Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

U Ládi večer

Kategorie: Piss
23.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 31 hlasů

Domů jsme se vrátili až skoro večer. Láďa šel rychle udělat něco k večeři a já rychle zamířila do koupelny. Musela jsem se trochu umýt. Tedy spíš pořádně, protože jsem byla ještě celá olepená semenem. Jak jsem se potila, tak jsem cítila, jak se mi jím prsa lepí k sobě. Stoupala mi z nich jeho vůně. Normálně mi pot celkem smrdí, ale když je takhle naředěný tak ne.

To mi spíš přináší svíravé pocity a nutkání k dalšímu pokračování. Kdybych mohla, tak bych se sama olízala. Miluji semenov. Vrhla jsem se do koupelny, pokud je prázdná. Láďa ji určitě bude taky potřebovat. Ne, že bych se nechtěla koupat s ním, ale chtěla jsem se doopravdy umýt. Rychle jsem se odebrala pod sprchu a pustila na sebe spoustu vody. Ani nevím, jak jsem tam byla dlouho, když na mne volal Láďa, že je večeře připravena. Šla jsem ke stolu, on již skoro dojídal. Spěchal, aby se taky mohl vykoupat. Sedla jsem si ke stolu a pomalu večeřela. Láďa rychle dojedl a šel se taky koupat. Vychutnávala jsem si večeři a přitom slyšela, jak jede venku auto. Ani mi nenapadlo, že by to někdo jel sem. Najednou se otevřely dveře a z nich na mne koukala nějaká neznámá žena. Mohla být tak o tři, či čtyři roky mladší.
Stejně vysoká, štíhlejší než já. Pevná prsa, útlý pas a dlouhé černé vlasy. Tím mám ale namysli opravdu černé, jak uhel. Než jsme stačily jedna nebo druhá něco říct, vyšel za mnou Láďa. „Ahoj“, řekl, „vy se ještě neznáte. To je Eva“, kývl směrem k ní, „a to je Iva“, kývl směrem ke mně. Ahoj, řekla ta dívka, přistoupila ke mně a podala mi ruku. Tvářila se ale strašně. Docela mne to naštvalo, protože jsem myslela, že budu večer s Láďou sama, měla jsem mu co říct, ale jak jsem se dozvěděla, bude s námi jeho nová přítelkyně. Alespoň se vyspím, myslela jsem si. Když už je tu, tak půjdu brzo spát a nechám je být. Nevím, co bych si s ní povídala, ani ji neznám. Navíc mi bylo docela trapně, protože jsem nevěděla, jak se bude tvářit ona na mne.

Nějakou scénu, tak to bych zrovna nechtěla. Eva se tedy taky rychle navečeřela a odešla se vykoupat a upravit. Zatím jsme se přesunuli s Láďou do haly. Řikala jsem mu, že mi to mohl říct. Sbalila bych se a jela pryč. On mne ale ujišťoval, že si s Evou určitě budu rozumnět. Já jsem si to ale nemyslela. Podle toho, jak na mne koukala, tak je spíš teď asi pěkně naštvaná. Ale to nevadí. Už jsem se rozhodla, že půjdu brzo spát a vyklidím prostor. Zatím jsem si s Láďou povídala. Eva se objevila asi až za hodinu. Už jsem se chtěla zvednout a jít do postele, ale Láďa řekl, ať ještě chvilku počkám, že rozdělá víno. Až ho vypijeme, tak půjdem spát všichni. Nakonec jsem souhlasila. Seděli jsme a bavili se, ale nálada byla taková nijaká. Eva nic neříkala, jen po mně blbě koukala. Občas sice něco utrousila, ale spíš jen ze slušnosti. Láďa přitom seděl vedle ní. Když ji chtěl zajet kousek pod sukni, chytla mu ruku a dala ji pryč. Stydlivka!!!

Kde k ní přišel. Ta se teda k Láďovi určitě nehodí. Přede mnou se přeci stydět nemusí. Ona to třeba nevěděla, ale není přeci malá. Ale to nic. Už půjdu spát. „Teda s vámi je zábava“, řekl Láďa. „Raději dojdu ještě pro jednu láhev, a pak si něco zahrajem.“ Chtěla jsem už jít spát, ale Láďa mne přemlouval, že to bude jen chvilka. Eva nakonec taky váhavě souhlasila. Láďa se hned vrátil, donesl ještě jednu láhev vína a nějakou hru. Bylo to člověče pozlob se. Je to stejný jako člověče nezlob se, akorát na některých políčkách jsou takový spíš erotický než sexuální úkoly. Jednou jsme to vystřihli z Lea nebo odkud, ani nevím, jak se to správně jmenuje. My tomu ale jinak neřeknem. Je to hra, která se dá hrát na tísíc způsobů. Tak jsme hráli. Láďa jako naschvál dával fanty, už měl dole boty a ponožky. Když ale přišla řada na Evu, tak řekla, že se svlékat nebude, že toho na sobě moc nemá. To teda bude paráda, řekla jsem si v duchu a litovala toho, že jsem se s Láďou nedomluvila dřív, že přijedu, abych se ušetřila takový společnosti.

Když tedy Eva nedala fant, tak měla podle pravidel políbit spoluhráče po pravici. Normálně se to hraje tak, že sedí na střídačku kluci a holky. My jsme ale byli tři, a to je dost blbý číslo nato, abychom si mohli takhle sednout. Po její pravici jsem ale seděla já. Mně by to nevadilo, ale jí se asi nelíbilo, že by se měla líbat s ženskou, tak taky odmítla. Bože to teda bylo hra. už aby to skončilo. Nevěděla jsem, jak se vymluvit, abych mohla jít spát. Najednou Láďa řekl, že to radši hrát nebudem, když se to Evě nelíbí. Byla jsem pro, protože jsem myslela, že je konečně nechám a půjdu spát, ale Láďa dostal ještě blbější nápad, že si zahrajem na medvědy. Já jsem nevěřila svým uším a nevěděla jsem, proč ho zrovna takováhle kravina napadla. Je to kouzelná hra, u který je sranda, ale musí to hrát parta a ne jedna ženská, jeden chlap a jedna stydlivka, která navíc ani nevěděla, jak se to hraje. Láďa ji vysvětlil, že se zhasne a pak se všichni hledaj na zemi tak, že se svlíknou a běhají po čtyřech. Když do někoho vrází zezadu, tak ho musí očuchat jako medvěd, ve hře se musí ale lízat nebo aspoň olíznout.

Když je to holka, tak hledá dál ona, když je to ale kluk, tak ten kdo hledá musí zabručet jako medvěd, a když zabručí třikrát, tak je z něj medvěd a vypadává. Nikdo nesmí nijak jinak mluvit, ani se jinak dotýkat. Eva kupodivu souhlasila, jen s tím, že se nebude svlíkat, že si sundá jen kalhotky, když má mini. Nakonec jsme souhlasili a ani nevím, proč jsem přistoupila nato, že budeme hrát. Láďa zatáhnul okna, aby sem nešlo žádné světlo a zhasnul. Řekl, že bude hledat první. Slyšela jsem, jak si sundává potmě šaty. Taky jsem se svlékla, já se teda rozhodně nestydím a kleknula si na čytři. Pomalu jsem se vydala po čtyřech doprostřed pokoje. Nebyla tady úplná tma, tak jsem se pomalu přestňovala do kouta. Tam jsem si neviděla ani na špičku nosu. Slyšela jsem, jak oba dva taky chodí po čtyřech. Zastavila jsem se a poslouchala, kde jsou. Najednou jsem ucítila, jak je někdo za mnou. Cítila jsem, jak se vlasy přibližují k mému zadečku a horký dech se blíží mezi stehna. Teď se dotkl jazyk mé chlupatičky. Pomalu přes ní přejel. Kroužil dokola po pyskách a zajížděl mezi ně. Nejdřív jen tam a nazpět, pak mne mezi nima začal dlouze lízat. Od poštěváčku na zadeček a odtud až na záda a zpátky. Sem tam. Konečně mi to došlo, proč chtěl Láďa hrát. Jen aby tý jeho stydlivce nebylo moc divný, že se dlouho nic neděje.

Už jsem o tom ale nepřemýšlela, protože se mi vrátil jazykem k poštěváčku. Špičkou si s ním pohrával a jezdil okolo. Pak se zase začal vracet zpět. Pomalu se sunul mezi pyskama, až se dostal na hrázku. Dlouho mne po ní lízal, než se vydal na zadeček. Pomalu projel okolo dírky a jel až na záda. Když se začal vracet zpět, lehla jsem prsy na zem a vystrčila zadeček do výšky. Rukama jsem si roztáhla půlky hodně od sebe a vystrčila zadeček i s kundičkou co nejvíc nahoru. Akorát včas. Láďa se přiblížil jazykem k mému zadečku. Když cítil, jak je otevřený, začal jezdit jazykem kolem dírky. Nejdřív ji hezky pomalu olizaval dokola. Pak toho nechal a pomalu se dotknul špičkou přímo středu zadničky. Dvakrát třikrát zaklepal jazykem na zadní vrátka, a pak pomalu zasunul jazyk dovnitř. Nejdřív jen na krajíček. Strčil špičku dovnitř a začal s ní kroužit. Roztahoval mi kraj prdelky a přitom se snažil zasunout jazyk hloub a hloub. A dařilo se mu to skvěle. Hned jsem ucítila, jak mi proniká jazykem hluboko dovnitř. Dělal mi tam s ním divy. Začal s ním tak kmitat, že jsem byla málem hotová. Miluju lízání zadečku. Když ho mám pěkně připravený, stačí mi dovnitř strčit prst a přitlačit dopředu. Jsem hotová během okamžiku.

Z kundičky mi teklo proudem. Prdím na pravidla. Otočila jsem se, roztáhla nohy a přitáhla ho k sobě. A málem jsem omdlela. Jak jsem si chtěla ještě přitisknout jeho hlavu ke kundičce, ucítila jsem dlouhé vlasy. Nebyl to Láďa!! Byla to Eva!! Nevěděla jsem najednou, co mám dělat. Celá jsem zdřevěněla a nemohla se pohnout. Eva mne ale chytla za ruce a lízala mě dál. To je teda pěkná stydlivka, napadlo mne. Byla jsem překvapená víc, než jsem si chtěla připustit. Nemohla jsem o tom ale dál přemýšlet, protože mi Eva začla jemně okusovat poštěváček. Blížila jsem se k vyvrcholení, ale najednou Láďa rozsvítil. „To jsem si mohl myslet. A co já?“ Eva se zvedla a dívala se na mne. Nevěděla asi, jak budu reagovat. Hleděly jsme si z očí do očí a nevěděly, co říct. Když nevíš co, neříkej nic. Držela jsem se toho pravidla, ale na Evě bylo vidět, že je v rozpacích. Pomalu jsem ji chytla a políbila. Nejdřív letmo, pak jsem se přitiskla k jejím rtům a zajela jazykem mezi ně. Eva nesměle pootevřela ústa, ale vzápětí vyrazila jazykem proti mému. Ucítila jsem vůni svojí kundičky. To mne vždycky strašně vzruší. Cítila jsem, jak to na mne jde. Chytla jsem Evinu ruku a přitiskla si ji mezi stehna. Eva jakoby to cítila, vsunula mi do kundičky dva prsty a už jen mohla cítit, jak jí je svírá v slastné křeči. Podívala se mi znovu zpříma do očí:

„Už?“ Mlčky jsem přikývla a víc sevřela ruku mezi stehnama. Znovu jsem se na ní podívala: „Evo, bylo to moc krásný.“ Eva se usmála, asi poprvé, co jsem ji poznala a otočila se k Láďovi. Také jsem se podívala. Spatřila jsem, jak na nás Láďa zírá. V ruce držel nalitý ocas a pomalu dlouze onanoval. Podívala jsem se zpět na Evu. Ani jsem nemusela nic říkat. Pomalu jsme se najednou zvedly a šly k Láďovi. Eva si kleknula před něj na zem. Prohlížela si zblízka jeho úd. Pak ho vzala do ruky a začala mu ho honit. Stahovala předkožku pomalými tahy hodně dozadu. Kleknula jsem si k Láďovi z druhé strany a pozorovala je. Jeho ztopořený úd stál pár centimetrů před mýma očima. Sledovala jsem, jak je nalitý k prasknutí. Když mu Eva stáhla předkožku vzad, objevila se jeho rudá lesklá hlava a po celém jeho těle vystupovaly žilky. Eva se k němu přiblížila ještě víc. Stáhla mu kůžičku hodně zezadu a začala pomalu olizovat žalud. Jezdila zespoda špičkou jazyka až se na otvůrku objevila kapička vlhkosti.

Eva ji olízla a zas se vrátila jazykem naspod žaludu. Podívala se na mne, jakoby si říkala o pomoc. Přitiskla jsem se k Láďovi z druhé strany. Vzala jsem do ruky jeho chlupatý pytlík a jemně mnula vajíčka. Rty jsem přitiskla proti Evě. Vystrčila jsem jazyk, jako ona, a začala jím zkoumat žalud. Přejížděla po spodní straně jeho hlavičky. Brnkala špičkou o kůžičku, která tvořila napnutý můstek. Přitom jsem zajížděla dopředu. Můj jazyk se potkával s Eviným. Láďa nás přitom pozoroval a jeho dech se začal zrychlovat. Eva si toho hned všimla. Přestala jazykem dráždit můj a věnovala se zase jeho údu. Otevřela ústa a zasunula si mohutný penis do pusy. Nejdřív jen na krajíček, pak ho polykala víc a víc, až v ní zmizel celý. Moc se mi to líbilo. Láďovi určitě taky. A abych taky něčím pomohla, vlezla jsem Láďovi mezi nohy. Lízala jsem mu chlupatý míšek. Když jsem zjistila, že je nejvíc citlivý ma jeho středu, kde kůže srůstá k sobě a vytváří citelnou čáru, začala jsem ho lízat jen po ní. Jezdila jsem po celé čáře jazykem. Od začátku na konec. Chtěla jsem se dostat jazykem až za pytlík, ale moc mi to nešlo. Lehnula jsem si na zem a přitáhla Láďu k sobě, aby si nade mne sedl. Pochopil to.

Teď jsem se mu mohla věnovat víc. Zatímco ho Eva vydatně kouřila, lízala jsem já jeho chlupatý přívěšek. Začínala jsem do konce úd, jezdila po pytlíku. Chtěla jsem vsát do pusy jedno vajíčko, ale bylo moc velké a navíc mu vajíčka už začala stoupat. Dobře to znám. Nebude trvat dlouho a bude stříkat. Jak jsem to zjistila, začala jsem ho lízat ještě víc. Teď jsem lízala pytlík víc zezadu a sjížděla víc dozadu až na hrázku. Při každém olíznutí jsem se dostávala dál, až jsem sjela jazykem úplně dozadu. Ucítila jsem chlupatou dírku. Nečekala jsem a začala přes ní přejíždět jazykem. Nahoru dolu, pak rychle nastřed a dovnitř. Věděla jsem, že už nemám moc času. Udělala jsem to tak dvakrát třikrát, pak jsem se zastavila přímo na středu a začla mu lízat chlupatý zadek. Zajížděla jsem jazykem dovnitř, co to šlo. Když jsem mu ho takhle roztáhla, naslinila jsem si prst a vsunula ho dovnitř. Nejdřív jsem s ním nehýbala, byla to jen chvilka, než si zvykl, pak jsem ho pomalu přitiskla k jeho ořechu. Začla jsem mu masírovat prostatu. Nejdřív jemně, pak jsem začala tlačit na prst víc a víc.
Láďa začal přirážet k Eviným ústům. Viděla jsem jak jeho ocas ztuhl na kost. Najednou se prohnul. Na ten okamžik jsem čekala. Zmáčkla jsem mu silně oříšek a z jeho údu začalo prudce stříkat semeno. Eva ho měla plnou pusu, ale nenechávala nic utéct. Zezačátku jí to šlo, ale pak kapitulovala. Semene bylo tolik, že ho nestačila polykat. To jsem ale ještě nevěděla, že ho nepolyká schválně. Když měla plnou pusu, pustila úd ven a nechala zbytkem postříkat svá prsa. Fascinovaně jsem sledovala, jak dopadaj hustý cákance na její polokoule. Má kundička z toho byla v jednom ohni. Přesunula jsem se k Evě a začala ji sperma roztírat po prsou. Když na ní dopadly poslední kapky, tak se otočila ke mně. Setřela prstem semeno z jednoho prsu a přitiskla mi prst ke rtů. Vzala jsem jej do pusy a olízala. Miluju semeno nade vše. Když to Eva viděla, přitiskla se ke mně. Naše ňadra se k sobě přilepila. Cítila jsem, jak to lepí. Až se mi z toho ztopořily bradavky. Eva mne lehce políbila. Letmo se dotkla rty mých. Cítila jsem z ní semeno. Má kundička z toho úplně tekla. Ještě dvakrát mne Eva takhle opatrně políbila, pak přitiskla rty k mým.

Pootevřela jsem ústa a snažila se jí vsunout jazyk do pusy. Eva povolila své rty. Pronikla jsem dovnitř. Můj jazyk zajel do hebkého tepla. Její ústa byla plná Láďova semene. Naklonila se nade mne a pomalu vypustila semeno do mých úst. Když jsem je měla plné, začala ho zase pomalu vysávat. Taky ho mám moc ráda. Byla jsem z toho celá mokrá. Zasunula jsem Evě ruku mezi stehna. I její jeskyňka byla pořádně rozmáčená. Jen jsem se jí dotkla, měla jsem ruku celou mokrou. Dva prsty mi vklouzly hned dovnitř. Začala jsem pomalu Evu šukat prsty. Moje ruka v horkém sevření její kundičky a chuť semene na patře způsobily, že jsem byla v jednom ohni. Otočila jsem se k Evě a zajela hlavou mezi její stehna. Prohlídla jsem si pořádně zblízka její kačenku. Teklo z ní proudem. Přitiskla jsem k ní rty. Zajela jsem jazykem dovnitř a v momentě jsem měla mokré i tváře. Eva jen zprudka vydechla: „Víc… víc“ Zasunula jsem jazyk co nejvíc dovnitř. „Áááách… óóóhh.“ Ucítila jsem nakyslou vůni její úplně vyholené kundičky. Jazyk ale nemohl stačit na tak rozevřenou propast.

Vysunula jsem ho ven a začala jsem ji lízat, jako ona prve mne. Olizovala jsem ji hrázku mezi jedním a druhým otvůrkem. Přitom jsem ji začala zase šukat dvěma prsty. Zasunula jsem je hleboko dovnitř a roztančila se jazykem po hebké kůži mezi zadečkem a kundičkou. „Áááááá… óóóh. Víc!!… Lízej mi prdelku!!“ Poslechnula jsem ji a přejela jazykem po zadním otvůrku. Také na něm nebylo ani jednoho chloupku. Začala jsem ho jazykem pomalu prohledávat. Jezdila jsem neustále kolem dírky, abych ji vydráždila ještě víc. Eva si sama roztáhla zadeček co to šlo. „Dovnitř… ..uuuuž… dělej“ Už jsem ji dýl netrápila. Přiložila jsem jazyk přímo na střed prdelky a zatlačila. Byl hrozně lačný. Ani jsem necítila žádný odpor a jazýček mi pronikl hluboko dovnitř. Zkoumavě jsem s ním pohnula sem a tam a začala pomalu Evě vylizovat zadeček zevnitř. Na mě samou to taky silně působilo. Ale na Láďu určitě taky. Najednou jsem ucítila, jak mi tlačí ztuhlého ptáka do kundičky. Jen jsem roztáhla nohy a čekala.

Moc práce mu to nedalo, protože moje kundička byla tak mokrá, že na ni jen trochu zatlačil a hned ji projel až na dno. Protáhl ji pár pomalými tahy, a pak začal rychle přirážet. Jeho ocas ve mně ještě sílil. „Nepřestávej!, uslyšela jsem Evu. Ani jsem si neuvědomila, že jsem ji přestala dráždit. Rychle jsem začala kmitat jazykem v její prdelce. Přitom jsem přidala ještě jeden prst do její kundičky. Zajely dovnitř lehce všechny tři. Podívala jsem se co nato Eva. Nebylo ale na ní nic vidět. Vytáhla jsem prsty ven a přidala ještě jeden. Udělala jsem kornoutek ze své dlaně a začala Evě zasouvat do lůna celou ruku. Zezačátku to šlo lehce. Když jsem se ale dostala ke kotníkům, začala se její kundička napínat pořádně. Znovu jsem se podívala, co ona nato, ale zase na ní nebylo nic vidět. Zatlačila jsem znovu a znovu. Moc už to dovnitř nešlo. Začala jsem rukou kroutit ze strany na stranu a najednou jsem ucítila, jak překonávám odpor.

„Ááááchch… óóóhh… vííícccc!“ Zasunula jsem ruku tak hluboko, jak to šlo a začala s ní pomalu pohybovat. Byla jsem na hranici své rozkoše. Mohutný úd ve své kundičce, který do mne bušil jak zběsilý, ruku zaraženou do nitra své nové přítelkyně a jazýček uvězněn v jejím kouzelném zadečku. Začala jsem s ním prudce kmitat. Zasunula ho co nejhlouběji a zatočila rukou. Ucítila jsem, jak se její prdelka sevřela slastí. Mohutná vlhkost se vyvalila z jejího klíná. Vytáhla jsem opatrně ruku ven nabrala její vlhkost mezi prsty a zasunula si je do pusy. V tom okamžiku jsem Láďu silně sevřela, protože jsem dostala báječný orgasmus. Jedna vlna prolétala mou kundičku za druhou. A Láďovi to pomohlo rychle nahoru. Jak ucítil moje silné sevření, začal do mne pumpovat jednu dávku za druhou. Jakmile jsem ucítila jeho teplé semeno, byla jsem hotová znova. Eva se otočila a začala mne olizovat s Láďou najednou.

Láďa ze mne vytáhl změklý pyj, ale Eva mne nenechávala. Jako ve snu jsem se zvedla a klekla si nad ní. Eva asi věděla co chci. Rychle zajela mezi má stehna a přisála se k mé kundičce. Roztáhla jsem si ji a vymáčkla všechno co zde bylo, přímo do jejích úst, která mne silně vysávala. Rychle jsem se otočila a začala Evu líbat, abych se s ní mohla znovu rozdělit o Láďovo sperma. Nevím, ale myslím, že jsme se přitom obě udělaly znovu. Teda to bylo něco. Sotva před hodinou bych nikdy nevěřila, že tento večer dostane takový spád. „Musím se něčeho napít“, podívala jsem se po ostatních. „Já taky“, řekla Eva a ani Láďa nebyl proti. Zvedla jsem se ze země a šla ke stolu. Podívala jsem se na sebe. Byla jsem celá opatlaná od semene, jak jsme ho s Evou ochutnávaly, ale když jsem se podívala na Evu, nebyla na tom líp. Rychle jsem se napila a řekla jim, že se jdu osprchovat, aby mi neusnuli. „Neboj, raději půjdu s tebou“, řekla Eva a odešla se mnou do koupelny. „Máš ráda hodně teplou? Já spíš akorát“, a už byla Eva pod sprchou. „Já radeji taky tak akorát“, a na nic jsem nečekala a vlezla do sprchy za ní. Bylo tu místa, že bychom se sem vešly i s rodinou. Eva pustila vodu.

„Umeju tě a pak ty mne.“ „Jsem pro.“ „Víš, nezlob se prosím ne mě, jaká jsem byla na začátku. Nevěděla jsem, co si o tobě myslet a pak byla jsem docela naštvaná, když jsem tě tady viděla“, a přitom mne začala mydlit. Nevynechávala žádné místečko. Obzvlášť dlouho se věnovala mým prsům, ale i kundičce a zadečku. Pak mě začla omývat. „Počkej, musím na záchod“, řekla jsem ji. „Vždyť víš, kde je né? Anebo se vyčůrej tady, mně to vadit nebude“, odpověděla mi. „Tak dobře“, nechtěla jsem ji obtěžovat. Sama bych určitě na záchod nešla. Mírně jsem se rozkročila a začala čůrat. Eva mne sledovala a tiskla se přitom ze strany ke mně. Přitom opatrně strčila prst do zlatého proudu. Chytla jsem ji za ruku a přitiskla ji na tekoucí kundičku. Jakmile to ucítila, tak na nic nečekala. Rychle se svezla na zem a začala mi tekoucí kundičku lízat. Roztahovala mi pysky od sebe a nechávala stříkat horkou moč na svůj obličej. Když jsem dočůrala, tak mi ji ještě důkladně olízala. Pak se postavila a řekla: „Nevěděla jsem, jak ti o tom mám říct.“ „Ale mně to nevadí“, odvětila jsem.

„Taky to mám ráda, musíš na mě ty taky.“ „Hned?“ „Třeba hned.“ „Taky se mi chce“, řekla Eva. „Tak dělej“, řekla jsem ji a lehla si na zem. Eva si dřepla těsně nad můj obličej, určitě to nedělala poprvé. Prohlížela jsem si zblízka její kundičku a čekala, až začne čůrat. Viděla jsem, jak se pohnuly její pysky a začly se otvírat. Věděla jsem co bude následovat. Prudký horký proud vytryskl z jejího lůna a zasáhl mne přímo na obličej. Otevřela jsem pusu a přitiskla ji ke studánce. Nenechávala jsem nic náhodě a přitiskla se přímo k její dírce. Jakmile Eva ucítila, že všechno mi všechno teče do pusy, začala čůrat naplno. Horký proud mi nafoukl tváře. Stačila jsem něco spolykat, ale bylo toho moc. A navíc to bylo docela ostré. Zasunula jsem jazyk k otvůrku, odkud stříkal teplý proud a zbytek si nechala stékat po tvářích. Eva mi stříkala až na prsa. Byla jsem od ní celá mokrá, ale udělala jsem se ještě než dočůrala. Rychle se ke mně ohnula a začala mi olizovat prsa. „Jsou krásně slaný“, nemohla se jich nabažit.

Když skončila, měla jsem je tak čistý, že jsem si je potom skoro nemusela umývat. Eva byla celá rudá. „Taky ses u toho udělala?“ Jen němě přikývla. „Já taky“, řekla jsem jí. „Až z Ládi uděláme nebožtíka, tak ti ještě něco ukážu“, slíbila jsem jí. „Tak rychle. Jdem na něj. Potom ti taky něco ukážu.“ Rychle jsme se umyly a vyrazily na Láďu. Ani jsem si neuvědomila, že bych ji měla teď mýt já. Než mi to došlo, tak se Eva utírala. Tak moc spěchala. Láďa seděl u stolu a popíjel víno. Vrhly jsme se k němu každá z jedný strany. Ani jsme se nijak moc nezdržovaly a hned si vzaly do parády jeho malý úd. Jedna ho kouřila a druhá mu lízala pytlík. Několikrát jsme se prostřídaly, ale to už nebyl malý ptáček, ale pořádnej klacek. „Teď je řada na mně“, řekla Eva. Položila Láďu na záda a sedla si na něj. Rychle si zasunula pyj do kundičky a začala se na něm prohánět. Sedla jsem si za ní a hladila její prsa. Eva se na mne otočila: „Lízej ho. A mě taky.“ Sesunula jsem jí za záda a udělala si pohodlí mezi Láďovýma nohama. Eva se ohnula, abych měla víc místa. Teď jsem se lehce dostala Láďovi na vejce. Začla jsem je olizovat. Přitom jsem se věnovala i jeho ocasu.

Vždycky, když vyjel Evě z kundičky, tak jsem ho olízla. Voněl kundím mlíčkem a chtíčem. Láďovi to dělalo dobře, protože se začal do Evy zavrtávat hloub a hloub. Už jsem k němu tak dobře nemohla. Trochu jsem se zvedla a začala lízat Evě zadeček. Polaskala jsem dírku a zapíchla se dovnitř. „Nnnééé… to hned budu… uf“, vykřikla a než to stačila doříct, ucítila jsem jak se jí všechno sevřela slastí. Zmáčkla jsem Láďovi pytel. Ani to nepotřeboval a začal do Evičky stříkat naplno. Když dostříkal, Eva se zvedla, jako prve já. Lehla jsem si ale neokusila jsem semínko u její kundičky. Sedla si mi nad prsa a vymáčkla na ně všechno co šlo. Pak se ke mně přitiskla a všechno po mně rozetřela. Jakmile bylo všechno rozetřeno po mých ňadrech, začala to lízat zpátky. Láďa, když to viděl, znovu ztopořil a začal píchat mne. Protahoval zase moji kundičku až na samé dno.

Teď to trvalo dýl, než vystříkl. Když vytekl úplně a vytáhnul ptáčka ven.Eva se na něj hned vrhla a začala ho olizovat a kouřit. Dalo ji to trochu práce, ale za chvíli začal zase tvrdnout. Když ztvrdnul, vytáhla ho Eva z pusy, aby mohla promluvit: „Dáme si sendvič“, a ohlídla se po mně. Nic jsem neřekla, jen si lehla. Ona lehnula na mne a Láďa nás začal píchat na střídačku. Teď už to trvalo dlouho, než nás pokropil svou smetanou. Když to ale dokočil, řekl, že nás nechá, že půjde spát. Odešel dřív, než jsme si myslely. Eva na mne spiklenecky mrkla. Ani ve snu by mne nenapadlo, jak to tu skončí. Jela jsem za Láďou a zatím se na mě chystá jeho náruživá milenka, která navíc ještě nejdřív vypadala jako jeptiška. Láďa odešel spát. Rozdělaly jsme si s Evou ještě víno a šly se znovu vykoupat. „Napustím vanu“, řekla Eva. Nebyla jsem proti, pořádně se vymočit. Docela jsem se těšila. Sice jsem si představovala, že noc strávím s pěkným údem mezi nohama. Ale že se to takhle zvrtlo, taky jsem nebyla proti.

Teď jsem seděla ve vaně naproti Evě a pomalu upíjela víno. Byla asi půlnoc, takže jsme měly ještě hodně času. Seděly jsme, popíjely a koukaly na sebe. Nevěděla jsem najednou o čem mám mluvit. Ani to moc nevadilo, protože vzápětí se zeptala Eva: „Co jsi mi chtěla říct, když jsme se předtím koupaly? Říkala jsi, že mě ještě něco naučíš. Tak co je to?“ „Aha“, vzpomněla jsem si. „Chtěla jsem ti říct něco o pissingu. Když ho máš taky tak ráda. Víš, několikrát jsem zkoušela předtím se pořádně vyčůrat, a pak se napít něčeho dobrého. Když pak čůráš, má to podobnou chuť jako cos vypila a někdy to chutná moc dobře.“ „To jsem nevěděla“, řekla Eva. „Ale můžem to zkusit! Co bys navrhovala.“ „Já úplně myslím, že stačí, když si uděláme z tohodle dobrýho vína střik. Je docela sladký. Určitě to bude chutnat“, řekla jsem jí. Víno jsem rozmíchala napolovinu se sodou, a pak jsme ještě dlouho seděly ve vaně a všechno vypily. Bylo toho spousta, protože Eva donesla ještě další dvě láhve.

Ani nevím, jak jsem to de sebe nalila. Už nám vystydla voda. Vylezla jsem ven: „Pojď rychle taky Evo, nebo prasknu!“ „Taky se mi strašně chce, tak dělej, půjdem vedle.“ Vrátily jsme se do pokoje a lehly si na zem. „Já to snad nevydržím. Začneš ty, nebo já“, zeptala se mě. „A co myslíš? Já jsem myslela, že to zkusím navzájem. Lehni si ke mně nabok. Budu pít z tvý kundičky a ty z mojí.“ Eva si ke mně lehla a roztáhla nohy. Rychle jsem ji následovala a lehla si k ní. Zabořila jsem hlavu mezi její stehna a roztáhla ji jazykem pysky od sebe. Hledala jsem tu malou dírku, odkud to začne stříkat, abych jí byla co nejblíž. Mezi nohama jsem cítila, že Eva dělá to samé. Bylo to strašně příjemné, jak jsem byla ale přepitá, tak mne to lechtalo. Už bych to opravdu dýl nevydržela. Povolila jsem a začlo to ze mne téct. Bylo toho moc. Stříkalo to moc rychle. Eva to vůbec nestačila polykat a stříkalo ji to všude okolo. Mě to ale přinášelo nádhernou úlevu. Když ten tlak trochu pomírnil, tak jsem přestala čůrat. Přitom jsem pořád lízala Evu mezi stehny. Její kundička se najednou povolila.

Přitiskla jsem se rychle k ní, ale bylo to stejné, jako u mne. Byla tak natlakovaná, že mi to stříkalo nejen do pusy, ale všude možně okolo. Byla sjem překvapená silou pramínku, že mi to až zaskočilo. Evu přešel ten první tlak a taky přestala čůrat: „Teď můžu pomalu, ale nejdřív jsem to nemohla udržet.“ „Já taky ne. Teď tě chci ale vypít!“ „Dobře. Zkusím čůrat po troškách, jestli se mi to povede. Ale raději bych si nad tebe klekla. Takhle to nemůžu pořádně držet. Budem se střídat. Nebo chceš začít?“ „Ne, nemusím. Teď jsem si už trochu ulevila, tak to můžu zase držet. Alespoň toho budeš mít víc“, odpověděla jsem ji se smíchem a lehla si na zem. Přeložila jsem si pod hlavu polštář, abych se nemusela moc namáhat. Eva si klekla zadečkem ke mně. Hlavu mi uložila do klína a hodně se rozkročila, abych měla její kundičku těsně před sebou. Hned jsem se jí začala věnovat. Protáhla jsem ji jazykem. Polechtala poštěváček a přejela dozadu. Zabořila jsem jazyk hluboko dovnitř a hned se vrátil k menší dírce. Přejížděla jsem po ní a snažila se jazykem dostat dovnitř. Byla ale moc úzká. Nabodávala jsem ji jazykem, jak to šlo, ale jen chvilku.
Vzápětí jsem ucítila, jak se její malá dírečka začíná roztahovat. „áááááchch… óóóhhh… uuuž“, prudce z ní vytryskl horký proud, ale jen krátce. Zasáhl mne přímo do pusy. Tváře se mi vyduly. Nečekala jsem a všechno polykala. Jak jsem to spolkla, začla jsem olizovat kapičky na její kundičce. Když to Eva ucítila, znovu vystříkla. Byla jsem nato víc připravená. Měla jsem otevřená ústa pevně přitiskla k její dírce. Její proud byl tak silný, že mi vnikl rovnou do krku. Hned jsem všechno spolkla. Přitiskla jsem se k Evině kundičce a začala ji vysávat. „úúúúúú… óóó… já… z… toho… uuuž… budůůů“, vyrazila ze sebe a začala pomalu čůrat. Zlatý prámínek vytékal teď z její kundičky neustále, ale pomalu. Přitiskla jsem k ní ještě víc a vše hned pila, jakobych to sála z brčka. Krásně chutnala. Její proud byl nádherně horký. Jen trochu slaný. Trochu chutnal po vínu a trochu voněl Eviným chtíčem. Převalovala jsem ho v ústech. „Už budu končit. Dej mi ochutnat“, řekla Eva, přestala čůrat a otočila se ke mně. Ponechala jsem si plná ústa. Eva se ke mně přitiskla a začala mne líbat. Vpouštěla jsem mok do jejích úst a zase ho vysávala zpět. Když jsem jí ho vysála úst, zašeptala mi do ucha: „Teď ty, moc se těším.“ „Já taky“, řekla jsem jí.

„Málem jsem se z toho udělala. Ještě chvilku a byla jsem hotová.“ Eva se usmála a lehla si. Kleknula jsem si nad ní, jako ona prve nade mne. Jazykem hned zaútočila na moji jeskyňku. Byla jsem strašně mokrá. Jen zavadila o můj poštěváček, vybouchla jsem, jak sopka. Kundička se mi sevřela slastí a já se nemohla udržet. V momentě jsem to pustila a začala chcát, jak o život. Eva byla jak pod sprchou. Naštěstí jsem si to včas uvědomila a rychle to zadržela. Počkala jsem až mi olíže kundičku a potom jí pomalu začala svým proudem plnit ústa. Trvalo to neskutečně dlouho. Eva mne vysávala. Myslela jsem si, že to nevydržím. Cítila jsem tlak v mé kundičce, jak ji mohutně vypíjela. „Taky chci ochutnat s tebou“, otočila jsem se na ní, když jsem cítila, že dál nemám co a vymáčkla ze sebe poslední kapky. Otočila jsem se k Evě a pomalu ji políbila. Jen jsem se přitiskla k jejím rtům, naplnila mi ústa zlatým mokem. „Já už může zase znova“, pošeptala mi a znovu vypila vše z mých úst. „Dobře, já tě chci taky cítit znova“, řekla jsem a vystřídala se s ní. Eva si klekla zas nade mne. Tančila mi kundičkou před obličejem a otírala mi ji o ústa.

Prohlížela jsem si ji pěkně zezadu. Měla jsem obě dírky jako na dlani. Prolízla jsem její kundičku a otřela i otvůrek, který zdobil její prdelku. Najednou se Eva zastavila. Viděla jsem, jak zatlačila. Kundička se jí rozevřela a zadní dírka trochu vystoupla. Z kundičky ji vystříkl první proud. Přitom ji ale z té druhé uteklo něco, co určitě nechtěla. „Promiň“, otočila se na mne a omlouvala se. „To jsem nechtěla.“ „To nic. Nevadí mi to“, uklidňovala jsem ji a znovu přejela jazykem přes obě dírky a přes celou prdelku, abych ji přesvědčila. „Opravdu ti to nevadí?“ „Opravdu ne“, opakovala jsem ji. „Víš“, začala opatrně. „Chtěla jsem tě o něco požádat. Chtěla bych, aby ses na mě dívala na záchodě.“ „Jak to myslíš? Jako… „, nedomluvila jsem. „Ano, jako až to budu dělat. Myslím, jako na velký“, řekla zas opatrně. Nevěděla jsem najednou co říct, ale proč ne. „Tak jo“, řekla jsem a Eva si oddechla. Chudák nevěděla, co jí nato řeknu. „Ale chci taky něco!“ „A co??“ „Chci, abys mi teď čůrala přímo do kundičky.“ „Tak to rychle, už se mi zase chce“, řekla Eva. „Jak ale nato?“ „Postav se“, řekla jsem ji a lehla si pod ní. Zaklesla jsem do ní nohy a udělala svíčku, proti jejímu pohlaví. Eva to pochopila taky rychle. Trochu si dřepla a přitiskla svou kundičku k mé. „Rychle… dělej!“, řekla jsem ji a roztáhla si rukama kundičku od sebe.

Eva zatlačila. Nejdřív trochu a když viděla, že to teče tam, kam to má, zatlačila víc. Citíla jsem horko v podbříšku. Tlak jejího proudu začal nadouvat mou kundičku. „ááááchch… oooh… už… budu… teď… víccc.!!“, zhroutila jsem se bajáčným orgasmem na zem. Jen jsem ucítila, jak to ze mne silně vystříklo až ke kolenům. Eva se otočila hned se na mne vrhla. Rychle mi kundičku očistila a přitiskla se ke mně. „Teď si odpočinem. Udělám nějakou svačinu“, ani nečekala na odpověď a odešla do kuchyně. Za chvíli se vrátila a přinesla báječnou studenou mísu. Taky jsem měla hlad. Sedla jsem si k ní a pustila se do jídla. Jedla jsem s chutí, ale moc jsem toho nesnědla. Byla jsem nalokaná Eviny šťávy tak, že jsem byla plná. A navíc se mi z toho chtělo na záchod. Zvedla jsem se od stolu. „Kam jdeš“, ozvala se Eva. „Musím na záchod.“ „Můžu s tebou?“ „Jestli chceš, tak jo.“ Eva za mnou vešla do koupelny. Byla společná s WC. Než jsem si stačila sednout na záchod, předběhla mne: „Můžeš na mne.“ Postavila jsem se nad ní a na nic se neptala. Jen jsem si roztáhla pysky a začala na ni znovu čůrat.

Vzala jsem ji pěkně odshora, trefovala se na prsa. Střídavě na jeden a na druhý, dokud jsem nebyla dokonale vyprázdněná. Eva je nastavovala a masturbovala přitom. Když jsem dočůrala, podívala jsem se na ní: „Co kdybych nechtěla jen čůrat?“, zeptala jsem se jí. „To nevím, asi bych byla trochu překvapená, ale přesto bych to chtěla vidět. Proč myslíš, že jsem chtěla, aby ses na mne přitom dívala. Už to dobu držím a nevím, jak ti to říct.“ „Tak teď můžeš hned začít“, zasmála jsem se. „Ale takhle toho teda moc neuvidím.“ Trochu jsem zapřemýšlela. Je to docela bláznivý, nikdy jsem o něčem podobném ani ve snu neuvažovala. Pak mne to ale napadlo: „Evo. Víš co? Pojď, teda jestli můžeš, tak si klekni tady na zem. Tady bych toho fakt moc neviděla. Teda jestli ti to nebude vadit?“ „Ne, to mně vadit nebude. Je to docela dobrý nápad, protože tak, jak teď sedím, by to asi opravdu nešlo.“ Eva slezla ze záchoda a kleknula si na zem. Hezky na čtyři, jako pejsek. Vyšpulila prdelku ještě trochu dozadu: „Už můžu?“ „Ano můžeš. Jen půjdu kousek bokem, abych líp viděla.“ Šla jsem vedle a postavila se asi dva kroky za Evu. Viděla jsem, jak se otvůrek její zadničky napíná, když tlačí. Měla jsem divný pocit.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 31 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Luxus napsal

Super

kertz napsal

Hnus ten koniec

TOPlist