Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Story XV – Krásná neznámá

Kategorie: Anál, Incest, Orál, Šukačky, Teen
07.07.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 34 hlasů

Story XV – Krásná neznámá

Byla bych moc ráda za jakýkoliv email (laura147258369@seznam.cz)

Zatím jsem Vám vždycky vyprávěl o zážitcích týkajících se pouze mojí rodiny. Tentokrát to ale bude maličko jiné. Tenhle zážitek byl totiž tak pěkný a hlavně tak nečekaný, že se o něj musím s Vámi podělit.
Neděle. Ach jo, mě se nechce vstávat, pomyslel jsem si, když mě v osm hodin probudil budík. Většina normálních lidí sice tento den v týdnu spí, jak se jim zachce, ale na mě čekají turisti.

Ale raději to vysvětlím. Před pár lety jsme ve škole dostali nového učitele na češtinu a dějepis. Takový mladý kluk, ještě zapálený do svojí práce, který měl spoustu pochopení pro nás, teenagery. Měli jsme napsat nějaký sloh o zajímavém místě našeho města a já si vybral zámek, vzdálený asi 10 kilometrů. Když ty slohovky opravil, zavolal si mě k sobě do kabinetu, já samozřejmě netušil, co může chtít. Řekl mi, že na tom zámku sám dělá po víkendech průvodce a chlápek, který ho střídá, s tím chce praštit. Takže jestli bych neměl zájem takovou věc zkusit. Mimojiné by z toho kápla i nějaká ta koruna. Tak jsem si řekl, že za zkoušku nic nedám a kývl jsem mu na to.Ze začátku mě to docela štvalo, protože jsem se musel naučit spoustu historických a uměleckých fakt a informací, které mě až do té doby vůbec nezajímaly. Když jsem si postěžoval mamce, tak se jen smála a ukázala mi slovník anatomie, který se musela kdysi naučit nazpaměť ona. Takže jsem teď většinu nedělí trávil vyprávěním historek a historických zajímavostí turistům. Ale protože mám dobrou paměť a taky protože hraju v divadle, nedělalo mi to nakonec takové problémy, jak jsem si ze začátku myslel. Nejdříve jsem pouze poslouchal výklad pana učitele, abych přesně věděl, co a jak a pak jsem to zkoušel sám. Zprvu tedy pod jeho dozorem. Ale netrvalo dlouho a mohl jsem to dělat sám, bez dozoru. Samozřejmě to vyžadovalo nějakou zodpovědnost, takže jsem se v předcházející den nemohl nějak moc ožrat. A potom mě taky čekala cesta tam a zase zpátky. Většinou bylo pěkné počasí, takže jsem jako dopravní
prostředek používal kolo.
Do budoucna jsem plánoval, že si udělám řidičák na motorku a budu jezdit na ní. Tam se vyskytnul trochu problém v podobě mamky. Ta byla proti, pokaždé když jsem to zmínil, začala vyvádět. Táta mi ale slíbil, že přinejhorším si papíry udělám za jejími zády a on ji pak už nějak přemluví. Popravdě mi i teď čas od času půjčil tu svoji. Dříve jsme jezdili k jednomu známému, který měl větší soukromý pozemek. Ten byl oplocený, takže tam nikdo nemohl a měl tam vyasfaltované cesty. A tam jsem se naučil jezdit na motorce už někdy ve čtrnácti letech. Bohužel asi před rokem mě kluci překecali, abych si ji tak trochu „vypůjčil“. A jeden z nich se na ní vysekal. Nebylo by to nic hrozného, kdyby někdo z kolemjedoucích řidičů nezavolal policajty. Ty samozřejmě nenapadlo nic lepšího, než zavolat mým rodičům. Oběma. Takže to nezůstalo bez následků. Ale táta to bral naštěstí s klidem a i teď mě někdy nechal, abych se projel, když nebyla mamka doma. Ale moje vlastní motorka, to byl zatím pouze sen a plán do budoucna. Prozatím jsem se musel spoléhat na kolo. Ale když bylo venku krásně, tak to nebyl žádný problém, protože na kole jsem vždycky rád jezdil. No a když pršelo, tak jsem mohl jet autobusem. Ze začátku jsem trochu litoval, že jsem na to kývl, protože neděle byly tím pádem z větší části nepoužitelné. Ale brzy jsem si zvykl a ještě jsem byl rád za přivýdělek.
Musel jsem tedy vstávat už kolem osmé hodiny, protože do deseti jsem musel být na místě. Byl jsem pěkně rozlámaný, protože jsme dlouho do noci zkoušeli s Evou různé blbosti. Vedle postele jsme si dali notebook a do googlu zadali heslo „kamasutra“. Vyhodilo nám to spoustu různých odkazů, kde byly popsány všelijaké pozice. Většinu z nich jsem vůbec neznal, pouze některé jsem viděl někdy v nějakém pornu. Ségra na tom byla o něco lépe, znala jich ze zkušeností víc než já, ale taky byla překvapená, co všechno lidi nevymysleli. Takže jsme se pár hodin slušně bavili. Popravdě nám největší fušku dalo se do většiny těch krkolomnějších poloh v první řadě vůbec dostat. Ohnout všelijak ruce, nohy, záda… některé nám daly pořádně zabrat. Ale taky jsme se přitom docela slušně zasmáli. Nakonec jsme propletení, unavení a spokojení usnuli.
Eva a Denisa jako obvykle ještě spaly, Kamila už měla za sebou svoje ranní kolečko a čerstvě vysprchovaná seděla u televize a na ČT4 sledovala tenis. Nasnídal jsem se, sbalil si věci a skočil na kolo. Na místo jsem dorazil asi půl hodinu před otevírací dobou a už tam stálo několik lidí. Kvůli začátku prázdnin jsem očekával, že bude lidí víc než obvykle, takže se jednotlivé prohlídky budou muset o něco urychlit. Naštěstí šlo všechno jako po másle a pomalu se blížila čtvrtá hodina, kdy prohlídky končily. Po posledním kolečku jsem ještě rychle prošel všechny místnosti, jestli někde někdo nezůstal. A v jednom salónku jsem si všiml jisté postavy. Stála před obrazem a prohlížela si ho. Když jsem přišel blíž, poznal jsem celkem mladou holku, která byla v předposlední skupině, kterou jsem prováděl.
„Promiňte, slečno, ale už to tady zamykám. Takže jestli tady nechcete zůstat přes noc, tak budete muset odejít.“
Holka se na mě otočila a omluvně se usmála. Pěkná zrzka, s maličkými pihami rozsetými po celém obličeji a se zelenýma očima.
„Nezlobte se na mě. Já totiž sama trochu kreslím a olejomalby mě moc zajímají.“
Byla moc pěkná, tak proč bych si s ní nepopovídal? Chvíli jsem jí vykládal, všechno, co jsem si o obrazu pamatoval. Něco o autorovi, o majitelích, o jeho historii. Ještě jsem si něco i domyslel a ona mi visela na rtech a poslouchala každé moje slovo. Pak jsem se zarazil a zeptal se jí:
„Máte se jak dostat domů? Teď pojede autobus do města o půl pátý a další až v šest hodin.“
Moje otázka zůstala viset ve vzduchu, protože dívka se mě začala vyptávat na další informace. Asi se má jak dostat domů, takže už jsem to více neřešil. Znovu jsem jí vykládal, co jsem věděl a ona mně dychtivě poslouchala. Pokaždé, když jsem se na ni podíval, se slabě začervenala a uhnula pohledem. Tak mě napadlo něco na ní vyzkoušet.
„Pojď za mnou, ještě je tady něco, co by se ti mohlo líbit.“ vyzval jsem ji a rovnou jsem jí začal i tykat. Zvědavě mě následovala do dalšího pokoje, kde sice nebyl žádný obraz, pouze velké zrcadlo. Zvědavě se na mě podívala a čekala, co jí pěkného povím.
„Traduje tady taková pověra, že když se dva políbí před tímhle zrcadlem, tak budou mít tři roky štěstí.“
„To je přece blbost!“ oponovala mi se smíchem. Já si to sice taky myslel, ale krůček po krůčku jsem přistupoval k ní. Líbila se mi a chtěl jsem zkusit, co všechno je ochotná udělat.
„Ale třeba to blbost není, každá báchorka je založená na kousku pravdy.“ začala se opět chichotat, ale to už jsem stál téměř u ní, přitáhl ji k sobě a políbil ji. Nejprve vykulila oči a snažila se mi vytrhnout. Pevně jsem ji chytil kolem pasu a rukama sevřel maličký a roztomilý zadeček. Jazykem jsem se dobýval do jejích úst a ona se opravdu po chvíli přestala bránit. Pootevřela rty, čehož jsem ihned využil a zaútočil na růžový jazýček. Stále jsem mačkal ty pevné půlky a ona mohla cítit, jak se mi kalhoty napínají v místech, kde se probouzel můj od rána nepoužívaný ocas. Když jsme se od sebe odtrhli, první její otázka zněla:
„Máš kondomy?“ zeptala se věcně. Docela mě zaskočila, protože takový návrh jsem nečekal. Doposud jsem totiž vždycky chodil s holkami, co byly mladší než já a které ještě měly strach ze sexu. Mně to taky vyhovovalo, protože jsem byl takový trochu romantik. Vodit se s nimi za ruku, vysedávat v kině a chodit do cukráren. Takže kondomy byly tak trochu zbytečné. Zklamaně jsem zakroutil hlavou.
„Sorry, to mě nenapadlo, já to mám radši bez nich.“
Jediné holky, se kterými jsem se doposud vyspal, byly moje tři ségry. Mamka je už mezi třináctým a čtrnáctým rokem vzala ke gynekologovi. Všechny tři tedy braly prášky a ani v tomto případě nebylo kondomů třeba. To ale týhle holce přece nebudu vykládat!
„Nevadí, já určitě nějaký mám.“ odpověděla mi, shodila ze sebe batoh a začala se v něm přehrabovat. Vytáhla peněženku a z ní kondom. Se smíchem se mě zeptala:
„Říkáš tři roky štěstí, když se tady budem jen líbat… A když si tady zamrdáme, tak to dopadne jak?“
„No nezjistíme to, dokud to nezkusíme!“, zazubil jsem se. Opět jsme se začali líbat a já ji pomalu svlékal. Měla krásnou postavu. Sladká prsíčka, štíhlé tělo, ploché bříško, malý zadeček, dlouhé nožky. Zůstaly jí jen bílé tenisky. Moc se nebránila, a když byla nahá, začala svlékat na oplátku ona mě. Přetáhla mi triko přes hlavu a jedním zkušeným pohybem mi stáhla kalhoty i trenky, takže jí před obličejem zapružil ztopořený klacek. Rukou ho objala u kořene a žalud si zastrčila mezi rty. Druhou rukou mě chytla za koule. Cumlala mě jako lízátko a slaboučce do mě kousala. Pak začala silněji sát. Můj kamarád měl celý den na vzpamatování a doplnění zásob, tudíž netrvalo dlouho a v koulích mi začalo cukat. Ona mě za ně stále držela, takže to musela poznat.
„Kam to chceš?“ zeptal jsem se zadýchaně.
„Faciál znáš?“ vzrušeně zasténala.
„Jasný, to by neměl bejt problém!“ mrknul jsem se na ní a začal si honit těsně před jejím obličejem. Měla ústa zvědavě pootevřená a tiše vzdychala čekajíc na moji dávku. A nemusela čekat dlouho. Ten pihami posetý obličej brzo zkropila sprška bílých a horkých kapiček, které se jí zachytávaly na řasách, stékaly po tvářích a po nosíku a některé si našly cestu i do úzké skuliny mezi rtíky.
„Vstaň, ať ti to můžu oplatit.“ požádal jsem ji. Než se mi péro znovu postaví, bude to chviličku trvat a ta chvilička se dá vyplnit například lízáním kundičky. Což je činnost, která mě nesmírně baví. Třeba moje ségry jsou víc než ochotné roztáhnout nožky, abych jim mohl lízat kundičky. Holka vstala, ale držela nohy těsně u sebe. Jakoby nechtěla.
„Roztáhni trochu nohy. Neboj se. Bude se ti to líbit.“ přesvědčoval jsem ji.
„Víš, já nevím. Jako normálně šukala jsem už. To jo. Ale ještě mě nikdo kundu nelízal. Oni kluci nechtějí a já nevím, co mám čekat.“
„Tebe kluci nechtěj lízat? Tak to jsou pořádný blbci! Takovou pěknou kundičku!“
„Ty mi ji fakt chceš vylízat?“
„No jasný. Je to super. Sice jsem zatím lízal jenom tři kundičky, ale žádná z těch holek si nestěžovala a moc se jim to líbilo. A ty všechny kundičky navíc krásně voněly a byly moc sladký.“
Kdybych jí ještě řekl, čí kundičky to byly, určitě by vyděšeně utekla. Stále si sice nebyla úplně jistá, ale maličko rozevřela nožky a odhalila mi růžový poklad. Měla krásně sevřenou pochvičku, která byla porostlá jemnými zrzavými chloupky. Cítil jsem z ní nejistotu, proto jsem ji stále uklidňoval.
„Kdyby se ti to nezdálo, tak mi řekni a já přestanu.“ přikývla hlavou a zavřela oči v očekávání. Už jsem se dále nerozmýšlel a ústy se přitiskl k té skvostné pičce. Líbal jsem její vnější závojíčky a kmital přes ně jazykem. Z dívčiných úst se začaly linout slabé vzdechy a nožky se jí začaly nezřetelně chvět. Proto jsem se přesunul přímo na lákající štěrbinku a začal se do ní dobývat jazykem.
„To je krása! Lízej mě! Lízej mojí píču! Lízej jí!“
Tahle holka byla docela sprostá, což mě svým způsobem docela vzrušovalo. Připomínalo mi to sex s Evou, ta je ale většinou takhle sprostá, až když se dostane do varu. Rukama jsem rozhrnul její kluzké rtíky, abych si usnadnil přístup k tomu růžovému pokladu. Jazyk jsem zabořil hluboko do té krásné kundičky a nosem se přitom třel o vystouplý poštěváček. Teď jsem byl moc rád, že mi Eva, Denisa i Kamila dávaly tipy na lepší lízání, které jsem teď zcela využil. Olizoval jsem chvíli klitoris, chvíli jsem cucal stydké rtíky, potom jsem vklouzl jazykem zpátky do té horké prcinky. A znovu a znovu. Nohy se jí chvěly čím dál tím víc a dech se jí krátil. Rukama mi sevřela hlavu a silně ji tlačila proti své tekoucí pochvičce.
„Ještěěěě!! Vraž ten zkurvenej jazyk do mý kundyyy!!!! Vylízej mi mojíííí pííííčuuuu!!!“
„Ne tak silně, udusíš mě!“ snažil jsem se jí varovat, ale nebylo to nic platné. Vzpomněl jsem si na něco, co jsem minulý večer udělal Evě. A nyní jsem to zopakoval. Mezi rty jsem vsál zduřelý poštěváček a začal ho slabě okusovat. Jeden prst jsem si namočil do dívčího nektárku a začal s ním přejíždět přes sevřenou zadní dírku. S Evčou jsem se sice včera dál nedostal, protože ona o análu nechtěla ani slyšet, ale tahle holčina jen zavrtěla zadečkem, čehož jsem ihned využil a začal ho vsouvat dovnitř.
„Jóó, to je vono!!! Strč mi prst do prdele!!! Vraž ho tam!!!“
Sotva jsem do ní zasunul první článek prstu, touha s ní už silně cloumala a orgasmus se blížil. Jazykem jsem dráždil špičku poštěváčku a prst jsem zasunul hlouběji do dívčina maličkého zadečku. Začala hlasitěji sténat, a když jsem se do ní začal dobývat druhým prstem, celá se roztřásla.
„Kurva, kurva, kurvááááááá!!!“
Po chvíli se sesypala na zem a jen tichoučce oddychovala. Ocas se mi mezitím znovu postavil a já byl připravený jí předvést svoje další schopnosti. Roztáhl jsem ji trochu nohy, klekl si mezi ně a chtěl ho do ní zasunout.
„Počkej, počkej!“ zarazila mě. Shýbla se pro balíček s kondomem, rozbalila ho a bleskurychle mi ho natáhla na penis. Ujistil jsem se:
„Můžem?“
„Můžem!“
Zajel jsem do ní. V tom okamžiku jsem si uvědomil, proč většina lidí tvrdí, že sex s kondomem není doopravdy sex. Chvíli jsem do ní přirážel, ale brzo mě to přestalo bavit, protože jsem si to zdaleka tak neužíval. Ona měla zavřené oči a slabě oddychovala, takže jsem nechtěl přestávat. Počítám, že jsem ji mrdal několik minut, ale bylo to takové nemastné neslané. V duchu jsem opět vzpomínal na včerejší večer a na sex bez kondomu. To byla jediná věc, díky které mi zatím neklesl. Ještě jsme nějakou dobu šukali a ona se nakonec udělala, ale já byl celou dobu duchem mimo. Když se trochu vzpamatovala, zeptal jsem se jí:
„Hele, s gumou to chceš kvůli čemu? To nebereš prášky, nebo nechceš něco chytit?“
„No, jen nechci mít parchanta. Jinak jsem úplně v pohodě, žádnou sračku nemám.“
„Aha. Protože mě to s kondomem nebaví. Tak co to zkusit jednou bez gumy?“
„No já nevím… Já fakt nechci mít děcko.“
„Tak buď ho můžu vytáhnout…“
„Ne, na to bych se nechtěla spoléhat! Vždyť tě vůbec neznám!“
„No jo… nebo…“ zarazil jsem se. Napadlo mě zkusit s ní anál.
„Nebo co?“zeptala se zvědavě.
„No zkoušelas to někdy do zadečku?“
Jen vykulila oči.
„Ne, do prdele mě ještě nikdo nešukal. Jen jsem o tom slyšela od kámošek, ale nezkoušela jsem to.“
„A chceš to zkusit teď? Já to sice dělal jen s jednou holkou, ale tý se to moc líbilo.“
„Víš, co a jak?“
„Přece ti říkám, že už jsem to dělal!“
„OK. Pusť se do toho, tygříku!“
Při tom oslovení jsem jen obrátil oči v sloup a zakroutil hlavou. Ale pustil jsem se do toho, přesně jak navrhovala. Stejně jako jinde i v sexu je základem dobrý mazání a kdo maže, ten jede. A zvláště pak u análního sexu. A jediný lubrikant, který byl tak jaksi po ruce, byl dívčin poševní nektárek. Takže jsem se moc nerozmýšlel a začal ho soukat do mokré kundičky.
„Co to, do píče, děláš? Tam ne! Ne!“
„Co to dělám? Co myslíš?! Asi by nám to mělo mazat, ne?“
„Aha. No dobře, ale dávej si bacha.“
„O mě se neboj, já s tebou taky nechci mít děcko.“
To by tak bylo, kdybych udělal stejnou chybu, jakou udělali máma s tátou. Sice nám tvrdí, že žádná chyba nejsme, ale já tomu moc nevěřím. Zaprvé mamka byla ještě na střední škole a za druhé jsme se narodili ani ne pět měsíců po jejich svatbě. No ale to jsem rychle pustil z hlavy a vytáhl ptáka z útulné kundičky. Jen na chvilku a přisunul jsem ho k dívčině zadní dírce a začal slabě tlačit. Napadlo mě, že bych měl prvně použít prsty, ale když tak pěkně maže, tak se do ní třeba vejdu i bez toho. Tlačil jsem na její sevřený zadeček a dlaní jsem jí začal dráždit kundičku, aby se trochu uvolnila.
„Neboj se a povol.“
Silně jsem na ni tlačil a špička žaludu se po chvilce opravdu dostala dovnitř. Oba jsme přitom vzrušeně vydechli a já se zeptal:
„V pohodě?“
Jen přikývla hlavou a trochu se chvěla.
„Tak já chvíli počkám, až si zvykneš a pak budeme pokračovat.“
„Dobře, to by bylo super.“ zašeptala. Jednou rukou jsem stále hladil uzounkou a mokrou kundičku, druhou jsem přejížděl po dlouhých nožkách a líbal jsem ji zezadu na krk.
„Můžeme pokračovat?“ zeptal jsem se po chvíli. Opět místo odpovědi pouze přikývla, takže jsem pomalu začal pohybovat boky a pronikat penisem hlouběji do panenské prdelky. Sténala bolestí, ale když jsem se přestal hýbat, sama se na mě nabodávala, takže jsem ji opět začal pomalu šukat. Bolest z jejího vzdychání byla postupně nahrazována vzrušeným rozkošným sténáním. I na mě to silně působilo a taky jsem silně oddychoval.
„Tak co, líbí?“
„Jo, jo. Pořádně mě mrdej. Vymrdej mi prdel, je to úžasný!“
Chytil jsem ji za boky, přesunul se do pozice doggie style a začal ji tvrdě a rychle šukat. Hlasitě křičela a opakovala jen:
„Mrdej mě, mrdej mě, mrdej měěě!!“
S tím jsem neměl žádný problém, to mi docela šlo, takže jsem ji šukal, co mi síly stačily. V této poloze jsem ji mrdal dost dlouho. Než jsem konečně pocítil přicházející orgasmus, ona už se několikrát udělala. Na to jsem ale moc nekoukal a šukal jsem ji pořád dál a dál. Prdelka už byla krásně roztažená a pěkně to v ní klouzalo.
„Mám to pustit do tebe?“„Jo, mrdku jsem v prdeli nikdy neměla, tak si to musím taky vyzkoušet!“
Usmál jsem se pro sebe, sebral poslední zbytky sil a tvrdě a hluboko jsem mrdal tu krásnou prdelku. Srdce mi prudce bušilo a těžce jsem oddychoval. Konečně jsem pocítil známý pocit v koulích a sperma se hnalo ze mě ven a plnilo dívčin kulatý zadeček. Úplně hotový jsem z ní odpadl a svalil se na záda.
„To bylo něco!“ prohlásil jsem, když jsem se konečně rozdýchal.
„To teda bylo. Jen se teď týden ani nevyseru!“
Přitom jsem musel vyprsknout smíchy. Pomalu jsem se zvedl, našel kalhoty a na mobilu zkontroloval čas. Bylo už tři čtvrtě na šest a poslední autobus odjíždí za čtvrt hodiny. Svojí společnici jsem na to upozornil a ta začala okamžitě panikařit. Rychle na sebe začala házet oblečení, se spodním prádlem se vůbec nezabývala a jen si ho nacpala do batohu. Já se taky rychle oblékl a oba jsme utíkali k autobusu. Moc lidí už nejelo, takže brzo i ona nastupovala. Těsně předtím mě objala a ještě jednou jsme se políbili. Pak už musela opravdu nastoupit. Sledoval jsem jí, kam si sedne, ona si vybrala sedadlo u okna. Snažila se ho otevřít, ale nešlo jí to. Chvíli s tím zápasila a pan řidič už začal autobus startovat. Konečně se jí to povedlo:
„Díky moc za tu soukromou prohlídku, bylo to super!“
„Jo, bylo to super a nemáš vůbec zač!“ usmála se a autobus už se začal rozjíždět. V tom jsem si uvědomil, jednu důležitou věc.
„Jak se vlastně jmenuješ?“ zavolal jsem na ni. Zavolala něco zpátky, ale řidič zrovna šlápl na plyn, takže její hlas ke mně vůbec nedolehl.
„Cože? Neslyším tě?“ volal jsem zpátky a rozběhl se podél autobusu.
„Alena. Já jsem Alena. A ty?“
Autobus už se vzdaloval a já jsem stále běžel a křičel svoje jméno. Slyšela ho? Slyšela? Poslední, co jsem zahlédl, byla její ruka vystrčená z okna a mávající mým směrem. Pomalu jsem se vrátil zpátky k zámku, ještě jednou jsem zkontroloval, že všechno je na svém místě a zamkl jsem. Celou cestu domů jsem si přehrával v hlavě ten incident. Uvidím tu holku, Alenu, ještě někdy? Rozhodně mi byla velmi sympatická a taky se s ní skvěle šukalo. Jak jsem se blížil domů, tak mě začaly popadat výčitky svědomí. Až dodneška jsem zatím vždycky šukal jen se ségrama. Takže jsem se cítil, že jsem je tak trochu podvedl. Dorazil jsem domů, plný rozporuplných pocitů. Na gauči v obýváku seděla Eva, jen v kalhotkách a líbala se se svým klukem, Michalem. To je takový velký maník s vyholenou hlavou, který v ní má jenom piliny. Vedle sebe měli flašku vodky, která byla skoro prázdná.
„Jé, sorry.“
Otočil jsem se ve dveřích a okamžitě jsem vycouval. Docela se mi ulevilo. Eva se očividně nehodlá se svým klukem rozejít a tak není žádný důvod, proč bych se měl cítit blbě kvůli tomu, co se mi dneska stalo. Jak jsem byl zpocený z jízdy na kole, raději jsem hned skočil do sprchy. Když jsem vylezl z koupelny, akorát jsem se potkal s Michalem, který byl na odchodu.
„Ty vole, taky ses musel vracet. Měl jsem ji parádně rozdělanou! A ty nám do toho vlezeš a všechno zkazíš! Debile!“ vyjel na mě. Byl z něj celkem cítit chlast.
„Hele, já jsem tady doma, a když se ti to nelíbí, tak je to tvůj problém a ne můj!“ bránil jsem se.
„Aby ses neposral, kazišuku!“ dodal ještě a odcházel pryč. Zakroutil jsem nevěřícně hlavou nad tím, že Evča musí chodit s takovým idiotem. Vešel jsem opět do obýváku. Eva si na sebe už stačila natáhnout tričko, zrovna dopíjela vodku, a když si mě všimla, začala se culit a chichotat.
„To je takovej čurák! Jak s ním můžeš vůbec vydržet?“ zeptal jsem se.
„No to víš…“
A začala škytat.
„Od tebe se toho teď moc nedozvím, viď?“
Pokusila se o odpověď, ale nepovedlo se a dál jen škytala. Zasmál jsem se a přešel k televizi. Vedle DVD přehrávače ležela flashka, tak jsem ji vzal, zastrčil do portu a zapnul jsem DVD i TV. Flashka byla Evči a měla na ní několik sérií Family Guy. Zapnul jsem náhodný výběr a svalil se vedle Evy na gauč. Byl tam zrovna díl, kde se Brian chce vyspat se svojí novou holkou, kterou potkal v knihovně a Stewie se ho snaží přesvědčit, aby na to nespěchal. Zrovna při scéně, když Stewie sedí na stromě oblečený jako sova, se Eva začala strašně smát a napodobovala scénu:
„Hů Hůůů, don’t do it, Brian, Hů Hůůů! To je jako, když si nám sem vpadl ty.“
„Jo, to jsem se měl taky převlíct za sovu, co?“„To bych tě chtěla vidět!“ smála se dál. Povalila mě a sedla si obkročmo na mě.
„S Michalem jsem si ani nezašukala, tak si teď zašukám s tebou!“
„Počkej, já se na to chci dokoukat.“
Eva uraženě našpulila pusu.
„Když budeš dávat televizi přednost před holkama, tak skončíš sám a v domově důchodců si budeš honit ptáka.“
„To by tě zabilo těch deset minut čekání?“
„To by ses divil!“
Sestřička byla očividně pěkně nadržená, protože má tenhle seriál stejně ráda jako já, a málokdy by sledovaní téhle kreslené blbůstky vyměnila za něco jiného.
„Tak já nevím, třeba mi můžeš vykouřit. Chceš?“, navrhl jsem jí. Eva se ušklíbla.
„A ty přitom budeš koukat na televizi?“
„Jo, už jsem ti jednou řek‘, že to chci dokoukat!“
„No dobře, co mám s tebou dělat…“ stáhla mi kalhoty a chvilku si hrála s mým ocasem, než ho začala olizovat. Ačkoliv se nějakou chvíli docela snažila a šlo jí to krásně, junior byl stále měkký a povadlý.
„Jindro?!“ zeptala se po chvilce.
„Co je?“
„Tys s někým šukal?“
Jak to sakra poznala? Přece jsem byl ve sprše?
„Jak to víš?“
„Jseš můj bráška, přece!“ zazubila se na mě. Přešel ji zájem o moje péro, ale začala ze mě tahat informace.
„Kdo to byl? Povídej, přeháněj, moc mě to zajímá!“
Zapauzoval jsem seriál a všechno jsem jí řekl. Celou dobu mě napjatě poslouchala.
„A to nemáš ani telefonní číslo? Jenom křestní jméno?“
„Přesně tak. Přitom byla taková pěkná. A mě debila nenapadlo se jí na to zeptat dřív!“
Zklamaně jsem jí odpověděl. Eva se ke mně přitulila, dala mi pusu na tvář a řekla mi:
„To nic, máš přece mě a Denču a Kamču. Takový tři kundičky jako máme my jen tak na ulici nenajdeš! A na nás se budeš moct vždycky spolehnout! My tě budeme mít rádi, ať už se stane cokoliv! A seš přece suprovej kluk, nějakou skvělou holku, která tě bude mít ráda, určitě jednou najdeš!“

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Nejpovídka napsal

Jooooo konečně je tu další díl, nice a nebo c se ti povedl jen tak dál

Meno napsal

Sa máš.
Budem mať 15 a ešte som nejebal.
Napíšeš mi prosím nejaký návod na to, ako sa dostať k sexu?

Vďaka za smvelý príbeh.

TOPlist