Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Zajatec | 2.část

Kategorie: Gay
30.03.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

První díl
Od poslední návštěvy Neznámého uběhlo několik hodin. Mark ležel celou dobu ve stejné poloze, pálilo ho břicho po ranách, které mu muž způsobil a doufal, že ho brzy pustí. Přece jen tohle je trestný čin. Nakonec Marka zmohla únava a on usnul neklidným spánkem.
Probudil ho šramot za sebou a chtěl se ohlédnout, když v tom mu došlo, že už neleží na zádech nýbrž na břichu, nohy a ruce opět do X, hlavu podepřenou polštářem a v ústech měl kovovou rozporku, tak doširoka otevřenou, že ho po té chvilce vědomí začala bolet čelist.

Neznámý chodil po místnosti, která vypadala jako mučírna. Všude na stopě a na zdech byla umístěna kovová oka. Byla zde i masivní dřevěná židle bez sedadla. Dále dřevěná pevná koza, dvě klece, kříž, trestná lavice, pranýř a pohodlná postel. Kolem zdí Mark viděl několik skříní, ve kterých se nacházeli nejrůznější předměty, jež Mark neznal, ale už od pohledu věděl, že nic dobrého nevěstí.Po všech těch hodinách se mu Neznámý konečně ukázal a v tu chvíli Markovi ztuhla krev v žilách. Jeho Neznámý byl vysoký a statný černoch, který si ho velice pečlivě prohlížel, usmíval se na něj a dával mu na obdiv své dobře stavěné a cvičením dokonalé tělo oblečené pouze v boxerkách. „Vím, že tenhle dům působí opuštěně, ale je dobře hlídaný, takže sis naběhl rovnou do pasti. Ulici hlídá kamera a tam jsem si všiml, že ses několikrát vrátil a dům si prohlížel. Jen jsem trpělivě čekal, kdy se odvážíš a jak koukám, tak se mi trpělivost vyplatila. Jinak moje jméno je Akin a ty jsi v pořádným problému“ představil se Markovi černoch a celou dobu kolem něj chodil jako hladový sup.
Mark se cítil naprosto zoufalý. Pokoušel se přes rozporku mluvit, ale vydával jen skřeky a huhlání. „Šetří dech. Budeš ho potřebovat.“ Ukončil jeho pokus Akin, který se postavil Markovi před obličej a sundal si boxerky. Vystavil tak na obdiv svůj, i když povadlý, dlouhý a tlustý penis. Vylezl k Markovi na stůl, posadil se před něj a začal svou chloubu třít o jeho obličej. Mark se snažil uhnout, ale jediné, co dokázal bylo lehce kývat hlavou ze strany na stranu. Přes podepřenou hlavu a silně roztaženou ústní rozporku se nemohl skoro vůbec pohnout.
„Jsi rozkošný a to se mi na tobě líbí.“ Posmíval se mu Akin a pomalu vložil svůj už ohromný penis Markovi do úst. Chvilku ho tam nechal a čekal na dávivý efekt obětí pod ním. Poté své mužství vyndal „Neboj, tohle se rychle naučíš a pak už ten kov nebudeš potřebovat.“ Pomalu vkládal a vyndaval penis z Markovi pusy. Při každém vložení vždy trošku přidal na hloubce průniku a sledoval jak Mark pokaždé zavře oči, ze kterých mu proudem tekly slzy.
„Musím se uklidnit. Nechci se ti udělat do pusy.“ smál se Akin a vyndal penis ven z Markových úst. Rychle se přesunul za svojí oběť a odpoutal ji nohy.
V tu chvíli Mark sebral poslední zbytky sil. Rychle si klekl, začal škubat rukama a snažil se osvobodit. Jeho snaha vyšla marně, jelikož Akin přidělal, v extrémní rychlosti, na jeho kotníky okovy, jež k sobě zajistil krátkým řetězem.
Akin chodil kolem Marka „Uklidni se. Zbytečně se unavuješ a já pak přijdu o všechnu zábavu a to vážně nechceš.“ začal mu vyhrožovat „Když ti dám rozkaz, okamžitě ho splníš. Pokud ne, tak tě náležitě potrestám. Záleží jen na tobě, jak často a jak hodně to bude. Aby sis to dostatečně zapamatoval, dostaneš deset ran bičem a pamatuj, že s každým dalším prohřeškem se bude počet zvyšovat“ a na Markův vystrčený zadek dopadla první rána.
Akin ho nešetřil. Mezi každou ránou udělal dvě vteřiny pauzu, aby si Mark mohl bolest dobře uvědomit. Rány byly mířeny přesně. Na každou půlku jedna a Mark u toho nelidsky vřeštěl. Mezitím se zadek oběti barvil do ruda a začaly se objevovat i modro-fialové pruhy.
Po deseti ranách Akin odhodil bič, popadl lubrikační gel a silnou vrstvu nanesl na Markův barevný zadek. Ten se třásl po celém těle, tiše vzlykal a pomalu se psychicky připravoval na nevyhnutelné. Po všem tom utrpení a ponižování ho tahle černá gorila ještě znásilní. Mark propukl v pláč.
„Přestaň okamžitě řvát nebo ti k tomu dám důvod. Krást by ti šlo, ale nést následky už ne.“ zvýšil Akin hlas a prstem od lubrikačního gelu pomalu pronikal do panenského análu. Postupně, dle povoleného svěrače, přidal další tři prsty. Pomalu, ale s pevnou jistotou, roztahoval Markův zadek a trpělivě čekal na vhodný okamžik. Akina vůbec netrápilo, že by to bolelo Marka, ale nechtěl si odřít svojí chloubu.
Po velmi důkladné přípravě, potřel Markův zadek ještě další vrstvou lubrikantu, vyskočil si na stůl, klekl si a přiložil penis k malému otvoru. Oběť pod ním opět ožila. Akinovi to přišlo směšné, ale už si toho nevšímal. Pomalu začal tlačit svůj úd proti vystrčenému zadku a užíval si pocit pokoření dalšího panenského zadku.
Mark začal vřeštět jako sele na porážce. Zadek sice měl potřený pořádnou vrstvou lubrikantu, ale bolest i tak byla nesnesitelná. Průniky do jeho análu byly silné, mocné. Mark měl pocit naprosté plnosti. V celé té pálivé bolesti cítil, jak ho Akin chytil za boky a prudce přirazil. Bylo to tak nečekané a bolestivé až Mark omdlel.
Akin přirážel jako o život. Zatínal nehty do Markových boků. Celý svůj dlouhý penis vždy z jeho zadku vyndal a opět se do něj ponořil. Užíval si vědomí, že tu panenskou prdel může šoustat bez přestání, prošení a dalších protestů. Bylo to vůbec poprvé, co Akin souložil s někým, kdo byl v bezvědomí. Rozdráždilo ho to natolik až se za mohutného funění udělal a svým semenem postříkal Markův zadek a záda.

Pokračování příště…

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Alešmik165 napsal

Před pár lety jsem prožil něco podobného.Bylo mi tenkrát necelých 14 let a omrdal mě můj o tři roky starší bratranec Pepa.Čuráka měl asi 20 cm dlouhého a silného jak jitrnici.Bolest byla šílená a během prvního znásilnění jsem omdlel hned třikrát.Pepa mě potom utěšoval,že to bolí jenom poprvé a při všech dalších mrdání se mi to bude líbit.Šukal mě další dva roky.Pokud si po těch desítkách let vzpomínám,nelíbilo se mi to ani jednou a při dvacátém omrdání bolela potrhaná prdelka snad jěště víc bež poprvé.
Můj křik,pláč a prosby Pepu jenom víc a víc rozžhavili.Přímo se vyžíval v mém pokoření a ponížení.
Ze začátku jsem se styděl za svoji nahotu,ale brzy mě to přešlo.Pak už jsem chtěl jenom jediné:Vytáhni už konečně z mých vnitřností ten obrovský,horký kus masa.Okamžik,kdy k tomu došlo,se stal okamžikem velké úlevy a vůbec nevadilo,že se Pepův čurák vzápětí ocitl v mé puse a já musel rychle polykat záplavu nechutné,odporné mrdky.
Přestávku mezi prvním a druhým mrdem vyplnilo honění mého napolovic ještě dětského ptáčka.Také svoji vlastní šťávu jsem musel zpolykat do poslední kapky a pak se veliký Pepův kokok bez slitování opět ponořil do mých útrob.
To se opakovala třikrát až čtyřikrát skoro každý den nebo večer .Někdy jsem si myslel,že příští mrdání už nepřežiju.A potom přišlo náhlé vysvobození.Pepa se při koupání v zatopeném kamenolomu utopil.Mé dvouleté mučení se stalo minulostí.
Od té doby mě nikdo nikdy neomrdal,ale ty dva roky vážně bohatě stačili.

Tomas napsal

Kedy bude pokracovanie chcel by som vediet ake bolo pokracovanie.

TOPlist