Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Model

Kategorie: Gay
07.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Studenti mají těžký život. Jirka měl 20 let, studoval druhým rokem tělesnou výchovu na univerzitě a byl členem školního družstva gymnastiky. Bydlel ovšem na kolejích a ty, jak známo, jsou drahé. Uvažoval proto, že by si sehnal nějakou práci, aby si vydělal peníze. Zašel do jedné agentury a zeptal se, zda by pro něj něco neměli. Slečna za přepážkou se na Jirku hezky usmála a zálibně po něm přejela okem. Bylo věru na co se dívat.

Jirka nebyl žádný kulturista, ale díky častému cvičení si vypracoval pěknou souměrnou postavu s nijak zvlášť velkými, zato vypracovanými svaly. Nebyl vysoký jako topol, ale jeho 180 cm mu bohatě stačilo. Slečně se zákonitě musela líbit jeho příjemná tvář, trochu nesmělý úsměv a mandlově hnědé oči. Tmavě hnědé vlasy mu spadaly až po ramena a dokreslovaly tak obrázek hezkého kluka. Co slečna vidět nemohla, bylo Jirkovo tělo. Hladké a hebké, bez jediného chloupku – Jirka si pravidelně holil celé tělo, takže vypadal ještě mladší, a to ho vzrušovalo. Slečna měla bohužel smůlu, protože Jirka byl, jak jste již jistě uhodli, gay. Dosud si díky své plachosti s nikým nic nezačal, ale toužil po tom, aby se jeho pěkného, neobřezaného ptáčka dotýkal taky někdo jiný.
Slečna se probrala z okouzlení a věcným tónem mu nabídla několik prací. Z nich Jirku zaujala nabídka nějakého fotografa, který nabízel slušnou sumu za kolekci fotek. Poděkoval slečně a odešel na kolej. Tam zavolal onomu člověku. Na druhém konci se ozval mužský hlas. Jirka se představil a řekl, proč volá. Fotograf se představil jako Radek a na jeho žádost se Jirka stručně popsal. Radek chvíli uvažoval a pak ho pozval na zítřek. Fotit se bude odpoledne od dvou hodin, tak aby přišel včas. Druhý den se Jirka po návratu ze školy osprchoval, oblékl si tílko, košili a džíny. Dojel autobusem před dům, v němž měl mít Radek ateliér. Byl to starší, třípatrový dům. Vyšel až do třetího patra a zavonil. Po chvilce čekání mu přišel otevřít Radek. Když se mu Jirka řekl své jméno, pozval ho dál. Teprve uvnitř, na světle, si ho mohl prohlédnout pořádně. Radek byl zhruba stejně vysoký a asi o pět let starší. Měl černé, krátké vlasy a hnědé oči, ovšem tmavší než Jirka. Na sobě měl černé džíny a černé přiléhavé triko. Jirkovi se líbil a byl mu sympatický. Posadili se a Radek mu vysvětlil, že fotografuje mladé lidi pro otcovu firmu, která se zabývá reklamou. Celkem rychle se dohodli a pak začali fotit.
Radek Jirku obcházel ze všech stran a mačkal spoušť. Úsečně ho navigoval. Jirka, zprvku neohrabaně, pak už jako profesionál, měnil polohy, pohledy i úsměvy. Po zhruba půlhodině ho Radek požádal, aby si sundal košili. Jirka zůstal v tílku a džínách. Radek opět fotil ze všech možnách úhlů. Přitom si všiml, že je Jirka v podpaží vyholený, ale nic neříkal.
Zatímco Radek vyměňoval filmy, Jirka se rozhlížel kolem. V rohu stál stojan s malířskými potřebami a několik hotových obrazů. Vesměs se jednalo o mužské akty. Jirkovi se velmi líbilo jejich zpracování a pochopitelně i téma. Radek mezitím vyměnil pozadí a jakoby nic poprosil Jirku, aby si sundal i tílko. Jirka to mírně udiveně udělal a poskytl tak Radkovi pohled na svoje krásné mladé tělo. Radek udělal několik snímků. Potom dal dozadu pozadí pláže. Pak přistoupil k Jirkovi a postříkal ho z fixírky vodou. Jirka teď vypadal jako by byl zpocený, o což Radkovi šlo. Navíc mu ztvrdly bradavky, a to se Radkovi líbilo také. Vyfotil ho zepředu a ze stran. Jirka se rozvaloval na slunci a slunil se. Radek pak ještě několikrát vyměnil pozadí, naposledy odněkud přitáhl motorku a posadil ho na ni. Pak fotil, jak na ní Jirka sedí, jak jede, jak ji opravuje.
Nakonec oznámil: „Teď budeme fotit, jak dovádíš. Budou to takové poloujeté a poloumělecké fotky. Sundej si, prosím tě, džíny.“ Jirka nasucho polknul a strnul. Radek se na něj netrpělivě podíval: „No tak co je? Ty se stydíš?“ a zasmál se. Jirka si je tedy nervózně stáhnul. Stihl se do nich zamotat a spadl, což Radka pobavilo. Teď měl na sobě jen bílé krátké šortky. Pak Radek fotil plno úletů, jako Jirka na houpacím koni, Jirka dělá stojku, Jirka v pozoru apod.
Když uplynulo 20 minut, poslal ho Radek dozadu se slovy: „Teď budeme fotit ještě jednu sadu pro jednu módní firmu. Jdi se převléknout.“ Jirka byl rád, že už nemusí pobíhat po ateliéru skoro nahý a šel se převléci. Když se nevracel ani po pěti minutách, zašel Radek dozadu a našel tam studem červeného Jirku, jak sedí nad hromádkou barevných plavek. No, plavek. Byly to takové malé kousky barevné látky, které vpředu zakrývaly pouze ptáka a pytlík (navíc velmi těsně), a vzadu byla jen tenká šňůrka. která to vše držela na těle. „Tohle přece nemůžu mít na sobě,“ ustrašeně řekl Jirka. „Proč ne?“ zeptal se naoko udiveně Radek, i když mu bylo jasné, že se mladík stydí. „Já tě přece nechci znásilnit,“ smál se opět Radek, „tak nedělej cavyky.“ Ale Jirka se prostě styděl. Tak si Radek vybral jedny červené minislipy a zatáhl za sebou závěs. Když za necelou minutu vyšel ven, měl na sobě právě jen ten červený hadřík. Jirka viděl, že Radkovo tělo je více svalnatější než jeho. Radkova lýtka byla stejnoměrně pokryta černými chloupky, další vykukovaly z podpaží. Hrudník měl široký, svalnatý a kupodivu hladký. Posledním územím ochlupení byl rozkrok, kam k husté černé houštině stékal od pupíku tenký, leč silný proud chlupů. Jirka zíral a nevěděl, co má dělat. „Vidíš, že to nic není,“ řekl mu Radek, jakoby se nechumelilo. Pak vzal jedny modré plavky, vrazil mu je do ruky a postrčil ho za závěs. Jirka vyšel ven asi za čtvrt minuty. Stydlivě zakrýval svůj rozkrok, ale už se tolik nečervenal. Radek ještě zaznamenal, že Jirkova pleť má nazlátlý odstín, zatímco Jirka si povšimnul, že Radek je opálený do mahagonové hnědi. Radek ho dovedl zpět k fotoaparátům a začali pracovat. Radek si uvědomil, že Jirka je zřejmě úplně vyholený, ale silou vůle potlačil vzrušení, které se ho zmocňovalo. Když se blížila pátá hodina, nacvakal cosi na foťáku a přišel k Jirkovi. Stoupnul si vedle něho a usmál se. Jirka pochopil, že fotoaparát běží automaticky a za chvíli opravdu cvakla spoušť. Radek Jirku přestavil a stoupl si sám do jiné pozice. Tak udělali několik fotek ve dvou. Jirkovi se už točila hlava, ale zapamatoval si dvě fotky, které spolu udělali. Na první stál Jirka zepředu a Radek ho objímal zezadu. Bylo to jenom kamarádské objetí, ale Jirka cítil Radkovo svalnaté mladé tělo na svých zádech a jeho penis na to zareagoval. Radek si pak zase stoupl jinam, ale nedal nijak najevo, že si všiml boule v modrých plavkách. Druhá fotka byla taky vzrušující. Oba byli bokem ke kameře a Jirka klečel před Radkem, který měl ruce na jeho hlavě. Vypadalo to, jakoby mu žehnal. Jirkův nos ucítil slabou vůni Radkova přirození a jeho ocas opět ztopořil. Po této fotce Radek sbalil foťáky a vyzval Jirku, aby si sedl ke stolu.
Pak přinesl nějaké chlebíčky a víno. Vyprávěli si o sobě, smáli se a celkem dobře se bavili. Zábava trvala tak hodinu a venku se již zešeřilo. Radek vstal, zatáhl závesy a rozsvítil. Pod vlivem menšího množství alkoholu mu v očích svítily veselé ohníčky. Jirka se už taky úplně odvázal. Seděl rozvalený v křesle a pozoroval skoro nahého Radka, jak pobíhá po ateliéru. Když se Radek vrátil, pokračovali v rozhovoru. Najednou se ho Radek zeptal, kolik už měl ženských. Jirka zčervenal a špitnul, že dosud žádnou. „Ale nekecej, takový pěkný kluk a neměl holku?“ žasnul Radek. Potom na něj v legraci hodil jeden polštář. Jirka s ulehčením přijal tento odklon od tématu a Radkovi to vrátil. Bylo hezké pozorovat, jak se dva polonazí, mladí kluci honí po velké místnosti a házejí po sobě polštáři a jinými rekvizitami. Nakonec zahnal Radek Jirku do kouta a blížil se k němu s krvežíznivým výrazem v očích. Vzal z blízko stojícího stojanu malířkou paletu a štětec a nečekaně máznul Jirku po hrudi. Ten si to nenechal líbit, vzal druhý štětec a začal čmárat po Radkovi. Zatímco Jirka ve své pomstychtivosti kreslil náhodné červené čáry po Radkovi, Radek pracoval systematicky. Nejprve vytvořil pěkný modrý vzor na Jirkově hrudi. Potom červeně zvýraznil jeho bradavky. Nakonec zeleně obtáhnul jeho pupík. Jirka zpozoroval, co Radek dělá, a přestal blbnout. Tiše stál a Radek soustředěně nanášel další vrstvy. Černou kreslil složité ornamenty na jeho pažích a nohou, a vhodně je doplňoval barevnými linkami. Pak, když byl Jirka pomalován zepředu i zezadu, k němu Radek přistoupil a pomalu mu stáhnul minislipy. Jirka zatajil dech a čekal, co bude dál. Z vrozené stydlivosti se Jirka opaloval výhradně v plavkách, takže na jeho nyní barevně zářícím těle byl mléčně bílý trojúhelníček. Ten však brzy zmizel pod Radkovým štětcem a Radek se začal věnovat Jirkovu ocasu. Pozorně ho natřel na černo, potom přidal světlými barvami tenké linie a tečky. Počkal, až barva zaschne a pak mu stáhnul předkožku. Jirkův úd už předtím topořil, nyní se vymrštil prudce vzhůru a zůstal trčet nahoru. Radek natřel Jirkův žalud zářivě zlatou barvou. Následovaly koule, které udělal dvoubarevné – levou červeně, pravou zeleně. Postavil Jirku před zrcadlo, aby na sebe viděl, a poručil mu, aby zůstal stát, dokud vše nezaschne. Pak začal kutit něco v rohu, kde byla malá skleněná kabinka. Jirka se mezitím prohlížel v zrcadle a byl velmi spokojen. Líbila se mu například velká šipka na zádech, směřující k jeho dírce. Vůbec mu nepřipadalo divné, že cizí muž ho vidí, a dokonce se ho dotýká, nahého. Jak se tak prohlížel, přišel k němu Radek. Chvíli ho pozoroval, jak se naparuje, potom si beze slova stáhnul svoje plavky on. Jirka uviděl asi dvakrát tak velkého ptáka, než měl on, a to ten jeho byl úplně normální! Jeho penis byl obřezaný a tak šlo vidět velký fialový žalud. Radek byl dohněda opálený po celém těle, čímž dal jasný signál, že se opaluje nahý. Jirka nesměle sáhnul na Radkův ocas, který záhy ožil a napřímil se. Jirka ho hladil a laskal a Radek to trpělivě snášel. Pak se však otočil a něco zmáčknul na přístroji v rohu. Potom vlezl dovnitř kabinky. Za malou chvíli se uvnitř zamlžil vzduch a trvalo to asi dvacet sekund, než se opět vyčistil. Jirka viděl Radka, jak se uvnitř otáčí a protahuje, ale nechápal, co to dělá. Zhruba po půlminutě vyšel Radek ven a Jirkův mučený pták dostal opět zabrat. Radek vyšel ven ze stříkací kabiny úplně stříbrný. Vypadal, jako by byl z kovu. Leskl se a jeho svaly jakoby vynikly. Vlasy a chlupy měl pokryté taktéž a vypadaly jako kovový les.
Radek ještě chvíli počkal, až zaschne barva i na něm a pak opět rozestavil foťáky. Začali s Jirkou provádět různé věci a fotoaparát vše věrně zaznamenával – Jirku líbajícího Radka, Radka ležícího na Jirkovi, dva dotýkající se ocasy (jeden stříbrný, druhý černý), Jirku zbožně líbajícího Radkův penis a mnohé další. Po asi hodině dovádění se oba kluci odebrali do koupelny. I sem donesl Radek foťák, takže bylo zachyceno, jak se oba myjí, jak po jejich tělech stékají proudy vody, jak mýdlo a odbarvovač zbavují jejich postavy barev i jakou pozornost věnují svému partnerovi. Jirkovy doposud suché vlasy použil Radek jako ručníku pro svojeho čuráka, zvlášť pečlivě si otřel svůj žalud. To přivádělo Jirku do stavu šílenství. Rád by si chtěl pohonit svojeho krasavce, ale Radek mu srazil ruku vždy, když se zatoulala příliš dolů. Radka přímo fascinovala Jirkova předkožka, takže si s ní velmi zaujatě hrál, což kamera rovněž zaznamenala.
Když se oba vydováděli v koupelně, vyšli ven a podívali se jeden na druhého. Věděli, že teď se spolu vyspí, a že to bude něco úžasného. Radek zručně přemístil fotoaparáty k širokému letišti a začali. Radek zkušeně olizoval Jirkův penis, sál ho a jemně objížděl zuby. Jirka sebou škubal v extázi a brzy vykřikl a naplnil Radkova ústa svým semenem. Už nebyl panic. Vyčerpaně ležel, když se k němu skolnil Radek a políbil ho. Jirka nezkušeně otevřel ústa a ucítil jednak Radkův jazyk, kterak hledá jeho jazyk, a jednak své sperma. Nikdy předtím ho nepil, ale teď zjistil, že chutná výtečně. Chvíli se líbali, ale pak ho Radek převalil na břicho. Jirka netušil, co ho čeká, ale když ucítil Radkovy zkušené prsty, jak mu roztírají lubrikant kolem a uvnitř zadku, a uviděl Radka, jak si mastí svůj ocas, dovtípil se, že ho Radek vyšoustá. Trochu se bál, ale Radek věděl, jak jednat s nováčkem. Jemně a pomalu zasunoval svoji kládu do Jirkovy dosud neposkvrněné prdelky. Když byl uvnitř, myslel si Jirka, že má Radkova samce až kdesi u ledvin. Postupně si ale zvykl a začal se ho zmocňovat příjemný pocit. Oba chvíli odpočívali, potom začal Radek přirážet, nejprve pomalu, potom rychleji. Nakonci už Radek šoustal takovou silou, že jeho pevné břicho naráželo na Jirkův zadek a jeho koule do Jirkových. Radek byl zkušený harcovník, takže vždy, když se blížil orgasmus, zpomalil, a hladil Jirku po zádech a po prsou. Potom zase zrychlil. Po asi šestém skoroorgasmu nezpomalil, nýbrž ještě zrychlil. Vyrážel ze sebe divoké zvuky a nakonec začal stříkat. Byla to bílá řeka kvalitního mlíčí, která nyní proudila do Jirkových útrob. Ten cítil nádherný žár, který se rozléval jeho nitrem. Když Radek vytáhl svůj vadnoucí ocas a Jirka se postavil, vytékalo z něj sperma a stékalo po jeho nohou. Radek je dychtivě slízl.
