Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Anita a vodník Culhum

Kategorie: Pohádky, Znásilnění
17.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 38 hlasů

Anita byla obyčejné mladé vesnické děvče, nebyla ani štíhlá ale ani nebyla tlustá. Byla to dívka kyprých tvarů, a drobnějšího vzrůstu. Měla velká přírodní prsa, celkem pevná. A i když nikdy nebyla těhotná a neměla děti tak při větším vzrušení jí z bradavek teklo mléko.

Jednoho letního dne, po celém dni stráveném prací na zahradě jejich rodinného domu se Anita rozhodla že se půjde vykoupat k nedalekému lomu, nikdo tam moc nechodil, takže nevadilo když si sebou nevezme plavky. Anita si tedy vzala pevnou obuv aby se jí někde nesmekla noha a lehké letní šaty pod kterými nic neměla, a do tašky ručník a deku kdyby se chtěla natáhnout.
Lom sice byl nedaleko, ale stejně se k němu dostat byla štreka, po které byla možná ještě víc splavená než po práci na poli. Naštěstí v lomu na první pohled nikdo nebyl, rozložila si tedy deku a sundala boty. Chvíli si protahovala ztuhlé prsty na nohou, pote se vysvlékla z šatů. Bylo jí 23, měla postavu přesýpacích hodin, tedy velká prsa a vetší boky a krásně zelené oči, byla přírodní hnědovláska, a kdejaký muž se za ní otočil. A i když nebyla vesnická rajda tak ale ani panna nebyla. Něco uměla a uměla toho využít když potřebovala.

Chvíli plavala ve vodě, byla krásně průzračná takže člověk viděl až na dno. Poté když byla již trochu unavená se rozhodla že se trochu opálí, vylezla tedy, osušila se a lehla si na deku. A jak byla příjemně unavená tak usnula. Probudil jí divný svírající pocit, když otevřela oči viděla jak se jí kolem nohou a prsou omotávají velká zelená chapadla. Chtěla křičet hrůzou ale nemohla, chapadla se jí obtočila i kolem pusy. Pak uviděla Culhuma, což byla místí mytická bytost, napůl člověk, napůl jakási chobotnice. Stál u ní, celý nahý. Jeho penis byl obrovský, dobrých čtyřicet centimetrů na délku a šest do šířky.

Chtěla utéct ale jediné co se jí povedlo bylo že se dostala na všechny čtyři, dál už nic nemohla. Culhum měl teď dokonalí výhled na její oholenou broskvičku. Chvilku jí tam ještě obmotával svými chapadli. Anita nechápala co se děje, když jí podvazoval prsa, pak pochopila, začal jí tam dojit. Z prsou jí začalo téct mléko, Anitu to na jednu stranu strašně bolelo, na druhou stranu začala být vzrušená. Toho si všiml i Culhum a jedno chapadlo jí strčil mezi nohy. Když jí chapadlo začalo rejdit mezi nohami začala sténat, slastí. Anitě se to začalo líbit, tak moc že držela jak poslušná fena.
Když Culhum usoudil že je dostatečně připravená, stáhl chapadlo, přistoupil zezadu k ní a pomalu do ní začal zasouvat svůj penis. Anitu to bolelo a zároveň strašně vzrušovalo, nikdy neměla nikoho s tak velkým penisem. Culhum začal pomalu v Anitě jezdit sem a tam, chapadla uvolnila prsa, takže teď mačkal svýma rukama. Anita mu šla naproti svými přírazi. Když jí trochu uvolnil pusu, zjistil že nechce křičet, ale sténat.

Anita si to opravdu užívala, byla čím dál tím hlasitějš a Culhum v ní čím dál tím hloub. Chvíli jí takto prznil a když už byla Anita na vrcholu, dosáhl svého vrcholu i Culhum. Třikrát se mu v něm mohutně zacukalo a všechno své semeno vypustil do ní. A že ho měl fakt hodně. Anita byla vyčerpaná, neschopná se skoro pohnout. Culhum jí tedy uvolnil z úvazu a když odcházel ještě se na ní podíval, stále klečela na všech čtyřech a Culhumovo semeno jí stékalo po stehnech

„Ještě se uvidímě“ řekl a odešel pryč. Když se Anita asi po hodině probrala, a uvědomila si co se stalo, tak se rychle vykoupala, osušila, oblékla a rychle odešla pryč, ale v duchu si říkala že se tam musí ještě někdy podívat.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Marosh napsal

Líbí se mi obsah, vzrušující. jen by to chtělo trochu propilovat tu češtinu.

TOPlist