Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Tenkrát poprvé

Kategorie: První sex, Teen
29.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 66 hlasů

Jednou, to mi bylo 15 let, jsme jeli s rodiči na návštěvu k jedné známé. Bylo to v zimě. Přijeli jsme tam – byla to dlouhá cesta, ta známá bydlela na horách. Táta zaparkoval auto a ještě jsme museli kousek jít pěšky a už jsme zvonili. Otevřel nám kluk – tmavé oči, tmavé vlasy, o kousek vyšší než já s pěknou postavou. „Ahoj“ řekla jsem a usmála se. Taky pozdravil a šli jsme dál.

Ta známá byla jeho babička a byla trochu praštěná. „Ahojky, lidičky, no já vás tak ráda vidím!“ rozplývala se. „Ahojky, Lucinko!“ řekla mi. S rozpaky jsem jí odpověděla a potom jsme šli dál. Pohostila nás čajem a čajovým pečivem. Chvilku jsem to její dětské tlachání musela přetrpět, ale kromě toho to byla velice milá postarší dáma.Ten kluk – Tomáš – seděl naproti mně a nespustil ze mě oči. Docela mě to znervózňovalo, ale zároveň mi to i lichotilo. Občas jsem po něm taky hodila pohledem a potom babča řekla: „Tak dětičky, proč si nejdete hrát do pokojíčku?“
Tomáš se záhadně usmál a pokynul, abych šla za ním. Následovala jsem ho a jakmile zavřel dveře svého pokoje, otočil se ke mně: „Promiň, babička je taková… ulítlá.“ řekl. „Chovej se tu jako doma.“ prohlásil. „Díky.“ odpověděla jsem a usmála se. Chvíli jsme pak spolu flirtovali, až jsem ztratila pojem o čase. Potom do pokoje vrazil táta a řekl: „Lussy, budeme tu muset přespat.“ překvapeně jsem se na něj podívala. „Ale já jsem si nevzala žádné věci!“ řekla jsem zaraženě. „Já vím,“prohlásil táta. „Ale venku je mlha a mrzne. Kdybychom vyšli ven, nenašli bychom auto a mohli bychom umrznout. Hory jsou v zimě nebezpečné.“ prohlásil vážně. „To je jasné,“ vložil se do toho Tomáš. „Ty můžeš spát u mě v posteli a já si lehnu na zem.“ otočil se na mě. Táta se na něj usmál.“Díky. Tak já už půjdu spát – s mámou přespíme v přízemí. Dobrou!“ řekl. „Dobrou.“ odpověděla jsem stále ještě překvapená.

Jakmile bouchly za tátou dveře, Tomáš vstal a zamkl dveře do pokoje. „Co to děláš?“ zeptala jsem se zmateně. Neodpověděl, přišel až těsně ke mně a dostrkal mě až k jeho posteli. „Prosímtě, přestaň!“ zašeptala jsem. Neposlouchal mě. Posadil mě na postel a sedl si na mě. Chytil mi zápěstí a pošeptal mi do ucha: „Hlavně nekřič. Nebraň se.“ řekl a začal mi rozepínat pásek. Snažila jsem se mu odtlačit ruce. „Přestaň! To nejde, to nemůžeme.“ řekla jsem. „Pšššt, neříkej nic.“ řekl. Chytila jsem ho za zápěstí. „No tak! To nejde!“ řekla jsem důrazněji. Jemně mě chytil za hlavu a pohlédl mi do očí. Bezmocně jsem jeho pohled opětovala a pustila ho. Konečně mi rozepl pásek, ale stále jsem věděla, že bychom neměli. Na druhou stranu jsem to vážně hrozně chtěla. Naše oči se znovu střetly.

Přestala jsem se bránit a sama jsem ho políbila. Opětoval moje polibky a hladil mě po celém těle. Sundala jsem mu tričko a za chvíli leželo na zemi i to moje. Cítila jsem jeho rozpálené tělo na sobě a veškeré moje zábrany se zhroutily. Nevím jak, ale skončila jsem nahá a ležící na zemi. On ležel na mě, vnímala jsem ho každým svým kouskem těla. Neustále mě líbal. Potom do mě neskutečně jemně vnikl. Cítila jsem bolest, ale i ta byla v tu chvíli příjemná. Byl to neuvěřitelný zážitek. Vnikal do mě a tempo se zvyšovalo. Tiše jsem vzdychala. Trvalo to nádherně dlouho a potom přišel orgasmus. Vykřikla jsem a svíjela jsem se v slastné křeči. Naštěstí nikdo z rodičů nic nezaslechl. Moje vyvrcholení rozrajcovalo i Tomáše a za chvíli jsem měla svou jeskyňku plnou horoucího semene. Tomáš bezmocně odpadl. Chvíli jsme tam jen tak leželi a potom se Tomáš zvedl.
Znovu vylezl na mě. „Máme na to celou noc.“ zašeptal mi do ucha a znovu mě políbil.

Dnes je mi 25 let a mám desetiletou dceru. Nedostudovala jsem školu, pracuji jako prodavačka v jedné samoobsluze. Tomáš, když jsem mu řekla, že jsem otěhotněla, prohlásil, že on s tím nechce mít nic společného. Ztratila jsem důvěru v lidi, protože moje těhotenství mi zničilo vztah i s rodiči. Jeden čas jsem musela dělat prostitutku, abych vůbec uživila svou dceru. Je to těžký život a je to velká cena za jednu nerozumnou noc.
Nenechte se strhnout vášní a bez antikoncepce už vůbec ne! Je příliš snadné zničit si život. Svoji dceru samozřejmě moc miluju, ale vím, že jsem jí měla dát život mnohem později a s někým úplně jiným.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 66 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

ten co s tebou soucítí napsal

Hezká povídka,ale nakonec i smutné zakončení, i takový je život, nejsem moralista, ale „asi“ jste se měli chránit
kdo by ale v té chvíli opojen vzrušením přemýšlel…rozumím ti…hodně štěstí v dalším vztahu, pokud je, nebo bude…

TOPlist