Po malé přestávce Radek požádal Jirku, aby mu vylízal zadek. Jirka se obával, že je to nehygienické a Radek se ho snažil uklidnit, že se pořádně umyli, ale Jirka stále odmítal. Proto si Radek najednou sedl na Jirkův obličej. Jirka nemohl dýchat a začal sebou házet. Když pochopil, že Radek ho jen tak nepustí, vystrčil jazyk a začal opatrně prozkoumávat Radkovu dírku. Kupodivu, nebylo to nic hrozného. Brzy směle vnikal, kam až dosáhl a Radek ho ihned pustil. Kleknul si na všechny čtyři a čekal. Jirka se nadzvedl a pokračoval v rejdění jazýčkem. Radek mohutně vzdychal a sklonil hlavu k Jirkovu penisu, který se opět postavil. Začal ho kouřit, tentokrát trochu ztíženě, protože nemohl rukou úplně stáhnout předkožku. Proto vnikal jazykem pod ní a olizoval žalud. Jirka zase snaživě šmejdil uvnitř a pak si všiml Radkova stojícího ocasu. Vzal jej do ruky a začal jej honit. Bolestné syknutí prozradilo, že obřezaný pták se na sucho honit nedá. Proto se Jirka natáhl ke stolku, na němž byl gel a potřel Radkův ocas. Potom ho honil už bez problémů. Radek mezitím přešel z penisu na hladké koule, které pečlivě žmoulal. Když ucítil, že se blíží jeho i Jirkův orgasmus, uchopil pevně rty předkožku a začal ji stahovat dolů a zase nahoru. Jirka rovněž zrychlil lízání i honění a brzy sebou Radek škubnul a na jejich těla začalo tryskat jeho sperma. Pár sekund po něm explodoval i Jirka.
Když vypili své mlíčí, Jirka znaveně usnul. Toho využil Radek a udělal zvětšené fotografie jeho přirození. Tím zakončil druhou sadu, pro svoje účely, a odešel udělat fotky. Asi za dvě hodiny se vrátil. Jirka už byl vzhůru a oblečený. Společně schválili první sadu pro firmu Radkova otce a vzpomínali nad sadou druhou. Radek mu ukázal ještě nějaké další fotky jiných kluků, které taky fotografoval a s některými se i vyspal. Ovšem s žádným to nebylo jako s Jirkou. Ten, když vystřízlivěl z vínového i sexuálního opojení, se už zase červenal nad fotkami i tím, co vyváděl. Radkovi se to nesmírně líbilo a pozval ho, ať zase někdy přijde. Po čase se k němu Jirka nastěhoval a pomáhal Radkovi s focením a někdy, když natrefili na gaye, i se souloží. Jejich fotoarchív se úspěšně rozrůstal a pokud neumřeli, žijí dodnes.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist