Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Zneužila mě! :-(

Kategorie: BDSM, Znásilnění
13.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 16 hlasů

Bylo tehdy září a o mě už dlouhou dobu jevila jedna holka zájem, které bylo 23 let! Je mi 25 let a nikdy bych nevěřil, že to dojde tak daleko! Ve škole ve Zlínském kraji jsem měl dočasně brigádu, abych si vydělal a nebyl bez práce! Ano, bylo tam spousta holek, jenže já jsem to nijak nevnímal, měl jsem přítelkyni, kterou jsem měl rád a abych koketoval s druhými holkami, tak to bylo pod mojí úroveň! Na té škole jsem pracoval od 20. ledna roku 2013, jenže od jednoho incidentu jsem už od 15. října na neschopence a často mívám deprese! A jak to vlastně celé začalo???

No, často do mého kabinetu chodila Lucka s nabídkou, abychom spolu někam zašli atd. Vždy jsem se na něco vymluvil, že nemám čas, že mám moc práce! Nicméně jsem nevyučoval na škole, mám jen výuční list, takže jsem pomáhal okolo školy s obyčejnými pracemi!Když už tedy za mnou přišla asi po devátý, tak jsem ji nechtěl urazit a neodmítl jsem ji, jenže to se mi stalo osudným a vůbec nikam jsem neměl chodit!!! Pozvala mě k sobě na kávu a taky ještě pozvala svoje 3 kamarádky, asi spolužačky, nevím kdo to byl, neznal jsem je! Po kávě se mi nějak udělalo nevolno a zatočila hlava až jsem upadl do bezvědomí.
Když mě Lucka probudila, seděl jsem na židli bez věcí, jen v trenýrkách a navíc jsem měl spoutané ruce v poutech za zády a spoutané taky byly nohy, abych se nikam nedostal! „ Teď jsi jen můj a můžu si s tebou dělat co budu chtít “ řekla škodolibým výrazem Lucka! Když jsem se pokoušel řvát o pomoc, tak Lucka neváhala a sedla mi na stehna a začala mě dusit ňadry! :-(„ Už jsem udusila pár frajírků a ty budeš jedním z nich, tak se pořádně nadechni, ty prase! “ řekla přísným hlasem Lucka!
Fakt nevím proč mi tohle dělala, ale všiml jsem si jejího tetování a tam byl nápis „ Femdom “, takže mi to už asi bylo jasný a mě nezbývalo nic jiného, než poslouchat.
„ Chceš v tom pokračovat ty prase? “ Řekl jsem, že ne! „ „Špatná odpověď “ a začala mě dusit znova až jsem se pořádně nemohl nadechnout! 🙁
Po půl hodině jí to zřejmě přestalo bavit a prozradila mi, že mi do kávy dala rohypnol, protože by mě jinak nedokázala spoutat!
Byl jsem spoután a mučen v jejím pokoji na židli, když za mnou za 20 minut přišla, tak mi nabídla kávu, abych ji celou zase vypil! Když jsem to odmítl, tak si vzala na pomoc 3 kamarádky a byl jsem donucen to násilím celé vypít!
Co následovalo pak, netřeba už popisovat, znovu jsem omdlel a když jsem se probudil tentokrát jsem byl u ní spoutaný na posteli a to dost ostře!
A navíc jsem byl nahý, takové ponížení! 🙁 Přišla za mnou její kamarádka a řekla: „ Vypij tu vodu, máš to i s viagrou „ dodala posměšně! Jakékoliv bránění bylo zbytečné, byl jsem v poutech, takže ty 3 holky to do mě narvali násilím až jsem to spolkl! 🙁 „ No vidíš, že to jde, ty prase! “ řekla jedna ze zvrhlých kamarádek! Než odcházeli, jedna z jejich kamarádek mi na penis nasadila prezervativ a druhá mi na bradavky dala kolíky, až jsem zavil bolestí! A aby toho nebylo málo do úst mi dala roubík s červenou kuličkou, takže jsem byl úplně bezmocný!Za malou chvíli do pokoje přišla Lucka, ve svatebních šatech a řekla: „ Holky tě dobře zpracovali, teď jsi jen můj, sexuální otrok! “ Dodala posměšně! Její kamarádky mi dali viagru a můj penis se začínal zvětšovat do obřích rozměrů, nemohl jsem za to, zneužili mě. Lucka toho okamžitě využila, svlékla se a začala na mě dovádět o sto šest! Při sexu mě mačkala bradavky a nadávala mi: „ Tvá přítelkyně je coura a ty jsi jen bezvýznamná a bezcenná nula“ Po půl hodině se sexem skončila, rozepnula mi roubík a řekla: „ Ták a teď mi ještě vylížeš, ty prase! Musel jsem to udělat, protože jsem nevěděl, co mě čeká, až se udělala, tak si šla lehnout do vedlejšího pokoje až nakonec usnula, po sexu byla hodně vyčerpaná a unavená.
Nicméně mě osvobodila až její kamarádka, které to celé přišlo ujetý a praštěný za to jí moc děkuji, sám bych měl problémy se z jejího pokoje dostat a ještě navíc v poutech! 🙁

Když kliknu na její profil na lide.cz občas mě přepadají deprese a celý se chvěji! 🙁

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

haadeess napsal

Jak se jmenuje? Mohl bych tě pomstít 😀 a udělám to rád

Anonym napsal

Deprese? Tohle je sen kamaráde 😀

Anonym napsal

Přesně sen

roznovak napsal

To bych chtěl zažít

Jedna maličká napsal

Běžně sem komentáře nepíšu,ale tady musím … toto je snad první příběh,kde jsem se musela zasmát nad komentáři… muži… 😀

TOPlist