Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Učitel matematiky

20.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 23 hlasů

Jednou, potom, co jsem týden chyběla, jsem měla dopisovat test z matematiky. Bylo po vyučování a my měli s panem profesorem sraz v prázdné třídě. Nebyl zrovna k zahození a sám to o sobě dobře věděl. Od té doby, co na školu přišel, odešly učitelky jedna po druhé na mateřskou. Možná jsem se trochu bála, nebo to byla spíš nervozita, ale vlastně jsem se těšila, že budu mít celou hodinu jeho pozornost jen pro sebe. Tehdy mi bylo 17 a jemu asi 28Vešla jsem do třídy a sedla si do lavice. Tahák nemělo cenu dělat, stejně jsem neměla ani tušení, z čeho se to psalo. .

V matice jsem byla snad nejhorší ve třídě a žádné doučování nepřipadalo v úvahu! … teda, pokud by mi ho nabídl „on“… V tu chvíli vešel i učitel se svým vážným výrazem. Původně jsem neměla tušení, že to budu psát už dnes, ale i tak jsem na sobě měla tričko s velkým výstřihem. Přišel k mé lavici a zkontroloval si ji od taháků. Žádné nenašel, a tak mi podal test. „Vytáhla jsem si rukávy“ a koukla se nervózně na zadání. Čísla jakoby skákala sem a tam, plus a mínus poletovaly ven z papírku a zase zpět a já neměla tušení, co je co. Na papíru stále stálo jen mé jméno. Když uběhlo asi deset minut a já stále neměla opsané ani zadání, přišel ke mně učitel trochu mrzutě.
„To vážně nic nevíš?“ řekl tiše a chladně a sedl si na lavici přede mnou. Pokrčila jsem rameny a zvedla hlavu směrem na něj. Už nebyl tak „daleko“ a já cítila jeho dech na rtech. Vytřeštila jsem oči, ale to už mě políbil. Jasně, byl celkem sexy a s božskou postavou, ale byl to můj učitel! Pokusila jsem se odtáhnout, ale profesor mě pevně chytil za obě zápěstí a nějak ze mne serval triko. Následovala i podprsenka a hned jsem měla jeho obličej přisátý na hrudi. Sykla jsem bolestí, protože používal i zuby, ale mé bradavky byly tvrdé. A nejen ony. V modrých riflích přímo naproti mému obličeji se začala vytvářet celkem velká boule. A stále a stále se zvětšovala. Učitel shrnul z lavice všechny věci o neopatrně mě na ni hodil. Nějak ze mne strhal i to ostatní a roztáhl mi nohy. Lačně se vrhl po mém přirození.
„Jsi mokrá…“ řekl tiše a zároveň vzrušeně a jazykem se dotkl mého přirození. Projela mnou vlna vzrušení, až jsem se musela prohnout. Chvíli si jazykem pohrával s mým „bodem G“ a pak to přišlo. Skoro jsem vypískla. Pochva se začala stahovat a já dosáhla svého orgasmu. Bylo mi tak dobře, ale zároveň jsem se trochu styděla, že k tomu došlo tak rychle. Jenomže v tu chvíli už stál nade mnou a strčil mi své velké péro do pusy. Párkrát mi tam vjel, ale pak jsem se své práce ujala sama. Sedla jsem si tak, aby byl pode mnou a pomalu jsem na něj vypustila slinu. Jakmile přistála, trochu jsem ji rozpatlala a strčila si úd do pusy. Sice jsem kouřila poprvé, ale lecos jsem znala z porna nebo příběhů. Začala jsem hlavou pohybovat sem a tam. Učitel mi po chvíli hlavu chytl za vlasy a přirážel mou hlavou sám. Zanedlouho se taky udělal a já doufala, že tím to končí. Ale v tu chvíli jsem se hluboce mýlila. Položil mne na lavici tak, že jsem na ní ležela na zádech směrem k němu a měla jsem rozkročené nohy. Naslinil si úd a pomalu se dotkl pochvy. Sice jsem to nechtěla, ale prostě jsem nemohla přestat. Pomalu do mě vnikl. Zprvu narazil na menší překážku, ale té se obratně zbavil a připravil mě o panenství. Ze začátku přirážel pomalu, ale s postupem času na mě přestával brát ohledy a vnikal do mě tak rychle, že jsem to ani snad nestíhala vnímat. Najednou se začal zvětšovat. Hřálo mě jeho teplo a já už věděla, že zanedlouho budu. Poslední vnik o mnohem protáhl a zároveň se také dostal o mnohem dál. Zavřela jsem oči a vnímala jen stahy své pochvy a teplo bílé tekutiny, která se ve mně pomalu rozlévala.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

samwicca napsal

Docela dobrá fantazie? U někoho, kdo si plete G bod s klitorisem! Ve skutečnosti to vypadá, že až si tento člověk ještě jednou zamrdá, tak to bude poprvé! sam.

TOPlist