Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Večer

Kategorie: Šukačky
24.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 6 hlasů

Už několik dní si po netu píši s tajnou láskou z mé střední školy (jménem Luboš). Po dlouhém dohadování a hledáním termínu naší schůzky, kdy se konečně uvidíme a pokecáme osobně než jen před net. Nakonec sme každý ve svém diáři našli volný večer.Stalo se to zrovna včera. Okolo 20hodiny večer jsme se sešli na půli cesty od našich domů. Objali jsme se a na přivítanou si dali přátelskou pusu. Po prohození pár slov typu: jak se máš, co děláš jsme se vydali najít nějakou lavičku na kterou by jsme si sedli a mohli poklábosit.

Při hledání nějakého místa, kde by byla lavička jsme si povídali o životě atd., však to znáte. Po chvilce procházení a hledání lavičky jsme ji objevili. Lavička byla za panelákovým sídlištěm a z lehka na ni svítilo světlo z nedaleké pouliční lampy. Na lavičku jsme si sedli obkročmo, aby jsme si viděli do očí.
Vyprávěli jsme si přihody a zážitky, které jsme mezitím prožili, jen tak nenápadně mi při vyprávění položil ruku na stehno a přejel po něm. Bylo to tak příjemné, že když se dostala řada na mě a vyprávěla jsem mu svů příběh tak sem se opřela o jeho stehna a naklonila jsem se k němu a čekala, jestli se chytí a políbí mě. Chytil se, políbil mě a objal mě. Zašeptal mi do ucha, jak je hrozně rád, že mě vidí a že jsme mu cházela. Když mě objímal, cítila jsem jak pevně mě drží, nebránila jsem se a nechala se od něj tisknout, přitom jsem mu dalu pusu na čelo a řekla, že i já sjem moc ráda že ho vidím.

Po tom to dlouhém objetí jsme se od sebou odtrhli a zadívali se do očí. najednou nás přepadla děsnou touha. Než sem mrkla přitáhl si mě a posidil si mě na klín a začal mě tuze vášnivě líbat. Co Vám budu vyprávět, nebránila jsme se a přidala se. Tak nadherně a vášnivě  mě líbal, že jsme u toho začali vzdychat a rukama se začli hladit všude po těle. Chvili mu líbal na mé rty, pak zas na krk a znona na rty. Cítila jsem jak mi přejíždí rukama po prsou, jak je mačká a pohrává si snimi. Nechala jsem se jím úplně ovládat. Všechny jeho polibky jsme mu vracela se stejnou vášní jakou je věnoval on mě. Bylo to neskutečné a tak vášnivé přesně jak v romantických filmech. Připada jsem si jak v sedmém nebi.

