Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Sex u jezera

Kategorie: Nevěra, Orál, Piss, Prstění
02.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

I pod tak ledovou vodou mnou projela vlna horka a vzrušení. Za chvíli nedostatkem vzduchu omdlí a on má ještě tolik síly mě tu připravovat o soustředění.. Chytila jsem jeho tvář do obou rukou, pootočila jsem se a vypustila mu do úst trochu vzduchu. Teď už konečně pochopil. I přes ledovou vodu se zarděl a vyšel mi vstříc. Chvíli jsme skrz sebe dýchali a když jsem myslela, že už je bezpečné vyplavat, odtrhla jsem se od jeho těla a zamířila k hladině jezera.

Nebyla jsem ještě ani v polovině, když mě chytil za kotník a stáhl k sobě. Objal moje tělo, jednu ruku na záda a druhou na stehna. Chtěla jsem se odtáhnout, ale držel mě pevně a začínal mě hladově líbat. Musela jsem se zbláznit, když jsem mu obtočila ruce okolo krku a oplácela mu vášnivé polibky.. Pomalu jsme se vznášeli k hladině. Hrábl mi rukou mezi nohy a přisál se mi ke krku. Vynořili jsme se na hladině. Trhavě jsme se nadechli. Zatlačil mě ke břehu a nepřestával na mě dorážet. Svlékal mě a netrpělivě se ke mě tiskl. Cítila jsem nepřirozený tlak na stehně, překvapilo mě to. Pomohla jsem mu z oblečení, ten pohled na jeho nádherné tělo byl k nezaplacení.. Provazce šlach rýsující se pod bílou kůži mě naprosto uchvátily. Sjela jsem pohledem niž.. Teď už jsem to prostě nevydržela. Zuřivě jsem ho políbila a pokusila se ho převrátit pod sebe. Chtěla jsem ho tolik vzít do úst a vyvést ho co nejrychleji až k vrcholu.. To mi ale nedovolil ani omylem. Rukou zabloudil do mého klína. Uchopila jsem v odpověď jeho erekci do dlaní a jemně sjela odshora až dolů. Zachvěl se vzrušením a okamžik po tom jsem v sobě ucítila jeho prsty. Rovnou dva.. Začal jimi ve mě nekompromisně hýbat. Druhou rukou chytal moje ruce, které se ho mezi tím snažily dovést k extázi. Přestala jsem se tedy snažit dovést ho k šílenství a radši jsem ho všemožně hladila a líbala. Sjel po mém těle níž, vytáhl oba prsty a olízl z nich všechnu šťávu, co se na nich zachytila. Přivřel oči a pohlédl mi do očí. Pak se bez váhání sehl a začal mě dráždit jazykem a zuby. Propnula jsem se pod ním a zavzdychala.. Zavrčel a kousl mě. Znovu mi ze rtů unikl sten. Pokračoval ještě intenzivněji. Svíjela jsem se pod jeho dotyky a nedovolila jsem si myslet na následky. Podívala jsem se mu do očí a ztěžka jsem oddechovala. Už to nevydržím! Jestli mi ho tam hned nestrčí, zešílím!
,,Petře…“ vzdychla jsem a zabořila mu prsty do vlasů. Natáhl se k mým rtům a ve stejné chvíli, kdy mě tvrdě políbil se do mě dostal. Trhavě se nadechl a vzdychl slastí.
Chtěla jsem křičet vzrušením..Držel mě u sebe a tvrdě se do mě prohybal. Zasáhlo mě to jako blesk z čistého nebe, vykřikla jsem a prohnula se jako luk. Udělal se chvíli po mně, objímala jsem ho nohama a kňučela mu do vlasů. Chvíli mě ještě drtil pod sebou.. Zatlačila jsem mu jemně do ramen. Omluvně se na mě usmál a vyklouzl ze mě. Nemluvili jsme, nebylo třeba. Usušili jsme si oblečení a vrátili jsme se do bunkru. Mlčení prolomil až on, když jsme scházeli po schodech do podzemního úkrytu ,,Mám jít až chvíli po tobě?“ Zeptal se tiše. Podívala jsem se na něj. Uhnul pohledem a olízl si rty
,, Aby jsme tam nešli spolu. Naráz. Mohli by si domyslet…“ nedořekl. Přitáhla jsem se k němu a políbila ho. Zareagoval tvrdým polibkem do mých rtů, potom mě kousl pod čelist a vytáhl mě ze země. Obtočila jsem mu nohy okolo boků a vášnivě ho líbala. Nevydržela jsem to moc dlouho. Seskočila jsem a vrhla se po jeho kalhotech, jen jsem je rozepla a věnovala se jeho slabinám. Zatímco mi rozepínal kalhoty on, jala jsem se mu sundat košili. Knoflíček po knoflíčku klouzal z dírek jako po másle, stejně se mi to zdálo moc pomalé, tak jsem poslední tři prostě odtrhla. Ani nevím kdy mi svlekl triko a nahradil ho svými dlaněmi.. Stáhla jsem mu kalhoty do půli stehen. Znovu mě zdvihl k sobě a verval se do mě. Přirazil mě ke zdi a slastně zařičel.. Přivřela jsem oči slastí a zdlouhavě zasténala. Začal přirážet.. Tiskla jsem se k němu a líbala ho. Bylo to tak úžasný! Propletla jsem prsty jeho vlasy a ochutnávala jeho kůži na krku…Rozechvívala jsem se pod jeho doteky. Vrněla jsem jako kočka a roztouženě se k němu tiskla co nejblíž.. Zpomalil a tohle tempo držel asi dvě minuty. Snaží se to prodloužit. Blesklo mi hlavou. Blížila jsem se k bouřlivému orgasmu. A on to věděl.. Vášnivě mě políbil a zrychlil. V tu chvíli jsem se otřásla ve vlnách extáze.. Na jeho rtech se objevil spokojený úsměv, který ale téměř okamžitě vystřídaly pevně zatnuté zuby. Udělal se. Stále ale přirážel, zmítala jsem se na vlnách slasti a vzrušení. Byla jsem ho plná.. Když to odeznělo, zhluboka jsem se nadechla.
,,Můžeš mě položit..“ zašeptala jsem. Nepouštěl mě. Ani ho ze mě nevytáhl.. Jen mě líbal a laskal, držel mě pevně u sebe a nedovolil mi se odtáhnout.
,,Nechci, aby to zkončilo..“ řekl a podíval se mi do očí
,,I kdybych se za tebou měl plížit jako zloděj a tajit to předevšemi..“
Vzala jsem jeho tvář do obou rukou a políbila ho jemně na rty. Oblékli jsme se a on vyrazil napřed…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist