Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Bisexualní přítelkyně

Kategorie: Anál, Bisex, Grupáč, Teen
09.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Tento příběh je o vztahu tří lidí ve věku 17 až 19 let který se odehrál koncem dubna začátkem května 2004.
Jakub nebyl na první pohled nic extra kluk. 175cm vysoký, mírně při těle ale svalnaté ruce.
Hnědé vlasy, trochu pihatý obličej a modrozelené oči. Na začátku května má oslavit své 18 narozeniny.
Gábina byla od začátku dubna jeho dívka kterou poznal ve škole. Bylo jí čerstvých 17.

Vysoká okolo 170cm, štíhlejší postavy, dlouhé černé vlasy pod ramena, nádherně zakulacený zadeček a neuvěřitelně pevné 4 prsa. Z obličeje se dalo vyčíst že je to vášnivá dračice. Uhrančivé zelené oči a krásně plné smyslné rty po kterých toužil snad každý.
Nakonec Martina. 19letá na krátko střižená blondýnka s úžasným tělem. Výška asi 170, dvojky prsa, štíhlí pas a mírně širší zadeček který byl k nakousnutí. Její hnědé oči dokázali člověka probodnout jak milostný tak i nenáviděným pohledem. Byla to tajná přítelkyně Gábiny o který zatím Kuba nevěděl a brzy se to mělo změnit.
Gábina s Jakubem chodili na gastronomické učeliště. On na kuchaře, ona se učila servírkou.
Měli na sebe štěstí protože se setkali i na praxi kde se časem dali dohromady. Dokonce oba bydleli na stejným sídlišti pár metrů od sebe.
Jakub neměl tušení že Gábi je bisexuál. Nikdy se ale netajil tím že mu takový holky nevadí a lesbičky uznával s čeho měla radost. Asi dva týdny po tom co spolu chodili se poprvé i milovali. Oba už měli sexuální zážitky za sebou. Gábina to měla ráda i drobet tvrdší takže jí nevadilo když jí Jakub třeba plácal po zadku, kousal do bradavek nebo tahal za vlasy.
Přesto si to Gábina nenechal nikdy strčit do zadku. Po čase se vídali o něco méně a Jakub se začínal bát že s jejich vztahem není něco v pořádku. Vše se vysvětlilo týden před plánovanou oslavou Kubovo 18tých narozenin. Byl pátek Kubovo rodiče odjeli na chatu. Domluvil se s Gábi že přijde a někam vyrazí. Ta pro něj měla ještě překvapení. Když otevřel dveře stála tam Gábina s neznámou dívkou. Byla to Martina. Obě krásně ustrojené dívky pozval dovnitř. Gábina měla modré upnuté džíny, bílou prosvítající košilka která měla co dělat aby nepraskla jak byla malá a tlačila na ty její vrcholy schované v bílé krajkované podprsence. Martina byla oděná do kostkované volnější minisukně a obepnutého trička s jedním ramínkem. Délka trička sahal kousek nad pupík. Posadili se do obýváku na gauč.
„Tohle je Martinka. Je to má přítelkyně,“ řekla Gábina Kubovi který s toho byl zaskočený.
Ještě pár minut se o tom bavili ale shodli se že to bude dobrý. Holky mu taky slíbily že mu něco předvedou. Vyrazili do jednoho tanečního klubu kde si mohli lidi vylézt k jednomu sloupu co měl pod sebou malinké podium a předvést co umí.
Po příchodu do klubu si našli místo kousek od baru na takové podlouhlé lavici s dobrým výhledem na onen taneční sloup. Hned na rozjezd padlo několik panáků a pak si holky daly vínko, Jakub pivko. Chvilku se jen tak sedělo občas vyběhlo na parket ale to nejlepší mělo teprve přijít. Holky zašli za DJ aby jim pustil jistě všem známou písničku od Tiesta z klubu sráčů. Než to začlo hrát tak se holky postavili na podium u sloupu. Pak to začlo. Muzika se spustila a holky rozjeli představení které nenechalo snad nikoho v klidu. Nejprve začla Martina. Opřela si Gábinu o sloup a začla jí neuvěřitelně líbat. Přitom její ruce cestovali po celém těle. Potom jí dala ruce nad hlavu které jí jednou rukou přidržela. Jazykem jí pomalu jezdila po krku mířící níž k jejím vrcholkům. Rozepnula horní knoflík Gábiny košilky který tak uvolnil přístup k prsům ale stále ne úplně. Gábina košile byla zapnuta už jen na dvou
knoflíčkách přímo na prsou a jeden pod nima. To už ale Martina jednou rukou dráždila přes džíny Gábiny mušličku. Postupně jí rozepnula zip u kalhot a přesunula ruku do právě utvořeného otvoru v kalhotech. Gábina se v tu chvíli napnula jako luk. Zdálky bylo vidět jak zhluboka oddechovala. Martina jí pustila ruce dolu a uvolněnou rukou jí rozepnula zbylí dva knoflíčky na košilce takže se ukázala celá její nádherně naplněná podprda. Martina se spustila na bobek k Gábiny rozkroku. Rozepnula jí knoflík co jí držel kalhoty a mírně je stáhla, přitom jí stále jednou rukou dráždila přes kalhotky. Když jí takhle Martinka dělal dobře slastně přitom koukala na Jakuba který mu mále praskly džíny jak se mu jeho nástroj chtěl dostat ven.Navíc jak Martina seděla v té krátké sukýnce na bobku bylo vidět že nemá žádné kalhotky co muselo dráždit každého diváka. Gábina najednou zvedla Martinu a role si obrátili. Zbývala eště asi půlka písničky takže měli tak 3a půl minuty. Gábi na nic nečekala, rukou zajela pod sukni kde na ní čekala vlhká už skoro tekoucí mušlička. Zajela do ní hned dvěma prsty což Martinu víc rozdovádělo. Druhou rukou jí jezdila přes prsa a v jednu chvíli jí tričko stáhla tak že Martině jedno ňadro odhalila všem. Pevně ho masírovala přitom jí vášnivě líbala na krku. Netrvalo dlouho a Martina sebou začla pěkně škubat. Kousala se do rtů nebo líbala Gábinu aby utlumila svojí rozkoš která se zvyšovala s přicházejícím orgasmem. Než písnička skončila Martina svého vrcholu dosáhla. DJ zapomněl v tom šoku nastavit další písničku a tak zavládlo ticho. To probudilo holky z jejich hrátek, ustrojili se a sešli zpět k Jakubovi. Sedli si každá z jiné strany. Kuba tak měl Gábinu na pravé a Martinu na levé straně. Pak se muzika znovu spustila a DJ poděkoval holkám za nevídaný zážitek.
„Tak co miláčku líbilo se ti co jsi viděl,“ zeptala se Gábina a sáhla Kubovi na rozkrok který byl značně našponovaný. Jakub ze sebe nedokázal vydat ani hlásku.
Gábi dostala nápad a začla rozepínat pásek u Jakubových kalhot. Martina to zpozorovala a přesto že je dalo by se říct čistokrevná lesbička začla Jakuba líbat. Mezitím Gábina osvobodila napnutý penis a pomalu ho začíná honit. Po chvilce honění si ho bere do pusy a začíná tvrdě kouřit. Žalud byl pod tlakem jejích plných rtů a mrštného jazýčku. Jednou rukou tahala za zbytek údu, tou druhou masírovala jeho koule. Martina zatím stále odvádí pozornost Jakuba svými horkými rty. Jakub neotálel s činností a přidal ruku k dílu. Svojí levou rukou zasunul Martině pod suknu kde začal prozkoumávat prsty ještě stále mokrou mušličku. Asi po 5 minutách už ale nevydržel drsné počínání jeho milé Gábi a začal napouštět její pusu semenem. Ta vše spolykala a důkladně očistila jeho penis. Martina se už taky blížila k dalšímu vrcholu. Ani nevydržela nadále se líbat a musela se zakousnout do Jakubova ramena. Ten za vedení Martiny ruky která určovala tempo jeho ruce přicházela k neuvěřitelně silnému orgasmu. Čím blíž byl tim více se bořili zuby do Kubovo ramene. Najednou se začla neuvěřitelně třást a ruka v jejím lůně dostala neuvěřitelnou sprchu šťáv že byla celá Jakubova dlaň jako by jí právě vyndal z vody. Na rameni měl znatelné stopy po zubech. Všichni se upravili a pokračovali v běžné zábavě. Z města jeli někdy ve 3 ráno.
V sobotu byli Gábi a Jakub spolu. Domlouvali se na příští víkend jak oslaví narozeniny.
Nic zatím nevymysleli ale v půlce týdne přišla s nápadem sama Martina. Napadlo jí že si všichni tři udělají dobře. Vše se mělo odehrát v sobotu u Jakuba. V pátek šel Jakub oslavit narozky s kámošema ale druhý den měl dostat jeden z nejlepších dárků tak se celkem šetřil. V sobotu dopoledne mu ještě zavolala Martina aby se domluvila na jedné věci ohledně odpoledne. Padla 3 hodina a u Kuby zazvonil zvonek. Jeho dvě dámy přišly pěkně nalehko. Gábina měla na sobě lehkou průsvitnou košilku a přiléhaví kraťásky pod kterýma měla už jen tu svojí nádheru. Martina přišla ve své již známé minisukni a obtaženém tričku. Proběhlo blahopřání, začalo se pít, poslouchat hudba. Po hodině už alkohol začal dělat svý.
Holky se začli na gauči vášnivě líbat a osahávat. Martina sundala Gábi kraťásky. Její nádherně vyholená mušlička jen čekala na nějakou péči kterou jí hned začla poskytovat sladká pusa a mrštný jazyk Martinky. Jak Jakubova milá ležela na zádech přistoupil k ní a začal líbat. Rukama masíroval ty její nádherný vrcholky. Hlasité sténání a zrychlující se dech bylo znamení blížícího se orgasmu. Jakub mezitím sundal košilku a podprsenku které zakrývali Gábiny prsa. Pak ze sebe sundal oblečení a nabídl rozžhavené Gábi svůj penis ta ho bez zdržování vzala do pusy. I přes penis hlasitě sténala jak jí Martinka dělala u její mušličky dobře. Martina jí prcinku projížděla třema prsty a jazykem dráždila poštěváček. Netrvalo dlouho a byl tu Gábi první orgasmus. Martinka začla sát její šťávy jak jenom mohla. Mezitím Jakub začal přirážet až po kořen do Gábiny pusy a své tempo pomalu zvyšoval až se začla skoro dusit. Asi po 4 minutách začal plnit její pusu aby se neudusila začla vše pěkně polykat. Když skončil pustil se na Gábiny mušličku. Mezitím jí na obličej nasedla už pěkně rozdrážděná Martina která ze sebe sundala veškeré oblečení. Gábi začla hladově lízat nabídnutou mušličku která už byla značně zmáčená. Mezitím Jakub začal opět projíždět prsty mušličku své milé. Martina začínala hlasitě sténat jak jejím tělem procházela jedna vlna rozkoše za druhou. Gábina opět zrychlovala dech pod tlakem Kubových prstů na která začla sama přirážet. Martina se blížila k vrcholu proto si přitáhla Gábinu hlavu až na doraz do prcinky. Pevně jí svírala stehny a držela za vlasy. Řvala už pěkně nahlas když jejím začal prostupovat orgasmus pustila proud svých šťáv přímo na Gábiny obličej. Chvíli na to se udělala už podruhé i Gábi. Chvilku jen tak seděli na gauči a odpočívali. Pak se přesunuli do ložnice. Jakub se položil na záda, Gábina mu vzala do ruky jeho penis aby nabral opět sílu. Když byl opět připravená nasedla si pěkně na koníčka. Začla pěkně pomalu přirážet, mezitím jí Kuba cucal ty její polštáře a masíroval je rukama. Pak začla zrychlovat tempo svých přírazů i hlasitost svého vzdychání. Byla nabodnutá až po kořen ze kterého se jen tak nezvedala. Martina si zatím dělala dobře rukou a dávala to dost nahlas najevo. Asi po 5 minutách už Gábi křičela na celí byt jak se její tlak v kundičce zvyšoval. Najednou jako by jí explodovala. Neuvěřitelně se třásla při svém dalším orgasmu. Položila