Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Znásilněná po tréninku

10.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 5 hlasů

Sundala jsem si helmu a prohrábla zpocené vlasy. Dneska mi dal teda zabrat.
„Lili… Pojďme se osprchovat spolu,“ navrhl nesměle. Zarazila jsem se v pohybu, snad i přestala dýchat.
„Co prosím?“ Chtěla jsem, aby to zopakoval. Doufala jsem, že jsem mu třeba jen špatně rozuměla a on řekl něco úplně jiného.

„Pojďme se osprchovat spolu. Dámské šatny jsou stejně v rekonstrukci. Takhle bychom na sebe nemuseli čekat.“ Pokrčil rameny. Jak dámské sprchy v rekonstrukci? To mi říká až teď?!
Byl hezký, svalnatý, vtipný… Líbil se mi. Ale ani jsme spolu nechodili a máme se spolu sprchovat? „Však budeme ve spodním prádle, neměj strach.“ Slíbil. Smrděla jsem, už jsem na sobě chtěla cítit vodu.
„Jdeme, jsem celá ulepená…“ rezignovala jsem a rozešla se k pánským sprchám a Tomoe za mnou. Jakmile vešel, zamkl za námi dveře. Pootočila jsem se na něho a podívala se mu do očí. Cosi v nich hrálo, ale nevěděla jsem, co to bylo. Došel ke své tašce a začal se vysvlékat. Neotálela jsem a začala také, hezky do spodního prádla, jak se řeklo. Do sprchy jsem vlezla dříve, než on. Byly hezky prostorné. To jsem na téhle budově měla ráda. Pustila jsme na sebe proud vody a zavřela oči. Užívala jsem si ty kapky dopadající na mé tělo. To, že je Tom uvnitř, jsem ucítila tak, že se svým přirozením otřel o mé stehno. Otevřela jsem oči a naklonila hlavu, aby mi proud vody nepadal do očí. Neměl boxerky ani nic podobného. Stál tam jak ho pán bůh stvořil.
„Tome, ale…“ Položil mi prst na ústa.
„Klid, já se za nic nestydím. Namydlím ti záda,“ nabídl se a vzal sprchový gel do ruky. I kdybych chtěla protestovat, stejně by mě neposlechl. Začal mi záda mydlit a příjemně masírovat. Krásně jsem se uvolnila. Do doby, než mi začal rozepínat podprsenku. Strnula jsem a otočila hlavu na něho.
„Jen klid, musím ti je umýt pořádně.“ Okecal si to. To už mi ale podprsenku sundal a ze zad se přesunul na moji hruď. Mydlil my prsa a bříško, a to se mi přestávalo líbit. Trochu jsem od něho ustoupila a otočila se na něho. Dala jsem si ruce před hruď.
„Ale Lili, však se nemáš za co stydět. Jsi krásná zdravá a svalnatá holka.“ Jemně mi oddělal ruce a přitiskl mě ke zdi svojí hrudí.
„Chci pryč…“ Pokusila jsem se odporovat. Nechtěla jsem tu už být. Chtěla jsem vypadnout. Tom se ovšem jen zasmál.
„Nech mě prozkoumat tvoje tělo. Prosím.“ Začal mi rukou jezdit po prsu a mačkat ho. Srdce mi bušilo jak o závod. Bála jsem se. Strnule jsem tam stála, naprázdno polykala a čekala, až ustoupí. On mi místo toho ale začal stahovat kalhotky.
„Tome… Prosím… Já nechci… Nech mě…“ Odporovala jsem. Ani jsem nepostřehla, že zatímco zkoumal moje prso, žhavil si svůj klacek doběla. Nyní už mu ukázkově stál. „Tome… Prosím…“ Řekla jsem téměř plačtivě. Z jeho hrdla se ovšem vydral jen směšný smích. Natlačil mě na zeď ještě více, to už se mé kalhotky válely mimo sprchu.
„Teď jsi jen moje a nikdo mi v ničem nezabrání.“ Zašeptal mi do ucha, do kterého mě následně kousl. Sebrala jsem všechnu svoji sílu vůle a začala jsem křičet a mlátit ho. Hbitě ale přemístil své rty na moje a zacpal mi hrdlo. Rukama chytl ty mé a vyzdvihl je do výše. Mohla jsem sebou mrskat jak jsem chtěla, ale proti němu jsem neměla šance. Pevně mi jednou rukou držel mé ruce nahoře a druhou si tiskl mé zmítající se tělo k sobě. Chystala jsem se ho kopnout do rozkroku, když mi ho tam doslova vrazil. Dychtivými polibky dusil mé bolestivé výkřiky a přitom mě kousal do jazyku. Evidentně se mu pomalé tempo nezamlouvalo a tak rapidně přidal na rychlosti. Jeho klacek mě dřel a způsoboval mi bolest. Byla jsem křečovitá, nešťastná a bezmocná. Po tvářích se mi začaly koulet slzy.
„Ale notak… Snad bys neplakala, však se ti to líbí, jak vidím!“ Funěl mi do ucha, kousal mě na krku, mačkal mě k sobě a tvrdě do mě narážel. V jednu chvíli se zastavil, přimáčkl svůj rozkrok co nejvíc na mě a po chvíli vydechl. Udělal se. Hajzl. Do mě. Tiše jsem plakala. Pohlaví jsem měla v jednom ohni. Vytáhl ze mě ptáka, ale nechystal se končit. Když už mě tu měl, chtěl si toho užít co nejvíce. Jakmile byl jeho pták venku, strčil mi tam nejprve jeden prst, poté dva a následně se tam snažil nacpat celou ruku. Z rozkroku mi mezitím slabě tekla krev, to jak divoce na mě řádil.
„Tak se trochu uvolni, uvidíš, že to bude ještě hezký.“ Cenil na mě zuby. Nemohla jsem se uvolnit. Strašně to bolelo. Jeho stisk, který mi držel ruce, to, jak mě mačkal na zeď, to, jak neomaleně mě prstil. Vytáhl prsty a začal si je olizovat. „Chutnáš úplně výborně!“ Pochvaloval si. To už byl ale zase v ráži. Pustil mi ruce, chytl mě za vlasy a šlehnul se mnou na zem. „Kuř!“ Zněl rozkaz, po němž mi hned rval ptáka do krku. Nezbylo mi nic jiného. Evidentně ale uznal, že mé kouření se mu nelíbí, a tak mne zase za vlasy vytáhl nahoru, opět natlačil na stěnu a opět ho do mě prudce vrazil, až jsem vykřikla. Dlouho jsem ale křičet nemohla, neboť mne opět dusil polibky, při kterých mi jazyk rval kamsi do krku. Nepřestával do mě tvrdě přirážet, silou mi mačkat prso a dělat cucáky po celém těle.
Když byl konečně spokojený, nechal mne sklouznout po stěně sprchového koutu, osprchoval se a vylezl. Osušil se, oblékl a ve skvělé náladě prohodil: „Příště si to zopakujem, Lilien!“

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Many166 napsal

Ty vole volat benga a dat mu do huby

Molly napsal

Mně by se to líbilo 🔥😍

Ondřej napsal

Opravdu? 😂😘🔥

Tomáš napsal

napiš tomaskalfas@email.cz

Nicol napsal

Pacilo by sa mi to zazit.. 😉

Honza napsal

Chceš zažít 😉?

Viktória napsal

To chcem zažiť

Kuku napsal

Pisněte holciny

TOPlist