Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Zahradník

Kategorie: Šukačky
08.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 16 hlasů

Přišla jsem domů a rychle se převlíkla do plavek, těšila jsem se jak budu mít pár hodin pro sebe, než se naši vrátí z práce. Ten den bylo hrozné horko. Lehla jsem si na lehátko a slunila se. Bylo mi krásně. Na chvíli jsem asi usnula a když jsem se probudila, uviděla jsem jak na zahrádce pleje nový zahradník. Občas když jsem otevřela oči, tak jsem viděla jak po mně zahradník pokukuje. Řekla jsem si, že s ním pěkně zamávám. Otočila jsem se na záda a sundala si vršek od plavek.

Za nedlouho ke mně  přišel a poprosil mě o trochu vody. Šla jsem mu tedy napustit vodu do našeho altánu a slyšela jsem jak jde za mnou. Sehnula jsem se pro skleničku dolů do skřínky a pořádně jsem na něj vyšpulila svojí prdelku. Najednou jsem ucítila ruku na mém stehnu. Otočila jsem se a vynadala mu, co si to dovoluje. Omluvil se a rychle odešel.

Já si zašla na oběd. Potom jsem chtěla jít opět k bazénu a  řekla jsem si, že ho pořádně vyprovokuju. Vzala jsem si tangové plavky a lehla si na břicho na lehátko. Pořád mi koukal na zadek a já na něj zavolala: „Zahradníku, namaž mi prosím záda.“ Rychle přispěchal a vymáčkl si krém na ruku. Velice pomalu mi ho tam nanášel a mě to tak zastudilo až jsem vyjekla. Začal se omlouvat. A já mu řekla, aby mě už namazal a že bych potřebovala masáž. „Pokusím se, slečno.“řekl ostýchavě. Nevynechal žádný kus mých zad, musím uznat, že se vážně snažil. Občas mi zajel rukou na má prsa nebo trošku sjel ze zad k mému zadečku. Zeptal se jestli chci namasírovat i nohy. Poté se nabídl, že mi nohy namasíruje i ze předu. Začal od chodidel a jel pomalu nahoru. U stehen se trochu pozastavil a s velkou opatrností vstoupal vzhůru. Cítila jsem velké vzrušení a začínala vlhnout, ale nedala jsem to najevo vzdechy. Jeho kraťasy byly pěkně vypoulené.
Řekla jsem, že už to stačí a že si půjdu zaplavat a taky jsem mu  řekla, že se může taky zchladit. Sundal si tričko a skočil šipkou do bazénu. Já si trochu zaplavala a sedla si na okraj bazénu a namáčela si nožky. On zatím divoce plaval kraula, a já si všimla jak je krásně opálený a jaké má svaly. Celkově vypadal moc pěkně. Připlaval kousek ode mě a chytil se za okraj bazénu. Já dělala že ho nevidím, zavřela jsem oči a jednu nohu jsem si provokativně natáhla podél bazénu směrem k němu a tak jsem mu otevřela pohled na můj rozkrok, který jsem měla ale schovaný pod plavkami. Dotkl se mé nohy a mně naskočila husí kůže. Pomalu se ke mně přibližoval a stále mi jel rukou po mé noze, výš a výš. Opět jsem cítila jak vlhnu a otevřela jsem oči. Řekl: „Jste tak nádherná, chtěl bych si vás ještě hladit.“ Místo odpovědi jsem si lehla na bok čelem k němu a svůdně se na něho dívala. Na nic nečekal a jel zase nahoru po mé druhé noze, pohladil můj zadeček a jel nahoru po mém bříšku. Zastavil se u mých vrchních plavek a začal je rozvazovat. Zeptal se, jestli by mě nemohl vidět celou a svléknul mně i spodní díl.  Když mi osvobodil prsa, tak je začal divoce masírovat oběma rukama. Naklonil se ke mně a začal mě líbat a přitom mi stále hladil prsa. Potom sjel pusou ke krku a chvíli se mu věnoval. Jel níž a níž až mi začal krásně olizovat bradavky, až mi celé ztuhly. Líbal mě na bříšku, až se dostal do mého rozkroku. Vylezl si na okraj bazénu a líbal mi nohy, až se dostal k vnitřním stehýnkům. Lehce mi je rukama roztáhl a zbořil se hlavou do mé mušličky. Krásně mi olizoval poštěváček, nejprve pomalu a potom rychleji a stále zuřivěji. Cítila jsem, že úplně teču a on mi najednou strčil jeden prst dovnitř. Vyjekla jsem slastí a vzrušením. Už jsem cítila, že bude přicházet první orgasmus. On to poznal a zajel mi jazýčkem do mé dírky. To už jsem nevydržela a vybuchl ve mně ten krásný pocit.

Bylo to krásné, ale chtěla jsem si užít ještě víc. Okamžitě jsem mu stáhla trenky a on na nic nečekal a zajel do mě. Šukal mně krásně a tvrdě. Přirážel stále víc a víc, až jsme oba vybuchli ve vlně orgasmu. Byla jsem úplně vyčerpaná. Vzal mě do náruče, políbil mě a odnesl na lehátko.
Usnula jsem vyčerpáním. Po chvíli mně vzbudilo krásné prstění. Ležela jsem na břiše a užívala si to. Zase jsem úplně tekla touhou a on mi začal jezdit i kolem mé druhé dírky. Bylo to příjemné, ale potom mi tam zajel jedním prstem. Nechápavě jsem se na něho ohlédla, ale to už si znovu sundával trenky. Ještě mi tam strčil druhý prst a začal mi tam kroužit. Druhou rukou mě silou mačkal poštěváček. Postavil se nade mě a zasunul mi ho až po koule do mé kakaové dírky. Křičela jsem slastí, protože jsem nikdy nic takového nezažila, ale bylo to úžasné. Šoustal mě do zadku a mačkal mi poštěváček. Měla jsem už asi třetí orgasmus, když se udělal i on.

Nakonec jsme se šli oba opláchnout do bazénu a divoce se líbali. Za nedlouho přišli naši a my dělali, jakoby nic. Ale hádejte, co bylo další den.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 16 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Michal napsal

Jednou na stanovani jsem ho vykouřil ve stanu kámošovi. Jestli chceš taky tak můj instagram je myfavouriteispizzasunkova a ano fakt se tam takhle jmenuju a nebo fb a tam se jmenuju Michal Pilát a miluju sperma

Carbonara napsal

Tak ty se namazes kremem a hned pote lezes do bazenu? Prase jedno

TOPlist