Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Zatčená

29.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

„Proč si ukradla to auto?“ křičí na mě detektiv. Je docela hezký. Na to jak asi bude starý. Kolem čtyřiceti, ale stále ve formě. Vyrýsované svaly jsou vidět pod tričkem s krátkým rukávem. Úzké džíny mu zase dosti lichotí v dolních partiích.
Já sedím za kovovým stolem na nepohodlné židli ve výslechové místnosti. Ruce v poutech mám položené před sebou a sleduju, jak on stojí přede mnou.

Se znuděným výrazem mu odpovím: „To je snad moje věc, ne?“ „To si možná můžeš myslet, ale já to musím vyšetřovat, tak spolupracuj a zbytečně to neprodlužuj,“ řekl celkem naštvaně.

„Když to teda musíte vědět, tak jsem si chtěla pořádně užít. Sbalit nějakýho chlapa, projet se a pak mu předvízt největší jízdu jeho života,“ usmála jsem se na něj. „Kdyby tu byl nějaký jiný policista, třeba mladší, možná bych mu to i předvedla. Ale vy?“ řekla jsem s pohrdavým úsměvem. „Vy byste mi nestačil. Když o tom tak mluvím, mohl byste za sebe přivést někoho jiného?“ škádlila jsem ho. „Přestaň provokovat nebo by se ti mohlo taky něco stát,“ řekl dopáleně. „Jako co? Zatknete mě?“ odpověděla jsem pohrdavě a zvedla jsem spoutané ruce nad hlavu. Díval se na mě s poněkud naštvaným výrazem.
Najednou se vydal ke dveřím a zamknul je. Trochu jsem se vyděsila. Co chce dělat? Chce mi snad nějak ublížit? Zmlátit mě? Přešel do rohu a vypnul kameru. Potom šel a vypnul i nahrávání mého výslechu. Zmateně jsem ho pozorovala. Šel přímo ke mně. Jeho výraz mě donutil se zvednout ze židle a začít couvat směrem od něj.
Narazila jsem na zeď. Byla jsem v pasti. Neměla jsem kam utéct. Došel až ke mně. Díval se mi do očí a já jeho pohledu neuhýbala. Najednou chytil moje svázané ruce a dal je nad moji hlavu. Druhou rukou mi chytil bradu a trhl s ní směrem ke svému obličeji. Vrhl se na moje ústa s dravostí šelmy. Líbal mě tvrdě a velmi podmanivě. Nezbývalo mi nic jiného než spolupracovat. Navíc se mi to i líbilo. Z naléhavosti, která z něj sršela, se mi začala podlamovat kolena.
Ucítil to a zachytil mě. Vzal mě za pas a pořádně opřel o stěnu. Přešel na krk. Moji slabinu. Poséval mi ho drobnými ale hrubými polibky. Občas mi unikl sten. Pak se posunul níž. Roztrhl mi moji košili, až se knoflíčky rozletěly po místnosti. Zkušeně mi rozepnul podprsenku díky šikovnému rozepínání ve předu. Někteří s tím mají strašný problém a trvá jim to snad hodiny. Ale on v tom byl asi zkušený.
Přesunul svoji pozornost na moje ňadra. Každé vzal do ruky, palcem objel bradavku až jsem se zachvěla, a pak ji zlehounka olízl. Bylo to tak zkušené a tak příjemné. Při tom cestoval dolů k sukni. Zajel pod ni a nahmatal moje kalhotky. Vzal je do ruky a silou roztrhl. Zvuk trhání se nesl přes celou místnost a mísil se s mými tichými vzdechy.
On na nic nečekal a strčil do mě hned dva prsty. Vykřikla jsem slastí. Díky tomu co se mnou předtím dělal, jsem byla dost vlhká, aby se tam hned vešly. Zakroužil jimi ve mně a já sténala. „Tak ty říkáš, že bych ti nestačil? Ale ty se pod mými dotyky celá rozplýváš. Budeš ty mně stačit?“ řekl mi do ucha, když jsem se snažila potlačit sténání.
Vyndal je ze mě dost náhle a já se na něj podívala s naštvaným a nespokojeným výrazem. Zároveň jsem se ale těšila na pokračování. Opřel mě o ten kovový stůl a roztáhl mi nohy široko od sebe. Pomalu, a aniž by se mi přestal dívat do očí, se sesunul na kolena a vyhrnul mi sukni. Podíval se na mojí dychtivou a již zcela mokrou kundičku a olízl si rty. „Moc krásně voní. Tak mladě. Snad bude i tak dobře chutnat,“ řekl a doslova se na ni vrhl. Já jen zalapala po dechu, když se jeho jazyk dotknul mého klitorisu. Sál ho, lízal, kousal, potom mě začal ochutnávat i vevnitř. Vážně jsem byla ráda, že je ta místnost zvukotěsná, jinak bych byla slyšet přes celou stanici.
Blížila jsem se k orgasmu, což jsem dávala dost hlasitě najevo. Aby mi pomohl tu hranici překonat strčil do mě tři prsty a rychle začal přirážet. Orgasmus byl jako silný výbuch. zhroutila jsem se na stůl a hlasitě oddechovala.
„Snad si nemyslíš, že jsem s tebou skončil. Teď ti teprve předvedu, co ve mně je,“ řekl s ďábelským úsměvem. Otočil mě, tak že jsem stála k němu zády. Položil mě na stůl, takže jsem měla vystrčený zadek přímo na něj. Trochu jsem se bála ale zároveň se i těšila. Slyšela jsem rozepínání kalhot a pak ucítila špičku jeho penisu na svém vchodu.
Prudce ho do mě strčil a já hlasitě vykřikla. Možná trochu bolestí ale hlavně slastí. Začal pomalu přirážet. S každým přírazem jsem zasténala. On zase s každým zrychloval a přitvrzoval. Nebyl žádný drobeček a vyplňoval mě naprosto dokonale. Rozhodně byl nejlepší, jakého jsem kdy měla. Byla jsem už velmi blízko.
S posledním přírazem se udělal a ve stejnou chvíli mi strčil jeden prst do zadečku. To mě donutilo se taky s výkřikem udělat. Byl opravdu nepřekonatelný. Pomalu ze mě vystoupil a vyndal i ten prst. Začal se oblékat, ale já se nemohla ani hnout, jak jsem byla vyřízená. Pomohl mi se zvednou a posadil mě na židli.
Přešel ke dveřím a odemknul je. „Příště si rozmysli, až budeš někomu říkat, jak by ti nestačil. Mohla bys skončit podobně a teď už běž,“ řekl, otevřel dveře a odešel. Já tam zůstala sedět a přemýšlela jsem o krádeži dalšího auta.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist