Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

V zimě na horách

06.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 19 hlasů

Celá utahaná z celodenního lyžování čekala před horskou chatou na svou spolubydlící, jak se domluvily a oklepávala si sníh ze snowboardu. Najednou jí zazvonil telefon. Byla to její spolubydlící, která jela ráno nakoupit a mezitím silnice namrzly tak, že není možné, aby do večera přijela, ale už zavolala bratrovi, který je zrovna ubytovaný v chatě vzdálené asi deset kilometrů a ten by ji měl každou chvíli vyzvednout.

Čekala další půl hodinu, pomalu se začínalo stmívat, byla promrzlá až na kost a v duchu proklínala zledovatělé silnice, když vtom uslyšela přibližující se zvuk motoru a za chvíli už na zasněžené příjezdové cestě zastavilo obrovské terénní auto.

Otevřely se dveře a z nich vystoupil vysoký ramenatý muž a na velké ruce s dlouhými prsty si natáhnul silné zimní rukavice. Zavřel dveře a začal se rozhlížet po dívce, kterou u sebe měl dnešní noc nechat přespat. Uviděl ji, jak se třese zimou na dřevěné lavičce a upírá na něj hluboké tmavé oči. Usmál se a zamířil směrem k ní. Byla maličká, roztomilá a vypadala velmi unaveně. Zvednul ji na nohy, vzal její snowboard, zamířil k autu a ona vyrazila za ním. Šla pomalu, takže než stihla dojít k autu, už jí držel otevřené dveře a její snowboard byl uložený v kufru.Obešla ho, jako by si vůbec nevšimla, že jí drží otevřené přední dveře a sedla si na zadní sedadlo. Zatvářil se mírně pobaveně a nijak to nekomentoval, což ji trošku vytočilo, protože ráda provokovala a čekala trošku zaujatější reakci.
Jeli jen pár minut a ona celou cestu cítila, jak ji pozoruje ve zpětním zrcátku, ale nepodívala se na něj, tu radost mu nechtěla udělat.
Když dojeli na místo, rychle vystartovala z auta, dřív, než jí stihl otevřít dveře a hodila na něj zlomyslný pohled. Už byla úplná tma a taky pořádná zima.
Zavedl ji do pokoje, kde byl ubytovaný a šel rozdělat oheň v krbu. Se zděšením zjistila, že v pokoji je jen manželská postel, takže bude muset spát vedle úplně cizího muže.
Oheň v krbu pokoj rychle prohřál, takže se oba potřebovali trochu odsvléknout. Neměla nic na převléknutí, takže zůstala v obtaženém růžovém termoprádle, zatímco on se svlékl do volných trenýrek a upnutého bílého trička, pod kterým se rýsovala jeho vypracovaná postava.
Nemohla se ubránit dlouhému pohledu na toho svalnatého sportovce s drsnými mužnými rysy a najednou si uvědomila, že si ji prohlíží od hlavy až k patě a došlo jí, že si pod termoprádlo nevzala podprsenku a ten úchyl si ji pravděpodobně tak prohlíží právě kvůli tomu.
Rozpustila si ohnivě zrzavé vlasy, které měla doteď spletené v copánku a jelikož jí sahaly až do pasu, mohla s nimi hravě zakrýt celý hrudník. Vítězoslavně se na něj zašklebila a on na ni poprvé za tu dobu promluvil. „Tak holčička nám bude zlobit, jo?“ jeho hlas byl hluboký a sexy „a víš, že zlobivý holčičky si zaslouží pořádnej trest?“ řekl a zamkl dveře.
Se zlomyslným pohledem se k ní začal přibližovat, vypadal jako šelma, která se pomalu ale jistě blíží ke své kořisti. Vystrašeně začala couvat, až lýtky narazila na okraj postele, zakymácela se a spadla na ni.
Toho šelma využila a než se kořist stačila zvednout, už ji pevně držela za uzoučká zápěstí.
Malá zrzečka bolestí vykřikla a nohama se zapřela do jeho pevného hrudníku. Pustil její zápěstí, o krok ucouvl, zamračil se a děsivým hlasem zašeptal „Tak ty takhle…“, hrubě ji popadl a odhodil ji na postel až ke stěně. V jejích očích se zračila hrůza, ale to ho akorát víc vzrušilo.
„Svlíkni se, hned teď.“ zavelel a když ho neposlechla, pevně ji chytil silnými prsty za bradu a zaklonil jí hlavu tak, aby se mu přímo dívala do očí. „Řekl jsem hned teď!“ řekl zvýšeným hlasem a prsty z obou stran zatlačil na její spodní čelist, aby se ujistil, že ho správně pochopila.
Pustil ji a ona se ostýchavě svlékla tak, že zůstala jen v černých kraječkových kalhotkách. „Hodná holka“ řekl mnohem jemnějším hlasem, usmál se a něžně ji pohladil po dlouhých vlasech. Zvedla k němu oči, ta náhlá proměna ji úplně zmátla.
Posadil se naproti ní a přitáhl si ji k sobě, tak aby ho mohla obejmout svými stehny. Vzal její ruce a strčil si je pod tričko. Chytila tričko za spodní okraj a zuřivě ho z něj servala. Prohlédla si jeho obnažený hrudník a potom se mu zahleděla do očí. Byla tak vzrušená, ale zároveň se bála. Nikdy předtím s nikým nespala, byla absolutně nevinná. Bylo to vůbec poprvé, kdy v ní nějaký muž probudil touhu ho v sobě mít. Jenže co když to bude bolet?
Přitiskl si ji k sobě tak, že se přirozením dotýkala jeho ztopořeného penisu, který napínal látku kostičkovaných trenek, zajel jí obrovskýma rukama do vlasů a vášnivě ji políbil. Černé kraječky mezi jejími stehny mírně zvlhly, ale ona se odtáhla. „Prosím, ne…“ zašeptala slabým hláskem, ale on se jen zasmál a znovu ji políbil, tentokrát ještě zuřivěji než předtím. Konečně se tomu poddala a polibek mu náruživě vrátila. Odtáhl se, zadíval se jí do očí, „Takhle se mi líbíš“ řekl a položil ji na záda. Stáhl si trenky, teď už téměř praskající ve švech, rozkročil se nad jejím obličejem a položil si její maličké dlaně na pulzujícího ptáka. Začala ho váhavě lehce hladit, odspoda nahoru a zase zpátky a když si byla jistá, že ví, jak na to, chytila jeho poklad do dlaní, otevřela pusinku a nechala ho zajet dovnitř. Střídala sání s ocucáváním a olizováním, postupně zvyšovala rychlost a on ji pevně držel za vlasy.Když se už skoro blížil k vrcholu, rychle ho z ní vytáhl a políbil ji. Nejdříve na ústa, ale potom se přesunul ke krku, který měla tak citlivý, že jí vzrušením naskakovala husí kůže. Z ničeho nic jí pevně zmáčknul menší, za to však pevná a dobře tvarovaná prsa, až z toho vyjekla. Potom je pustil a jemně kroužil prsty kolem bradavek, které okamžitě ztvrdly. Chvíli je ještě líbal a potom se přesunul ke krásnému plochému bříšku, přes něj k podbřišku a postupně až k černým kraječkám. Chytil tenkou promáčenou látku do zubů a kalhotky jí stáhl. Vzal ji za kolena a prudce jí roztáhl nohy tak moc, jak jen to šlo. Sklonil se k její pulzující kundičce a celou ji olízl.
Chutnala přímo úžasně. Přesunul se ke klitorisu a začal kolem dokola kroužit špičkou jazyka. Cítil, jak se ta malá nezkušená slečna zachvěla při každém zvýšení tlaku. Odtáhl obličej a naslinil si dva prsty. Jeho prsty byly velké a silné a ona tak maličká. Vnikl do ní tedy nejdříve jenom jedním a ona hlasitě vzdychla, cítil jak se kolem jeho prstu úplně stáhla. Zasunul prst hlouběji a potom ho povytáhl o kousek zpátky, znovu zasunul, tak hluboko, jak jen mohl a cítil, jak vzrušením teče. Tekla úplným proudem, na posteli pod ní vznikla mokrá skvrna a on do ní strčil další prst.
Jednou rukou ji prstil, druhou začal jemně stlačovat její podbřišek a ona s přivřenými víčky tiše sténala. Potom se k ní naklonil ještě blíž a k prstům přidal i mrštný jazyk, kterým kmital přes její poštěváček. Tempo jeho prstů i jazyka bylo velmi rychlé, tlak obrovský a ona sténala, teď už velmi hlasitě. Najednou ucítil, jak její kundička skoro až bolestivě sevřela jeho prsty, ona zakřičela, sevření povolilo a jeho obličej postříkala spousta průhledné tekutiny.
To bylo poprvé, kdy dosáhla mokrého orgasmu, její tělo zaplavil příval štěstí a on, sedící v teď už velké mokré louži na prostěradle, na ni ohromeně hleděl.
Když se vzpamatoval z toho šoku, políbil ji a opět roztáhl její nožky. Na nic nečekal, přisunul se k ní a prudce do ní vrazil penis tvrdý jako kámen a ona hlasitě vyjekla a z očí jí vytryskly slzy. Nechal ji, aby si přivykla na tu ohromnou velikost, která pro ni byla ještě větší, protože její štěrbinka byla opravdu velmi úzká a potom zrychlil, jeho tempo bylo vražedné. Hlasitě sténala a on blaženě vzdychal. Jel tak rychle, že z ní najednou vyklouzl ven.
Zastavil se, podíval se jí do očí, zatvářil se šibalsky a zeptal se jí, jestli by chtěla vyzkoušet něco nového. Přikývla a on ji zvedl a přetočil tak, že ležela na bříšku, uchopil ji za boky, zvedl je na úroveň svojí pánve a strčil jí prst do štěrbinky. Nabral si trochu jejího vlhka, prst vytáhl a prudce jí ho vrazil do zadečku. Zaječela a sevřela ho. Začal prstem lehce pohybovat dovnitř a ven a ona se zase uvolnila. Když si trochu přivykla, vytáhl prst a nahradil ho svým obrovským pérem. Zachvěla se a zprudka se nadechla a on se začal pomalu pohybovat.
Pohyboval se čím dál rychleji, tvrdě přirážel, zajížděl do ní až na doraz a ona se svíjela a sténala. Nakonec už to nevydržel hlasitě zařval a vystříkal se jí do zadečku.
Vytáhl ho z ní a sledoval, jak jí to velké množství jeho spermatu stéká po stehnech až ke kolenům, obrátil ji na záda a vrazil jí ruku znovu do mokré kundičky a rychle a intenzivně ji dovedl k dalšímu orgasmu, potom se k ní přitulil, oba rychle usnuli a ona konečně přestala proklínat zledovatělé silnice.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist