Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Sexi pláž

Kategorie: Gay
08.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

Sexi pláž po Italsku

Tuhle pláž jsme s přítelem milovali, byla to ta pravá Itálie s pískem, mořskými vlnami, na horkém jihu této země.
Nebylo to poprvé, co jsme tohle romantické místo navštívili a to ve 2jce našeho pro někoho poněkud neobvyklého páru.

A tak jsme zase jeli, již třetím rokem, si užít pláž, slunce, relax, a hlavně to co nás k sobě spojovalo, protože jsme byli jako dva sexuální magnety spojené sexuální fascinací jedem na druhého, oboum těsně po 18tém roce, mladá láska, něžné polibky, hladké ruce a ještě úžasnější těla. Tvořili jsme skvělý pár.
Bez servítků, co si o tom bude kdo myslet, jsme tedy plánovali společnou dovolenou 3rokem, kdy jsme tam byli se však něco zvrtlo. Už nic nebylo jako dřív, tolik jsme oba toto místo milovali, přesto se ohledělo mému příteli, znali jsme tu už každý kout, měli vše prošlé, jak obchody, tak místa místních restaurací a specialit. V autobuse jsme poznali pár, kluka s dívkou, kluk byl spíše zbrklý, a až s přehnanou tolerancí nás zval a vše vymýšlel. Zbyňkovi se to nelíbilo, proč taky, něco na tom nesedělo a on byl mnohdy moc žárlivý patron a mouřenín v pravém slova smyslu. Občas až nesnesitelný, z něj si neberte příklad.
Já jsem vše bral s humorem a nadsázkou, jako vždy, bylo však vidět, že si ten hoch vymýšlí. A proto jsme se rozhodli od toho typického grázlíka držet stranou.

Zbyněk už nebyl, co dřív a hádky se stupňovali, první byli o lůžko, pak o to, co kdo udělá kdo s čím pomůže: Vím, že jsem v té době cítil, že apartmán má dva pokoje, kde se můžu v případě problému zavřít na samotku.
Pochopte, já jsem docela puntičkář, detailista… a přítel. No hledali jsme se, až jsme se našli, oba celkem dominantní v životních záležitostech. A já stejně-tak, i když v sexu jsem byl ten, který se podvolil, no někdo z nás to být musel. A Zbyněk to byl jen výjimečně. Přijal jsme tu roli, protože mne malinko vzrušovala, vlastně rozpalovala-to je to slovo.

Zbyněk byl smyslnost sama, ztělesnění sex ideálu v mích tajných snech. Utajená kniha o kamasůtře pro gaye zvláštních poloh, roztodivných pokušení, a odhalení toho nejsladšího, co jsme spolu kdy mohli zažít.
Byl jsem jím sexuálně fascinován, a nenabažen dlouhá léta. poznali jsme se po 18tém roku a poslední Itálie byla, když mi bylo 23 Jsem již několik let bez něj, přesto to považuji za nejkrásnější vztah, co jsem kdy měl, společné výlety, láska a kotel žhavého sexu. Byl neuvěřitelně vášnivý, sexi a stačilo mu na mě stisknou jediné tlačítko, které vedlo k sopečnému výbuchu. 🙂
Věděl přesně, co má stisknout a kam má sáhnout, až mou vzrušenost vystupňoval do neskutečných výšek. Kde pohladit, co olíznout a co rozdráždit jak rychlovkou, tak i delším sexem, i když to narozdíl ode mne nerad protahoval do několika hodin, to jsem měl rád já. Měl plné rty, přísný vzhled v obličeji, střední postavu na atleta, štíhlejší a lehce pro-rýsovanou. Tmavé oči, tmavě hnědé vlasy, malé ouška, krátký sestřih. Vypadal velmi chlapácky. A se svými rty a rukou dohromady dokázal vykouzlit ten nejlepší orální sex, co jsem kdy zažil. Ach ano.Dlouhé hodiny na pláži se nezkutečně vlekly, kvůli občasné hádce jsme nemohli najít společnou řeč, tak jsem si raději četl a četl. Taky jsem vařil pro oba.
Jednou jsem z té nudy zavřel knihu, ale místo vaření, mě po cestě na apartmán něco svrbělo a hlásilo se o pozornost.

Pokračování v další části…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist