Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Šárčino uspokojování – podruhé

Kategorie: Petting, Prstění, Teen
27.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

…a je tady další část mé cesty k orgasmu. Věděla jsem, že s ním, se to prostě musí povést.

Zavolala jsem mu, řekla mu že jsem zase nadržená a nikdy mi to nikdo tak neudělal jako on. Nemusela jsem ani nic víc říkat, ještě ten den jsme se sešli tam kde minule.

Jen jsme se uviděli, už jsme na sebe šli. Objala jsem ho, on mě zvedl do výšky a začal mi líbat prsa, masírovat zadeček. Posadil mě na něco jako kuchyňskou linku a začal ze mě strhávat oblečení a neustále u toho vzrušeně vzdychal a hladil mě svýma velkýma rukama.

Nechávala jsem se mazlit, bylo to neskutečně příjemné vidět to, že se ke mě chová jako kdyby mě ,,vyhrál“.Jezdil mi rukama po celém mém hladkém a opáleném těle. Sundal mi tričko a podprsenku a hrál si s mými prsy. Laskal je a líbal a občas mě kousl, ale bylo to moc příjemné. Odnesl mě do vedlejší místnosti, kde mě položil na gauč. Sundal mi kalhoty i kalhotky a když zase viděl mou vlhkou lesklou dohladka oholenou kundičku, oči mu úplně zářili. Opět mě začal lízat. Dnes mě už tolik netrápil a na poštěváčka se vrhnul docela rychle. Tahal mi za něho a cucal ho. Rukama mě pevně držel za boky a já zbytkem těla házela zase jako šílená. Lízal prostě dokonale. Vychvaloval si, jak krásně chutnám a že si ani nemyslel, že by se mu někdy splnil jeho sen, aby mi to mohl dělat.
Bylo prostě vidět, že už za sebou má léta zkušeností, byl něžný i drsný zároveň. Věděl, co dělat, abych byla naprosto vyřízená. Vždycky mě jen něžně projížděl jazykem, když pak se vrhnul na poštěváček a věnoval se mu velmi intenzivně a občas až hrubě, ale vůbec mi to nevadilo. Během lízání zastrkoval do kundičky prsty jeden po druhém, které tam klouzaly samy jako po másle.
Spustil zběsilou jízdu. Jazyk mi nasadil na poštěváčka a prsty do kundičky. Začal zběsilě lízat a prstit zároveň a já začínala cítit známé pocity, které ale znám pouze z masturbace. Bylo to nádherné, když v tom jsem začala pociťovat také zvláštní pocit studu. Nechtěla jsem se udělat. I když jsem po tom vlastně toužila, styděla jsem se. Začala jsem ho přes své obrovské vzrušení odstrkovat pryč. Ani to s ním nehlo, lízal dál, já křičela, ať toho nechá, ale zároveň jsem nic jiného nechtěla, než ať pokračuje.
Tělo mi začalo hořet, byla jsem v naprosté křeči a celá jsem se třepala, nepřestával lízat a prstit a já vybuchla. Prohla jsem se, nejspíš bych i vyskočila kdyby mě silně nedržel kolem boků, až se mi z toho udělaly modřiny.Zažívala jsem svůj první orgasmus s mužem. Křičela jsem, chvěla se a chtěla jsem vyletět z kůže. Bylo to nádherné, rychle jsem dýchala. Mám pocit, že to trvalo snad hodinu a nikdy jsem se toho pocitu nechtěla zbavit. Ležela jsem naprosto spokojena a poprvé opravdu uspokojena. Líbal mě na vnitřní straně stehen a opatrně slízával šťávičky z kundičky a hladil mě na bříšku, na zádech. Zvedl se a začal mě líbat na krku a mezi polibky se mi omlouval že byl hrubý. Ignorovala jsem to, sice boky mě dost bolely od jeho držení, ale právě v této chvíli jsem na to opravdu nemyslela. Ještě pořád jsem se chvěla. Objal mě, vzal mě do náručí a posadil se na gauč. Hladil mě po zádech a dá se říct, že mě utěšoval. Byla jsem jako smyslů zbavená. Líbal mě na krku, ale tak jemně, tak krásně. Hladil mě po zádech a usmíval se, s vědomím, že byl můj první muž, kterému se to podařilo. Uvařil mi čaj a řekl mi, že v životě nic hezčího neviděl, než mě při orgasmu.
Chtěla jsem něco říct, ale nebyla jsem schopna ani mluvit, jen jsem si užívala. Zase jsem si říkala, že se chovám dost sobecky, že mu to ani neoplatím, ale tentokrát to ani nešlo. Přikryl mě dekou a jen mě hladil a díval se na mě jako na svou trofej.

A za nějaký čas jsme se potkali znovu…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist