Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Spolužačky

02.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 33 hlasů

Měl jsem těsně před 16tými narozeninami a byl jsem panic. Řekl jsem si, že bych mohl přemluvit jednu opravdu pěknou spolužačku k sexu. Nenápadně jsem s ní naváděl konverzaci na sex a ve správnou chvíli se jí zeptal, jestli by si nechtěla zašukat. Usmálo se na mě štěstí, odpověděla ano a prý jestli by nevadilo, kdyby pozvala ještě jednu kámošku s bráchou. Mně to nevadilo, proč taky. Aspoň si víc zašukáme.

Už jsem se nemohl dočkat, přijde víkend. Celý týden jsem byl nadrženej jak já nevím co. Pak konečně přišla sobota a všichni jsme se sešli v prázdném domě u mé kamarádky Evy. Její kamarádka byla taky moc pěkná a její brácha byl typickej sportovec, což bylo později vidět na jeho vymakaným těle. Už jsem pochopil, proč ho pozvala taky. nejdříve jsme trošku popili a povídali si, jenže jsme už byli trošku nadržení, tak jsme se začali dotýkat a líbat.

Její kamarádka uměla fantasticky líbat. Pěkně jsme se dotýkali jazyky a přitom se hladili. Pak jsem jí začal pomalu svlékat a můj kolík vstal samou radostí. Na patnáctiletou holku měla pěkný tělíčko. Její hbitá ručička už mi rozepla poklopec a hladila moji dlouhou kládu. Postavil jsem se, sundal tričko a kalhoty a ona mi ho začala parádně kouřit. Přitom mi hladila kulky a střídala lízání žaludu a koulí. Dlouho jsem to nevydržel a vystříkal se jí do pusinky a ona všechno sperma spolykala. Jo a mezitím Evu krásně udělal její brácha. Pěkně jí vylízal kundu a análek až se z toho udělala. Tekla jí šťávička a ona mu to hezky oplatila. vystříkal se snad dřív než já.

Pak jsem vylízal tu svoji kundičku, svíjela se u toho jak had. A jak ležela na gauči tak sem ho do ní šoupnul. Byla pěkně těsná ale dostal jsem se do ní celou svojí délkou. Řvala u toho jak na lesy. Eva mezi tím jezdila na koníčkovi, skákala na něm jak smyslů zbavená. Tu svou jsem pak začal zpracovávat zezadu. Ležela pěkně na všech čtyřech a pěkně se na mě vyšpulila. Začal jsem ho proto do ní vrážet ze všech sil. Pak jsem jí vylízal análek a pěkně jí ho tam strčil. Zezačátku trošku bolestivě křičela ale pak se jí roztáhnul a křičeli jsme rozkoší. Jenže se mi chtělo stříkat a tak nezbývalo, než jí naplnit prdelku. Eva mezitím došukala s tím svým a koukám, mrdka jí tekla z análku a kundičky. Byla to fakt divoška, když už tak brzo byl vystříkanej.

Pak jsme se vyměnili, Evička se teď projela na mě-vystříkal jsem se do ní dvakrát a brácha opíchal svoji sestru. chvíli jsme si odpočinuli a pak přišel zlatý hřeb-sendvič. Přesunuli jsme se do ložnice a já si lehnul, Eva si na mě sedla, pěkně ji vklouznul do análku a kolega jí nabral do kundy. dělali jsme to, až jsme se udělali každý do svý dírky. Jo a jeho ségra se před něj postavila a musel jí vylízat kundu zatímco šukal Evičku. Pak jsme se vyměnili a za chvíli jsem jí lízal kundu já. Evička potom lezla z postele po čtyřech, nebyla schopna ovládat svalstvo. Pak jsme si smlsli na sestře. Křičela jak děvka: „Šukejte mě, jo pěkně hluboko, udělejte se mi tam!!“ Brzo jsme se udělali, taky díky jejím těsným dírkám a pěknýmu povzbuzování. Byli jsme sice unaveni, holkám mrdka tekla po nohách a když se brácha a já udělali do jejích dírek, tak u toho vyjekla. Byla přenádherná sobota, až tak moc, že jsme v neděli pokračovali. Už jsme konečně přišli o panenství a tak se to muselo oslavit. později přišli nabítky od jiných holek, co by si rády zašukali, ale to je na další povídky.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Ann napsal

Kdyby tam nebylo až tak moc nechutnejch gramatickejch chyb bylo by to lepší.

Quantus napsal

Kolik ti je? 10?

Vo napsal

Ježíš co tohle je zeptal jsem se na sex a ona řekla ano waaaaaau

TOPlist