Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

U kamarádky na chatě

09.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Když mě pozvala moje nejlepší kamarádka Alča na chatu netušila jsem ,že se vrátím domů o tolik zkušenější.
Bylo mi čerstvě 18 a rozhodně jsem se neměla za co stydět (dlouhé nohy v kombinaci s pětkama prsama a s černými vlasy do půly zad). No a moje kamarádka byla můj pravý opak, ne že by se měla za co stydět, ale no je to blondýnka s pevnýma dvojkama a díky svým 160 cm je hrozně roztomilá, zatímco já jsem ta první na koho se člověk podívá, když se řeší kdo je vrah.

Alča měla bratrance, o kterém mi velmi často vyprávěla. Bavila se o tom, že kvůli jeho raní erekci nemůžou spát v jedné posteli apod.S Alčou jsme měli normální přátelský vztah, no tedy aspoň podle mě, při sledování filmů jsme si o sebe navzájem opíraly hlavy, vyprávěly jsme si svoje sexuální historky, tedy jenom já ona byla stále panna.
Pak mě pozvala k sobě na týden na chatu. Jeli jsme já, Alča, David(její bratranec) a její teta. Jelikož jsme všichni byli plnoletí a pí. Olga si šla lehnout brzo, tak jsme vzali několik piv a sedli jsme si k ohni. Já mám v pití velkou výdrž, oni očividně neměli, tak si šla Alča hodně brzo lehnout a já si s Davidem povídala o nejrůznějších věcech, až jsme se dostali na téma sex a z něj vypadlo, že je ještě panic, čemuž bych nikdy neuvěřila, ale hrozně mě svrběla kundička a chtěla jsem ho v sobě, a tak jsem mu řekla „Sejdeme se za půl hodiny u tebe v pokoji!“ A ihned jsem odešla.
Po tom co jsem se pořádně osprchovala, tak jsem ještě doběhla zkontrolovat Alču, jestli hezky spinká, nespinkala, když jsem vešla měla v pusince můj vibrátor, který jsem ještě to odpoledne používala a byl celý od mých šťáviček, vedle ní ležely moje nahé fotky, jak si se sebou hraju, které jsem nafotila, když jsem byla naprosto opilá a pak si ho vyndala z pusinky a dala si ho do své naprosto vlhké kundičky, což bych ještě zvládla, ale pak začala vzdychat a uprostřed silného orgasmu začala opakovat moje jméno. To mě vyvedlo z míry natolik, že jsem bezeslovně vstoupila, vyndala jsem z ní vibrátor a začala jsem jí vášnivě lízat a další orgasmus byl silnější než jaký jsem kdy měla já. Jak jsem vstoupila tak jsem také odešla.
Vešla jsem k Davidovi do pokoje, on už si ho silně honil a já byla tak vlhká, že jsem se na něj vrhla strhala jsem ze sebe oblečení a položila se k němu na postel roztáhla jsem nohy a čekala jsem, co že to na mě vlastně vytáhne. 20 cm dlouhej a minimálně 8 cm široký, tak moc jsem se těšila. Vnikal do mě. Rychleji. RYCHLEJI. RYCHLEJI. Byl tak dobrý, že jsem měla trojnásobný orgasmus a odpadla jsem.
Stalo se to před rokem a půl, od té doby jsem s Alčou nemluvila a s Davidem mám pravidelně sex tak jednou dvakrát denně. Jeho penis nejde nemilovat ;*

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist