Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Stopařka

17.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 44 hlasů

V poslední době jsou hádky u nás doma na denním pořádku. Moje žena mi stále vyčítá, že doma nic nedělám, že jsem budižkničemu a že bych jen pořád šukal. To, že mi přidrží jednou za měsíc je prý pořád.
Nemůžu přeci za to, že i v mém věku ( minulý měsíc jsem oslavil 52 le) mám rád sex. Proto jsem sebral klíče od chaty a rozhodl se, že víkend strávím tam.

Třeba tam bude naše sousedka, která je doma asi na tom jako já, protože nejednou se mnou vedla dvojsmyslné řeči, ze kterých jsem vydedukoval, že by mi klidně přidržela. Nikdy jsem jejích návrhů nevyužil, ale teď bych je docela bral. Hnal jsem se po silnici jako blázen a málem srazil stopařku, která najednou vstoupila do vozovky.

Šlápl jsem na brzdu a zacouval k ní zpátky. Ty káčo chceš abych tě přejel nebo co ?, řval jsem na ní. Do okýnka koukala vyjukaná dvacítka, omlouvala se a prosila, zda bych jí nevzal, že jí ujel poslední autobus.
Tak si sedni, řekl jsem a holka se uvelebila na sedadlo vedle mne. Měla titěrnou minisukénku a já koukal na krásně dlouhé nohy a pod jejím tričkem jsem mohl obdivovat pěkné kozičky, tak akorát do dlaně. Nabídl jsem jí cigaretu, neodmítla a kouř vyfoukla do mého obličeje. Tato výzva když jsem byl v jejích letech znamenala, že by si to se mnou ráda rozdala. Jestli je to tak i dnes nevím, ale já se rozhodl. Odvezu si jí na chatu a konečně si pořádně zamrdám. Začal jsem vyprávět vtipy o sexu, občas prohodil něco dvojsmyslného a Petra ( tak se mi představila) se smála a ve stejném duchu mi i odpovídala.
Když jsem odbočil na vedlejší silnici začala protestovat, prý že pospíchá domů. Neboj, zavezu tě až před barák, ale nejdřív si trošku užijeme. Snažila se otevřít dveře, ale dnešní zámky jsou vymoženost, byla prostě v mém autě uvězněná. Hele, když budeš hodná, nic se ti nestane, tak buď tak hodná a nevyváděj. Když jsem dorazil k naší chatě, byl jsem rád, že okolní chaty jsou buď prázdné a nebo jejich majitelé už spí, všude byla tma. Otevřel jsem dveře u Petry a táhl jí z auta ven. I když kolem sebe kopala a rozhazovala rukama, nekřičela.
Rychle jsem odemkl, zatlačil Petru do chaty a už z ní rval to málo co na sobě měla. Když se pokusila kopnout mě mezi nohy, dostala první facku, když mi začala nadávat do nadržených čuráků a debilů, dostala hned dvě a konečně jí došlo, že proti mě nebude mít moc šancí. Nikdy jsem si nebral ženskou násilím, ale zde nebylo vyhnutí. Potřeboval jsem prcat za každou cenu, koule už mne řádně bolely. Nahou Petru jsem táhl do ložnice a prudce s ní smýkl na postel. Snažila si rukama schovávat svou pěkně upravenou kundu i ty její pěkné, tvrdé kozičky, ale moc se jí to nedařilo. Když jsem pak před ní stál nahý se stojícím 16,5 cm dlouhým ocasem prosila, abych jí nechal, že nikde nic neřekne. No to nemyslíš vážně, řekl jsem. Já mám čuráka před explozí a nechám odejít takovou nádhernou kundu. Roztáhni nohy, zařval jsem. Neposlechla a začala kolem sebe kopat. Jak chceš. Klekl jsem si na ní, čurák mi zapadl mezi její kozy a začal jsem jí fackovat. Hlava jí lítala ze strany na stranu, Petra se ještě chvíli snažila bránit, ale pak rezignovala. Zůstala ležet jako mrtvola a asi si myslela , že když nebude spolupracovat, že jí nechám být. Nikdy jsem neměl choutky dělat ženské něco co by jí bolelo, ale zrovna teď jsem zatoužil dělat něco proti její vůli. Vrazil jsem tři prsty do suché kundy a Petra začala řvát, au to bolí ty prase, necejtíš, že jsem suchá. Jo to cejtím, tak pro to něco udělej ty děvko, řval jsem na ní a přidal čvtrtý prst. Přesto mi to nedalo a začal jsem jí prolizovat kundu i když prsty jsem v ní nechal pěkně zasunuté. Začala potichu kňučet a i přes snahu nedat znát své vzrušení, její vlhnoucí kunda prozradila, že jí to vzrušuje.
Konečně budu prcat. Vytáhl jsem prsty a prudce zajel do vlhké kundy. Můj sexuální půst způsobil, že jsem za chvíli řval, že doufám, že něco bere, protože jí právě semeníííím do kundýýýý. Házela sebou jako kapr na suchu a snažila se mne dostat ze sebe dolů, ale neuspěla. Se stále zaraženým i když povadlým čurákem jsem jí začal olizovat cecíky a Petra za chvíli začala zrychleně dýchat a i když se snažila skrýt své vzrušení, její pěkně mokrá kunda jí prozradila – právě prožila orgasmus. Nepřestával jsem v laskání jejich koziček a za chvíli se dostavil dokonce druhý. To už jsem jí začal mrdat, protože čurák už byl opět v pohotovosti.
Už se ti to líbí viď ty děvko, neříkal jsem ti to. Mladý klucí tě vystříkaj a konec, ale my starouši si dáváme záležet víš. Mrdal jsem Petru ve všech polohách, které jsem znal a Petra už začínala spolupracovat. Přirážela se na můj buchar a řvala, že mám pěkný péro a myslím, že nejméně 3x byla hotová než jsem opět semenil do její kundy. Leželi jsme vedle sebe a já opět začal hladit a laskat ty tvrdé kozičky a jazykem jemně objížděl tvrdé vrcholky. Teď už svůj orgasmus Petra neskrývala, křičela abych jí kousal do koz, že to má moc ráda. Měla pravdu, kousal jsem ty naběhlé vrcholky a Petra šílela v neustupujícím orgasmu. Když mi z té prožité krásy opět stál ocas a já se s ním přemístil k její kundě, ležela Petra v pěkné kaluži kundích šťáviček. Chvíli jsem jezdil v mokré kundě, když mne napadlo, že bych si mohl vyzkoušet i její kakaovou dírku. Přetočil jsem Petru na všechny čtyři a ta v domění, že dojde na polohu zezadu pěkně vyšpulila prdelku. Když však ucítila, že přikládám ocas k řitnímu otvoru, začala řvát, že tam né, že to jí moc bolí, že to dělala jen jednou a natrhli jí prdel. Jo natrhli, takže ty jsi zvyklá na víc ocasů, tak drž ty kurvo projebaná, řval jsem a prudce jsem zarážel svého čuráka do její prdele a silně jí do ní plácal dlaní. Byla fakt úzká a já cítil jak mě začíná pálit ocas. Rychle jsem vyměnil díry a už jsem se proháněl v mokré kundě, ale prdel jsem zaplnil třemi prsty, aby z toho ta čubka něco bolestivého přeci jen měla. Řvala tak nádherně, že z toho ochraptěla a mě to vzrušovalo tak, že jsem jí mrdal snad víc jak půl hodiny než jsem začal opět stříkat. Měla toho dost a já taky. Pro klid jsem jí svázal nohy a ruce a oba jsme usnuli. Ráno mne probudila, chtělo se jí čúrat. Rozvázal jsem jí, odvedl do koupelny a pomohl jí do vany.
Vychčij se do vany, chci vidět ten tvůj střik. Chcala neuvěřitelně dlouho a několikrát si dokonce prdla. To mne naštvalo a rozhodl jsem se její prdel potrestat. Nechtěla opět držet, ale po několika dobře mířených fackách s pokorou začala přijímat v prdelce mé prsty, které jsem si před tím nastříkal gelem na koupání. Čvachtalo jí to v prdeli pěkně a ruce jsem měl úplně hnědé od hoven a i když jsem nikdy na tak pervezrní sex nebyl, čurák mi stál jako svíce. Natočil jsem jí k sobě a prsty vyměnil za čuráka. Držela a ani moc neřvala a tak jsem rukama zezadu začal mačkat její kozy. Za chvíli už přirážela jako blázen. Výstřik se dostavil za chvíli a já jí ještě dorážel rukou do kundy, protože jsem chtěl vidět její kundí střik. Pak jsme se společně vykoupali a já Petru opět svázal. Ocas už mi vypovídal službu, ale nechtěl jsem, aby náhodou poznala kde je – odvezu jí až v noci a do té doby si snad ocas nechá říct.
Ta čubka to snad vycítila a začala se mi posmívat, že mám čuráka na hovno, když už se mi nepostaví. Narval jsem jí změklého čuráka do huby a řekl, aby mě vykouřila, ale za každé byť jen sebemenší škrábnutí zoubkem dostane facku jako hrom. Dostala jich sice dost, ale čuráka mi vysála do poslední kapičky. Aby si nemohla stěžovat na neukojení, přivedl jsem jí k vrcholu opětovním hraním s jejíma kozičkama a několikanásobným vylízáním kundy. Odpoledne jsme odpočívali a večer jsem jí ještě 2x vystříkal kundu a odvezl jí jak jsem slíbil až před barák. Když vystupovala, dokonce mi dala pusu a řekla: bylo to moc fajn i když těch facek mohlo být míň a neboj, nikomu nic neřeknu, můžeš klidně spát.
Spal jsem klidně až do oběda. Odpoledne jsem uklidil tu spoušť v ložnici a odjel domů. Žena už byla klidnější, i když se nezdržela výčitek, že nevěděla kde jsem a jestli se mi něco nestalo a dokonce mi ten večer i přidržela !

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 44 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Anonymka napsal

Krute ale presto jste s prominutim HOVADO

Hlas lidlu napsal

Tak se to ma delat

TOPlist