Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Znásilnění

09.02.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Nedávno se se mnou rozešel můj přítel, byla jsem z toho nešťastná a chtěla od všeho utéct, proto jsem odjela na nějakou dobu na naši chatu, abych na všechno zapomněla a neměla ho pořád na očích.
Pořád jsem na to musela myslet, tak jsem se šla projít.
Blížila jsem se k lesu, když jsem najednou cítila, že jde někdo za mnou. Když jsem se otočila, viděla jsem, že se ke mně blíží můj dlouholetý kamarád Ondra. Věděl, že už nejsem s mým ex přítelem a mě se o tom moc bavit nechtělo, ale on pořád naléhal a chtěl jít se mnou a povídat si.

Když viděl, že já nemám zájem, chytl mě pevně za ruku a začal mě táhnout do lesa. Docela to bolelo a začaly mi téct slzy, jak mě pevně držel, chtělo se mi křičet, ale on mě hned zastavil ať se o nic nepokouším, jinak mi udělá zle.

Když jsme byli uprostřed lesa, najednou se mnou praštil o zem, hrozně jsem se bála a pořádně mi nedocházelo, co po mě chce, ikdyž to bylo naprosto jasné.
Řekl mi, že když budu dělat co řekne, nic se mi nestane a bude se mi to líbit.
Bylo mi hrozně. Sundal si kalhoty a pevně mi držel hlavu a řekl „dělej, vykuř mi ho ty couro, nebo bude zle“. Nechtělo se mi věřit, že něco takového může udělat, člověk, kterého znám léta a že jsem ho kdy měla ráda.
Strčil mi ptáka do pusy a já mu ho musela kouřit. Cítila jsem se tak ponížená a bezmocná, navíc znechucená, když jsem viděla jak si to užívá a jak sténá.
Po chvíli mi ho vytáhl z pusy, otočil si mě k sobě zády a strčil ho do mě zezadu a tvrdě mě šukal, přitom mi začal jednou rukou mačkat prsa a druhou rukou mi hladil poštěváček.
Nevím proč, ale najednou jsem přestala brečet a po chvilce se mi to začalo i líbit, bylo mi divně, že něco takového cítím, ale něco se ve mě zlomilo a najednou jsem přestala myslet na svého ex a chtěla jsem jen, aby mě tvrdě ošukal a přirážel.
Řekl mi „no vidíš, říkal jsem, že se ti to bude líbit“ a přirážel tak tvrdě, že jsem myslela, že omdlím. Bylo to skvělé, pak mě otočil, položil mě na záda a začal mě pořádně prstit a lízat mi mojí kundičku, chtěla jsem pořád víc a víc, najednou jsem se udělala, bylo to zvláštní, bylo na tom něco zvráceného, ale zároveň vzrušujícího…chvíli po mě se udělal i Ondra, pěkně mě celou vystříkal a oba jsme byli naprosto vyřízení.
Nakonec se občas spolu sejdeme a jen tak si zašukáme, aniž by mě musel někam tahat a znásilňovat. Docela si to užívám 🙂

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Tomáš napsal

ozvi se mi

TOmáš napsal

tomaskalfas@email.cz

TOPlist