Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Zajatec | 1. část

Kategorie: Gay
14.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Mark byl klasický floutek. Bylo mu pětadvacet let, bez práce, bez vzdělání. Živil se tím, co zrovna bylo po ruce a co kdo zrovna potřeboval. Od zednických prací až po drobnější krádeže a když zrovna není práce a on potřebuje peníze, tak si hodí nějakou tu vykrádačku sám. Zatím mu vše prochází a nikdo ho nechytil.

Dneska měl naplánovanou jednu takovou akci. Dům si vyhlížel už nějakou dobu. Byl v odlehlé části satelitního městečka. Byl tichý a nikdy tam nikoho neviděl. Žádná auta, žádná světla. Dle posekaného trávniku, tam nejspíš chodil jen zahradník.
Kolem druhé ráno zaparkoval auto na veřejném parkovišti a šel si obhlédnout dům. Opět ticho a pusto. Přeparkoval tedy naproti domu, obešel ho a přelezl plot. Pomalu se plížil zahradou, nebyl slyšet ani vidět. Za ty roky už získal nějakou praxi. Pomocí Lock-Pickingu otevřel zadní dveře a vešel do domu. Zavřel a tiše poslouchal, zda někdo v domě náhodou není. Po několika dlouhých minutách, kdy usoudil, že dům je prázdný se vydal s baterkou na průzkum.

Televize, rádio, dvd přehravač, kávovar, mikrovlnka a další spotřebiče. Měl radost z toho, že i když je dům celé týdny prázdný je zde tolik věcí, které bude moci prodat. Chvíli opět poslouchat a když byl dům pořád tichý, vydal se po schodech do prvního patra. Vešel do prvního pokoje a ztuhnul. Rozestlaná postel, zatažené žaluzie a svítící budík nevětily nic dobrého. Došlu mu, že dům není tak prázdný a věděl, že musí okamžitě vypadnout, když ucítil na temeni hlavy bolest a v bezvědomí se složil na zem.

Bolest hlavy nebyla tak velká, přesto probuzení nebylo nic příjemného. Markovi se lehce točila hlava. Ležel na tvrdém dřevěném stole. Nohy a ruce do X spoutané pevnými koženými řemeny. Velmi zřetelně vnímal vůni kůže a dle malého válečku v ústech mu bylo jasné, že v nich má roubík a na očích škrabošku, neboť nic neviděl. Kromě těchto suvenýrů byl zcela nahý. Markovi došlo, že se dostal do pěkného průšvihu a začal panikařit. Lomcoval rukama a nohama ve snaze se osvobodit, ovšem dosáhl jen křečí a naprosté únavy. Jakákoli snaha vymanit se z pout byla marná. Ten, kdo ho takto spoutal neponechal nic náhodě.

Uběhlo několik hodin, během kterých Mark několikrát krátce usnul, když se konečně otevřely dveře. Mark citíl, jak ho ten někdo pozoruje. Začal sebou opět házet, nebylo mu to nic platné. Snažil se i mluvit, ovšem přes roubík vydával jen neidetifikovatelné huhlání.

Neznámý došel pomalu k němu a začal mu bříšky prstu jemně přejíždět po nahém hrudníku. Postupně mu takto přejel po celém těle, než se začal soustředit na ta nejcitlivější místa. Lehce cvrnkal do bradavek a sledoval, jak při každém takovém dotyku sebou Mark škubne. Neznámý doslova hltal každý jeho pohyb. Jemně mu přejížděl rukama přes ploché břicho a hýždě. Jeho doteky byli jisté. Ten člověk to určitě nedělal poprvé.

Mark věděl, že kříčet nemá přes roubík cenu. Přesto se rozkřičel, když mu neznámý sáhl na jeho mužství. Bylo to tak nečekané a pevné až se Mark lekl. Pomalu mu stahoval předkožku a sledoval jak se jeho žalud vynořuje. Hrál si s ním dlouhou chvíli. Mark se snažil opět vymanit z pout. Snažil se co nejvíce soustředit na jiné věci než na to, co se dělo v jeho rozkroku, ovšem jeho snaha vyšla marně. Tělo si dělalo, co chtělo a penis se začal stavět. Neznámý se uchechtnul a sevřel penis v dlani. Nebyl nijak extra velký, ale o to přeci nešlo. Šlo o funkčnost.

Markovi se začali dělat mžitky před očima. Neznámý člověk byl muž. Zvedal se mu z toho žaludek. Pro pár tisícovek skončil v rukou nadrženého perverzního buzeranta. Měl co dělat, aby nezačal zoufalstvím brečet. Mezitím se neznámý věnoval jeho erekci. Masturboval Markovím mužstvím. Měnil tempo a sílu stisku, dle toho jak reagovalo Markovo tělo. Ten lehce funěl do koženého roubíku, jak se snažil neudělat se. Nebylo mu to však nic platné. Muž moc dobře věděl, co dělá a dokázal toho náležitě využít. Po chvilce se funění změnilo ve vzdychání. Mark věděl, že se jeho prohra blíží. Snažil se ze všech sil vydržet, ovšem orgasmus už byl v tuto chvíli nevyhnutelný. Odevzdal se tedy do rukou toho muže a za hlasitého funění se udělal.

Neznámý se usmíval a rozmazával Markovo semeno po jeho hrudníku. Poplácal ho po něm a odešel od stolu. Vrátil se okamžitě a Mark slyšel, jak si něčím plácá o ruce. Vzápětí dopadla na Markovo břicho rána jen to mlasklo a ten vyjeknul překvapením a náhlou bolestí. Na Markovo břicho a hrudník začaly dopadat rány jedna za druhou. Mark už dostal několik nakládaček, ale ještě ho nikdo nebičoval důtkami. Břicho ho pálilo a snažil se opět vymanit z pout. Fňukal do roubíku a po tvářích mu tekly slzy. Napočítal celkem třicet ran, když neznámý přestal, odnesl důtky a beze slova odešel z místnosti. Zanechal Marka samotného a bezmocného ve tmě.

Pokračování příště….
Druhý díl

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist