Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Eliška 1. Chlípný otec

27.03.2017
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 77 hlasů
Loading...

Sestupuji dolů po schodech. Nudím se. Bratr někam odjel, máma jela nakupovat s kamarádkami a táta nahoře pracuje. Pořád mám ale čas, přemýšlet co chci na narozeniny. IPod? Novej mobil? Nebo něco takového? Na dárkách nešetřím. Už mám snad všechno. Od táty. Od mámy si většinou přeju oblečení a od bratra něco pěkného ať si vymyslím. Až přijde máma s bratrem mám jim oznámit co chci. Napadne mě to. Potřebuju, abych mohla celej rok jezdit kam chci. Tudíž je výbornej dárek: dovolovat vše, kam chci jet. Stačí takto, taťka si stejně řekne svoje. Jdu po schodech nahoru. Dveře nalevo patří rodičům a ty dvoje naproti mě a bratrovi. Tátovi jsou zavřené. To je divné. Většinou je nezavírá. Obzvlášť když pracuje. Neklepu a otevřu dveře.


Táta leží na posteli, zaplá televize a on si… vykvyknu. Okamžitě se na mě podívá a vykřikne.

,,Co tady děláš?!“ Zařve na mě a natáhne si kalhoty.

,,Jdu ti říct co chci tati,“ hlesnu, ale on si stoupne.

,,A co chceš teda?!“ Vykřikne. Poskočím. V té chvíli mě něco napadne. Proč si přát něco co mě potěší jen na nějakou dobu a beztak to tak nebude? Proč né něco co bychom mohli udělat hned teď? Skousnu si ret a usměju se.

,,Chci, abys mi ji vylízal,“ zastaví se uprostřed kroku a zírá na mě. ,,Tatínku, mé přání musíš splnit,“ polknu. Ženu se do něčeho, co nemusí dopadnout dobře.

,,Fajn tak si lehni,“ udělám krok vpřed a sednu si na postel. Dveře dokořán. Položím hlavu na polštář. Táta si klekne mezi mé nohy a sundá mi tepláky. Když se podívá na moje kalhotky s jahůdkami, olízne se. Zase polknu. Stáhne mi kalhotky. ,,Máš ji krásně malinkou,“ řekne a mě se zatmí před očima. Chválí mě. Chválí moji pičku!

Už má hlavu mezi mýma nohama. Stačí kousek. Ucítím jeho jazyk na poštěváčku. Vzdychnu. Jeden tah jazykem nahoru a dolů. Prohnu se v bocích. Je to něco úžasného. Ucítím studený dotek. Prst. Pomalu mi s ním dráždí poštěváček. Vzdychnu. Jako po másle do mě zajede jeho prostředníček.

Přestane. Zvednu hlavu. ,,Jen lež,“ vidím jak si zase rozepíná pásek. Skrčím nohy.

,,Co děláš?“

,,Chtěla jsi ji vylízat? Ukážu ti něco lepšího,“ stáhne si kalhoty a před mýma očima stane jeho vztyčený klacek. Asi po sté polknu.
,,Ne tati,“ ale to už mi drží rozevřená kolena od sebe a hladí si penis.

,,Neboj, neublížím ti miláčku,“ a v tu chvíli ho ucítím na své pochvě. Táta spokojeně zamlaská. Šup a je tam! zaakřičím. Moje blána je ta tam. Táta se začne pomalu pohybovat sem a tam. Křičím. Bolí to jen chvilku, ale pak vše ustane a bolest vystřídá nádherné potěšení. Tatínek mi jednou rukou mačká kozičky a druhou má opřenou vedle mě. Začne zrychlovat. Teď už mě tvrdě šuká. Pár přírazů a projede mnou vlna orgasmu. Táta jde chvíli po mě. Ještě párkrát burálně přirazí, až se celá hejbnu a pak přestane. Vyndá ze mě svého čůráka a zasune si ho do kalhot.

,,Nádherně jsem si zašukal,“

,,I já,“

,,V nějbližší době to zopakujeme,“ přikývnu. Ještě chvíli tam ležím roztažená a tatínek si hraje s mou pičkou.
Druhý díl, Třetí díl

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Jiří Sam Kaiser napsal

Nádhera!!! Sam.

martin napsal

oooh krasa

Karolínka napsal

Taky bych chtěla šukat s tátou. Má poradnyho cukara, sleduju ho ve sprše jak si ho honi.

TOPlist