Po chvilce vášnivého líbání a hlazení se jeho ruka ocitla v mém rozkroku. Přejížděl mi po džínech a hladil mojí mušličku. Cítila jsem jak mi mušlička tepe. Tohle sem nemohla nechat bez odezvy. Své ruce sem přesunula pod tričko a začala jsem hladit jeho vyrýsované tělo. Nepotřebovala jsem ani světlo, jen sem cítila každý jeho sval. Nakonec se i mé ruce snesly o trochu níž. Na nic sem nečekala  a začala mu povolovat pásek na kalhotech. Pásek byl povolen a on dál pokračovat v líbání a hlazení mé mušličky, tak sem se nenechal rušit a pokračovala v rozepínámí prvního knoflíku, opět mě nechal bez přerušení, tak sem rozepla další tři knoflíky a pohladila jeho už ztopožený klapeck přez kalhoty. v Uchu sem uslišela jak se pekně vzdychla když sem po jeho klacku přejela. Bylo to naprosto úžasný vzdech který mě nabudil abych pokračovala. Dál jsem hladila přes kalhoty jako péro a najednou mě přestal líbat, podíval se na mě tím jeho kukučem a vzal mi mou ruku, a za stálého koukání si do očí si ji strčil do kalhot. Jemně jsem se dotkla jeho péra a ucítala jak je tvrdý, chitila sem péro do ruky a jednou přejela od žaluku ke kořenu. Uslyšela sem zas ten jeho vzdech. Bylo to naprosto úžasné slyšet jak mi vzdychá do ucha. Dál jsme pokračovala v honění jeho velkýho péra.Nejdřív pomalé intervaly a pak jsem přidávala na tempu. Po chvilce mě přerušil, vyndal i ruku z kalhot a začal mě zas někžně líbat a hladit po mém už takhle dost rozpáleném těle. Najednou začal i mé kalhoty rozepínat, nejdřív pásek potom knoflíky a zip. Oba jsme měli zozrpnuté kalhoty a nastala taková vteřinka nehybnosti a čekalo se co se bude dít, pak sme si padli do náruče a začali se vášnivě líbat, Pomalu se přidávali i rude a začali jsme se opět dráždit. Nemohla jsem to už vydžet a zašptala  jsem mu do ucha. Tak mi ta kalhoty sundej. Zahleděl se mi do očí. bylo vídět že se v duchu ptá “ fakt mám“ ? něž se stačil zeptat vzala jsem mu ruku a dala mu jí na mé kalhoty a stáhla si je. Seděla sem na lavičce bez kalhot jen v sexy kalhotkách.
Začal mi ihned líbat, přes ústa, krk, prsa na mé bříško, Cítilila jsem jak vlhnu čím blíž se blížil k mé mušličce tím víc jsem byla vlhká. Už se dostal k mé Tepující kundičce… odhrnul mi kalhotky a přejel jazýčkem po mu mušličce. Celá jsem se zachvěla a vzdychla  mu do ucha. Lízal mi mou myšlkičku a já sem cítila jak teču slastí, jazýčkem mi dráždil poštěváček a najednou sem ucítila jak mi jedním prstíčkem přejíždí pře kundičku, pak najednou zajel dovnitř. Prstíkem zkoumal okolí mi kunčky apřitom si pohrával s poštěváčkem, po chvilce dráždění přidal ještě jedem prstík…bylo to naprosto úžasné cítit jak si semnou a mou touhou pohrává. Pak jsem uslišela jak mi šeptá do ucha…Chci tě! Chci tě! Zadíla jsem se na něj a odpověděla jsem mu…tak si mě vem, chci tě! Vyndal svůj klacek z kalhot, vzal mi mou ruku abych si sním chvilku pohrála. Cítitla jsem jak mi tuhne a v ruce. Už byl úplně pevný tak sem si ho nasměrovala k mý nažhavený kundičce a on přirazil. Vzdychla jsme nahlas že to muselo slyšet celé sídliště. Zůstal jen malou chvilku ve mě abych si první příraz pořádně užila, pak to povytáhnul a zase přirazil. Nejprve přirážel pomalu a pak zrychloval. Cítala jsem ho pěkně v sobě, byl tak euveřitelně pevný a velký až sem se divila že se do mě vejde. Po chvíli  ze me vyjel a  posadil si me na lavičku a stoupnul si předemně a strčil mi ho pusu. Cítila sem ho až na mandlích..Začala jsem mu ho kouřit a v puse sem cítila jak ješte víc tvrdne a jak mu v něm tepe. Netrvalao to dlouho a mou pusu mi vystříkal svým teplým spermatem. Všechno jsem to spolykala, chutnal naprosto výborně. ješte sem se předním pěkně olízla aby viděl že mi to moc chutnalo a zároveň jsem mu tím dala najevo, že nemám dost že chci ještě. Z mého pohledu to vycítil. Postavil si me a opřel si mě o lavičku. Plácnul mě přes zadek a vrazilmi ho tam.  zas jsem si vzdychla tak nahlas že se to všude rozhléhalo. Přirážel a přirážel, děsně se mi to líbilo a netvalo to dlouhou i já sem se dostala k orgasmu… můj orgasmus rozhodně musel cítit rukou sem ho čaplaza stehno a pomalu do něj zaryla nehty a kundička se mi přitom tak stáhla že nemohl ven. Užívala jsem si svůj orgasmus když v tom ho slyším řika “ jo jo jóóó to je ono jo“ poznala jsem že i on se dostal k druhému orgasmu a že mi mou kundičku pěkně vystříkal. Bylo to naprosto užasné. po tak krásně ztřevené dvouhodinovce sme se oblékli a rozešli se domů a slibili si že se mesíme setkávat častěji.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 6 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Anonym napsal

Teda ten rukopis je strasnej

SEXADA.COM napsal

Miluju cybersex. Kdo chce zkusit?

sexada.com napsal

Láska pohlazení kočička před cam..

Lenka napsal

Líbí se mi ten příběh.

TOPlist