Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

(Ne)vydařený ples

16.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

Jednou jsme byli s kamarády na plese a trochu jsme se opili. Byl tam s námi i můj vysněný kluk, bohužel i se svojí přítelkyní. Později večer odjela domů, protože byla unavená, a já se začala víc bavit s ním. K ránu, když jsme odcházeli domů, rozhodl se, že mě doprovodí. V tu chvíli už jsem byla vlhká. On byl neskutečný gentleman a protože byla zima, nabídl mi i svůj kabát.

Já samozřejmě neodmítla. Tehdy mi vůbec nevadilo, že se se mnou baví vždy, jen když u toho není jeho holka Klára. Díky té zimě jsme šli těsně vedle sebe a já brzy ucítila, jak se jeho ruka tiskne na mou. Naše prsty se propletly a já byla v sedmém nebi. Po několika minutách cesty jsme zastavili u mého domu. Chvilku jsme si povídali a on začal mít lehce nemravné řeči. Já tam dole začala být ještě vlhčí, a když se ke mně přibližoval, neudržela jsem se a vyšla jsem mu vstříc. Začali jsme se líbat a mně se to moc líbilo. Jemu evidentně taky, tak moc, že mi začal nadzvedávat šaty a chtěl se mi dostat pod kalhotky. I přes vzpírání při vzpomínce na Kláru se tam dostal a já tomu naprosto podlehla. Začala jsem mu rozepínat kalhoty, chvíli jsem se prala s páskem, ale nakonec jsem se dostala, kam jsem chtěla. Navzájem jsme si to dělali rukama, až mě začal tlačit hlavu dolů. Ještě jsem neměla zkušenosti s orálním sexem, takže jsem se na něj zaraženě podívala a on mi řekl: „Prostě si klekni.“ Poslechla jsem a vzala si jeho penis do ruky. Dráždila jsem ho rukou, a když jsem si dodala odvahy, vzala jsem ho do pusy. Zprvu byl opatrný, ale pak si stanovil vlastní tempo a začal přirážet tvrději. Když se udělal, málem jsem se udusila, avšak ve snaze ho potěšit, jsem všechno spolykala. Vstala jsem a čekala, že mi to oplatí, ale on si zapnul kalhoty a rozloučil se se mnou. Byla jsem v šoku, že mě tam nechal takhle rozvášněnou, bez vyvrcholení. Při představě na předešlou událost jsem si tam strčila prsty a dodělala se sama. Spokojeně jsem odešla domů a klidně usnula. Když jsem se ráno probudila, cítila jsem se špatně vůči Kláře.
-Táňa

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Truckercech napsal

Kurba neni vpodstate nevera 🙂

Devnja napsal

Truckercech: Vážně :)? Tak to jsem včera manželovi nevěrná nebyla, uklidnil jsi mě ;)))

TOPlist