Stalo se to minulý rok v létě, vyrazili jsme s celou partou na diskotéku, byl mezi námi i Tomáš, kterému jsem se už dlouho líbila, dlouho jsem mu musela dolovávat, protože jsem donedávna měla hezký vztah se starším klukem, bohužel ženatým.
Na diskotéce bylo dost živo, kluci seděli u stolu ještě s pár kamarádkami a já se s Terezou pohybovala mezi barem a tanečním parketem.
číst více
Od mala sme vyrastali so sestrou bez akychkolvek predsudkov a ostichu jeden pred druhym.Nasi rodicia normalne chodili nahy,ked si to rozdavali,tak sme vedeli co robia,so sestrov sme byvali v jednej izbe a nahota bola bezna,ziadne skryvanie sa,otacanie,ked sa ten druhy vyzliekal,alebo neake spehovanie.Ked som mal asi trinast,tak som sa mami opytal,ze ci sa normalne robi krik ked si to rozdavaju s otcom,a ona mi kludne odpovedala"Milacik ,manzelia si nerozdavaju,manzelia sa miluju a sucastou milovania je aj pohlavny styk a kazdy ho preziva inak.
číst více
Takhle jednou jsem šel z naší třídy za jednou holkou.
přesněji řečeno za mojí holkou.[Jméno holky neřeknu],věděl jsem,že bude na schodech:)
Šel jsem za ní,ale ona mě vzala za ruku a šla semnou.
Nevěděl jsem kam,ale pak jsme došli na WC (holčičí) když jsem se zeptal proč mě tam vtáhla tak nic neřekla,ale dala mi ruku do kalhotek.
Nevěděl jsem v tý chvíli co dělat,ale pak jsem si její kundičku prohmatal.
číst více
Přišla jsem domů a rychle se převlíkla do plavek, těšila jsem se jak budu mít pár hodin pro sebe, než se naši vrátí z práce. Ten den bylo hrozné horko. Lehla jsem si na lehátko a slunila se. Bylo mi krásně. Na chvíli jsem asi usnula a když jsem se probudila, uviděla jsem jak na zahrádce pleje nový zahradník. Občas když jsem otevřela oči, tak jsem viděla jak po mně zahradník pokukuje. Řekla jsem si, že s ním pěkně zamávám. Otočila jsem se na záda a sundala si vršek od plavek.
číst více
To co vám teď řeknu se mi doopravdy stalo před pár lety když jsem nastoupil na střední školu.
Začalo to všechno nástupem na střední školu.Bylo mi 16 a přestoupil jsem z úplně jiného oboru na další (ironicky) úplně jiný. Přestupoval jsem celkem brzy, takže jsem mohl nastoupit hned další týden. Inu co vám mám říkat, přišel jsem do kolektivu kde už na sebe byli zvyklí a poněvadž jsem ,jak hodně lidí kolem mě říká, tichý typ tak jsem zrovna moc dobře nezapadl.
číst více