Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Vydařený víken s mrdáním kamarádky

Kategorie: Šukačky
02.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Jednou přiběhla z práce přítelkyně Olina a hned ve dveřích křičela: Kájo, v sobotu jedeme ke Kláře na chatu, konečně si užiješ pořádně análek, Klára chce šoustat většinou jen do prdele a její Kamil by si rád užil v mé píči.
Kláru znám, má asi 120 kg a kozy jako pojízdný mlíkárny – no to bude žrádlo. Jsem tak vzrušený, že mrsknu s Olinou na sedačku a už jí jebu jako blázen.

V sobotu na chatě už naši kamarádi čekají jen tak „nalehko“ – tedy úplně nazí.
Olina nemešká a hned se svlékne a už ochutnává Kamilův ocas, který roste do solidních rozměrů. Kurva já jsem proti němu břídil a to si myslím jakého nemám utahováka ! Ale to už se na mne vrhá Klára, v momentě jsem na Adama a už mne táhne k sedačce.
Roztáhne ty silná stehniska a řve: lízej ty kanče, cucej mi dudlíky, prcej mne – no vyvádí jako pominutá a já po očku sleduju jak Kamil právě šoustá tu mojí nadrženou kundu a jemně saje ty její malé dudlíčky na malých prsíčkách. Ten pohled mne tak vyrajcoval, že se zakusuju do těch obrovských bradavek a prcám jako by mi šlo o život !
Klára se svíjí, řve a z kundy jí teče jako z právě prasklé vodovodní trubky. Jó, jó jsi božskej, zmrdej Klárince prdel honéém. Lidi ta řve až mi praskají bubínky a tak jí prudce otočím a už jí do mokré prdele rvu toho svého obříka.
Každá ženská má prdel těsnější, u Kláry je to pravý opak, kunda těsná, prdel vytahaná tak, že v ní rajtuju pěknou chvíli a ne a ne se udělat.
To Olina už je naplněná a opět kouří tu Kamilovu kládu, aby se do ní znovu narazil. Za chvíli už slyším jak opět houká a Kamil hlasitě sténá při druhém výronu. Jé ty máš ale výdrž,řve Klára, to se mi líbí, prcej ty prase a právě když se mi daří a semeno se dere ven, Klára se pode mnou prohne, čurák vypadne a už si ho směruje do své chlupaté píči.
Jebu tu nadrženou kurvu jako plemený býk a konečně jí plním horkým semenem. Děléééj vylízej mi kundúú řve Klára a já pozoruju, že i Kamil vylizuje z mé Olinky svou nadílku.
Poprvé v životě vylizuju svoje semeno a musím říct, že to není zase tak špatný. Klucíí já chci sendvíííč řve opět Klára, Olíí pojď sem ke mně a už Klára naráží péro svého přítele do své hladové kundy, já se narvu do jejího análu a ona Olině líže kundu, že za chvíli Olina zaječí a padá vedle nás a svíjí se v křečích právě prožívaného orgasmu.
My se na Kláře dřeme ještě nejméně čtvrt hodiny, když konečně začně ržát jako kobyla a přiráží se na naše ocasy tak, že nás konečně udělá.
Konečně si můžeme zapálit cigárko a konverzujeme o všem možném.
A pak rozjíždíme další kolo, já a Klára, Kamil a Olina. Klára mi nabízí vše co mi Olina odmítá – ruku do kundy i prdele, cecky pěkně potýrat a když se občas podívám na Olinu, vidím že je moc spokojená s Kamilovým jemných zacházením. Od té doby přes týden každý šoustáme svého partnera, ale o víkendech si naše protějšky vyměňujeme a šukáme už nyní i odděleně, někdy plníme Kláře přání a šoustáme si na ní sendvič, zatím co Olinka nám projíždí naše prdele svými hbitými prstíky.
To řveme jako zvířata ! Je to božské a všem se nám to moc líbí.
Konečně se mi splnil sen, prcat pořádnou sádelnici a ukájet se na ní perverzními hrátkami.
Kamil je zase rád, že Olina je štíhlounká a s malýma kozičkama a nemusí se na ní tak dřít jako já na Kláře. Ale já se dřu hrozně rád !

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist