K babičce sem moc jezdit nechtěla. Dřív sem si tam s nikym nerozuměla...ale pak mě moje sestřenice vytáhla ven. Se všema sem si začala povídat. Určitý lidi sem měla v oblibě víc některý míň jeden pro mě znamenal a znamená světa některý sem nesnášela! Ale to byla jenom jedna děsná malá pí*a.
číst více
Bylo mi 13 let a já jsem ho poprvé uviděla. Byl tak krásný a jeho obličej byl tak úžasný, poprvý jsem si řekla:"Tohohle dostanu!" Přišla jsem k němu a řekla jsem: "Ahoj."
"Ahoj." Odpověděl ten krásný neznámý a usmál se.
"Ty seš tady novej, že jo?" Zeptala jsem se.
"Jo, přistěhovali jsme se s matkou, bráchou a Scottym z Německa."
"Aha, kde bydlíte?" Zeptala jsem se ho znovu.
"Hned vedle vás." Znovu se usmál.
číst více
Po dlouhé době citového půstu se mi podařilo, zamilovat se. KONEČNĚ!!! Skolila mě láska skoro na první pohled a vzájemné sympatie se rozhořely do žhavého citu v plné své síle. Po několikerých muchlovačkách na zadních sedadlech kin a nekonečně sladkých líbacích orgiích v tmavých průchodech jsme se rozhodli, že nadešel čas naplnit náš vztah a dotáhnout tak pouto lásky.
číst více
Dostal jsem nabídku práce v jedné perspektivní společnosti jako projekťák a obchodník. Vzhledem k tomu, že v současné práci jsem se necítil spokojeně a ani příliš nevycházel s kolegy, neváhal jsem a nabídku přijal. Brzy jsem se dostal k možnosti uskutečnit vcelku lukrativní kontrakt, ale protože podmínky nebyly pro naši společnost stanoveny zrovna ideálně, byl jsem vyslán na obchodní jednání přímo k potenciálnímu partnerovi, abych se dohodl na nějakém přijatelnějším řešení.
číst více