Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Rodinná fotografie

Kategorie: Anál, Grupáč
17.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 21 hlasů

Člověk by měl mít na stáří nějakou vzpomínku na léta, kdy byl jako proutek a hezký jako obrázek. A to nejlépe zachytí stará dobrá fotka. Se svojí snoubenkou, jsme měli v plánu nechat si udělat nějaké pořádné umělecké foto. Ne takové ty amatérské z domácího foťáku, ale od fotografa z ateliéru. Několik přátel má na facebooku fotky, kde jsou oba dva do půl těla nazí a je to provedeno tak, že je to hezké, odvážné a přitom není vůbec nic vidět a nikoho to nepohoršuje. Prostě profesionální práce, žádné vulgární akty.

U nás na městečku, jsou dva ateliéry. V jednom je nějaká paní a druhý má starší pán, který je sice dražší, ale za to zkušenější a údajně i lepší. A právě k němu jsme se objednali na celou sobotu dopoledne.
Po správném výběru oblečení, návštěvě u kadeřníka a kosmetičky, jsme kolem deváté ranní již zvonili na pana fotografa. Přišel otevřít prošedivělý vyšší muž, něco kolem padesáti let, ale elegán a sympaťák.

Bylo na nás zřejmě hodně vidět, jak jsme nervózní a rozklepaní, ale pán se vyznal a věděl jak nás dostat do klidu. Nabídl nám kávu, panáka na uklidnění, zavedl do kuřárny na cigárko a mezitím povídal jak bude vše probíhat a my mu řekli svoje představy.

Navzájem jsme se představili, abychom věděli, jak na sebe mluvit, komunikace je u focení důležitá. A pan fotograf, už byl jen pan Martin.

Po slovech „jdem na to“ jsme již stály na place. Nejprve fotky celooblečené, pro tu starší generaci. Na různém pozadí a v různých pózách. V pauze, kdy jsme na počítači hned viděli hotovou práci jsme byli nadšeni, jak hezky vypadáme. Po druhém panáku na uvolnění přišla na řadu série již trochu odvážnějších snímků. Oba dva jsme si vzali rozhalené košile a fotili například, jak mě ji přítelkyně jako by roztrhává a to samé já jí. Svlékali jsme si navzájem košile a Martin vždy fotil tak hezky, aby to dobře a slušně vypadalo. Až jsem zůstal jen v kalhotách a přítelkyně v krásné bílé podprsence, která ještě více zvětšovala objem jejích ňader číslo 3.

Martin byl každým coulem profesionál, při převlékání nás vždy poslal za plentu, nebo odešel naházet fotky do počítače. Ale při focení si nešlo nevšimnout, že se mu má snoubenka velmi líbí. I já byl docela odvařený z těch sexy polooblečených fotografií a to jsme teprve začali. Martin nám donesl župany a Lenka se šla svléci za plentu do půl těla. Byla dost stydlivá a sundala ho až když mě měla ze zadu obejmout, a držela si je třeba dokud jsme se k sobě netiskli navzájem hrudí. To byli přesně ty fotky co jsme chtěli. Ale i když se snažila sebevíc, tak prsa samozřejmě neuhlídala. Tam vykouklo levé prso, tuhle zase pravé a po chvilce to vzdala, vždyť je to jak u doktora naznala a přestala se stydět. Velmi mě vzrušovalo, když jsem viděl svoji snoubenku jak běhá po place nahoře bez a při focení, když jsme se k sobě tiskly, cítil silné vzrušení v kalhotách. I Lenka mi v jednu chvíli pošeptala,že je úplně vlhká.

Martin ten fotil co to šlo, ale vždy až to mělo úroveň. Prostě profík. Pořád nás chválil jací jsme fotogeničtí a že se to fotí samo. Já se mu nedivím, když se mu před objektivem promenáduje 22ti letá brunetka nahoře bez ve vzrušujících pozicích.

O pauze nás Martin přesvědčil, že by bylo škoda neudělat i snímky ve spodním prádle nebo v plavkách. Ty plavky se nám zamlouvali a šli do nich. Za plentou při převlíkání my to nedalo a musel Lenku dlouze políbit a trochu ji pošmajchlovat.

Fotilo se jak smyslně rozepínám horní díl bikinek, jako že v zubech jí stahuji kalhotky a nebo se k sobě tiskneme a Lenka má ruku v mém rozkroku. To bylo pro mě velmi náročné, aby na plavkách nebyla vidět boule, ale hodně vzrušující. Lenka se začala stavět do pozic,které více odkrývaly než skrývaly, až jí Martin řekl „a nechcete udělat soukromé akty? Jak budete chtít a samozřejmě grátis“ za to jak se s námi dobře pracuje. Uznali, jsme že není důvod proč do toho nejít, fotky co jsme chtěli máme a něco pro sebe může být super. A hlavně nás to oba dva bavilo. Pózovali jsme jak pro playboy, já v plavkách a snoubenka jen ve spodním dílu plavek.

