Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Bratříček a sestřička

Kategorie: Incest, Orál, Petting, Prstění, Teen
05.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 131 hlasů

Cože, tys nikdy nepozorovala svého bratra, když se převlíkal? vyvalila Katka oči na svou kamarádku.

Ne, přiznala Saša a celá zčervenala. Měla patnáct let a její bratr byl o tři roky starší. Jeho nádherné, vypracované tělo přitahovalo pohledy nejedné z dívek, ale Sašu nikdy nenapadlo sledovat ho ve sprše nebo pozorovat klíčovou dírkou.

Katce se rozšířily zornice vzrušením: V tom případě to musíš udělat a říct mi, jak vypadá! Saša byla v tu chvíli ráda, že jí kamarádka nemůže vidět do hlavy, protože si pomyslela, že jí rozhodně nic říkat nebude. Ale musela uznat, že je to docela zajímavý nápad, zjistit, jestli má její bráška co ukazovat i pod kalhotami…

Tak co teda, okoukneš ho? otravovala Katka dál, až Saša neurčitě přikývla, jako že se o to snad někdy pokusí. To byla oficiální verze, sama si totiž v duchu řekla, že to musí udělat co nejdřív. Už se nemohla dočkat. Jenže vůbec nebyla možnost to provést. Až jednou, odpoledne. Tomáš se zrovna přiřítil z tréninku a byl tak propocený, že ze sebe všechno oblečení shodil už v předsíni a nechal si jenom trenýrky. Potom zapadl do koupelny a za chvíli už bylo slyšet, jak na něj tečou proudy vody.

Saša využila příležitosti a přimáčkla se ke klíčové dírce. Bohužel skoro nic neviděla, proto dveře opatrně pootevřela. Tomáš se sprchoval a Saša tak mohla vidět jeho hladkou hruď a vypracované svaly. Všechno omývaly spršky vody. Potom jí pohled sklouzl na Tomášovo mužství. Něco tak krásného ještě neviděla! Neměl tam jediný chloupek, a jak se mydlil, jeho penis se lehce houpal.

Jak si po něm Tomáš jemně přejížděl rukou, Saša cítila stoupající vzrušení a uvědomila si, že má kalhotky celé vlhké. Nedočkavě si zajela rukou mezi stehna a přes kalhoty se začala hladit. Téměř jako by byli spolu propojeni, Tomášovy doteky se také postupně změnily z nevinné očisty na laskání a hlazení. Jednou rukou se opřel o prosklenou stěnu sprchového koutu a druhou si začal pomalu přetahovat předkožku přes žalud. Jeho pyj se pomalu zvětšoval skoro na dvojnásobek své délky a Tomáš slastně přivíral oči.

Sašu neskutečně vzrušoval pohled na onanujícího bratra a svíjivé mrazení v jejím podbřišku neustále sílilo. Zajela si rukou pod kalhoty a dotkla se svého horkého pulzujícího poštěváčku. Ten dotek na ní zapůsobil jako rozbuška. Přestala se ovládat a hlasitě vzdychla. V tu chvíli byla prozrazena.

Tomáš se se zděšeným výrazem podíval přímo na dveře, přímo na svou sestru, která tam vykukovala mezerou ve dveřích a nebyla schopná pohybu. Nezdržoval se nějakým zahalováním, vyskočil ze sprchového koutu a bleskovým trhnutím otevřel dveře. Saša měla stále ruku v kalhotkách a Tomáš si jedním pohledem na ni snadno spočítal, kolik jsou jedna a jedna.

Tak tebe vzrušuje pohled na to, jak si tvůj bratříček honí čuráka? zeptal se a se zájmem čekal, co mu jeho mladší sestra odpoví. Ta se teprve teď vzpamatovala, rychle vytáhla ruku z kalhot a zčervenala jako rajče. Do ještě větších rozpaků ji přivádělo, jak nad ní nahý Tomáš stojí, měla jeho penis přímo před obličejem.

Tomášův pohled sklouzl na její ruku, která byla stále lesklá od masturbace, a zopakoval otázku. Stále rudá Saša nevěděla, co na to říct.

Najednou ji Tomáš popadl za vlasy a přitáhl si její hlavu k rozkroku. Saša se lekla, co chce dělat, a snažila se bránit. Nebylo to však nic platné, držel ji příliš pevně. „Tohle jsi přece chtěla, ne?“ zeptal se jí a špičkou žaludu ji donutil rozevřít rty. Saša na jazyku ucítila bratrovu jemnou vlhkou kůžičku a projela jí vlna slastného mrazení. Už předtím byla pořádně vydrážděná, ale tahle situace z ní udělala mladou žhavou šelmičku. Přestože ho ještě nikdy žádnému klukovi nekouřila, podvědomě cítila, co má dělat.

Objala Tomášův penis rukou a špičkou jazyka mu přejela od kořene až po žalud. Cítila každou naběhlou žilku na jeho jako kámen tvrdém údu. Potom mu dala lehký polibek na úplný vrchol penisu a vsála všechnu jeho dosavadní vlhkost. Tomáš se ramenem opřel o stěnu a zavřel oči. Popadl svoji sestru za vlasy a divoce přirazil do jejích úst. Nejdřív se málem zadávila, ale rychle si zvykla. Pomalu ji začínala bolet od klečení kolena, ale přesto Tomáše kouřila dál.
Už už sténal rozkoší, už už by dosáhl orgasmu, když vtom se z předsíně ozval hlas jejich matky a bouchnutí dveří. Oba se málem přerazili, jak rychle se rozutekli opačným směrem. Saša ve spěchu Tomáše asi trochu kousla, ale to si museli vyřešit později. Za Tomášem zapadly dveře koupelny a ona dělala, jako že celou dobu pilně studuje v pokoji.

Mamka za ní přišla, ale řekla, že ji nebude rušit, a zase odešla. Saša si mohla v klidu uvědomit, co se vlastně stalo před několika okamžiky. Bylo to pro ni stále nějak neuvěřitelné. Ale věděla, že to bylo skutečné, protože její kalhotky byly úplně promáčené. Stačilo, aby se jen lehce dotkla svého poštěváčku a mohla dát volný průchod své vybičované fantazii a obrovskému vzrušení.

O dvě hodiny později se ozvalo zaklepání na dveře: Sašo, tak já jdu s tátou na ten večírek, večeři si s Tomem vezměte sami a nikam! oznámila Saše máma a upravovala si výstřih šatů. Docela jí to slušelo.

Saša přikývla a v duchu si rozechvěle uvědomila, že tu budou s Tomášem sami. Rozloučila se s rodiči a za okamžik už zezdola slyšela bouchnutí dveří. Zůstala záměrně sedět v pokoji a čekala, co se bude dít. Hodnou chvíli se však nedělo nic. Tomáš si v obýváku zapnul televizi, vůbec si jí nevšímal a Saša ucítila určité zklamání. Radši se okřikla, na co to myslí, a začetla se do knížky.

Ležela na posteli a byla do čtení tak zabraná, že si ani nevšimla, že vešel Tomáš a ode dveří ji pozoruje. Když promluvil, hrozně se ho lekla. Tak co, sestřičko, tys mě kousla, tak ti to budu muset oplatit, co říkáš?

Saša se na něj podívala a viděla, že je nahý. Na předkožce měl maličkou podlitinu. To byla stopa po jejím poměrně čerstvém kousnutí. Saša opět celá zčervenala a v duchu se proklínala, že svůj stud neumí ovládat.

Tak co, chceš, abych ti to oplatil? zeptal se Tomáš vyzývavě a sám si prsty přejel po penisu a lehce ho stiskl. Saša z něj nemohla odtrhnout pohled.

Nakonec ze sebe vypravila: Já jsem to neudělala naschvál. Nechci, abys mě taky kousal!

Tomáš řekl: Jak chceš. Obrátil se k odchodu. Saša v sobě sváděla krátkou, ale tuhou bitvu. Počkej! vykřikla nakonec. Její bratr se se zájmem otočil: Áno? protáhl.

Saša vyskočila z postele a jedním skokem byla u Tomáše. Přestala na všechno myslet a už ho líbala. Najednou ji popadl do náruče a odnesl zpátky na postel. Přisedl si k ní a začal ji pomalu svlékat. Saša zavřela oči. Vůbec nechtěla myslet na to, k čemu se tu právě chystá se svým bratrem. Přála si, aby nikdy nemusela otevřít oči a aby se čas zastavil. Netušila totiž, jak se k sobě budou s Tomášem chovat, až tahle nádherná chvíle skončí.

Tomáš asi vycítil, na co jeho sestře honí hlavou a pošeptal jí do ucha: Teď na nic nemysli, sestřičko. Jenom si užívej. A potom jí stáhnul kalhotky. Saša ho poslechla a zbavena zábran široce roztáhla nohy. Tomášovi přes rty přeletěl lehounký úsměv, ale hned se ztratil mezi Sašinými závojíčky. Saša vzdychla a prohnula se. Tomáš ji chvíli laskal jazykem, pak zvedl hlavu a neuvěřitelně něžně řekl: Tak, a teď ti to oplatím, a jemně stiskl mezi zuby její poštěváček. Saša myslela, že mu snad utrhne hlavu. Bylo to tak neskutečně příjemné, až ji celým tělem projela mrazivá vlna. Tomáš se smál a začal ji hladit po jejím kožíšku. Sledoval přitom, jak se tváří. Rty měla stažené do tenoučké čárečky a oči pořád zavřené. Když se znovu dotkl jejího poštěváčku, tentokrát prstem, objevila se jí mezi obočím vráska a vydala ještě hlasitější vzdech. Byla celá nestydatě vlhká a připravená. Tomáš do ní zasunul dva prsty a chvilku jimi jezdil tam a zpět. Potom přidal i třetí. Zajel do jeho sestry jako po másle.

Zatímco ji projížděl, Sašu brněly konečky prstů. Byla celá sevřená ve slastné křeči, ale orgasmus stále nepřicházel. Rukama si hladila bradavky a bříško.

Tomáš už byl vydrážděný na maximum. Vytáhl ze Saši všechny prsty a pomalu na ni nalehl. Saša se na něj překvapeně podívala, neřekla však vůbec nic. Tomáš cítil, jak se jeho žalud zastavil o panenskou blanku jeho sestry a napnul ji. Ona je ještě panna! Nadechl se a měl dojem, že tak mu pták ještě v životě nestál. Chytil Sašu za zadek a na jeden zátah prudce přirazil. Usykla bolestí. Popadla ho za zadek, tiskla ho a přitahovala k sobě, co nejhloub. Nohy roztáhla ještě víc a překřížila chodidla za Tomášovými zády.
Její bráška se opravdu snažil. Neustále zrychloval svoje tempo. Sledoval přitom, jak se Saše při každém přírazu zachvěla prsa, a myslel, že jeho erekce snad nikdy nemůže skončit. Jeho sestra byla tak báječně úzká, že se stejně neubránil tomu, aby za chvíli nezačal stříkat. Na poslední chvíli z ní vyklouzl, jen to mlasklo, a nasměroval jí proud svého spermatu na bříško a na prsa. Trhalo mu to srdce, nejraději by celou dávku napumpoval do ní, ale věděl, že by z toho byl průser. Saša si horké sperma roztírala po ňadrech a každou chvíli tak zavadila o své až bolestivě naběhlé bradavky.

Tomáš se s úsměvem svalil vedle ní a těžce oddychoval. Pak ji pohladil po vlasech, dal jí pusu na čelo a odešel do sprchy. Nechal ji tam samotnou a zmatenou, ale šťastnou.

Večer zůstali každý ve svém pokoji. Když Tomáš uléhal, bylo mu trošku líto, že svou sestru nepřivedl k vrcholu. Tak snad někdy příště.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

anonym napsal

Mít tak bráchu!?

Dejv napsal

Mít tak ségru! :'(

Anonym2 napsal

Anonym: Tak zkus kamaráda 😉

anonym 3 napsal

Dobry

J napsal

Gúd

12345 napsal

Ty jo, ja bych tak hrozne chtěla mit brachu. Ale jinak je to super příběh. Chtěla bych to taky zazit.

Anonym4 napsal

Mít tak ségru nebo holku co to bude chtít se mnou dělat

CoolBoy napsal

Story good, mít tak sestru 😀

lenka napsal

Ja to mam tiez najradsej s bratom.

lenka napsal

Ja mam brata a je to snim krasne. Mozeme sa o tom pobavit.

Martin napsal

Ja som zazil s matkou. Pokecas Lenka?

Jerry napsal

Já ti toho bráchu klidně dělat budu 🙂 🙂 🙂 ale musí to zůstat mezi námi 😉

Grammar_nazi napsal

Konečně jeden solidní příběh bez větších hrubek!

Honza napsal

Já mám ségru a nic nebylo

Honza123 napsal

Mám ségru, ale nic nemame

schumacher2 napsal

Mít ségru, dělal bych to s ní každý den. Jinak super povídka.

schumacher2 napsal

Mít tak ségru, dělal bych to s nní každý den. Jinak super povídka.

anonym5 napsal

Super příběh, mít tak ségru, dělal bych to s ní každý den.

Honza napsal

Napiš

TgM napsal

Vaši rodiče byli asi taky sourozenci xD

16holka napsal

Nechceš mi taky dělat bráchu

Láďa napsal

Se ségrama to bylo vždycky nádherný, zvlášť když se začali mazlit spolu a šukali jsme spolu dobrých pár let

Pavel napsal

Tak já ti můžu dělat bráchu jestli chceš budu rád za sestřičku :-)…

TOPlist