Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Výslech

24.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 61 hlasů

Seděla jsem ve výslechové místnosti. Pohled jsem nepřítomně upírala na protější zeď a ruce měla křečovitě sevřené v klíně. Šedé stěny na mě moc dobře nepůsobily, nejraději bych už byla na čerstvém vzduchu. Občas jsem se slabě otřásla při vzpomínce na událost z minulého týdne, kvůli které jsem vlastně tady…

Dveře se otevřely a do místnosti vstoupil postarší policista. Beze slova za sebou zavřel. Na stůl odložil nějaké papíry a pravou ruku si položil na zbraň za opaskem.
„Slečna Milerrová?“ zeptal se hrubým hlasem. Mlčky jsem přikývla. „Jste tady kvůli tomu znásilnění?“ pokračoval ve výslechu. Přivřela jsem oči a dál mlčela. Policista obešel stůl a posadil se na něj vedle mě. Poprvé během deseti minut jsem na něj pohlédla.
„Tak spusťte,“ vyzval mě a nespouštěl ze mě zrak. Ten svůj jsem upřela hluboko do stolu.
„Stalo se to před týdnem,“ začala jsem. „Vracela jsem se z brigády, jako obvykle asi kolem osmé… asi v polovině cesty se za mnou objevil nějaký muž.“ Hlas se mi začínal chvět. „Snažila jsem se nevšímat si ho, tak jsem šla dál… když jsem se po chvíli ohlédla, abych zjistila, jestli je pořád za mnou, zmizel,“ zarazila jsem se a zahleděla se do prázdna.“Pak jsem se otočila… a on stál přede mnou.“ Zhluboka jsem se nadechla a promnula si prsty na rukou.
„Co bylo dál?“ ptal se policista. Polkla jsem.
„Zeptal se mě, kolik je hodin. Když jsem hledala v kabelce mobil, abych mu mohla odpovědět, uhodil mě,“ s těmito slovy jsem si odhrnula vlasy z očí a ukázala strážníkovi natržené obočí a promodralou podlitinu. Po chvíli jsem vlasy spustila zase zpátky.
„Upadla jsem na zem… než jsem se nadála, byl na mě a… začal mě líbat,“ v očích se mi zaleskly slzy. Policista se postavil a pohladil mě po tváři. Potom po vlasech. V jeho dotecích bylo cosi zvláštního… znervózněla jsem.

„Pokračujte,“ vybídl mě a dál si hrál s mými vlasy. Slyšela jsem, jak si rozepnul zip a jak si vjel rukou do kalhot. To už bylo příliš.
„Vy úchyle!“ zakřičela jsem a převrhla židli, na které jsem seděla. Vytrhla jsem se mu a spěchala ke kovovým dveřím. Policista mě ale okamžitě dohnal a tvrdě přirazil zezadu ke stěně. Obličej se mi zkřivil bolestí. Přitiskl se ke mně stejně jako ten muž před týdnem. Ruce mi zkroutil za záda a ústy se přiblížil k mému uchu.
„Pokračujte ve výpovědi,“ zašeptal příkaz. Po tváři se mi skoulela slza.
„Koleny… koleny mi dal nohy od sebe… jednou rukou… mi držel ruce za… za hlavou… a druhou ze mě strhával triko,“ pokračovala jsem roztřeseným hlasem. Policista mě políbil na krk. Jeho sevření povolilo a pravá ruka mě pustila. Sjela mi po boku a hýždích. Pak jsem slyšelo strážníkovo vzdychání. Udělalo se mi špatně.„Rychlým pohybem mi… vyhrnul mi sukni a roztrhnul kalhotky… na chvíli se nadzvedl a pak…“ zbytek věty se ztratil v slzách.

Policista si mě otočil k sobě. Cítila jsem, jak se mi lepí řasy a mám všude rozmazanou řasenku. Měla jsem sklopenou hlavu a pevně zavřené oči. Chytil mě za bradu a nadzvedl mě. Zadívala jsem se mu do tváře. Oči mu jen zářily a nechutným způsobem si olíznul rty. Pak se na mě vrhl. Jazyk mi zasunul hluboko do úst. Tak strašně mu páchlo z úst, až jsem myslela, že se pozvracím. Rukama mě hladil po celém těle a já se třásla odporem.
Hladově mi rozepínal knoflíky u blůzky a s každým pohybem jsem se mu víc a víc odhalovala. Košíčky od podprsenky mi sesunul dolů a surově mi kroutil bradavky. Pak se jim věnoval jazykem. Jeho prsty mi hbitě rozepnuly kalhoty a poodstoupil ode mě. Stála jsem tam polonahá, ponížená a celá od slz. Policista si sednul na stůl a opět se začal uspokojovat.

„Sundej ty džíny,“ rozkázal a já poslechla. Skopla jsem si je z kotníků. Pod nimi jsem měla jen červená tanga. Policista mi gestem pokynul, abych je sundala také. Zaváhala jsem.
„Dělej!“ zařval, až jsem sebou cukla. Roztřesenýma rukama jsem si spodní prádlo stáhla z boků, až skončily na podlaze spolu s kalhotami. Policista pochvalně vzdychnul. Viděla jsem jeho nenasytný pohled a otevřená ústa. Předkožka jeho penisu se mu stahovala dle tempa jeho ruky.
„Pojď sem a klekni si,“ rozkazoval dál. Bála jsem se neposlechnout. Když jsem učinila oč žádal, chytil mě za vlasy a narval mi penis do úst. Myslela jsem, že se udusím. Tlumeně jsem zakašlala a snažila se vyprostit. Ale držel mě moc pevně. Navigoval mě a ovládal. Proti své vůli jsem mu dělala dobře a „odměnou“ mi bylo jen jeho slastné sténání. Celá akce trvala asi deset minut, ale mně to přišlo jako několik hodin.
Najednou zajel hluboko do krku a já skousla. Policista zařval bolestí a hrdlo mi uvolnil. Hřbetem ruky mi dal facku, až jsem prudce otočila hlavou. Stále mě ještě držel za vlasy.
„Ty kurvo!“ vmetl mi do tváře a plivnul na mě. Vzal mě pod krkem a donutil mě vstát. Obešel mě a strčil do mě tak hrubě, až jsem se praštila čelem o stůl, na který jsem dopadla. Objevily se na něm kapičky krve. Napůl omámená jsem se modlila, ať už tohle skončí.

Policista mě chytil za boky a silně přirazil. Vykřikla jsem bolestí a z očí mi opět vytryskly slzy. Když byl ve mně, hlasitě oddechl. Po několika vteřinách penis vysunul a pak znovu prudce přirazil. Každý pohyb doprovázel můj bolestný výkřik a jeho slast. Nohy mi roztáhl trochu víc od sebe a vecpal se mezi ně. Zakryl mě celým tělem a dlaně mi vsunul pod ňadra. Surově mě za ně chytil a hlavu položil hned vedle té mé.
„Dělal ti to takhle?“ zeptal se a přirazil. Svraštila jsem obočí a vydala tichý stén. Nemilosrdně do mě bušil. Pak ho ze mě vytáhl a nasměroval ho do mého zadku.
„Nebo snad takhle?“ pokračoval a pomalu do něj zasouval.
„Prosím, tam ne,“ prosila jsem a začala jsem se svíjet. Ale policista mě vzal za vlasy a přimáčkl mi hlavu na stůl.
„Drž hubu!“ vyjel na mě a já přes slzy nic neviděla. Bolest to byla neuvěřitelná. Strážník mě pomalu ojížděl a já myslela, že umřu. Pak se ze mě zvedl a vzal mi ruce. Brutálně mi je zkroutil a zatáhl za ně tak silně, až jsem se celá prohnula v zádech. Tento pohyb způsobil, že do mě jeho penis zajel ještě hlouběji. Opět jsem vykřikla a cítila, jak se mi jeho varlata třou o pochvu. Dostávala jsem křeče. Přes veškerý odpor mě to vzrušilo a já se udělala. Snažila jsem se to nedát najevo, ale mé tělo bylo proti mně. Roztřásla jsem se a hlasitě zasténala.
„Takže takhle se ti to líbí,“ zauvažoval potichu a rozesmál se. Přeběhl mi mráz po zádech. Najednou začal hrubě přirážet v pravidelných intervalech. Pokaždé mi zajel hlouběji a hlouběji do zadku. Bolest jsem už nevnímala. Ovšem ani vzrušení. Měla jsem zavřené oči a nechala se tvrdě ojíždět. Policista vzdychal s každým přírazem a ten zvuk byl nechutnější než cokoliv jiného.

Přišla série obzvlášť rychlých pohybů a cítila jsem, jak mě plní semenem. Obličej jsem zkřivila do znechucené grimasy. Párkrát naposledy přirazil a pak ze mě vyklouznul. Cítila jsem, jak se mi otvor stáhnul do původního tvaru a nepříjemně pálil. Policista mě bolestivě plácnul po zadku.
„Obleč se,“ rozkázal a hodil po mě oblečení. Stěží jsem se postavila. „A jestli o tomhle někdy někomu cekneš, zabiju tě, rozumíš?“ vyhrožoval a významně si poklepal na pistoli. Oblékla jsem se a pak jsme společně opustili výslechovou místnost. Hned za dveřmi jsem se zhroutila. Probudila jsem se až v nemocnici.

*MissCat*

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Dragon323 napsal

Pěkný, sexy, rajcovní… nemohl se mi u toho nepostavit 🙂

TOPlist