se na Jakuba vyčerpaná nechávala doznít svojí rozkoš. Martina už taky přicházela k dalšímu orgasmu. Opřela se o zeď, pod sebou měla oba milence na který za pár okamžiků začla cákat své šťávy. Podlomili se jí kolena a svalila se vedle nich kde nechala svůj orgasmus doznít. Jakub začal opět jezdit svým ptákem který byl pořád v sevření prcinky jeho milé. Krásně to v ní čvachtalo jak byla mokrá. Zajížděl pěkně na doraz, tvrdě do ní začal vjíždět že Gábi pomalu nestíhala s dechem. Martina se k nim zezadu přiblížila. Namočila si prst v kundičce a začla jej strkat Gábině do análku. To jí rozdovádělo ještě víc, začla lapat po dechu. Martinka jí tam zarazila vzápětí dva prsty a pěkně jí promazávala. Gábině se najednou přiřítil tak rychlí orgasmus že ruce o které se opírala stratili veškerou sílu a opět se položila na Kubovo tělo. Ten se už chystal vypustit svojí dávku přímo do její mušličky. Párkrát ještě tvrdě přirazil a už jí napouštěl vším co měl. Když začla Gábina nabírat opět nové síly postavili si jí na čtyři že jí to dají pěkně ze zadu. Martina chvilku pohonila Jakuba aby se opět stál jako z kamene. Potom začla dvěma prsty rejdit v nabídnuté mušličce. Jakub se přiblížil k panenskému análku Gábiny. Začal jí ho tam pomaloučku strkat.
Jí se to zprvu nelíbilo: „ Ne tam to nechci to bude moc bolet,“ namítala. Jenže Martina jí vzápětí prudce zarazila do prcinky tři prsty a Gábi se napnula jako luk. Její natažené ruce se zlomili v lokti takže zadeček měla pěkně vyšpulený. Jakub opět začal tlačit svůj penis dovnitř. Ďirka byla pěkně promazaná od šťáviček z Martinky mušličky. Když pronikl žalud zasténala Gábina bolestí a prosila ať to nedělá. Ale ten toho nedbal a tlačil svůj úd dál. Martina začla zvyšovat tempo její ruky. Gábina začla hlasitě oddychovat, spolu se vzlyky bolesti. Jakub už byl skoro celí v jejím análku. Chvilku tak zůstal aby se víc roztáhla. Pak ho mírně povytáhl a prudce přirazil že zajel až po kořen dovnitř. Gábina vyjekla bolestí a po tváři jí stekly slzy. Jakub začal přirážet pěkně tvrdě ani Martina na nic nečekala. Začala Gábině strkat celou dlaň do její prcinky což už déle nevydržela a spustila takovou simfonii že to muselo slyšet snad celé sídliště. Jakub každým přírazem tvrdě dojížděl až po kořen a Martina svojí celou dlaní začala rejdit v už dost zmáčené kundě. Gábina stěží lapala po dechu, už se nebyla schopná ani opírat o lokty jak jejím tělem procházela jedna vlna rozkoše za druhou. Jakub si užíval toho krásně těsného análku asi 10 minut když jí začal napouštět střeva svým semenem. Gábina se udělala asi 3 a začal přicházet její další orgasmus který už jí natolik vysílil že žádala aby toho už nechali. Jakub už Gábiny dirku opustil ale Martina jí stále dráždila dlaní kundičku až když se opět udělala tak jí zní vytáhla. Měla ruku pěkně zmáčenou a dala Jakubovi ochutnat. Gábina vyčerpaná s toho všeho vzrušení jen těžce oddychovala až usnula. Martina se šla s Jakubem opláchnout do sprchy kde jí ještě vylízal a projel prsty aby nežárlila.
Soulož ve třech si zopakovali ještě 3. Za další měsíc a půl dala Gábina přednost vztahu s Martinou ale všichni zůstali přáteli.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist