Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Story IX

24.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 88 hlasů

Příjezdem naší babičky bohužel naše společná zábava skončila. Dostalo se nám ovšem ujištění, že je to jen na pár dní, takže to snad nebude tak strašné. Všichni jsme se snažily chovat jako normálně, aby na nás nebylo nic znát a snad se nám to dařilo. Nakonec jsme se vrátili zpátky k bazénu, střídavě jsme blbnuli ve vodě a leželi venku a opalovali se. Tudíž nám den celkem příjemně utekl. Večer jsem se vydal, jak jsem se dříve domluvil, na akci k jednomu kámošovi.  

Moc se nás sice nesešlo, ale protože mi nebylo ještě osmnáct, tak jsem pil, jak jsem jen mohl a doma jsem byl tudíž až k ránu. Všude bylo ticho, takže jsem se snažil nikoho nevzbudit, ale nepovedlo se, protože když jsem otevřel dveře do mého pokoje, tak mi zrovna zazvonil mobil a probudil Evu. Ležela v posteli, nepřikrytá na sobě měla jen krátké tričko a maličké kalhotky, prostě jí to moc slušelo.

„Ty už jsi zpátky?“
zašeptala. Místo odpovědi jsem přikývl a začal jsem se převlékat. Evča mě sledovala a pak řekla.
„Nechceš si lehnout ke mně?“
Lehl jsem si tedy k Evě, ale na spánek jsem neměl ani pomyšlení. Celý den jsem musel sledovat, jak se moje sestry venku opalují a celý večer jsem měl hlavu plnou vzpomínek na ně, přesněji na jejich mladá a nádherná tělíčka. Proto jsem si ani neoblékl pyžamo, ale úplně nahý jsem si vlezl k ní pod peřinu. Ségra byla krásně zahřátá, dokonce by se dalo říct i rozpálená a můj penis na situaci v jaké jsem se ocitl, začal okamžitě reagovat. Evča možná chtěla ještě spát, ale když cítila, jak se jí o zadeček otírá něco tvrdého a dlouhého, povzdechla si, otočila se ke mně a objala mě.
„Já už jsem chtěla spát.“
„Tak to jsi mě neměla zvát k sobě do postele.“
zašeptal jsem a rukama jsem sjel na její pevný zadeček. Místo odpovědi se jen zakroutila v bocích, bleskurychle si stáhla kalhotky a osvobodila tak svůj růžový poklad. Jelikož jsem měl stále ruce na její úžasné prdelce, přitáhl jsem jí k sobě, zatímco ona si zavedla můj penis do svojí již připravené kundičky. Jak jsem měl plnou hlavu alkoholu, tak jsem vůbec nepřemýšlel a začal jí okamžitě tvrdě šukat. Eva měla ještě dost rozumu na to, aby mi stačila upozornit na to, že musíme být potichu. Já jsem ale moc neposlouchal, co mi říká, ale jen jsem proti ní přirážel. Pak už si jen pamatuju, že jsem se převalil na záda, takže Eva se ocitla ‚na koníčku‘. Ségra se udělala první, to jí ale nebránilo v pokračování, protože chtěla, abych se udělal i já. Ale to byla velká chyba. Když jsem totiž začal stříkat, prý jsem u toho začal i křičet, že už to bude, ať se na to připraví a tak podobně. Eva se mě sice snažila umlčet líbáním, ale nebylo to nic platné, protože když jsem začal stříkat, tak se dostavil její druhý orgasmus a ona začala křičet ještě víc než já. Když se trochu vzpamatovala, tak jen uslyšela, jak se zavírají dveře z našeho pokoje. Znepokojeně vyskočila z postele, vyběhla na chodbu a vpadla do Denisina a Kamilina pokoje. Obě holky ale ve svých postelích spokojeně a klidně oddychovaly. Evě se zatočila hlava, když si uvědomila, co se nejspíš stalo. Vrátila se do pokoje a viděla, že už jsem usnul v její posteli. S povzdechem si lehla do mojí postele a pokusila se usnout.
Moje probuzení bylo z těch horších. Bolela mě hlava a myslel jsem, že každou chvíli budu zvracet. Pomalu jsem se donutil otevřít oči a podívat se na hodiny. Bylo už po desáté.
„Skvěle.“
řekl jsem si.
„Zase celej den v hajzlu.“
Po asi půl hodině se mi povedlo vstát a dopotácel jsem se do koupelny. Jediná věc, kterou jsem stihl, bylo sklonit se nad záchodem, a zbytek už šel sám. Seděl jsem na zemi a pomalu to rozdýchával, když se otevřely dveře do koupelny a objevil se Kamilin obličej s velice smutným výrazem.
„ Teda Jindro, ty vypadáš.“
Nevěděl jsem, co jí na to odpovědět, ale ona pokračovala.
„ Pamatuješ si něco ze včerejší noci?“
zeptala se a sesunula se ke mně na zem.
Zamyslel jsem se. Hlava mi nechtěla pracovat, ale vzpomněl jsem si, že jsem se dostal domů.
„No přišel jsem domů, to vím. A Eva byla vzhůru, myslím.“
Kamila se rozbrečela.
„No právě, ty si k ní vlezl a začali jste si spolu užívat, ale asi jste u toho probudili babičku, protože Eva slyšela, jak se zavírají dveře. Ale ani já, ani Denisa o ničem nevíme, takže teď je nejspíš všechno v háji.“
Znovu jsem hodil šavli a zeptal se jí
„A babička něco říkala?“
„Ne, neříkala, ale hned jsme to na ní poznaly. Když jsme se totiž ráno s Denisou probudily, Evča už u nás byla a všechno hned nám řekla. A když jsme pak přišly dolů, tak tam byla babička a zeptala se nás, co to v noci mělo znamenat. Chudák Evča se z toho celá rozklepala. Tak se ještě zeptala mě a Denisy, jestli o tom víme. A z našich výrazů nejspíš odpověď poznala. Mám Ti pomoct dolů, něco nám chce říct.“
Sestra si klekla za mě, zezadu mě objala a přitiskla se ke mně, až jsem mohl cítit, jak se mi její pevná prsa tlačí do zad.
„Teď je se vším konec. Ta situace, do jaké jsme se dostali, nemá žádný řešení. Už nám zbývá jediná možnost a to je přijmutí následků. Tak vstávej. Nemůžeme před tím utíkat, ale musíme se tomu postavit, ať to dopadne jakkoliv.“
řekla Kamila, vstala a pomohla mi na nohy. Pomalu jsme došli do pokoje, kde jsem se převlékl z pyžama, a pak jsme vyrazili dolů do jídelny, kde čekaly následky našich činů. U stolu seděly Eva a Denisa a celé bledé koukaly na sebe. Babička si nás všimla a řekla nám.
„Sedněte si, musím Vám, dětem, něco říct.“
Tak jsme si s Kamčou sedli k našim sestrám. A babička začala povídat.

Nevím, co přesně se tady mezi vámi stalo. Měla bych se na vás zlobit, ale když vidím, jak vypadáte, tak vám musím něco říct. Když jsem byla malá, setkala jsem se s něčím, kvůli čemu se na Vás nemůžu zlobit. Bylo mi tenkrát 12, bráchovi Markovi 13 a sestře Anetce 9 let. Dodnes si to pamatuju.
Už několikátý den pršelo a tak jsme všichni byli doma. Nudila jsem se a tak mě napadlo, že pozlobím Marka a vzala jsem mu jeho čepici. On mě samozřejmě začal honit a oba jsme začali běhat po domě, prát se, smát se a hlasitě křičet. Naší mamce, vaší prababičce, už jsme zřejmě lezli na nervy, tak nás poslala hrát si do stodoly na seno. Přeběhli jsme rychle přes déšť a v mžiku jsme byli ve stodole. Stále jsem držela Markovu čepici, ale neuvědomila jsem si to, takže mě okamžitě začal lechtat, a já začala couvat do kouta, takže jsem brzo neměla už kam uhnout. Brácha mě chytil, povalil mě do sena a lechtal mě tak moc, že jsem se nemohla přestat vrtět a smát. Než jsem se nadále, ležela jsem na zemi a Marek celým svým tělem na mě, přičemž jedna moje ruka byla zachycená přesně na jeho přirození.
‚Víš, Andrejko, že jsi moc zlobivá holčička?‘
zašeptal mi do ucha. Nevěděla jsem, co se mnou zamýšlí, ale tahle hra se mi líbila a chtěla jsem v ní pokračovat. Jeho lechtání jsem mu sice oplatit nemohla, ale začala jsem mu mnout rozkrok. Naklonil se nade mě a zlehka mě políbil na tvář, jako bratr sestru. Začala jsem zhluboka oddychovat a silněji jsem zmáčkla jeho penis. Naše obličeje se znovu přiblížily, naše nosy se o sebe příjemně třely a naše rty jakoby se hledaly. Po chvíli se opravdu našly a my se opět políbili, tentokrát ne jako bratr a sestra, ale jako dva milenci. Marek se ze mě zvedl a začal mi rozepínat mojí košili. Ve skutečnosti nebyla moje, ale jeho. Mě se totiž z nějakého neznámého důvodu strašně líbilo nosit oblečení, které už mu bylo malé. Když jsem byla doma, téměř pokaždé jsem na sobě měla jen nějaké jeho triko, nebo košili a v létě ještě sukni nebo krátké kalhoty. Spodní prádlo jsem doma skoro nikdy nenosila. Brzo jsem zjistila, že ho nenosil ani brácha, protože když mi rozepnul pár knoflíků na košili a odhalil tak moje prsa, stoupnul si, aby si mohl stáhnout svoje kalhoty a před mým obličejem se tak objevil jeho penis. Nebylo to poprvé, co jsem ho viděla, protože jsme měli společný pokoj a já ho dennodenně viděla nahého při převlékání, ale i když jsem mu nikdy nevěnovala příliš pozornosti, určitě nikdy nebyl tak velký jako právě teď.
‚Marku, prosím Tě, můžu si s ním pohrát? Prosím, prosím…‘
Zazubil se na mě, ale zavrtěl hlavou.
‚Nepočkalo by to chvíli? Jak bych si chtěl pohrát s tou tvojí broskvičkou. Víš, já se na Tebe často dívám, když se převlíkáš, a vždycky se mi strašně líbí, jak vypadáš tam dole.‘
Radostně jsem se otočila na břicho a trochu pokrčila kolena, takže můj zadeček se tím pádem dostal výš. Měla jsem na sobě sukni, ale ne dlouho, neboť jsem cítila, jak mi jí brácha začíná vyhrnovat k pasu. Pod sukní jsem samozřejmě nic neměla, což Marek musel určitě ocenit. Otočila jsem hlavu, abych viděla, co se chystá udělat. Naslinil si ukazováček a pak s ním pomalu, jemně přejel po mojí štěrbince. Měla jsem jí ještě hladkou, bez chloupků, protože jsem byla celkem mladá a ještě mi žádné nerostly. Po chvíli si brácha naslinil i druhý prst a oba dva lehce vtlačil dovnitř. Byl to báječný pocit, když jsem mohla cítit jeho šikovné prstíky, jak mě zevnitř roztahují. Nikdy předtím jsem nic takového nezažila. Moje dvanáctileté tělíčko se začalo chvět touhou po orgasmu, ačkoliv tenkrát jsem ještě netušila, co se bude dít.
„Líbí se Ti to, Andrejko?“
„Moc, Marku, strašně moc. Ale zkus to trochu větší silou.“
Bratr jen přikývl hlavou a jeho prstění mojí štěrbinky zesílilo, což se mi ohromně líbilo, dech se mi začal zrychlovat a slabě jsem zasténala. Asi na mě poznal, že je mi to příjemné, protože jeho prsty se začaly pohybovat ještě rychleji a hlouběji. Nakonec se dotkly i mojí panenské blanky. Brácha se zarazil, protože nevěděl, co to je, a tím pádem se jeho prsty přestaly pohybovat a vyvolávat v mojí buchtičce ty skvělé pocity, ale to jsem nechtěla dopustit, takže jsem se na něj prudce nabodla.
„ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! To je bolíííííí!!!!“
Okamžitě jsem poznala, co to bylo za chybu. Bolestí se moje štěrbinka stáhla a uvěznila ve mně Markovy prsty. Myslela jsem, že snad umřu. Ta strašná bolest mi projela celým tělem, já se zhroutila na zem a skoro jsem ztratila vědomí. I brácha celý zbledl a netušil, co se děje.
„Andreo, Andreo, řekni něco, co je Ti? Jseš v pořádku?“
Pomalu jsem se opřela o lokty a zvedla se do původní pozice, ačkoliv jsem se celá stále klepala. Marek viděl, že se hýbu a tak mě opatrně upozornil.
„Já jsem se v Tobě nějak zasekl.“
Z očí mi tekly slzy a zhluboka jsem oddychovala. Ta štiplavá bolest, kterou jsem před pár okamžiky pocítila, začala pomalu ustupovat a já si začala uvědomovat, kde jsem a co se děje. Když jsem mi povedlo trochu se uklidnit, svaly v mojí štěrbince se uvolnily a já cítila, jak bráchovy prsty vyklouzly ven. Najednou brácha vyděšeně vyjekl.
„Krev! Z Tebe teče krev!“
Prudce jsem se otočila a podívala se na svojí pochvičku. Měl pravdu. Tekly z ní pramínky krve, takže jsem se nemohla divit, že se tak vylekal, protože já jsem ihned zpanikařila. Chtěla jsem se zvednout, ale nohy mi naštěstí vypověděly službu. Říkám naštěstí, protože kdyby se tak nestalo, určitě bych běžela za mámou, ukázalo jí, co se stalo a myslím, že bychom oba dostali strašně vynadáno. Nohy mi tedy vypověděly službu a já ležela na zemi, schoulená do klubíčka. Ještě že tam byl Marek. Okamžitě mě zvedl do náručí a sedl si se mnou do sena. Začal mě lehce hladit a šeptal mi do ucha.

„Všechno bude dobrý, neboj se. Trochu se uklidni a odpočiň si.“
Dobrou chvíli mě takhle podobně utěšoval, přestože z jeho hlasu byla znát velká nejistota. Pomaloučku jsem se přestávala klepat a i bolest ustupovala. Marek byl naštěstí natolik duchapřítomný, že mi držel sukni stále vyhrnutou k pasu, takže se neumazala od krve, která ze mě kapala, a nikdo tudíž nemohl nic poznat. Ani už si nepamatuji, jak dlouho jsme tam tak leželi, jenom vím, že když ze mě krev konečně přestala téct, můj třináctiletý starší bráška vytáhl z kapsy čistý kapesník, doběhl s ním ven, kde pršelo, takže se v dešti namočil a mojí buchtičku mi s ním začal jemně utírat. Od krve mě očistil vcelku rychle, ale i potom stále pokračoval v přejíždění navlhčenou látkou přes moji citlivou kůžičku. Myslím, že mu bylo jasné, že krev ze mě už nepoteče, nejspíš si chtěl jen užít možnost dotýkat se sladkého dívčího tělíčka. Ani já nebyla proti, jenom Markův kapesník už nebyl tak příjemný na dotek, proto jsem zadržela bratrovu ruku a kapesník jsem mu vzala. Tázavě se na mě podíval a já se rozkošnicky roztáhla na seně. Oba jsme se začali smát.
„Andrejko, já asi tuším, co to bylo.“
S velkou zvědavostí jsem na něj pohlédla a nedočkavě se ho zeptala.
„Co, co, tak povídej!“
„No kluci jednou říkali, že když poprvý do holky něco strčíš, že z ní teče krev a pak že už je to v pohodě. Ale já jsem nepochopil kam co strčit. Teď asi tuším, o čem mluvili.“
„Ty Marku, a říkali ještě něco?“
„Počkej chvilku, určitě si vzpomenu… Jo, už vím. Pepa nám vykládal, že s jeho sestrou něco zkoušeli a že jí často strká svýho ptáka mezi nohy. Spí v jedný posteli a každej večer se tak baví.“
Marek se ještě rozpovídal o tom, co mu jeho kamarádi řekli. Tenkrát bývalo v rodinách víc dětí, takže skoro každý kluk měl minimálně jednu sestru. Nebylo nic divného, když třeba spali spolu v jedné posteli, jako i my. Brácha přerušil moje myšlenky, když se mě zeptal.
„Hele Andrejko, sundáme si to, a budeme ještě blbnout.“
Nadšeně jsem souhlasila a rychle jsem rozepnula zbylé knoflíky na košili, sedla si a košili si stáhla a hodila ji za sebe. Potom jsem si opět lehla na záda, zvedla jsem zadeček do vzduchu a moje sukně následovala košili. I Marek se mezitím svlékl donaha. Podívala jsem se na něj a zašeptala.
„Hraj si ještě s mojí broskvičkou. Mně se to prvně moc líbilo.“
Marek neváhal, klekl si přede mě, položil mi ruce na stehna, jemně mi je roztáhl, zatímco já si lehla a zavřela oči v očekávání těch nádherných pocitů. A dočkala jsem se. Jeho prsty se opět dotkly mojí hladké dvanáctileté kundičky a lehce ji prozkoumávaly. Marek byl teď daleko opatrnější než prve, musela jsem ho strašně vylekat, takže jeho dotyky byly velice příjemné a něžné. Jeho prsty klouzaly přes moje závojíčky a sem tam i přejely přes moji štěrbinku. Po několika minutách mi z kundičky začalo opět něco téct. Brácha si toho všiml a jeho prsty jen lehce přejížděly po vnitřní straně mých hladkých stehen.
„Co se děje? Pročpak jsi přestal?“
„Něco z Tebe zase teče.“
Ihned jsem se posadila, ve strachu, že ze mě opět teče krev. Ale bylo to něco jiného. Marek se sklonil mezi moje nohy, aby mě blíže prozkoumal, a nabral trochu té zvláštní tekutiny na špičku ukazováčku.
„Moc pěkně to voní.“
Řekl mi. Přitáhla jsem si tedy jeho ruku k obličeji a přivoněla jsem poprvé v životě ke svým šťávičkám. Ta vůně mojí mysl totálně paralyzovala, takže jsem neměla sebemenší tušení, co dělám. Než jsem se nadála, měla jsem Markův ukazováček v puse, olizovala jsem ho a sála ho. Marek na mě vyjeveně koukal.
„Co to děláš, Andreo?“
Uvědomila jsem si, co jsem právě udělala a celá jsem zčervenala.
„Já nevím, co to bylo. Ale moc mi to chutná.“
A po tom doznání jsem zčervenala ještě víc. Brácha neříkal nic, jen prstem znovu nabral trochu té tekutiny a prst olízl. Zvědavě jsem na něj koukala a pozorovala jsem, jak se jeho nejistý výraz změnil v úsměv.
„A víš, žes měla pravdu? Ty fakt chutnáš skvěle, sestřičko.“
A jen to dořekl, přiblížil se svým obličejem k mojí broskvičce a jazykem mi projel mojí štěrbinku. Dotek jeho jazyka na mojí citlivé kundičce byl jako elektrický šok. Vzrušeně jsem vydechla, rukama jsem ho chytla za vlasy a začala ho tlačit víc proti mojí tekoucí kočičce. Byl to ten nejkrásnější pocit, jaký kdy moje mladé tělo zažilo. Začala jsem sebou házet a prosila ho, aby nepřestával. Marek jako správný bratr dělal to, o co ho jeho mladší sestřička žádala. Jeho jazyk byl čím dál drzejší. Nejprve s ním jen jezdil nahoru a dolů a pak ho začal pomalu zasouvat do mě. Teď už jsem i já poznala, že je moje kundička strašně vlhká a že moje šťávičky mu musely téct po jazyku, takže Marek je musel všechny spolykat. Určitě mu to nebylo proti srsti, protože poznal, že čím víc svým jazykem přejíždí přes moji zduřelou broskvičku a čím hlouběji do ní vklouzává, tím víc moje sladké šťávičky tečou. Moje rozkoš se stupňovala a zanedlouho jsem měla svůj první orgasmus v životě. Vykřikla jsem, nohy jsem obtočila Markovy kolem hlavy a z mojí broskvičky vystříkla dávka dívčího nektaru přímo jemu do obličeje. Brácha pokračoval v lízání, ale já už to nemohla snést a slabě jsem ho prosila, aby mě nechal vydechnout. Opustil mojí kundičku a lehl si vedle mě, naše obličeje se téměř dotýkaly. Ten jeho se celý leskl a jak jsem ho viděla, tak jsem se musela začít smát. I on se začal smát a skončila jsem mu v náručí. Jeho obličej nádherně voněl a já neodolala. Slízávala jsem z jeho tváří, nosů, brady i rtů moje vlastní šťávičky a vychutnávala sama sebe. Ta sladká chuť nejvíce zůstávala na jeho ústech, tak jsem ho pořád olizovala, až to skončilo nádhernými polibky s mým jazykem hluboko v jeho krku. Zvláštní pocit líbat se takhle s někým. A ještě když to byl můj vlastní brácha. Naše těla se během polibků proplétala a já cítila jeho tvrdý penis proti své měkké broskvičce.
„Děti! Večeře!“
Zaslechli jsme volat naší mamku. Neochotně jsme se rozmotali, oblékli se a vydali se k jídlu. Po jídle jsem si šla lehnout a únavou jsem okamžitě usnula. Spíme všichni tři v jedné posteli, takže jsem se probudila, když se Anetka v noci zvedla a někam šla. Asi potřebovala na záchod. Jakmile odešla, okamžitě jsem ze sebe strhla noční košili a přitiskla jsem se zadečkem bráchovi do rozkroku. Překvapeně, ale potěšeně jsem zjistila, že spí úplně nahý. Chvilku jsem se ještě vrtěla, takže se jeho penis příjemně usadil mezi mými půlkami a já spokojeně začala usínat. Když jsem se v noci podruhé probudila, Anetka už byla zpátky a pravidelně oddychovala, ale já cítila neobvyklý tlak na svojí zadní dírce.
„Co to děláš?“
Zašeptala jsem, ale Marek mi okamžitě zacpal pusu rukou a pošeptal mi do ucha.
„Potichu, ať nevzbudíme Anetku.“
Asi si neuvědomil, že se jeho penis tlačí ne do mojí broskvičky, která by ho určitě ráda uvítala, ale do mojí prdelky a to mě vyděsilo. Chtěla jsem bráchu upozornit na to, že tam ne, že to nejde a nepůjde. Ale on zvyšoval tlak na mojí prdelce a já to nemohla vydržet, povolila jsem svaly a najednou jsem cítila žalud jeho penisu ve svém zadečku. Když teď můj svěrač povolil, nepříjemný pocit byl ihned nahrazen pocitem příjemným, vzrušujícím.
„Nezkusíme takhle usnout?“
Uslyšela jsem bráchův šepot. Konečně jsem mohla mluvit a tak jsem mu potichu oznámila, že se spletl.
„Marku, nejsi v mojí broskvičce, ale v mojí prdelce.“
Cítila jsem jak, ze mě začal unikat a tak jsem pokračovala v šepotu.
„Ale mně se to líbí, tak ve mně zůstaň, prosím.“
„Když chceš, tak to tak uděláme.“
A oba jsme usnuli s jeho penisem v mojí úzké prdelce.
Když jsem se ráno vzbudila, Marek už byl pryč, ale já si přesto pamatovala na ty krásné pocity, které jsem v noci prožívala. Po několik dní jsme spolu takto zkoušeli různé, dneska by se řeklo, techniky a nic zajímavého se nestalo. Až jednou v noci asi měsíc poté. Měla jsem krásný sen, jak plavu nahá ve vodě a vlnky mi jemně omývají mojí hladkou kundičku a moje citlivé bradavky. Ty nádherné pocity, způsobující tolik rozkoše, se neustále stupňovaly a já musela přestat plavat a jenom jsem si vychutnávala svůj orgasmus. Začala jsem se najednou topit a voda se nade mnou uzavřela. Voda mi vnikala do očí, do úst, do uší, ale i do mojí kundičky a prdelky, byly to velmi zvláštní pocity. Vtom jsem prudce otevřela oči a zjistila jsem, že ležím v posteli. Moje malá devítiletá sestra Anetka byla stočená do klubíčka a slabě vzlykala, asi se jí zdála nějaká noční můra. Ani jsem si neuvědomovala, že jsem nahá, a přivinula jsem ji k sobě. Schoulila se mi do náručí, přitiskla se ke mně a začala dýchat klidněji. Pomalu jsem začala opět usínat, když v tom se mě najednou zmocnila palčivá bolest. Aneta se totiž nějak instinktivně zakousla do mojí bradavky. Ve svých dvanácti letech už jsem měla poměrně pěkná prsa a byla jsem na ně taky patřičně hrdá. Někdy jsem si je prsty dráždila, byly to pěkné pocity, ale nedaly se srovnávat s tím, co jsem v tu chvíli prožívala. Ta bolest mě donutila hlasitě vykřiknout, čímž jsem probudila jak Anetku, tak Marka. Marek ležel za mnou, takže nemohl vědět, co se se mnou děje, vzápětí zase usnul. Zato však Anetka prudce otevřela oči a snažila se zjistit, co se děje. Její rty byly ale stále přilepené k mojí bolavé bradavce. Chvíli jsme se koukaly jedna druhé do očí, a já, abych už nikoho neprobudila, jsem bolestí zatínala zuby. Anetka se po chvíli zorientovala a došlo jí, co se děje. Okamžitě povolila stisk svých zubů.

„Jé Andrejko, mě je to moc líto, nezlob se na mě. Mně se zdálo něco ošklivýho.“
vzlykala a já v měsíčním světle viděla, jak jí po tvářích stékají slzičky. Objala jsem ji a utěšovala ji.
„Neboj se zlatíčko, to byl jenom sen, já jsem tady s tebou.“
Anetka byla na svůj věk rozumná holka a po chviličce přestala vzlykat a vzpamatovala se.
„No jo, ale já jsem tě pěkně kousla, viď?“
zeptala se ustaraně.
„Neudělala jsem ti nic?“
„Já nevím.“
odpověděla jsem a opatrně jsem si prohlížela ‚pokousaná‘ místa. Zmáčkla jsem bradavku a sykla bolestí, která ještě nepolevila. Anetka se hned hrnula ke mně.
„Já ti to pofoukám, jo?“
A začala mi na bradavku jemně foukat. Byl to příjemný pocit, ale Anetka po chvíli přestala.
„Už tě to nebolí, Andreo?“
V odpověď jsem zavrtěla hlavou.
„Ale pořád to máš červený, počkej, já ještě něco zkusím.“
Vykulila jsem oči, když mi přes bradavku začal přejíždět její malinký, ale velice šikovný a mrštný jazýček. Nemohla jsem to vydržet a potichoučku jsem zasténala. Anetka se na okamžik zarazila, tázavě se na mě podívala a asi poznala, že se mi to líbí, takže pokračovala. Její jazýček byl úžasný, necítila jsem už vůbec žádnou bolest, ale jen rozkoš a touhu po svojí malé sestřičce. Ale dlouho to nešlo vydržet, takže jsem si musela její hlavu přitáhnout k svojí a začala jsem ji líbat. Vytřeštěně se mi dívala do očí, ale poddala se tomu a začala mě líbat také.

„Tak, a takhle to pokračovalo ještě po spoustu let. Myslete si o tom, co chcete, ale hlavně to nikde nikomu nevykládejte.“
S těmito slovy se zvedla k odchodu. Ještě se otočila a řekla nám.
„Udělala jsem Vám oběd na dnešek a na zítra.“
Pak se ještě zasmála a dodala.
„Užijte si to tady a až se vám vrátí mamka s taťkou, tak si dávejte větší pozor. Asi nebudou mít takové pochopení jako já.“
A byla pryč.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

malánadrženázrzavá napsal

Mam tvoje STORY moc ráda 🙂 pobaví i vzruší 🙂 sourozence nemám, ale mam nej kamoše kterýmu říkám bráško a on mi ségro 🙂 ale nepíchali jsme spolu 🙂 zatíím 😀 😉

Samuel napsal

Když vynechám ten sex a další věci (ne že by mi to vadilo), tak by to perfektní.

TOPlist