Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Krásný omyl

Kategorie: Znásilnění
22.03.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 40 hlasů

Krásný omyl
Chci Vám napsat o svém prvním sexuálním zážitku, na který do konce života nezapomenu. Příhoda se mi stala před sedmi lety, když jsem byla v pubertě.

V době dospívání jsem bydlela se svou již pět let rozvedenou matkou – Evou v domku na okraji sídliště malého města. Mamka měla 32 let, byla velmi hezká a přitažlivá žena.

Měla krásnou postavu, dlouhé nohy, pevná prsa, dlouhé tmavé vlasy a modré oči. Já jsem byla matce ve svých třinácti létech velmi podobná. Mnozí si mysleli, že jsem dokonce její mladší dcera. Byly jsme skoro stejně vysoké a vážily jsme jsme kolem 55 kg. Postavu jsem měla úplně podobnou matce, jen ve velikosti prsou byl mezi námi rozdíl, ona měla trojky a já jsem prozatím měla dvojky. Tak jako mamka jsem neměla nouzi o zájem druhého pohlaví. Kluci ze školy nebo z okolí mi nadbíhali, zvali mě na výlet nebo do kina.

Jak jsem s někým vyjímečně někde šla, ihned se se mnou chtěli líbat a někteří chtěli dokonce i něco víc. Dokonce se mi stalo, že na ulici mě z ničeho nic oslovil mladík okolo dvaceti let, jestli bych se s ním nevyspala, protože se mu moc líbím. Já jsem si myslela, že ve svých třinácti létech mám ještě dost času, protože můj vývin ještě není ukončený a puberta stále teprve začala. Na svém těle jsem pozorovala, jak se mé tělo začíná pomalu měnit v mladou ženu. Prsa mi už urostla do dvojek, menstruaci očekávám každým dnem a co se týká mé kačenky, ta je dosud neochmýřená. Avšak i tady už matka příroda připravuje změnu. Minulý týden jsem na Venušině zahrádce zpozorovala, že mi na ní začínají vyrůstat dva černé chlupy. Vypadalo to hrozně, proto jsem je pinzetou ihned vyškubla. Protože můj vývin teprve začal a bude ještě nějaký ten rok probíhat, představovala jsem si, že za dva až tři roky, až mě příroda úplně změní na ženu, bych mohla začít teprve chodit s nějakým hezkým klukem. Jak by se vyvinulo dál, by se vidělo. Tak jsem si to představovala, ale život rozhodl jinak.
Jak jsem již psala, mamka byla mladá, hezká a také její tělo potřebovalo občas svoje. Protože nechtěla abych věděla o tom, že se občas stýká s muži, vedla v tomto směru úplně konspirativní činnost. Nikdy jsem nesměla zvedat její mobil, ani si ho půjčovat. Jak jí doma zvonil mobil matka se podívala kdo zvoní, a když to byl někdo jí blízký, ihned s ním odešla do vedlejšího pokoje, abych nevěděla s kým a o čem mluví. Domů si ve dne nikoho nezvala. V posledních třech měsících se mi v noci párkrát stalo, když jsem se v noci vzbudila a šla se ze svého pokojíčku v prvním patře do kuchyně v přízemí něčeho napít, že jsem v její ložnici slyšela někoho mluvit. Hned mi to bylo jasné – bude to nějaký její milenec, který za ní v noci přišel, aby se pomilovali. Jelikož jsem byla v pubertě a všechno co se týkalo sexu mě zajímalo, tak jsem mamku začala od té doby špehovat. Prostála jsem v noci dlouhé hodiny u dveří její ložnice s uchem na dveřích. Zjišťovala jsem o čem se tam mluví ona a o čem její milenci a jaké se ozývají zvuky. Škoda byla jen v tom, že mamka měla pořád stažené žaluzie v oknech, takže jsem skrz klíčovou dírku ve dveřích nic neviděla. Také oni na sebe neviděli a milovali se v skoro naprosté tmě. Jak jsem je špehovala, slyšela jsem z ložnice skřípění postele, jindy jejich supění, vzdechy a prožívání orgasmů. Také jsem slyšela jejich tiché mluvení – „jsi dobrý, přitlač, silněji, krásně lížeš, rychleji, dej mi ho do pusy, vraž mi ho tam, mrdej mě rychleji, hoň mi ho, stříkej, nemluv nahlas,“ …atd. Také jsem zjistila, že za ní chodí v noci na střídačku dva milenci Petr a Milan. Potom, jak milenec odešel, mamka vždy přišla do mého pokojíku v prvním patře zkontrolovat jestli spím. Já jsem samozřejmě spánek v poslední době jen předstírala. Tyto zážitky ve mně vyvolávaly mnoho otázek na otázky sexu. Mnoho z nich mi zodpověděly kamarádky a na některé jsem našla odpověď v odborných knihách. Matka se mnou o věcech dospívání a sexu dosud nemluvila, asi si myslela, že na to mám dost času. Ráno se matka chovala úplně normálně a nebylo na ní poznat, že probděla většinu noci, kdy se věnovala se svým milencem sexu. Moje zvědavost byla tak veliká, že jsem dokonce šla, jak matka odešla do práce, zkontrolovat její ložnici. Tam bylo uklizeno a nikdo by nepoznal, že tady před pár hodinami probíhaly sexuální orgie. V nočním stolku jsem nenašla žádné preservativy, vibrátory nebo jiné erotické pomůcky. Jediné co jsem našla mezi šminkami a různými mastičkami byl lubrikační gel. Také v odpadkovém koši nebylo nic pozoruhodného. Bylo vidět, že mamka si dává pozor, aby svůj sexuální život přede mnou dokonale skrývala. Bylo to však marné a já jsem na svou zvědavost šeredně doplatila.
Stalo se to jednou v pátek. Mamka si vzala dovolenou, protože si chtěla vyléčit přes pátek a víkend nastydlé hlasivky, protože už nemohla skoro mluvit. Jelikož se ve městě se stala večer nějaká těžká automobilová nehoda a nebylo v nemocnici dostatek zdravotního personálu (pracovala jako sestřička na sále) mamku odvolali z dovolené na noční směnu. Jak mamka spěchala do práce zapomněla doma mobil. Asi v osm večer zvonil její mobil. Věděla jsem, že na něho nemám šahat, ale nedalo mi to. Podívala jsem se, kdo volá – byl to nějaký Milan. Zcela bezmyšlenkovitě jsem zmáčkla klapku volání. V mobilu se ozvalo: „Tady je Milan. Můžu k tobě Evi večer přijít, jak máme domluveno? Moc se na tebe těším“. Já jsem z telefonátu moc vyjevená a nevěděla co mám udělat. V ústech mi úplně vyschlo. Zakoktala a zachrčela jsem do telefonu něco nesouvislého, ale v tom smyslu, že ne a hned jsem zavěsila. Telefon již neozval, proto jsem brala celou věc s telefonátem za vyřízenou.
Chtěla jsem si udělat hezký večer, protože v 21 hodin dávali v televizi historický velkofilm. Jelikož v mém pokoji je už týden pokažená televize a druhá je v mamině ložnici, přenesla jsem si, tak jako celý týden, svoje věci do její ložnice. Do devíti jsem se učila a potom se dívala na velkofilm. Po jeho skončení, asi kolem půlnoci, jsem usnula. Kolem jedné hodiny jsem ucítila, jak se někdo vedle mě leze do postele. Myslela jsem že je to mamka, která se už vrátila a jde spát. Najednou jsem slyšela jak někdo tiše vedle mě mluví „Evi – probuď se, tady je tvůj Milan. Přišel jsem za tebou, jak jsi včera chtěla a jak jsi mi to večer potvrdila. Ale musíš se šetřit a moc nemluvit, večer jsem ti skoro nerozuměl. Raději dnes v noci moc nemluv. Dále říkal, že je moc nadržený a že si dneska užijeme“. Zarazila jsem se, kdo to může být ??? Z těchto úvah mě vytrhla ruka, která mi pod peřinou bez okolků začala hladit stehna, pak přes kalhotky moji kačenku a pak laskala a hnětla moje ňadra. Došlo mi to, je to milenec matky – ten, kterého už tři měsíce špehuji, jak se k ní chodí v noci milovat!!! Má klíče od domu, proto jsem nikdy neslyšela, že by někdo šel otvírat nebo zavírat domovní dveře. Protože byla v ložnici tma, tak si mě její milenec spletl se mnou!!! Co mám dělat? Mám se mu hned prozradit?? Nebo si mám počkat, jak se to vyvine??? Ne, musím ho upozornit na jeho omyl!!! Jelikož jsem byly silně rozrušena a moje hlasivky byly staženy překvapením začala jsem chraptět. Místo rázného odmítnutí se z mých úst dostalo pár koktavých a chraplavých slov. Milan na to reagovat tak, že mi zakryl rukou pusu a říkal, ať moc dneska nemluvím, protože slyší, jak mi „odešly“ hlasivky.
Jak mě milenec polaskal rukou, zvedl se z vedlejší postele a přilehl si bokem ke mně co nejblíže. Pak mě bez okolků začal dlouze líbat na ústa, pod nosem mě šimral jeho knír. Já jsem poprvé v životě ucítila, jak podél mého těla leží nahé a chlupaté tělo muže. Na svých stehnech jsem cítila, že mě tam tlačí jeho stále vzrůstající mužství, zatímco jeho jazyk začal „šmejdit“ v mých ústech. Teprve teď jsem poznala co to je pravý „francouzák“. Bylo vidět, že si mě dokonale spletl s mou matkou – nepoznal ani pohmatem, že je tu vedle něho někdo jiný. Ani podle menších prsou nezjistil, že tu vedle něho neleží jeho milovaná Eva, ale její nezletilá dcera Alenka.
Jeho polibky se po chvíli posunuly níž na krk. Aby se mohl dostat níž na má prsa, chytil naučeným pohybem mou noční košilku za její spodní část a ve vteřině mi ji přes hlavu vysvlékl a hodil na zem. Já jsem zůstala vedle něho ležet nahoře úplně nahá. Po svlečením mé noční košilky mu už nic nebránilo dostat se co nejblíže k mým ňadrům, jejíchž bradavky měl hned v ústech. Nemohl se jich nabažit stále je líbal a žužlal. Jejich lízání a popotahování vyvolalo zajímavou odezvu mého těla. Bradavky se mi poprvé v životě silně vztyčily a ztvrdly. Milenec si toho také všiml a říkal, že tak vzrušivé bradavky, jaké mám já, ještě u žádné ženy nezažil. Najednou jsem cítila, že volná ruka, kterou měl Milan na mém bříšku se začíná přes pupík posouvat stále níž a níž. Jeho ruka „šátralka“ se začala už dobývat do mých kalhotek. Co mám dělat?? Přece si nenechám osahávat svoji pipinku! Rázně jsem ze sebe dostala „Nechci …..“. Milan mi mé odhodlání k zastavení plenění mého těla utnul dlouhým francouzákem. V jeho průběhu se jeho ruka dostala do mých kalhotek a začala hladit moji Venušinu zahrádku. Najednou mi ji začal kundičku ohmatávat důkladněji nejen nahoře, ale i po jejích bocích. Co nového mohl objevit, všechny ženy jsou přece dole stejné??? Mýlila jsem se! On objevil podstatnou změnu. Byla jsem dole úplně holá a on byl zvyklý na chlupatou kundičku mé matky. Jak zjistil tuto podstatnou změnu ihned řekl „Evi, ty jsi mi udělala takovou radost, že jsi mě poslechla a konečně sis kundičku hlaďounce oholila!!! Je to nádherné, když je kačenka hlaďounce oholená a při lízání mi nevadí chlupy“.Najednou jsem ucítila, jak chytil oběma rukama mé kalhotky za gumu, zvedl mi zadek a nohy, potáhl a najednou byly kalhotky na zemi hned vedle mé noční košilky. Najednou jsem byla v posteli úplně nahá, tak jako Milan. Ten si hned vlezl mezi moje nohy, přes můj odpor je roztáhl, a strčil mezi ně svoji hlavu. Já jsem se mu snažila tomu oběma rukami zabránit, ale neměla jsem tolik síly. Milenec mi roztáhl stehna a sklonil se k mé neochmýřené a panenské kačence, kterou začal systematicky lízat svým dlouhým a drsným jazykem. Bylo cítit, že v tomto směru má dlouholeté zkušenosti, které si asi vypěstoval asi na mnoha kundičkách různých slečen, se kterými dosud souložil. Milan si strašně pochvaloval, že lízat oholenou pičku je ta nejkrásnější věc na světě. Dosud všechny ženy se kterými se miloval ji měly buď chlupatou nebo jen částečně vyholenou. Lízal ji s takovou vervou, že jsem začala pociťovat stále příjemnější a příjemnější pocity. Zvlášť mě rajtovalo, že mě na holé kundičce, nechtě, při lízání lechtal svým knírem. Najednou jsem cítila jak mi milenec prstíky natahuje „střatečky“ kundičky a jak do ní strká do ní svůj dlouhý jazyk. Bylo to něco nádherného, jeho jazyk prošmejdil každý kousek mé kačenky a zvláště se věnoval mému klitorisu, který lízal se stále větším a větším úsilím. Jak jsem si tam asi po pěti minutách šáhla, ucítila jsem, že je už velikosti třešně a že zároveň z mé kačenky začínají vytékat milostné šťávy.
Jelikož se milenec věnoval vylizování mé kačenky asi dvacet minut, já jsem v tom čase začala přemýšlet, jestli může chlap ve tmě poznat, jestli se jedná o oholenou kundičku nebo o dosud neochmýřenou kundičku a jestli potmě pozná stav fyzického vývinu dívky nebo ženy, se kterou se miluje??? Nenašla jsem na to odpověď, ale podle Milanova chování mi to bylo jasné – nadržený chlap nic nepozná!!! Potom milenec zastrčil do mé kačenky dva prsty a palcem mi opět masíroval poštěváček. Jak byl ve mně dvěma prsty začal mě jimi mrdat. Asi po dvou minutách mrdání mé kačenky prsty jsem si prožila svou první milostnou křeč večera. Jak milenec zjistil, že mi jeho počínání dělá dobře, strčil mi do ruky svůj penis, ať mu ho připravím. Poprvé v životě jsem měla mužský úd v ruce, byl daleko větší než jsem si kdy představovala. Zvláště jeho nalitý žalud byl veliký jako půl mé dlaně. Nevěděla jsem, jak se to dělá, ale chytla jsem ho pravou rukou a začala ho razantně „masírovat“. S přibývajícími minutami penis nabýval stále větších rozměrů. Milanovo stále zvyšující se hekání a škubání v údu mi napovědělo, že se blíží jeho vyvrcholení. Jak to milenec vycítil, že se výstřik blíží, ihned si ke mě přiklekl a strčil mi penis hluboko do úst s poznámkou, ať si pochutnám na smetaně, když ji mám tak ráda. Co jsem měla dělat, abych se neudusila musela jsem polykat jeho mohutné dávky spermatu až do konce. Jak skončil, ptal se mě, jak mi to chutnalo. Chtěla jsem mu konečně říct, ať už skončí, že si mě spletl s mou matkou, ale on moji nesouvislou řeč ihned zarazil dalším dlouhým francouzákem. Při něm mě celou zalehl svým mohutným tělem, nemohla jsem se ani pohnout. Jen v intimních partiích jsem cítila, jak mě tam tlačí naběhlý Milanův ohon.
Milan řekl, že už to dále nevydrží a že se mu chce strašně mrdat, a že musí dosáhnout ty svoje tři výstřiky za noc jinak se mu neuleví. Se mnou i s manželkou se prý miloval naposledy před dvěma týdny, proto ať se mu nedivím, že je takový nedočkavý. Než jsem se mohla cokoliv naznačit, chytil mi nohy zespoda za lýtka a vyzvedl si je na svá ramena. Pak mi zadeček přitlačil k posteli a nohy mi za kotníky roztáhl do strany. Při tomto pohybu jsem ucítila, jak se jeho penis dotkl mé panenské roztažené kundičky. Škublo to ve mně. V této roztažené pozici jsem se snažila naposledy ho poprosit, ať mě nechá, že to je omyl. Ale on mi říkal, ať se nenamáhám mluvením a raději mi pusu ucpal jednou rukou. Druhou pak rozevřel faldíčky na moji kačence. Pak uchopil své kopí, přejel naběhlým žaludem po štěrbince, tím ji ještě více pootevřel a pak nasměroval svůj penis ke vchodu do ráje. Tušila jsem co bude následovat, všechny mé prosby byly marné a navíc pusu jsem měla ucpanou jeho rukou. Jak jsem se mohla bránit?? V takovéto situaci muže nic nezastaví, teď už myslí jen ohonem. Byla jsem ztracena!!! Milan jemně přitlačil a jeho úd lehce vklouzl na začátek mé jeskyňky. Jak si chvilku vychutnal ten slastný pocit, když muž zasune svůj úd do mokrého lůna ženy, tak potom jedním přírazem svého těla se dostal penis až na konec mé pochvy. Ozvalo se čvachtnutí, jak se Milanův penis zabořil do kundičky až po kořen a jak jeho koule narazily na můj zadek, mokrý od mých milostných šťáv. Vůbec jsem necítila, že by jeho penis narazil na nějakou překážku a defloroval mě. Jak milenec zjistil, že je už celý ve mně začal mě nejprve mrdat pomalými pohyby. Svůj kolík vytahoval až ven na krajíček a pak ho zasunoval až po kořen zpět do té nádherně horké, vlhké a těsné kundičky. Asi po deseti minutách tohoto pomalého mrdání Milan zvýšil své úsilí začal mě milovat rychlými přírazy, kterými důrazně dorážel svým obrem na můj široce rozevřený klín. Měla jsem zavřené oči a oddechovala pootevřenými ústy. Závratná rozkoš mi zatlačila rozum kamsi pryč, bylo to krásné, křeč mi projížděla tělem sem a tam a já poznala co je to orgasmus. Milan se ke mně přitiskl jako pijavice a hluboce zabořen svým údem do mého lůna ho vrchovatě plnil svou dlouho střádanou smetanou. V tomto spojení jsme zůstali asi pět minut. Mlčeli jsme, oddychovali a nabírali nových sil. Pak se Milan ke mně sklonil a my jsme se zase začali dlouze a něžně líbat. Vše začínalo znova.
Po chvíli byl Milan opět při síle. Jeho stožár mu znovu stál a milenec se chtěl znovu milovat, že prý začíná třetí kolo. Chytil mě za boky, převrátil na bříško a řekl ať na něho vyšpulím zadek. Z průběhu dnešní noci jsem si připadala úplně mimo, jako bych byla nadrogovaná. Nad tím co mi bylo řečeno jsem neuvažovala, jen jsem slepě plnila příkazy. Na jakýkoliv vzdor jsem už neměla sílu. Jak si Milan zjistil, že jsem splnila to co chtěl, chytil mě rukama za boky, na nic nečekal a vrazil do kačenky svůj mokrý ocas. Pak mě mrdal znova na celou délku svého přirození, nejprve pomalu a potom stále rychleji a razantněji. Cítila jsem, jak jeho penis naráží na dno mé pochvy. Pak mi zezadu začal jednou rukou mnout prsa a druhou hladit holou Venušinu zahrádku a masírovat poštěváček. Asi po deseti minutách tohoto usilovného mrdání jsem ucítila křeč a v mé mušličce to začalo silně škubat. Prožívala jsem krásnou extázi svého orgasmu. Byla jsem v transu, začala se celá třást a silně křičet. Jak jsem byla na vrcholu blaha, pocítila jsem, jak v milencově údu začíná škubat a jak mi pitku začíná znovu plnit svým hustým spermatem. Oba jsme byli unaveni a lehli jsme si do peřin a odpočívali. Milan mi říkal, že se mi to dneska muselo moc líbit, protože jsem křičela tak hlasitě, jak ještě nikdy. Jak mě hladil, zjistil, že mi z kačenky po stehnech teče jeho sperma. Protože já jsem byla totálně zničená, vytáhl Milan z nočního stolku malý ručník a sperma mi z kačenky a stehen setřel. Podívala jsem se na svítící hodiny, byly právě čtyři hodiny – souložil se mnou přes tři hodiny! Já jsem byla z toho všeho tak unavena, že jsem za chvíli tvrdě usnula.
Ráno, jak jsem se probudila, když už za okny vykukovalo slunce. Jak jsem vstávala zjistila jsem, že jsem úplně nahá a že na intimních místech a na stehnech mám přilepenou bíločervenou hmotu. Byl to erotický sen nebo to byla skutečnost??? Rozsvítila jsem. Kolem postele byla spoušť. Na zemi ležela má noční košilka, kalhotky a ručník. Nebyl to sen, byla to skutečnost!!! Jak jsem ručník zvedla zjistila jsem, že je mokrý od spermatu a od mých milostných šťáv. Jak jsem ho detailněji prohlížela všimla jsem si i krvavých čmouh. I když jsem necítila, jak mě milenec defloruje, protrhl mi Milan při styku mou tenkou panenskou blánu – byla jsem tedy v noci skutečně deflorována!!! Rychle jsem všechno uklidila, aby nikdo nepoznal co se tady v noci dělo, osprchovala se a začala si připravovat věci do školy. Sice nevím, jak do školy zajdu, protože mě intimní místa bolí po včerejších orgiích, a ke všemu máme tělocvik. Asi se vymluvím, že mě bolí hlava, a že je mi špatně!!! Také jsem se rozhodla, že holkám v naší osmičce nic z toho, co se tady v noci dělo neřeknu.
Jak jsem rozsvítila v předsíni našla jsem na zemi lísteček na němž bylo napsáno: „Vůbec jsem nepoznal, že nejsi Eva – zjistil jsem to, až jsem nechtěně rozsvítil, když jsem hledal slipy. Jsi celá matka. Noc i ty jsi byla nádherná. Musíme si dnešní noc někdy zopakovat. Mamce nic neříkej. Pošli mi SMS, ozvu se ti a číslo jeho telefonu. Milan.“

Na závěr musím říci, že jsem mu SMS poslala. Když však Milan zjistil, že jsem ještě neplnoletá a mám teprve třináct let, hned přerušil pod různými záminkami styky se mnou i s mámou. Mě moc prosil, abych o tom co bylo v noci mezi námi. nikomu neříkala. Prý skutečně nepoznal, že se nemiluje s Evou. Mamka byla z rozchodu s Milanem dlouhou dobu nešťastná, protože si myslela, že už pro něho stará a neatraktivní. Skutečnou pravdu se nikdy nedozvěděla.

Vaše, dnes již dvacetiletá, Alena

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 40 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Mirek napsal

Perfektní povídka. Tak jsem se vzrušil, že jsem si ho musel vyhonit.

a napsal

ja su u tuho pohrala se svoji musličkou

b napsal

Kolik ti je? 😀 Mám chuť si zamrdat s někým 🙂

C napsal

Skvělá povídka… Dlouho jsem se tak dobře neudělala. 🤤

TOPlist