Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Ségra se ráda fotí

Kategorie: Nezařazeno
21.02.2017
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 5 hlasů
Nikol táhlo na 17 let a byla šíleně nadržená kočička. S holkama běžně rozebírala sex a masturbaci, které se doma intenzivně věnovala. Občas tušila, že jí přitom pozoruje její mladší bráška. Nejdřív skrz klíčovou dírku, pak nechávala už sama provokativně pootevřené dveře. Uvědomila si, že je ještě vlhčí při představě, že je pozorována.

Po škole Nikol rychle hodila aktovku do kouta a začala se svlíkat. Stáhla džíny a kalhotky. Pokochala se svou hladce oholenou kundičkou a napadlo jí, že by ji mohla vyfotit a fotkou se pochlubit na nejnovější erotické sociální síti. Vyfotila si ji a pak si udělala selfie – vyhrnuté tričko, aby byly vidět její pěkné dvojky, sexy výraz a mladá kundička.
Mrkla na fotku a všimla si, že je na ní vidět, jak v rohu leží gumový péro, které dostala od kamarádek. Hned ho vzala do ruky a začala si s ním třít o kundičku. Netrvalo dlouho a už se s ním divoce mrdala ve stoje a druhou roztřesenou rukou se fotila.
Po očku přitom sledovala pootevřené dveře a všimla si, že se ve škvíře mezi dveřmi něco mihlo. Nikol neváhala a provokativně se obrátila kundičkou ke dveřím.
V tom se dveře otevřely. To její bráška omylem dveře otevřel víc, než chtěl, tím, že si hrábl do kalhot, aby pohladil své postavené péro.
„Ale ale, copak tam děláš?“ řekla Nikol s úsměvem a s klidem sebevědomé děvky si před ním vrazila uměláka znovu do píče, až to mlasklo. Na to se prohnula a hlasitě zasténala.
Bráška si rychle vytáhl ruku z kalhot, ale boule v kalhotech mu zůstala. A byla obrovská, takovou by Nikol od svého brášky nečekala.
„Ehm, nic,“ odpověděl brácha, ale nadrženě civěl své starší sestře na její pevné prsa a červené bradavky.
„Z té chodby nemůžeš nic moc vidět, bráško, nechceš jít za mnou?“ řekla Nikol s širokým úsměvem.
Brácha vešel doprostřed místnosti a Nikol vyvalila oči na napnuté tepláky, které slibovaly péro gigantických rozměrů. Hned si vzpomněla na své kamarádky, které se chlubily, že mají doma staršího bráchu, co je občas rád uspokojí. Vyplatí se mít po ruce nadržené péro, když je potřeba, vysvětlovaly.
„Když mi holky říkaly, že můžu mít bráchu kdykoliv chci, tak netušily, že mám doma největší péro ze školy.“
„Myslíš, že ho mám největšího?“
Nikol ležela na posteli a viděla jak stan v kalhotech strojícího bráchy zakrývá většinu plochy obrazovku počítače, na který rázem zapomněla.
„No určitě největší, co jsem zatím viděla, bráško… Nechtěl bys za sebou zavřít a trošku mi pomoct při focení?“ řekla Nikol s úsměvem, která už ležela na své posteli nahá. Pak ještě udělala r selfie s umělákem nořící se do její kundy a její nadržený výraz k tomu.
Brácha šel zavřít. „Jasně, ségra, klidně mi zapózuj…“
Poté, co brácha zavřel dveře, se před ním začala nakrucovat s umělákem v kundě. Chvíli ji brácha fotil zepředu s naběhlýma kozama, chvilku zezadu s kulatou prdelkou.
„Mmmm… moc pěkný, ségra.“ Jednou rukou ji fotil a druhou si občas promasíroval čuráka přes kalhoty.
„Co takhle… si udělat společnou fotku?“ řekl brácha ve chvíli, kdy jeho boule v kalhotech byla poblíž Nikoliný tváře.
„Už jsem se bála, že to nenavrhneš. S chutí do toho!“ řekla Nikol s úsměvem a přímo před objektivem mu stáhla tepláky pod koule. Bráchův klacek se vypružil a pleskl Nikol přes tvář.
„Hmmm… celý se mi nevejde do záběru, ségra… co takhle, že bys část schovala v puse?“
Nikol si olízla rty jako mlsná čubička a široce otevřela pusu. Vzala si ho kus do pusy a zadívala se pěkně do objektivu.
Brácha nahlas zavzdychal. Udělal r fotek a pak se zbavil trička a lehl si ke své ségře do postele. „Pokračuj, ségra…“ pobídl ji.
Veliký čurák se mu teď tyčil ke stropu. Nikol, překvapená jeho rozměry, si musela kleknout, aby tu úžasnou kládu strčit do pusy. Polykala ji hlouběji, kouřila čím dál intezivněji a koukala do objektivu. Čím dál častěji zavírala oči slastí, sem tam si dala pauzu, aby obdivovala to dokonalé péro.
„Ahhhhhhhhhh!! vzdychal nahlas brácha a užíval si tu kvalitní kuřbu. Sem tam udělal nějaký další snímek.
„Pro koho ty fotky vlastně jsou? Pro tvoje kámošky?“
Nikol mu začala péro masírovat. Vešly se jí na něj obě ruce a lehce na něj slintala. „No až tyhle fotky ukážu holkám, tak se zblázní závistí.“
„Ohhhhhhhhh… mmmm…. ségra…..“ Najednou brácha zahodil foťák a nadrženě si Nikol obrátil na všechny čtyři. Poslušně se mu hned nastavila a za odměnu ucítila v mokré kundě tlak toho obřího péra.
„Ach můj bože, bráchoooo… jooo… vyšukej měěě…“ sténala Nikol a koukala přitom vedle sebe na zrcadlovou skříň, díky čemuž mohla vidět, jak to jeho kopí do ní zasouvá. Cítila ho šíleně hluboko a přitom v zrcadle viděla, že je ještě pořádný kus venku.
Brácha si chytnul Nikol za vlasy a přitom do í už pěkně rychle přirážel a snažil se jí ho tam nacpat co nejhlouběji. Bušil do ní svým naběhnutým ocasem, jako by byla jeho druhá přirozenost mrdat.
„Bože můj, to je úžasný!“ řvala dál Nikol „Ach… kdepak se můj malý bráška naučil tak božsky mrdat?“
Ségra neustále vzdychala na celý dům a kozy jí skákaly do rytmu. Byla velice vděčná za ten kvalitní mrd.
„Ahhhhhh… mamča mě zaučila…“ přiznal brácha, když zrovna v ruce drtil její malou prdelku a plácal ji přes ní.
V tu chvíli si Nikol všimla, že celá ta gigantická kláda už je v ní až po koule.
„Ach můj bože… to jsem si mohla myslet, že tě mrdání naučila nějaká zkušená mrdna…“ V hlavě se jí vybavila jejich mladá maminka, co má pevné tělo s trochu větším zadečkem. Děti si pořídila velmi brzo a manžel jí opustil, takže asi taky využila toho, že mají pod střechou jedno velké nadržené péro.
„A co? Která je lepší?!“ zasténala Nikol hlasitě a stáhla kundu kolem jeho ptáka. Cukala se přitom s hlavou na polštáři v maximální slasti.
„Ahhhhhhhhhhhhhhh… Ty….!“ zařval rozkoší bratr a cítil, jak už to na něho jde. „Sakra, ségra…! Dodělej mě ještě pusou, už budu!“
Nikol z něho s mlasknutím slezla. Zase měla před sebou jeho velké žilnaté péro, úplně mokré od její kundy. Jeho žalud byl velký jak menší pěst a trčel směrem k ní. Nikol ho nebojácně polkla a divoce začala kouřit, až jí lítaly vlasy a skákaly kozy.
„Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!“ křičel bratr.
Nikol cítila jakoby ten obrovský čurák snad ještě víc vyrostl. Pulzování prozrazovalo blížící se výstřik.
„AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!“ ozval se bráchův řev. Rychle se ho snažil vyndat z pusy, ale první nálož, cákanec jak z hadice, úplně naplnil její pusu. Poté mu už Nikol rychle pro zbytek spermatu nastavila prsa a opravdu, další dávky jí kromě obličeje a vlasů letěly i na ně.
Za chvíli už měla Nikol obličej celý bílý a ulepený od mrdky. Hekala vzrušením jako děvka.
„Ach bože, brácho… Já mrdku miluju… ale takhle mě ještě nikdy nikdo nezcákala.“
Vděčně dopadla na postel.
„Přijdeš zase zítra, prosím?“
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 5 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Karel napsal

Vzrusuje me kdyz suka bratr se sestrou.Krasne jsem se vyhonil a vystrikal

Karel napsal

Poslete nakou fotku.Take poslu jak strikam.Karell01@seznam.cz

TOPlist