Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Sousedka

Kategorie: První sex, Zralé ženy
29.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 65 hlasů

Tenhle příběh se stal, když mi bylo 17. Byl jsem totálně nezkušenej panic.
Naši odjeli na dovolenou, mamka kamarádila se sousedkou a tak jí slíbila, že ji uklidím uhlí. Sousedka žila nějakých 7 let sama. Bylo jí 45, bezdětná, normálka ženská, černovláska s trvalou, postavu tak akorát, prsa asi trojky.
Když jsem měl uhlí složené, tak mě pozvala na svačinu. Řeč se stočila na to, jak to, že nemám holku. Jen sem pokrčil rameny, že nevím. Pak se zeptala, jestli už jsem měl sex, vůbec jsem to nečekal a jen ze sebe vysoukal že ne.

Po chvilce řekla, že jestli chci, ať večer přijdu a dodala ať si dám pozor, aby mě někdo neviděl.Vůbec jsem nevěděl, co mám dělat, moc se mi líbila, ale hrozně sem se bál a styděl. Nakonec jsem večer vyrazil.
Otevřela v županu a pozvala dál. Bez řečí mě zavedla do ložnice, pak mi začala vyprávět, že 7 let neměla sex a že před tím měla jen bývalého manžela. A že to bude pro ni vlastně také poprvé. Zhasla a nechala puštěnou jen televizi.
Otočila se zády a sundala si župan, nic pod ním neměla a vklouzla pod peřinu, takže jsem vůbec nic neviděl. Řekla ať se svléknu. Bušilo mi srdce jak nikdy. Svlékl jsem se a vklouzl po peřinu také.
Oba jsme hluboce dýchali. Dodal jsem si odvahy a začal hladit a mačkat ji prsa. Měla je nádherný, byly víc jak do dlaně. Začali jsme se líbat. Po chvilce mě začala přetáčet na sebe, doširoka roztáhla nohy, vzala si ho do ruky, a pomalu honila. Pak si ho zavedla na okraj kundičky. Cítil jsem její chloupky a horkost. Pomalu jsem do ní zajel, krásně vzdychala a byla hodně těsná. Začal jsem pomalu přirážet a po chvilce jsem začal stříkat. Byl to neuvěřitelný pocit. Bylo to hrozně rychlí a já se začal stydět. Ona byla také v rozpacích, po chvilce jsem se oblékl, řekla, že to nevadí, že to bylo poprvé. Odešel jsem domů, ale byl jsem rád, že se to stalo.
Druhý den mi zavolala, ať znova přijdu, jestli chci. Ani chvíli jsem nepřemýšlel. Večer jsem znovu vyrazil. Opět jsme šli rovnou do ložnice, sedl jsem si na postel, ona se postavila přede mě a svékla se do naha. Tentokrát bylo rožeto, tak jsem ji viděl v celé nádheře. Byla nevyholená a měla opravdu nádherný prsa.Svlékl jsem se také. Stál mi jako nikdy před tím. Vzala si ho do ruky a začala pomalu honit. Já ji přitom mačkal prsa a rukou zajel mezi nohy, byla nádherně mokrá…po chvilce si klekla na posteli na čtyři a řekla, že to zkusíme zezadu. Nemohl jsem se trefit, ale pomohla mi. Začal jsem do ní přirážet, měl jsem co dělat, abych se znovu rychle neudělal..Asi po dvou minutách se udělala ona. Vytáhl jsem ho z ní. Ona se obrátila na záda a já na ní nalehl. Teď už jsem to nevydržel a po pár přírazech jsem se do ní vystříkal.
Po chvilce jsme se šli do koupelny umýt. Pustila sprchu a začala mi ho opatrně umývat. Byl jsem tak nadržený, že se mi postavil znovu. Ona se opřela o pračku a já ji to udělal znovu. Teď už jsem vydržel dlouho a udělala se ještě dvakrát….Bylo to nádherný, ale už nikdy se nestalo.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist