Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Začátek zaučení dcerky do tajů sexu

Kategorie: Incest, Školačky
16.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 192 hlasů

Byl krásný večer a já, jako poslední dobou dost často, projíždím mokrou kundu své milenky tvrdým čurákem. Už se blížím vrcholu, ona se vzpíná v milostné křeči a už ji plním svým semenem. Jedu na ostro, je to již zralá žena a ví, jak se proti těhotenství bránit. Vysílen, lehnu vedle ní a něžně ji obejmu. Přitulí se ke mně a praví:
„Co kdybych tě o to samé požádala pro svoji dcerku, udělal bys ji to také?“

Nestačím se divit. Znám její dcerku Marcelku, je to 15.leté kůzlátko s nádhernýma očima a budu závidět tomu, kdo ji jednou dostane, ale nechápu, co po mě teď její matka chce.

„Děláš si ze mě legraci?“ řeknu ji, abych poznal, jak to vlastně myslí.
„Ne, dneska jsem ji přistihla, jak si sama dráždí svoji buchtičku. Měla ji pěkně naduřelou a šťávičky z ní tekly proudem. Vůbec se nesnažila přede mnou schovat a dál si dělala dobře. Když jsem ji okřikla, rozbrečela se a tak jsem si k ní sedla a s drážděním její buchtičky jsem ji pomohla. Svěřila se mi, že ji toto dráždění nestačí, a že by už chtěla víc. Doporučila jsem ji nějakého kamaráda, ale ona se přiznala, že by napoprvé chtěla jen tebe, který máš už nějaké zkušenosti. To víš, že jsem zírala jako ty teď, ale nakonec má holka pravdu. Jsi jen o sedm let od ní starší, nějakou holku jsi už měl, jsi jemný a milí. Holka si hold umí vybrat!“ vypustila na mě vodopád svých slov Jana. Nebylo pochyb o tom, že to myslí vážně.
Začal jsem uvažovat. Jestli si opravdu s Marcelkou něco začnu, určitě si užiji. Je ještě panna, to jsem věděl a často jsem se na ni pohledem kochal její postavičkou, kterou měla na svůj věk velice hezkou. Měla už krásné dvojky, které přímo volaly po osahání a když si uvědomím, že je dosud nikdo nehnětl, hned bych se za ní rozběhl do vedlejšího pokoje, kde spala. Byl jsem věkově blíž k ní než k její mamince, ale Jana mě upoutala svým citem pro mladého kluka a pomohla mi probudit ve mně chtíč. Teď, když potřebovala pomoct její dcerka nemohl jsem ji zklamat. Nemohl jsem to své nadšení dát ale tolik najevo. Proto jsem jen řekl:
„A kdy si myslíš, že bych si s ní měl o tom pohovořit? Nechceš snad, abych k ní šel hned?“
„A proč né! Určitě ještě nespí, říkala mi, že mě často závidí, jak se spolu milujeme a nejednou měla chuť k nám vejít v tom nejlepším a překazit nám to, ale vždy se ovládla. Napadlo mě, že by jsme ji sami mohli jednou pozvat k našemu milování a aktivně ji do něj zapojit. Nemusela by hned napoprvé ztratit panenství, polaskání od tebe, jako od chlapa by ji jistě zvedlo sebevědomí. Běž za ní hned a pozvi jí sem, pohraj si s ní a uvidíme, co dál!“ řekla a já se musel ovládat, abych přímo nevyskočil a neletěl za ní.
Chvilečku jsem ležel a jako přemýšlel, potom jsem hledal své pyžamo, které jsem před souloží s Janou někde odhodil.
„Běž tak, jak jsi, bude to pro ni jasná výzva a uvidíme, jak se zachová. Určitě ještě nahatého kluka neviděla a pak, v pokojíku má určitě tmu!“ řekla mi Jana a mile se na mě usmála a na cestu mě dala velikou pusu.
Pomalu, zcela nahý jsem šel do pokoje její dcerky. Vůbec jsem nevěděl, co ji řeknu, ale doufal jsem, že to nějak dopadne. Opatrně jsem otevřel dveře a zase je za sebou zavřel. Byla tam opravdu tma a to mě trochu uklidnilo. Zdálo se, že spí a jen díky pouličnímu osvětlení, jsem viděl její siluetu. Přistoupil jsem až k jejímu lůžku. Ani se nepohnula. Sklonil jsem se nad ní, pohladil ji po tváři a políbil ji na ni. Otevřela oči a kdybych ji nedal ruku na ústa, asi by pěkně hlasitě vykřikla leknutím.
„Tiše, to jsem já Toník!“ řekl jsem ji a přisedl si k ní na postel. „Posílá mě za tebou maminka. Jestli chceš můžeš se jít zúčastnit našeho milování!“ řekl jsem a díval se na ni. Bylo vidět, že usilovně přemýšlí.
„A ty si to přeješ taky?“ zeptala se mě.
„Lhal bych ti, kdybych řekl, že né! Už dlouho po tobě toužím, líbíš se mi a kdybych se nemiloval s tvojí matkou, asi bych už dávno požádal tebe, ale musel jsem stále myslet na to, že jsi ještě dítě!“ řekl jsem ji.
Zvedla se a objala mě kolem krku. Měla jemnou noční košilku a když se ke mně přitiskla, cítil jsem její kozičky na své holé hrudi. Stiskl jsem ji v náruči a políbil na ústa. Byla nádherně sladká a já ji je dlouho líbal. Neodolal jsem, abych si nepohrál s jejími kůzlátky, i když přes jemnou látku košilky.. Cítil jsem jak ji tvrdnou bradavky a jak se chudinka celá třese. O její touze nemohlo být pochyb.
„Pojď vedle, ať maminka dlouho nečeká a neusne nám!“ řekl jsem ji a povolil objetí a pomalu vstal.
„Mám strach a moc se stydím!“ řekla mi.
„Ničeho se neboj, a pojď!“ řekl jsem ji rázně. „Ani nevíš, jak skvělou máš maminku!“ dodal jsem.
Chytl jsem ji za ruku a pomohl ji vstát z postele. Podívala se na mě v matném světle a její pohled spočinul na mém tvrdém pyji. Zvedla oči a podívala se do mých. Pak si jediným tahem rukou přes hlavu shodila svoji noční košilku a rázně vykročila.
Vešli jsme do matčiny ložnice, kde svítila noční lampička. Marcelka se na chvilečku zastavila, protože se zastyděla. Když si uvědomila, že i já jsem nahý a uviděla maminku, která byla také nahá, stud z ní spadl a popoběhla k jejímu lůžku.
„Ach moje maminko milá!“ řekla a padla jí kolem krku a líbala se s ní.
„Pojď tady mezi nás! Toník se postará o nás obě, uvidíš, bude nám fajn!“ pohladila ji po vlasech a pokynula mě, abych si také lehnul.
Čurák mě stál a pohled na Marcelku mě nesmírně dráždil. Nejraději bych ji napíchl na penis a zbavil ji panenství během okamžiku, ale nemohl jsem to uspěchat.
„Pěkně se s Toníkem pomazli, uvidíš, jak je to hezké mít chlapce!“ řekla ji maminka a přistrčila ji blíž ke mně. Nezaváhal jsem a znova ji vášnivě líbal a objímal. Tiskl jsem se k ní a tvrdým čurákem ji píchal do stehna. Dlouho to nevydržela a sáhla po něm a stiskla si ho v dlani. I já jsem nelenil a rukou ji zajel mezi stehna. Byla tam krásně vlhká a celá se třásla.
„Nechceš si prohlédnout mého čuráčka?“ nabídl jsem ji. „Jistě jsi ho ještě v plné kráse neviděla!“ dodal jsem a už jsem ji směroval tak, aby si ho mohla prohlížet a já měl blíž u sebe její prcinku. Vůbec se tomu nebránila a přetočila se tak, aby měla mého čuráka na očích.
„Rozsvítím větší světlo, ať dobře vidíš!“ řekla Jana. „Nechám vás tu samotné, půjdu si udělat kafe!“ dodala a odešla. U dveří rozsvítila velké světlo, abychom vzájemně lépe viděli svá těla.
Nechal jsem Marcelku, aby mě stáhla předkožku z žaluda a pokochala se pohledem na něj. Teprve potom jsem ji jemně pohladil Venušin pahorek, který měla obrostlý jemnými chloupky. Lehce porozevřela svá stehna a umožnila mi lépe se na její kundu dostat. Přetočil jsem ji na záda a sám se zvedl, aby měla mého čuráka stále před sebou. Přiměl jsem ji rozevřít široce stehna a jemně ji rozchlípl její stydké pysky. Byly pěkně zduřelé a nebylo pochyb o tom, že by Marcelka už ráda prcala. Zatím, ale jen slastně vzdychala a rukou si hrála s mojim čurákem. Ukazováčkem jsem ji jemně polaskal poštěvák a potom sklonil hlavu mezi její stehna. Lehce jsem se dotkl jejího poštěváčku jazykem a ona doslova vypěnila. Chvěla se ve svém prvním orgasmu a mocně masírovala můj úd.. Tušil jsem, že to dlouho nevydržím a budu stříkat. V tom vešla Jana:
„Marcelko, honem vezmi čuráčka Toníka do pusinky a cucej!“ na poslední chvilku zachránila situaci její maminka. Sotva mě ho Marcelka sevřela v ústech, začal jsem stříkat mohutnou dávku semene přímo do jejího krku. Neměla jiné východisko než polykat, jinak se udusila. Poslušně však všechno spolykala a ještě olízala celého mého, i když už opět zvadlého, čuráka. Její pohled pak hovořil za všechno:
„A to je vše????“ nechápala dcerka.
„Pro dnešek zatím dost!“ prohlásila její maminka. „Zítra musíš do školy. Zítra je pátek bude víc času a tak se těš, příjdeš zase mezi nás!“

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

macek napsal

moc hezké a jistě sen mnoha mužů, těším se na pokračování

macek napsal

moc hezké a jistě sen mnoha mužů, těším se na pokračování

Monča napsal

Státou prcám od máminaodchodu pravidlně, ale kdyby o tom veděla jeho přítelkyně, tak by nás přetrhla.

Martin napsal

Já dceru své přítelkyně zatím jen udělal rukou, když mi vlezla do sprchy, ale pořád provokuje a často chodí po bytě nahá, takže to nebude trvat dlouho… Věk už na to má… Pak o tom napíšu..

deve napsal

mám podobnou zkušenost s dcerou ex přítelkině

Miriew napsal

To bylo hmmm.Taky bych si. Echal rict
Mončo taky bych ti podržel

Miriew napsal

Monco taky bych te chtel opichat ozves se?

El nino napsal

Opravdu?

TOPlist