Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Znásilnění se změnilo v každodenní zábavu

23.03.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 112 hlasů

Ahoj mé jméno je Tereza a budu vám povídat, co se mi přihodilo…V té době mi bylo 14 let. Šla jsem ze školy a vzala jsem to zkratkou přes lesopark. To jsem ale neměla dělat. Přes lesopark nikdo nechodil, takže jsem si myslela že tam nikdo nebude. Omyl. Viděla jsem v křoví na pravé straně chlapa, který byl celý nahý a honil si své velké péro. Zrychlila jsem (nemohla jsem utíkat protože jsem měla něco s nohou). On šel za mnou celý nahý.

Křičela jsem, ale protože tam nikde nikdo nechodí a ani poblíž nebydlí a já byla uprostřed lesoparku tak mě nikdo neslyšel. Chytil mě za kozy a řekl: Nechceš si zašukat s nadrženým chlapíkem? Jen tak divně nečum, děvko. Viděl jsem, jak čumíš na mého čuráka. Na to jsem odpověděla: Puste mě, prosím Vás, nikomu nic neřeknu. V tom mě ale zastavil a řekl: „Ne! Já chci s tebou šukat a pak tě ukázat mým nadrženým kámošům, budeš naše děvka!“ Ušklíbla jsem hlavou a on na to: „Pokud ne, tak tě pověsím na strom a pořežu ti tvou piču.“ Řekla jsem ( věděla jsem, že nemám na vybranou): „Dobře.“ On na mě: „Řekni: Ano budu vaše děvka.“ Já jsem odpověděla: „Ano, budu vaše děvka.“ On: „Vidíš, jak to jde, děvko. Tak a teďka mi ho vykuř!“ Tak jsem kouřila. On mi jí vylízal a viděl, že se mi to líbí.“ On: „Nakonec z tebe bude dobrá děvka, oblíbíš si to, uvidíš.“ Stčil mi tam toho svého dlouhého ptáka a šukal mě nepřetržitě asi 2 hodiny. Dále řekl: „Pojmenujeme si to: penis-čurák, šulin, pipina-píča, kouření, lízání, sex-šukání.
Pak mě vzal do auta a odjeli jsme někam k rybníku. Tam čekali jeho nadržení kamarádi, kteří čuměli na mé tělo a přitom si ho honili. On: „Kluci, tak to je naše malá děvka. Kluci: Tak pojď kočičko kouřit a pak budeme šukat. Byli tam i s tím z lesoparku 3. Vzali mě za vlasy a musela jsem kouřit čuráky. Každého asi hodinu.(mimochodem všichni u toho rybníka jsme byli nazí, ale žádní lidé tam nechodili).
No, pak jsme šukali. Každý se do mě udělal. Za pár dní mi bylo 15. 😉 Teď mi je 23 let. A od mých 14-ti let pořád šukáme. Já jsem jejich děvka a oni moji páni. Bydlíme v krásném baráčku u rybníka, tam, kde jsem poznala ty ostatní dva. Chodíme tam jenom nazí a za těch 9 let tam nikdo nebyl a nikdo neprošel. Takže šukáme a šukáme pořád. 😉 Jo a omlouvám se že je to takhle krátké..

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Aha napsal

Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha

Jenicek napsal

Mohl bych tě taky šukat?

ILA? napsal

Myslím, že by se pod povídky měl psát i email. Tady pan Jenicek by pak měl alespoň malou šanci ?

Igor Tureček Malinoha napsal

Rád jezdím v Praze metrem. Onehdy jsem si přečetl v metru zajímavé informace obsažené v různých povídkách. Povídky obsahovali hodně děje a řadu bohatě vykreslených postav, jejichž popis šel do značné délky a detailů.

Pea napsal

Je dost normální, že se zalíbí vulgární slova v neuvěřitelné vzrušení a zároveň pak chuť na sex.

TOPlist