Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Vzpomínka na první

Kategorie: Šukačky
01.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 20 hlasů

Je mi 42, sex mám rád a užívám si ho od své sedmé třídy, kdy jsem se učil dovádět se svojí spolužačkou, která byla dcera mých sousedů.

Stále vidím její krásné prsa, která tehdy měla č.2 ,jak jsem je laskal a jak jsem jí kousal do bradavek. Kundičku měla krásně zarostlou(tehdy se neholilo) a já sál její poštěváček, který se topil ve šťávách jejího vzrušení.

Můj penis pevně tiskla v dlaních a líbala mé koule. Stále zažívám ten udivující pohled v našich očích, když jsem jí vystříkl na prsa. Mne to překvapilo, protože to bylo poprvé na cizí tělo, jí to překvapilo, protože semeno viděla poprvé.

Scházeli jsme se 3x v týdnu, sešity a učebnice s sebou. Užívali jsme si tu rozkoš krásných dotyků a já stále slyším její něžný hlas říkající postříkej mne.

Mé semeno zkrápělo její vzdouvající se prsa, která mi nastavovala a stékalo po bříšku k chloupkům. Roztírala si ho po hebké pokožce a pokaždé přijala můj ochabující penis do svých rtů. Zaplavovala mé ústa jejím vlhkem. Naše hrátky byly stále krásné, plné objetí a vášnivých slovíček. Měli jsme se rádi jako dospělí lidé.
Bohužel jak už se často stává, její rodiče se po ukončení základní školy přestěhovali 300km od našeho města. A tím ode mne odešla napořád. Nikdy jsem se nepokusil do ní vniknout a tak pro mne zůstala pannou.

Čas plynul, oženil jsem se a najednou jsem jí potkal, v našem rodném městě, po celých 23 letech. Šel jsem zrovna s manželkou městem, když jsem jí spatřil. Vyrazila mi dech, rozklepal jsem se jak dítě přistižené u nedovolených her. Vyschlo mi v krku a na její pozdrav jsem jen kývl. Její smaragdově zelené oči žhnuly stejnou vášní jako tenkrát.

Její prsa se za ty roky zvětšila, boky zpevnily. Podala mi ruku a tím stiskem mi vjel do srdce výboj. Krev se mi nalila do tváří ,v mozku se rozbušilo tisíc permoníků. Ani nevím, co všechno mi tenkrát řekla, mozek mi odepřel poslušnost. Když jsme se rozloučili, řekla mi žena, to byla tvoje první láska? Přikývnul jsem, neschopný jí lhát. Já jsem to na tobě poznala hned. Ještě dlouho jsem se nemohl vzpamatovat a nevím ,co bych udělal, kdyby řekla:jsem sama doma. A stále tě čekám, již 23 let.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 20 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist