Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Eliška 1. Chlípný otec

26.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 104 hlasů

Sestupuji dolů po schodech. Nudím se. Bratr někam odjel, máma jela nakupovat s kamarádkami a táta nahoře pracuje. Pořád mám ale čas, přemýšlet co chci na narozeniny. IPod? Novej mobil? Nebo něco takového? Na dárkách nešetřím. Už mám snad všechno. Od táty. Od mámy si většinou přeju oblečení a od bratra něco pěkného ať si vymyslím. Až přijde máma s bratrem mám jim oznámit co chci. Napadne mě to. Potřebuju, abych mohla celej rok jezdit kam chci.

Tudíž je výbornej dárek: dovolovat vše, kam chci jet. Stačí takto, taťka si stejně řekne svoje. Jdu po schodech nahoru. Dveře nalevo patří rodičům a ty dvoje naproti mě a bratrovi. Tátovi jsou zavřené. To je divné. Většinou je nezavírá. Obzvlášť když pracuje. Neklepu a otevřu dveře.
Táta leží na posteli, zaplá televize a on si… vykvyknu. Okamžitě se na mě podívá a vykřikne.

,,Co tady děláš?!“ Zařve na mě a natáhne si kalhoty.

,,Jdu ti říct co chci tati,“ hlesnu, ale on si stoupne.

,,A co chceš teda?!“ Vykřikne. Poskočím. V té chvíli mě něco napadne. Proč si přát něco co mě potěší jen na nějakou dobu a beztak to tak nebude? Proč né něco co bychom mohli udělat hned teď? Skousnu si ret a usměju se.

,,Chci, abys mi ji vylízal,“ zastaví se uprostřed kroku a zírá na mě. ,,Tatínku, mé přání musíš splnit,“ polknu. Ženu se do něčeho, co nemusí dopadnout dobře.

,,Fajn tak si lehni,“ udělám krok vpřed a sednu si na postel. Dveře dokořán. Položím hlavu na polštář. Táta si klekne mezi mé nohy a sundá mi tepláky. Když se podívá na moje kalhotky s jahůdkami, olízne se. Zase polknu. Stáhne mi kalhotky. ,,Máš ji krásně malinkou,“ řekne a mě se zatmí před očima. Chválí mě. Chválí moji pičku!

Už má hlavu mezi mýma nohama. Stačí kousek. Ucítím jeho jazyk na poštěváčku. Vzdychnu. Jeden tah jazykem nahoru a dolů. Prohnu se v bocích. Je to něco úžasného. Ucítím studený dotek. Prst. Pomalu mi s ním dráždí poštěváček. Vzdychnu. Jako po másle do mě zajede jeho prostředníček.

Přestane. Zvednu hlavu. ,,Jen lež,“ vidím jak si zase rozepíná pásek. Skrčím nohy.

,,Co děláš?“

,,Chtěla jsi ji vylízat? Ukážu ti něco lepšího,“ stáhne si kalhoty a před mýma očima stane jeho vztyčený klacek. Asi po sté polknu.
,,Ne tati,“ ale to už mi drží rozevřená kolena od sebe a hladí si penis.

,,Neboj, neublížím ti miláčku,“ a v tu chvíli ho ucítím na své pochvě. Táta spokojeně zamlaská. Šup a je tam! zaakřičím. Moje blána je ta tam. Táta se začne pomalu pohybovat sem a tam. Křičím. Bolí to jen chvilku, ale pak vše ustane a bolest vystřídá nádherné potěšení. Tatínek mi jednou rukou mačká kozičky a druhou má opřenou vedle mě. Začne zrychlovat. Teď už mě tvrdě šuká. Pár přírazů a projede mnou vlna orgasmu. Táta jde chvíli po mě. Ještě párkrát burálně přirazí, až se celá hejbnu a pak přestane. Vyndá ze mě svého čůráka a zasune si ho do kalhot.

,,Nádherně jsem si zašukal,“

,,I já,“

,,V nějbližší době to zopakujeme,“ přikývnu. Ještě chvíli tam ležím roztažená a tatínek si hraje s mou pičkou.
Druhý díl, Třetí díl

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Jiří Sam Kaiser napsal

Nádhera!!! Sam.

martin napsal

oooh krasa

Karolínka napsal

Taky bych chtěla šukat s tátou. Má poradnyho cukara, sleduju ho ve sprše jak si ho honi.

Liška Bystrouška napsal

Ahoj Karolínko. Měla jsem v pubertě také takovou touhu jako ty, táta po bytě chodil zásadně v přiléhavých trenkách a měl hodně chlupatý hrudník což se mi obojí líbilo. Jak se naskytla možnost také jsem ho pootevřenými dveřmi sledovala ve sprše. Bylo to když máma po večeři odcházela do práce a jeho delší tlustá kláda kterou si držel v ruce ve který jí posunoval sem tam bylo neodolatelné lákadlo. Asi jako je pro tebe. Výtečné pokoukání bylo jak vystřikoval. Tak ti přeji zažít to co já když si ho jednou nevyhonil a odhodlal prozkoumat mojí píčku. Fantastická věc to je pro oba Karolínko.

Pepa napsal

Uz je tomu par let, kdy mě kouřila sestra, protože chtěla vědět jaké to je. Pak mi řekla, ať ji semeno nastrikam do pusy. Od té doby jsme spolu psával tajné a často. Na její nadhernou kundičku nemůžu zapomenout.

Kristýnka napsal

Je mi 16 a poprvé když mě odpanil v koupelně na zemi bylo děsivé, ale zvykla jsem si. Teď sukame často a jsem jeho holčička.

Marie napsal

Mně prcá nevlastní táta už 2 roky. Chodí ke mně do pokoje, hned, jak máma odejde z domu. Musím říct, že mu ráda podržím, je to sním lepší než s mým klukem.

Monča napsal

Zas tak krásný sex s tátou není. Funí mi do ucha, mluví u toho sprostě chce to skoro denně. Už se těším, až vypadnu z domu na internát.

Irena napsal

Jednou jsme to s tatíčkem zkusili na chatě a bylo to moc pěkné.Už jsem nebyla panna a moc jsme si to oba užívali celou noc. Nemohli jsme se toho zakázaného milování nabažit. Jenže jsme se potom oba styděli a od té doby jsme to už nedělali.

Andrea napsal

Jednou jsme to s tatíčkem zkusili na chatě a bylo to moc pěkné.Už jsem nebyla panna a moc se nám to líbilo. Jenže jsme se potom oba styděli a od té doby jsme to už nedělali.

Máša napsal

Můj vlastní táta má se mnou styk od mých 13 let. Když máma usne, vleze ke mně do pokoje a píchá mě někdy i dlouhé hodiny. Musela jsem si sehnat antikoncepci , hrozně jsem se bála, že otěhotním. Tady v tom článku jeto hezké, iniciativa jde od dcery… .

Karel napsal

I kdyz dceru nemam tak moc rad bych ji mel,abych ji mohl tajne sukat.

Karel napsal

Skveli pribeh.Me dcera nacapala pri honeni kdyz ji bylo 13.A hrozne potom touzila po sexu se mnou

Hary napsal

S nevlastní dcerou mrdám od jejich 17 – ona chce čím dál častěji . Teď je jí 19 . Když měla školu každé ráno jsem ji musel ukojit

deve napsal

mám stejnou zkušenost jako ty s vlstní dcerou už 3,5 roku

deve napsal

rád se podělím o své zkušenosti, napiš mi kdyžtak na meil david.hampl1982@seznam.cz

Tomas napsal

Zaujal me tvuj komentář povis mi vic😉napis

Žaneta napsal

S tátou to dělám od 14 let .to sem byla eště pod zákonem. Snaží se být rychle hotový tak s toho většinou ani nic nemam, vyleje se a jde za mamou.

Lucka napsal

Je mi 13 a táta mi chodí do pokoje. Hodně mě osahává a nutí číst takové příběhy, že je to normální. Říká mi malá kurvičko, lize mi jí a různé fotí. Někdy přinese věci a strká mi je do zadečku i mezi nohy. Nelíbí se mi, když mě líže tělo a mezi nohama a musím být nahá.

Jiří napsal

Chtěl bych mít takovou dceru.sicemam dceru ale už je vdaná ale asi neví že ma nějakého táty.chtel bych jinou dceru která by mě znala

zdenek napsal

ahoj mončo nechceš se přestehovat ke mne nemusela bys alespon šukat každy den ale jen kdyby jsi chtela

Hanka napsal

To je hnusné. S tátou, je to zvrhlé.

Slavek napsal

Svou ženu sem si vzal hlavně kvůli její tehdy 13 leté dcerce Zuzince. Stará na sex moc není a krom toho má díru jak garáž. Se Zuzinkou se máme rádi d 1. setkání.Blondýnka s malýma cecíčky a kulatou prdelkou je moje velká láska . 2 roky jsem ji jen lízal mazlil a stříkal jí do análku. V den jejích15 . narozenin jsem ji načal. Když má stará noční milujeme se celou noc Narostly jí přepychový cecky , prdelku už má také pěkně velkou, ale dírečku má stále ouzkou a nenažranou.

Pepino napsal

Tak jsem sukal sestru od 12 let odpanil jsem ji sex jsme měli každý den bez ochrany do 18 let

leonard napsal

ahoj žaneto a nechtela by sis taky užít orgasmus

TOPlist