Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

V pekelném kotli (můj erotický sen)

Kategorie: Grupáč, Pohádky, Šukačky
28.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Z ničeho nic jsem se ocitla na vršku nějaké skály. Měla zvláštní tvar. Byla věrným ztvárněním palce, bylo na něm dobře znát i lůžko s nehtem.
Hezká skála, pomyslela jsem si. Jenže jak se dostanu dolů?
Rozhlížela jsem se po skále a hledala. Cokoli. Potom moji pozornost upoutalo hnízdo s ptáčaty. Když jsem ho nadzvedla, objevila jsem pod ním poklop. Že by tajná cesta?

Vklouzla jsem dovnitř a vydala se do neznáma, Sjela jsem po dlouhém tobogánu hlubokou tmou až… do kotle. Opravdu velkého kotle podobajícímu se menšímu bazénu.

Voda byla příjemně teplá, ale ti čerti přede mnou se mi už tak moc nelíbili. Seděli za dřevěným stolem a hráli karty.
„Ahoj, Sáro!“ řekl jeden statný ramenatý čert s havraními vlasy a pokračoval: „A teď si o tebe zahrajeme! Můžeš odmítnout toho, kdo tě vyhraje a počkat na dalšího výherce. S každým odmítnutím však přisypeme do kotle lahodné ovocné ingredience a pod kotlem pěkně přiložíme. Rozumíš?“ „Jo,“ odpověděla jsem.
Pak začali hrát – osm čertů a mezi nimi jedna mladá pěkná čertice. Jako první vyhrál nejstarší čert z nich. Vůbec se mi nelíbil, starý, shrbený, s hadím jazykem až k hrudníku a prošedivělými zbytky vlasů. Odmítla jsem a ze shora se na mě sesypaly jablka, hrozny a meruňky.
Pokračovalo se dál ve hraní. Druhým výhercem byla čertice, vypadala spíš jak černoška s plnými rty a krátkými kudrnatými vlasy. Kývla jsem na znamení souhlasu a ona si hned vlezla ke mně. Najednou se kotel stal průhledným, byl jako skleněná konvice na čaj, a tak nás mohli čerti lépe sledovat. Čertice se sama svlékla a pak sundala šaty ze mně. Zatlačila na má ramena, až mě donutila si sednout na dno kotle. Dýchala jsem pod vodou úplně bez problémů a nasávala krásné ovocné aroma. Čertice hmátla po půlce jablíčka a vklínila mi ji mezi stydké pysky. Pak se položila k mým nohám a začala do jablka kousat. Kousek po kousku až zavadila o mé roztoužené pohlaví a začala ho svým dlouhým čertovským jazykem lízat. V tom neskonalém vzrušení jsem tápala po skleněném povrchu, jako bych hledala madla, kterých bych se mohla chytnout, ale prsty jen naprázdno zaškrábaly a oči se křečovitě sevřely do úzké škvíry. Na to vzala kousek rozměklé meruňky, kterou přimáčkla na kundičku jako obklad na ránu a krouživými pohyby ji tam roztírala jako marmeládu. Pak lízala znovu a k tomu přidala své hbité prsty. Ukazováček s prostředníčkem strčila dovnitř a rozmazávala tam zbytek meruňkové dřeně. Přirážela do mě prsty prudce a hbitě, až mi vyvolala dva pěkné orgasmy a z mých úst místo křiklavých slov stoupaly bublinky.V ten moment už byl znám třetí výherce, vlezl si k nám a řekl: „Teď si dám vás obě!“ Potopil se, otočil mě na záda, zasunul svůj černý penis a začal přirážet. Čertice mi dráždila bradavky střídavě prsty a ústy.
Po chvíli se ohlásil čtvrtý vítěz o své právo, ale ten předchozí se ohradil, že si ještě neužil čertice. „Tak si ji nech, já si dám Sáru,“ řekl ten čtvrtý a vytáhl si mě na hladinu, položil břichem na plovací matraci a pustil se do mě, jak hladový do jídla. Přirážel, voda kolem stříkala, pohupovali jsme se na hladině, až lehátko zaklesl mezi žebřík, aby se nehýbala a mohl v klidu píchat. Horlivě, nespoutaně, ďábelsky a bez slitování. Tak mě dohnal po několika divokých přírazech k orgasmu, a já byla čím dal víc umořená. Zírala jsem tupě a bez zájmu před sebe a náhle jsem si uvědomila, že už tam zůstali už jen čtyři čerti a také, že s každou hrou se jeden připojí, takže dojde i na toho ošklivého čerta, kterého jsem napoprvé odmítla. Radši jsem se z toho bláznivého snu probudila.
Kdo by si rád přečetl více, může navštívit můj blog Zrcadlo ohnivých scén na http://sara-crazy.blogspot.cz

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Samael napsal

Copak? Se stalo s tím blogem?

TOPlist