli chceš, můžeš zkusit něco nového.“, tohle už dodala s drobným zajiskřením v těch jejich hlubokých, hnědých očích. A pokračovala,
„Nevím, jestli se nepletu, ale myslím, že by tě něco takového lákat mohlo, hm?“, řekla s drobným kousnutím do spodního rtu. Jako kdyby moc dobře věděla, že právě tohle mě na ní vždycky dostávalo.

„Lákalo? … No…“, zakoktal jsem se, „jak… jak jsi na to přišla?“
„Víš, musím se ti vlastně omluvit, asi jsem přišla na něco, co jsem neměla“, dodala stydlivě.
„Jak to myslíš, na co jsi přišla?“, zrudnul jsem.
„Vzpomínáš si na tu loňskou akci na horách?“, zeptala se.
„Myslíš v Krkonoších?“, zeptal jsem se zbytečně, protože jsem věděl přesně, kterou akci myslí.
„Ano. Tehdy, když jsme se stěhovali do pokojů, jsem omylem zakopla o tvoji tašku. No a něco z ní vypadlo.“, řekla s tajemným úsměvem. Hlavou mi prolétlo, co mi asi tak mohlo z tašky vypadnout, ale vlastně jsem ani nemusel dlouho uvažovat.
„Ty asi myslíš… ten…“, nedopověděl jsem.
„Ano, ten krásný, reálně provedený vibrátor.“, řekla se zalíbením v hlase. V tu chvíli jsem musel zčervenat ještě víc.
„Nejprve jsem myslela, že to bude nějaký tvůj žertík, protože v tu dobu jsi s nikým nechodil, ale když se celé hory nic nedělo, začalo mě to zajímat více. No a pak jsem udělala něco špatného.“, podívala se stydlivě do země.
„Prosím nesmíš se na mě zlobit!“, pokračovala s omluvným a provinilým tónem v hlase. Byl jsem v situaci, kdy jsem už očekával vlastně cokoliv.
„Asi se zlobit nebudu“, pravil jsem rezignovaně.
„Pamatuješ si, jak jste šli ten závěrečný večer do hospody, a já řekla, že mi není dobře a zůstanu na chatě?“, zeptala se. Přikývnul jsem
„Šla jsem pak do tvého pokoje a vzala tvůj notebook“, špitla provinile.
„Tak nějak jsem tušila, že to tam najdu…“
„Najdeš? … Co že jsi tam našla?“, zeptal jsem se, ale začínal jsem pomalu tušit.
„No všechna ta krásná videa“, odpověděla a sklopila oči.
„Ta videa jak si na nich krásně honíš, stříkáš a … šukáš zadeček.“, s poslední větou se mi nejistě podívala do očí. Vůbec jsem nevěděl, co říct, nebo co dělat. Jestli se zlobit nebo poslouchat dál její podrobné vyprávění při nahlédnutí do mého nejintimnějšího soukromí.
„Já jsem si všechna ta videa zkopírovala. A na všechna se pak doma podívala. Úplně na všechna. Několikrát.“. Cítil jsem se ještě nahatější, než jsem ve skutečnosti teď před ní byl. Uvědomoval jsem si, co všechno jsem vlastně kdy točil, při různých návalech nadrženosti.
„Zlobíš se moc?“, prolomila ticho Míša. Ne, nezlobil jsem se, převládal ve mně jiný pocit, doposud nepoznaný. Pocit absolutní intimní otevřenosti.
„Ne, nezlobím se, Míšo“, hlesnul jsem potichu stydlivě. Rozzářily se jí oči.
„To se ale vůbec nemusíš stydět, mě se ta videa hrozně moc líbila! Tolik nestoudné onanie! Když budeš chtít, můžu ti s natáčením pomoci.“. Ta konverzace mě začala vzrušovat, a aniž bych si to uvědomil, sáhnul jsem si bezděčně do klína. Míša si toho všimla a usmála se.
„Můžeme i něco natočit spolu“, řekla. Na to jsem si uvědomil, co bylo zdrojem původního rozčarování a znovu se podíval do jejího klína. Mého pohledu si všimla, ale tentokrát už nezaváhala, a abych si ten její ocas mohl lépe prohlédnout, trochu více se rozkročila. Naklonila se ke mně a pravila už mnohem sebejistěji:
„Můžeš mít to, o čem jsi dlouho snil…“
Aniž bych nějak reagoval, uplynulo několik dalších vteřin, jen jsem tam seděl s pootevřenou pusou. Míša udělala ještě jeden malý krůček ke mně, pak zvedla pravou nohu a položila ji na pohovku vedle mě. Její ocas se zase trochu přiblížil. Usmála se na mě a stoupla si na pohovku i druhou nohou. Stála teď nade mnou rozkročená a já neměl kam utéct. Vlastně jsem ani nechtěl, jen jsem se poddával tomuto nepoznanému vzrušení. Míšin ocas visel kousek od mého obličeje, tak jsem si ho mohl dobře prohlédnout. Bylo zvláštní, že jsem ho nevnímal jako ocas kluka, ale jako čistě holčičí. Prostě takový jemný, čisťounce vyholený, dívčí ocas. Majestátně se přede mnou pohupoval a připadal mi obrovský. Asi to bylo tím, že nejsem zvyklý se na něj dívat z takové blízkosti. Měla ho vlastně dost podobný, jako mám já, a to i velikostí, tedy odhadem kolem sedmnácti centimetrů, ale vzhledem k tomu, že Míša měřila o dobrých patnáct čísel méně než já, byl to v jejím klíně docela macek! Ani nevím, jak dlouho jsem si ho prohlížel, ale když jsem po nějaké době vzhlédnul vzhůru, uviděl jsem Míšin hluboký pohled, plný nestoudných myšlenek.

„Víš co?“, řekla a začala si pomalu sedat, „teď na něj na chvíli zapomeneme, jo?“, dopověděla a jak si tak na mě přidřepávala, roztáhla mi kolena široko od sebe a dosedla svým zadečkem až na pohovku mezi ně. Hezky se zavrtěla, přitiskla svůj klín na můj a nohy propletla za mými zády. Objala mě a políbila.

„Teď necháme ty kluky tam dole, ať se spolu pěkně sami pomazlí, jo?“, řekla skoro až učitelsky. Aniž by počkala na mojí odpověď, začala třít naše klíny o sebe a ponořila se svojí pusinkou do mojí. Nijak jsem se nebránil, nechal jsem Míšu, ať si sama určuje tempo. Objímal jsem její drobné tělíčko a vnímal Míšiny tvrdé bradavky na svém těle. Rukama jsem sjel po jejích zádech dolů a uchopil do dlaní její krásně kulatou a pevnou prdelku. Tiše zavrněla a lehce se nadzvedla, abych mohl její půlky pořádně uchopit. Takhle jsme se ještě nějakou chvíli mazlili, až pak se Míša z dlouhého polibku vyvlékla a s nadrženým pohledem si olízla spodní ret. Potom se ode mě ještě oddálila a společně jsme se podívali dolů, do našich přitisknutých klínů. Oba ocasy stály, tyčily se proti sobě, jako dva vzpínající se hřebci. Míša na tu scénu hleděla se značným zalíbením.

„Trochu je pohoníme, co ty na to?“, usmála se, uchopila je oba najednou do levé ruky a přitiskla k sobě. Ukazováčkem pravé ruky začala pomalu objíždět naše žaludy a rozmazávat po nich kapičky vzrušení, které se nám na dírkách objevily. Bylo toho dost a tak se nám po chvilce žaludy krásně leskly. Poté oba ocasy uchopila najednou do svých dlaní a prsty ovinula kolem dokola. Začala nás pomalu honit. Byl to moc vzrušující pohled, oba žaludy se co chvíli objevovaly a zase mizely v Míšiných sevřených dlaních. Naše pohledy střídavě pozorovaly scénu odehrávající se v našich klínech a vzrušení ve tváři toho druhého. Míša začala tiše sténat a slastně přivírat oči. Zase se tak svůdně jemně kousala do spodního rtu. Nevěděl jsem, jak moc dlouho dokážu takovému dráždění odolávat. Míša jako by mi to snad vyčetla z očí,

„Postříkáme se, jo?“, řekla, a aniž by čekala na moji odpověď, která by byla beztak zbytečná, zintenzivnila honění. Po chvilce už jsme tiše sténali oba dva. Cítil jsem na svém žaludu úplné mokro, krásně to v Míšiných dlaních klouzalo a občas vzrušivě zamlaskalo. V jejích očích jsem viděl, jak se blíží ke svému vrcholu, což popohánělo i mě samotného. Už jen pár okamžiků, Míšino tělíčko se napjalo, z úst se jí vydralo poslední sténavé zakňourání a pak už na můj hrudník dopadnul první horký cákanec Míšina semene. To na mě zapůsobilo tak, že jsem vzápětí začal stříkat i já. Na několik následujících vteřin jsme splynuli v jeden společný, žhavý výstřik. Semeno létalo úplně všude, na Míšiny kozičky, můj krk, bříško, něco skončilo i na bradě, vůbec jsem nerozeznával, který cákanec patří komu. Náš společný orgasmus pomalu odezníval, z našich žaludů už jen vytékaly poslední kapičky semene, které se po nich rozlévaly, jak Míša ještě naše ocasy pomalu závěrečně „dohonívala“. Byli jsme úplně mokří, ani jsem netušil, že toho můžeme tolik nastříkat. Ještě chvíli jsme oddychovali a prohlíželi si tu celou postříkanou nádheru. Ocasy jako na povel lehce změkly a položily se na bříško toho druhého. Míša se na mě spokojeně usmála, olízla si mokrou dlaň pravé ruky, polkla a labužnicky zamlaskala.

„Půjdeme do sprchy?“, pošeptala mi do ucha. Zvedli jsme se z pohovky, kde po nás zbyla dvě zpocená kolečka, a Míša mě za ruku odvedla přes chodbu do koupelny. Ta byla sice menší, ale překvapivě moderní, evidentně nedávno zrekonstruovaná. Sprchový kout byl dokonce s masážním panelem a hned vedle větší vana s velkým sedátkem uvnitř. Naproti sprchovému koutu stálo umyvadlo s velkým zrcadlem, které prostor koupelny opticky zvětšovalo a vedle něj záchod. Ani tady Míša nerozsvítila světlo, otevřela skříňku nad umyvadlem a vytáhla tři čajové svíčky, které zapálila a rozložila na vhodná místa. Příjemné intimní světlo v útulně kachličkované koupelně ve mně lehce probudilo další vzrušení, i když jsem vlastně před chvílí stříkal. Míša otevřela dveře do sprchového koutu a já vstoupil za ní. Pustila vodu, nastavila příjemně horkou vodu, odložila hadici se sprchou do stojanu a pak na panelu přepnula, aby sprcha tekla ze stropního panelu. Ten byl dostatečně velký a rozstříkával vodu po celém sprchovém koutu, takže jsme se najednou ocitli v příjemně teplém dešti. Začali jsme ze sebe smývat naše společné semeno, ale spíš než mytí to bylo takové osahávání těla toho druhého. Už mi ani nepřišlo nijak zvláštní, že tady stojím s holkou, co se jí mezi stehny pohupuje ocas, vlastně už ze mě opadlo prvotní překvapení a rozčarování a začal jsem si tento nový, doposud nepoznaný fakt užívat. Míša mi při mytí občas jemně zatáhla za ocas nebo prohrábla koule, a tak jsem si dodal odvahy a začal dělat to samé. Míša se spokojeně pousmála a mírně se rozkročila, abych mohl prohmatat i její koule. Ani nevím, jak dlouho jsme se takto osahávali, ale po chvíli jsem zjistil, že bych si vlastně potřeboval odskočit.

„Míšo, já se potřebuju vyčůrat, tak tu na mě počkej, hned jsem zpátky“, řekl jsem a natáhnul se po klice sprchy. Míša mě ale zarazila.
„Vyčůrej se tady.“, odpověděla s tajemným úsměvem ve tváři.
„Tady?“, zeptal jsem se vyjukaně.
„Jasně, přece bys nikam nechodil.“, řekla, vzala mi ocas do ruky a vypnula vodu sprchy.
„Vyčůrej se tady přede mnou,“, pokračovala a nasměrovala ho proti sobě na své bříško.
„vyčůrej se na mě.“, dodala a opět se jemně kousla do spodního rtu. Chvilku jsem váhal s odpovědí.
„Chtěla bych to vidět naživo, zatím jsem tě viděla čůrat jenom na videu.“, spiklenecky mrkla. Ona snad opravdu viděla všechno, co jsem kdysi natočil.
„Neboj se, tady to zmizí jedna dvě a hned se zase umyjeme.“, přesvědčovala mě.
„Tak dobře“, podvolil jsem se, „počůrám si tě“, dodal jsem s úsměvem. Ještě nikdy jsem takhle před nikým nečůral, ale představa, že to vzápětí před Míšou udělám, mě naplňovala vzrušením. Míša se spokojeně usmála, stoupla si přede mně, v pravé dlani držela můj ocas namířený na sebe a prsty levé ruky mě uchopila za koule. Jemně si s nimi hrála a obnažila mi celý žalud.
„Čůrej.“, zopakovala a hleděla mi do očí. Stál jsem tam a jako by mi to snad nějak nešlo. Míša si toho všimla,
„Neboj se, hezky to na mě pusť plným proudem“, dodala a ukazováčkem levé ruky mi začala jemně masírovat hráz pod koulemi. Chvilku mě takto dráždila, až jsem najednou ucítil známý tlak a všechno jsem to proti Míše pustil. Oba jsme se podívali dolů a viděli, jak se Míše můj proud rozstříknul o bříško. Chtělo se mi vlastně docela dost a tak čůrání trvalo velmi dlouho. Míša si to viditelně užívala, ovládala můj ocas jako hasicí hadici. Dopadající proud si nechala rozstříkávat po celém bříšku a pak sjela dolů na svůj vlastní ocas, který si ode mě nechala celý počůrat, pěkně od kořene, po celé jeho délce, až po žaluda. Na závěr si svůj ocas zvedla nahoru k bříšku a nechala si posledním proudem závěrečně promasírovat koule. Pomalu jsem dočůrával a Míša ze mě vymačkávala poslední kapičky. Kdyby mi někdo dneska ráno řekl, že večer počůrám Míšu ve sprše, asi bych na něj koukal jako na blázna.

„To se mi moc líbilo“, řekl jsem a Míša jenom se zalíbením přikývla. Opět spustila „dešťovou“ sprchu a celá se přede mnou umyla. Bylo to tedy zase spíš takové osahávání než mytí, aby ve mně probudila nové vzrušení, což se jí celkem podařilo. Obzvlášť věnovala pozornost svému ocasu, který si celý důkladně prohmatala a očistila. Potom se ke mně přitiskla a začali jsme se líbat.

„No a co kdybychom teď zapojili zadeček?“, zeptala se z ničeho nic, sjela mi rukama po zádech dolů a pevně uchopila moje půlky.
„Na anální sex s tebou už myslím hodně dlouho“, dodala potichu. Ta věta na mě působila jako lehkých elektrický šok.
„Myslíš jako do mého análku?“, zeptal jsem se se zatajeným dechem.
„Mhm“, odpověděla s všeříkajícím pohledem v očích, „chci už konečně ošukat tu tvojí nádhernou prdelku!“, dodala otevřeně a zdálo se, že už dost nadrženě.
„Videa, na kterých si protahuješ análek robertkem, jsem shlédla asi nejvíckrát.“, řekla stydlivě,
„Ani nevíš, kolikrát jsem si u toho vyhonila!“, pokračovala a každá další věta ve mně probouzela nové a nové vlny vzrušení.
„Myslím, že si ta tvoje zadní dírka zasluhuje už opravdový ocas a naplnění semenem!“, řekla. To už jsem nevydržel.
„Ano, moc chci, abys mě ošukala do análu, prosím!“, vyhrknul jsem náhle. Míša se vítězoslavně usmála.
„Tak dobře, ale nejdřív si tě na to pěkně připravíme, jo?“. Souhlasně jsem přikývnul a čekal, co bude.
Míša vypnula vodu a společně jsme vylezli ze sprchy. V celé koupelně bylo příjemné teplo, dlouhý pobyt ve sprše ji krásně vypářil. Ani jsme se neutírali, Míša mi hned naznačila, abych vlezl do vany.
„Tohle určitě budeš znát“, řekla tajemně, otevřela skříňku u zrcadla a vytáhla z ní malý balónek s umělohmotnou trubičkou. Hned mi došlo, co bude následovat. Míša ještě vyndala ze skříňky pod umyvadlem menší lavor a vlezla si za mnou do vany.
„Pěkně si tě propláchneme“, řekla.
„Klekni si na tady ty gumové protiskluzové ťapky a ohni se přes to sedátko“, pokračovala v udílení pokynů.
„Mhm, přesně tak“, řekla spokojeně, když jsem splnil, co požadovala. Klečel jsem teď ohnutý přes široké sedátko, co bylo pevně uchycené přes celou šíři vany, a špulil na Míšu zadek. Ta vzala připravený lavor a umístila ho mezi moje roztažená chodidla.
„To je ten nejerotičtější pohled, co jsem kdy viděla“, řekla zasněně. Ucítil jsem její ruce, jak mi pevně stiskly zadek a začaly ho nestoudně osahávat, vyholený análek a koule nevyjímaje.
„Tak to hezky celé vypláchneme, co ty na to?“. Zeptala se, ale bylo to spíše oznámení než dotaz. Vzala ruční sprchu, co byla u vany, pustila ji a nastavila na příjemnou teplotu. Potom mi začala ostříkávat můj nastavený zadek a druhou rukou omývat, ale bylo to spíš zase takové osahávání než skutečné mytí. Potom začala vodou plnit připravený lavor. Ležel jsem položený na sedátku a neviděl, co se za mnou děje, jen podle zvuků domýšlel. Po chvíli Míša vypnula vodu a odložila sprchu. Slyšel jsem žbluňkání v lavoru a nasávání vody do balónku.
„Připraven?“, zeptala se a ucítil Míšiny prsty mezi svými půlkami. Neurčitě jsem souhlasně hlesnul a snažil se ještě více vyšpulit zadek.
„Tak je to správný.“, řekla Míša a já ucítil jak mi do análku zajíždí úzká trubička.
„Teď musíš pěkně držet a já tě naplním.“, oznámila a zmáčkla balónek. Do prdelky mi začala téct příjemně teplá voda. Oddával jsem se tomu pocitu a poslušně držel. Když byl balónek prázdný, Míša trubičku vytáhla, a znovu ho vodou z lavoru naplnila. Další zasunutí trubičky, další vypuštění obsahu balónku do mojí vyšpulené prdelky. Cítil jsem, jak mě voda pomalu naplňuje a tlak se zvětšuje. Znovu celý balónek vyprázdněný a znovu naplnit. Potřetí, počtvrté, popáté.
„Míšo, já už musím“, zakňučel jsem.
„Ještě vydrž, musíme tě vypláchnout pořádně.“, řekla nekompromisně. Šestý a sedmý balónek.
„Už! Prosím, Míšo!“ zasténal jsem a pootočil se s prosebným výrazem na Míšu. Vytáhla trubičku.
„No dobře, tak to běž vypustit.“, řekla se škodolibým pousmáním a ukázala na mísu, co stála vedle umyvadla. Opatrně jsem vylezl z vany a šel se staženými půlkami k záchodu. Cestou jsem si uvědomil, že bych to vlastně měl ze sebe vypustit před Míšou. Na to jsem se na ní otočil s tázavým pohledem. Míša to pochopila a usmála se.
„Neboj se, jen si pěkně sedni a všechno to vypusť“, řekla, rozpustile naklonila hlavu a evidentně se značnou zvědavostí čekala na scénu, která měla přijít. Neměl jsem moc času na rozmýšlení, tak jsem pomalu dosedl a povolil jsem. Voda začala stříkat silným proudem a tlak v prdelce se postupně zmenšoval. S úlevou jsem ze sebe vymáčknul poslední kapky, vstal a spláchnul jsem.
„Tak a ještě jednou“, ozvala se z vany Míša.
„Ještě?“, zeptal jsem se s úsměvem.
„No jasně, musíme to udělat pořádně“, řekla, „a krom toho mě to baví.“, dodala hravě. Vlezl jsem tedy zpátky do vany a kleknul si na původní místo. Míša mezitím znovu napustila lavor. Pohodlně jsem se uvelebil, vyšpulil na Míšu zadek a scénář s balónkem se opakoval. Asi po třetím balónku jsem lehce povolil a trochu vody upustil. Hned jsem dostal od Míši výchovné plesknutí přes půlky.
„No tak drž přece“, řekla naoko vážně. „Za to dostaneš o balónek navíc.“, dodala s pousmáním. Nijak jsem neprotestoval, ale už pevně držel. Tlak se opět s každým dalším balónkem zvětšoval a s tím osmým už jsem potichu sténal. Poslední vytažení trubičky.
„Tak šup!“, popohnala mě Míša, „Běž to vypustit“. Vylezl jsem z vany a zamířil k záchodu. Míša už vylezla za mnou a sama si stoupla přede mě, když jsem dosedal. Tentokrát se dívala z blízka, když jsem vše vypouštěl. Prohlížel jsem si u toho její polopevný ocas, takhle zblízka byl opravdu velký. Tak tenhle kousek mě má za chvíli ošukat? Pomyslel jsem si.
„Tak co, hotový?“, zeptala se po chvíli Míša. Kývnul jsem souhlasně hlavou, vstal a spláchnul.
„Ještě tě trochu opláchneme“, řekla Míša a zavedla mě znovu do sprchového koutu. Tam vzala ruční sprchu a začala mě omývat.
„Otoč se a rozkroč.“, udílela pokyny a já poslechnul. Umyla mi zezadu prdelku a prsty pořádně prohmatala vše, co bylo v okolí.
„Tak a hotovo“, usmála se. Vyšli jsme ze sprchy a osuškou se pořádně vzájemně utřeli.

Z koupelny jsme se přesunuli zpátky do obýváku na pohovku a sedli jsme si naproti sobě. Míša mě pozorovala úplně lačným pohledem. Ocas měla nalitý, prakticky připravený na akci, která měla přijít.
„Tak copak teď uděláme?“, začala svou sváděcí hru.
„No, přece co jsme naplánovali v koupelně“, odpověděl jsem.
„A co jsme v koupelně naplánovali?“, nedala se jen tak odbýt.
„No… anální sex“, řekl jsem rozpačitě.
„Anální sex?“, řekla Míša jakoby překvapeně. „To jako že strčíme ocas do zadečku, jo?“, pokračovala ve své dráždivé hře.
„Ano, strčíme velký, nalitý, vyholený ocas do vyholené prdelky.“, zhostil jsem se patřičně své role.
„A čí bude ten vyholený ocas?“, zeptala se.
„Tvůj, Míšo“, hlesnul jsem, „ten tvůj krasavec, co se ti tak krásně pohupuje v klíně a který mě moc a moc vzrušuje“, dodal jsem. Míše se evidentně mé přistoupení na její hru líbilo.
„A ta prdelní dírka? Komu patří?“, zeptala se Míša a mírně se ke mně naklonila.
„Mě.“, přiznal jsem se.
„No tak mi jí ukaž!“, dokončila pokynem naši úvodní hru. Bez dalšího zaváhání jsem se otočil, kleknul si na všechny čtyři, opřel se o lokty, pořádně se rozkleknul a vyšpulil svou prdelku přímo proti Míše. Připadal jsem si jako nadržená fena, co prosí o ošukání. A moc mě to vzrušovalo. Míša se přesunula mezi mé roztažené nohy a začala mě osahávat. Pohladila mě po prdelce, po stehnech, nejprve po vnějších stranách, pak zpátky nahoru po vnitřních, prohrábla koule, promasírovala hráz a obkroužila análek. Potom ni sevřela půlky a roztáhla je od sebe. Chvíli se nic nedělo, nejspíš si prohlížela svou výhru v loterii, ale pak jsem ucítil mezi na zadečku její horký dech. Vzápětí mi vtiskla celý svůj obličej mezi půlky a začala se mazlit s mojí prdelkou. Nová, doposud nepoznaná rozkoš mi vyloudila vzrušené zasténání. Její rty se neustále přemísťovali od koulí, přes hráz, až po anální dírku a zase zpátky. Vsála mi koule do pusy, jemně olízala a zase z pusinky pustila na svobodu. Následovalo dlouhé, táhlé a pomalé olíznutí hráze celou plochou jejího jazýčka. Na análu se ještě trochu zpomalila a vychutnávala si jeho každý milimetr. Když své dlouhé olíznutí ukončila, vrátila se špičkou jazyka znovu na mojí dírku a začala na ní tancovat. Nejprve pomaleji, ale čím dál víc zrychlovala a intenzivněji na ni dorážela. Po chvíli se rozvášnila a začala mi pronikat do prdelky, jak jí to jen délka jejího jazyka dovolovala. Moc jsem si užíval to teplé vlhko mezi svými půlkami a přál si, aby to neskončilo. Míša vylizovala můj zadeček opravdu dlouho, cítil jsem, jak mi její sliny ztékají po zadečku dolů, na koule. Najednou s mlasknutím přestala.
„Myslím, že je čas tuhle prdelku odpanit, co ty na to?“, oznámila mi Míša. Pootočil jsem se na ni. Klečela za mnou a ocas jí trčel s obnaženým, nalitým žaludem vyzývavě vzhůru.
„Ano, prosím!“, odpověděl jsem nadrženě a pokusil se prdelku vyšpulit ještě více než doposud. Míša se s vítězoslavným úsměvem shýbla dolů a sáhla kamsi pod pohovku. Opět se narovnala a držela v ruce tubu s lubrikačním gelem. Jako by vyčetla otázku v mých očích.
„Víš, já jsem dneska tak trochu doufala, že to takhle dopadne.“, řekla omluvným tónem, „už dlouho to chci, ale doteď nebyla vhodná příležitost. A jen tak tě pozvat na análek, to jsem si úplně netroufla“, dodala s mrknutím. Usmál jsem se a jako odpověď zavrtěl vyšpuleným zadečkem.
„Prosím, Míšo, ošukej mi prdelku tím tvým velkým, nadrženým ptákem!“, hlesnul jsem toužebně. Míša už na nic nečekala, otevřela víčko od lubrikačního gelu a vymáčkla si na prsty pořádnou dávku.
„Teď to zastudí“, dodala s čertovským zablýsknutím v očích. Na análek mi vzápětí s plesknutím dopadly Míšiny namazané prstíky. Opravdu to zastudilo, ale jen chvíli, hned mi to po análku pěkně rozetřela a taky natlačila dovnitř, do dírky. Cítil jsem tam krásně klouzavé vlhko. Míše to ale nestačilo, vymáčkla z tuby ještě jednu dávku, dvěma prsty mi roztáhla análek a celou mi ji vtlačila dovnitř. Prstíkem mi zajela hluboko do prdelky a jemně se tam pošťourala, aby se gel dostal úplně všude. Pomalu ho pak vytáhla a otřela si upatlaný prst o můj vchod do prdelky.
„Teď už mi nikam neutečeš“, ozvala za mnou Míša, klekla si mezi moje roztažené nohy a levou rukou se opřela o moji prdelku. Teď to přijde, pomyslel jsem si, budu mít poprvé opravdový anální sex! Poprvé podržím holce s ptákem! Z mých myšlenek mě vytrhnul Míšin mokrý žalud, kterého mi nasadila do análního vchodu. Ten dotek působil jako elektrický šok, instinktivně jsem stáhnul prdelku.
„Neboj se“, pošeptala Míša, „pěkně se uvolni a užij si to“. Poslechnul jsem a dírku jsem povolil. Míša toho využila a zatlačila žalud dovnitř. Překvapivě to vůbec nebolelo, jen tak trošku, nepatrně, spíš vzrušivě. Pootevřel jsem pusu a tiše zasténal.
„Tak, to je ono, nebraň se a nech mě ti tu prdelku pěkně pomalu roztáhnout.“, konejšila mě Míša a dál zatlačovala žalud dovnitř, až tam vklouznul celý. Chvilku ho tam takhle na krajíčku nechala a jen tak milimetr po milimetru ho pomalounku zasouvala tam a zase zpátky. Potom zatlačila trochu více dovnitř. Z úst se mi vydralo sténavé zakňourání.
„Jen klidně sténej“, šeptla Míša, „neměj strach, že by to znělo méně chlapsky.“, pokračovala, „tohle je ženská poloha a análek se šuká hlavně holkám, takže si klidně můžeš dovolit sténat jako holka.“, dodala náruživě a dál zasouvala svůj ocas do mého análku.
„Teď jsi holka ty a já kluk!“, dokončila svou teorii a s posledním slovem zastrčila svůj ocas až po koule. Tentokrát jsem zasténal už hlasitěji a přestal se kontrolovat.
„To je ono!“, zavrněla spokojeně Míša, „Teď tu kurvičku promazanou pěkně ošukáme, ano?“, taky se přestávala kontrolovat. Poté svůj ocas pomalu vytáhla, jen žalud nechala na krajíčku a zase mi ho tam celého zasunula. Znovu jsem zasténal, už mnohem méně „chlapsky“ než předtím. Míšu to evidentně rozparádilo, tak udělala další tři hluboké zásuny, každý doprovázený mým tichým zakňouráním.
„Víš o tom, že máme spolu anální sex?“, pokračovala Míša ve své úvodní hře. „Že ty jako kluk – pán tvorstva – tady klečíš před holkou s pořádným ptákem a špulíš na ní prdelku?“, nabírala Míša na obrátkách, „A že ti za chvíli vymrdám análek a naplním ti ho svým horkým semenem?“, dokončila svou nadrženou myšlenku. Každá její další věta mě rozpalovala čím dál víc. Teď už to nebyla pomalá zasunutí jako na začátku, Míša už mě pěkně šukala do prdelky, až to díky důkladnému promazání mlaskalo a její koule pleskaly o moji hráz.
„Ano, Míšo, omrdej mě a vystříkej prdelku, co se do ní vejde!“, pobídnul jsem jí a užíval si mlaskavé přirážení do mého nadrženého análu. Nevím, jak dlouho to trvalo, připadalo mi to jako věčnost, Míša mě držela za boky a divoce obdělávala můj análek.
„Tak vystříkat prdelku bys chtěl, jo?“, zeptala se mezi svým vlastním sténáním Míša. „To mě ale budeš muset pěkně poprosit!“, dodala přísně. Tahle hra se mi moc líbila!
„Prosím, Míšo, moc to chci! Moc chci, aby ses mi vystříkala do prdelky! Chci tam tvé horké semeno!“, prosil jsem a pomáhal prdelkou přirážet proti jejímu šukajícímu ocasu.
„Tak se připrav, tohle jsem si pro tebe šetřila!“, řekla Míša, mi přirazila ocas hluboko do análu, jak to jen šlo, zaťala prstíky do mých boků a zasténala. Cítil jsem, jak její orgasmus proudí celým jejím klínem do mého vyšpuleného zadku. Celou mou zadní díru vyplňoval Míšin ocas a já vnímal, jak ve mně pulsuje a stříká. Horké semeno naplňovalo můj rozmrdaný anál. Oba jsme blahem sténali a nechali tekutiny plynout. Toto dokonalé splynutí v jedno prostřednictvím análního sexu s Míšou mě naplňovalo nepředstavitelnou rozkoší. Míša se po závěrečném vystříkání zhroutila na moje záda a hlasitě oddychovala. Já jsem tam pořád klečel, nabodnutý Míšiným ocasem a nechtěl na tom nic měnit. Po chvíli Míša podvlekla ruku pod mými slabinami a nahmátla můj ocásek. Ten byl teď proti jejímu směšně malý, přece jen anální sex na mě nemá vliv, aby se mi pořádně postavil, vzrušení sexu do prdelky pramení úplně někde jinde. Míše to ale nijak nevadilo, chvíli si s ním hrála a jemně za něj tahala.
„Byla jsi úžasná!“, hlesnul jsem do našeho oddychování.
„Ne, to ty jsi úžasný!“, oponovala mi. „Takhle náruživý kluk, to byl vždycky můj sen!“. Ještě chvíli jsme na sobě leželi spojeni a pak mi ho Míša pomalu vytáhla z prdelky ven. Cítil jsem neuvěřitelné mokro, část jejího semene mi pravděpodobně vytekla ven.
„To je nádherný pohled!“, ozvala se za mnou Míša. Pak se znovu ohnula dolů, sáhla pod pohovku a něco odtamtud vytáhla. Já jsem pořád ještě klečel, vyšpulený a řádně ošukaný. Najednou se v pokoji blesklo. Pochopil jsem, že Míša vytáhla foťák.
„Tohle si musím vyfotit, nevadí ti to?“, zeptala se. Jak bych jí teď mohl něco vytknout.
„Ne, nevadí“, odpověděl jsem odevzdaně.
„Chci mít tenhle okamžik uchovaný navěky.“, řekla Míša a znovu a znovu fotila scénu, do které sama notnou dávkou přispěla.
„Víš co, za to, že jsi byl tak hodný, pěkně tě očistíme, ano?“, řekla a zasoukala se po zádech mezi mými rozkročenými stehny pode mě, až skončila kozičkami nad mým visícím ptákem.
„Teď opatrně sedneš na můj obličej, análkem přímo do pusinky, ano?“, zeptala se, ale v podstatě to byl jen další pokyn, kterému jsem se vůbec neměl touhy bránit. Pomalu jsem se zvednul z polohy, ve které jsem byl před chvílí análně pokořen a opatrně dosednul staženými půlkami Míše na obličej.
„Neschovávej to tam, pusť to pěkně ven, povol ten zadeček“, zaznělo pode mnou a já poslechnul. Z prdelky mi vzápětí začalo téct Míšino semeno a ona ho začala lačně hltat a vylizovat. Spokojeně jsem vrněl a nechal si citlivý análek znovu vášnivě olizovat. Většina nastříkaného semene už musela vytéct do její pusinky, ale ona mě nechtěla pustit, tak jsem začal pomalu kroutit pánví dopředu a dozadu, abych její lízání celé mé omrdané části podpořil. Příjemně jsem se tím uvolnil a prohlížel si Míšino tělíčko, které přede mnou leželo krásně rozcapené – malé kozičky, pevné bříško, hebká, roztažená stehna a mezi nimi, povadlý lesklý ocas, který mě před chvíli tak báječně ošukal. Při té scéně mě začal svrbět můj vlastní ocas.
„Klidně si ho pohoň“, řekla Míša, která na chvilku přestala lízat anál, ale hned se ke své oblíbené činnosti zase vrátila. Vzal jsem si ocas do ruky, už byl takový polotuhý a začal si ho pomalu honit. Netrvalo dlouho a stál v celé své parádě, připravený na novou akci. Míša se mi za análu přesunula na koule, olizovala je, brala do pusy a sála. Už jsem měl na krajíčku, ale Míša mě zastavila.
„Ne ne, žádný stříkání, to by byla škoda!“, řekla, vysmekla se zpod mých rozkročených stehen a povalila mě na pohovku.
„Chci ochutnat tvoje semeno!“, mlsně se olízla a dívala se přitom na mého ptáka. Usmál jsem se, pohodlně se opřel do sedačky a doširoka roztáhnul nohy od sebe.
„To je hodnej kluk“, pochválila mě Míša a bez dalšího otálení si přede mě klekla na všechny čtyři. Hlavu měla u mého klína a se zájmem a zalíbením si prohlížela můj stojící ocas. Potom ho celého očichala, což mi přišlo krásně živočišný a jemně políbila na uzdičku.
„Teď se uvolni, zasloužíš odměnu, když jsi mi předtím tak pěkně podržel“, dodala vítězoslavně a svými rty uchopila můj mokrý žalud. Cítil jsem, jak její jazýček dráždí mou uzdičku, přejíždí na dírku a špičkou ji roztahuje. Mezitím prsty uchopila moje koule a začala je opatrně mnout. Chtěl jsem si užít dlouhé kouření, ale byl jsem tak rozdělaný, že jsem se každou chvílí mohl udělat. Míša to věděla a tak mě dráždila opatrně a pomalu. Podvlékla ručku pod koulemi, našla mou zadní dírku a strčila mi prst hluboko do análku. Slastně jsem heknul a zasunutý ukazováček instinktivně sevřel. Prst nechala uvnitř, palcem mi začala masírovat hráz a přitom si nepřestávala hrát s koulemi a olizovat žaluda. Byl jsem v sedmém nebi a svým sténáním jsem to dával Míše najevo.
„Už tě nebudeme dlouho trápit“, řekla v chvilkové pauze, ale hned jí můj ocas zase zmizel v pusince. Tentokrát už jeho větší část a kouření nabíralo na intenzitě, bylo vidět, že už mě chce udělat. Jakékoliv pokusy o oddálení nevyhnutelného byly marné a já jsem vzápětí do Míšiny pusinky mocně vystříknul. Míša s plnou pusou vzdychla a začala sát. Druhý mocný výstřik a já viděl jak se Míšiny tváře plní mým horkým semenem. Už mě nijak nedráždila, jen pevně držela můj stříkající ocas a nechala si vše natéct do pusinky. Když jsem se naposled vzepjal a nechal ze sebe vysát poslední kapku, zhroutil jsem se na pohovce, příjemně vyčerpaný. Ještě chvíli po vystříkání mi Míša ocucávala žalud, pak ho s mlasknutím vytáhla ven a zpříma si přede mně klekla. Její hluboké oči se ponořily do mých. Mírně pootevřela pusinku a jazýčkem přejela mezi rty. Viděl jsem, že má stále v pusince mé semeno. Chvíli si s ním přede mnou hrála, nechala dlouze převalovat na svém jazyku a pak to všechno s labužnickým výrazem polkla. Ještě si olízla rty kolem dokola, aby nic nezůstalo a spokojeně zamlaskala.
„Opovaž se stříkat jinam než do mojí pusinky, na to je to moc velká dobrota!“, řekla s laškovným mrknutím.
„Neboj, sám nevím, jestli chci kdy stříkat jinam, než do tebe“, odpověděl jsem škádlivě. Usmála se.
„Myslím, že potřebujeme další sprchu“, řekla a aniž čekala na odpověď, už mě znovu vedla do koupelny.

Svíčky tam ještě hořely a my si vlezli do sprchového koutu. Míša už chtěla pustit vodu, ale zarazila se.
„Víš, teď se zase chce čůrat mě“, pravila omluvně, že si jako zapomněla dojít, ještě než jsme vlezli do sprchy a po očku na mě koukla, co já na to. Bylo jasné, kam tím míří, a já nezaváhal.
„Vyčůrej se tady, Míšo“, pověděl jsem tiše, vzal její ocas do ruky a přitisknul ho mezi našimi bříšky žaludem vzhůru. Míša mě objala a spokojeně se o mě otřela svým klínem. Netrvalo dlouho a mezi námi vytrysknul Míšin vodotrysk. Stříkal všude, na naše bříška, její kozičky, můj krk, prostě všude. Když dočůrala, byli jsme úplně mokří. Chvilku jsme se takto prohlíželi, já pak nahmatal správné tlačítko na panelu a všechno ze sebe smyli. Byla to krásně intimní chvilka, sdílet takovouto věc je zase něco úplně jiného. Chvíli jsme se pod sprchou mazlili, myli a osahávali, až se ke mně Míša přivinula a pošeptala do ouška,
„Když už jsme v tom oplácení, nechtěl bys taky vykouřit jednoho nenasytného ptáka?“, jen co to dopověděla, nasadila ten nejsvůdnější výraz, co dovedla. Zatajil se mi dech. Za večer mě to už několikrát napadlo a teď, když na to došlo, mnou projela nová vlna vzrušení. Teď už bych Míše asi odsouhlasil cokoliv.
„Ano, moc bych chtěl!“, odpověděl jsem s jistotou v hlase.
„Tak pojď“, řekla Míša a vyvedla mě ze sprchy. Vlezla si do vany, sedla na kraj sedátka, rukama se opřela vzadu a nohy položila roztažené na okraje vany. Vyzývavě se na mě podívala. Neváhal jsem, vlezl za ní a kleknul si na dno vany. Splihlý ocas jí visel přes okraj sedátka. Míša se zavrtěla, až se jí zakymácel ze strany na stranu. Uchopil jsem jejího ptáka do ruky, zdvihnul proti sobě a obnažil žaluda. Míša jemně vzdychla a znovu si netrpělivě poposedla. Podíval jsem se jí do očí a zpátky na ocas, který jsem se chystal vykouřit. Už jsem to dále nenatahoval, sklonil se a vzal do ruky povadlý ocas. Poprvé v životě jsem měl v puse něco takového. Překvapilo mě, jak je příjemně teplý a poddajný. Instinktivně jsem ho začal olizovat, přesně tak, jak se to vždy líbilo mě. K mému uspokojení velmi rychle ztvrdnul, vztyčil se a nádherně narostl. Zcela jsem se oddal kouření Míšina ocasu, nic jiného nevnímal. Vlastně jen tiché Míšino slastné pokňourávání. Po chvíli se z dírky vyronily drobné mazlavé kapičky, které jsem ochotně olízal. Vůbec mi nepřišlo nijak divné, že kouřím ocas, naopak velmi přirozené. Trošku jsem měl obavy co s vystříkáním, jestli mám Míšu nechat udělat ven nebo snad do pusinky, ale jak jsem o tom tak uvažoval a stále náruživě kouřil, najednou mě překvapil mohutný pleskanec do mojí pusinky. A druhý! Najednou jsem přestal kouřit, vyvalil na Míšu oči a nezmohl jsem se na nic jiného, než čekat, až její horké semeno naplní celou mojí pusu. Po chvíli orgasmu, plného Míšina sténání, jsem měl plnou pusu vláčného, hustého a teplého semene. Nechal jsem si ho protéct po jazyku tam a zpátky. Znovu jsem se podíval na Míšu a zjistil, že hledí přímo do mých očí. Nezaváhal jsem a polknul. Úplně všechno. Než jsem se stačil rozmyslet, co s Míšiným stříkáním udělám, už jsem ho měl všechno v sobě.
„Chutnalo?“, usmála se Míša.
„Ano, moc“, odpověděl jsem po pravdě.
„Budu toho mít pro tebe ještě spousta dalšího, jestli budeš chtít“, mrkla Míša.
„Ani nevíš jak!“, hlesnul jsem tiše.
Oba jsme se pak přesunuli zpátky do obýváku a stulili se pod jednu deku. Nechávali jsme odpočinout naše nahá, sexuálně uspokojená těla v jednom těsném objetí. Usínal jsem s mnohými myšlenkami, přehrával si v hlavě všechny dnešní scény a fantazíroval, co všechno ještě spolu zkusíme. Pak jsem konečně unaveně usnul…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

arnoval napsal

Hodnotím kladně,krásná povídka.

králmarie napsal

Nádherné už mne pomalu přestávalo bavit číst staré povídky vydáváné za čerstvě napsané
supr 1000 bodů
jenom tak dále

Jindra napsal

Tak něco takového jsem už dlouho nečetl. Běžného sexu jsou všude mraky, ale takováto netradiční témata mě neskutečně fascinují a vzrušují, navíc, když jsou skvěle napsaná. Kolegovi spisovateli dávám obouručně palec nahoru a těším se na další díla.

TOPlist