Martin radil, jak jí mám podržet prsa, aby to bylo dokonalé, prý to není ono a jestli mi to může ukázat. Oba dva jsme svolili a ze zadu přistoupil k Lence a chytil je tak, že to opravdu působilo, děsně sexy. Byla to jen vteřina, ale já si uvědomil, že mi někdo cizí ohmatává nastávající a vlastně mi to ani nevadí. V duchu si říkal, je to jako od lékaře a fotili dál.
Chtěli jsme i fotky kde budeme každý sám. Stoupl sem si proto za Martinem k aparátu a nechali Lenku na place. Ta předváděla striptýzek, jak smyslně svléká župánek a celá se u toho hladí. Foťák cvakal jak kulomet a Martin neustále povzbuzoval „to je ono,dobře dobře, pojď pojď“.A Lenka byla opravdu úžasná, nechápu proč se tím neživí. Na umělé kůži z ledního medvěda, na nás vystrkovala zadeček a rukou se hladila přes plavky až mezi půlky. Po té si lehla na záda a s mírně pokrčenými koleny nadzvedávala pánev. Při tom si jednou rukou hladila prsa a druhou nenápadně zastrkávala pod kalhotky. Byla jak v transu a já také.Nechápal jsem kde se to v ní bere, ale tak šíleně vzrušený jsem snad ještě nebyl, při pocitu, že to vše se odehrává, před zraky někoho cizího. Martin vzrušeně dýchal a na to jak byl zkušený se mu i trochu třásla ruka.

Lenka mezitím odhodila zbytek plavek a my měli před očima pravou autoerotiku mé snoubenky.

Shodil jsem župan a šel se přidat k focení, abych jí trochu usměrnil. Jenže s plavkami naditými k prasknutí se to lehce říká, ale hůře provádí. Jen co jsem k ní přilehnul, v domnění že budeme zas fotit něco normálnějšího, my začala hned sahat mezi nohy. Hladila si klacek přes plavky a šikovně zajela rukou pod ně až mi vyskočil ocas ven. Zaslechl jsem Martina jak volá „perfektní, prosím pokračujte,když už jste tak daleko, fotky budou jen vaše, nic si nenechám“

Než to dořekl, už si Lenka cpala moje péro do pusy. Krásně kouřila a natočená byla tak, aby šli dělat exkluzivní snímky. Já mezitím se rukou ze zadu snažil dobývat mezi mokré poštěváčky. Lenka změnila polohu a na mě ležícího se vyhoupla jak na koně a po nasměrování klacku do správné díry dosedla a začala rajtovat. Nadzvedávala se a opět dosedala. Hlavou házela ze strany na stranu, její dlouhé hnědé vlasy vláli jak ve větru a hlasitě vzdychala, tak jak to uměla jen ona. Čurák se bořil do mokré kundy a já si v šiml, že mezitím Martin sundal foťák ze stativu a obcházel nás, aby fotil detaily. Připadal jsem si jak v pornu.

Fotil opravdu detailně a pořád říkal jak je to nádherný, že tohle ještě nikdy nefotil a jak se zblázní, že se to snad nedá vydržet. Bylo vidět jak má úplně naditý klín, občas si tam zmáčknul udělal „uff“. Fotil z vrchu, chtěl aby se na něho Lenka podívala a ta se koukla, že by to postavilo i suchou fazoli. Zahleděla se mu do očí, přivřela víčka a kousala se do rtů. Pak sklopila zrak na jeho bouli v kalhotách, kterou měla přímo před sebou a jednou rukou ji lehce sevřela. Martin sebou cuknul, ale držel. Na chvíli přestal fotit a jen oddychoval, ano prosím, jo. Aniž by se mě někdo zeptal, tak sleduji jak Lenka rozepíná knoflík u kalhot a se zvukem zipu vyskakuje na světlo naběhlý penis našeho fotografa. Byl to takový pořádný macek starších chlapů. Působil na Lenku jak magnet, okamžitě si ho přitáhla blíž a strčila do pusy. Nevěřil jsem co všechno se může do dívčích úst vejít. Martin se blaženě uculoval a vzdychal. Mě šíleně vzrušovalo vidět svoji přítelkyni jak si užívá jiného ocasu.

Martin se postupně celý svlékl, na svůj věk měl docela sportovní postavu a já si otočil snoubenku hezky na záda a ládoval ho do ní ze předu. Fotograf zaklekl k její pusince a nechával se dál vykuřovat. Rukama rejdil kde se dalo, nemohl se nabažit toho mladého masíčka. Masíroval kozičky a zkušeně zpracovával poštěváček, hned vedle mého dobyvačného penisu. Po chvilce jsem z mlasknutím vyklouzl z mokré lasturky a přenechal kundičku kolegovi. Ten neváhal a začal dokazovat jaké za ty roky nasbíral zkušenosti. Nejdříve zabořil jazyk do štěrbinky a rozjel jazykohru až se Lenka svíjela, že sem si ani netroufl strč jí ho do pusy, aby mi ho neukousla. Vzal sem do ruky foťák a počal dokumentovat tu scenérii. Martin si jí připravil, až pod ní byla mokrá louže. Nejprve pěkně rychle prstoval a postupně přidával prsty až k mému úžasu do ní zasunul celou dlaň. Začal s ní kmitat a palcem dráždil klitoris. To Lenka již tekla jak vodopád. Pak vystřídal ruku za čuráka a přirážel. Bušil do mé snoubenky jak smyslů zbavených.
Já z foťákem v ruce jedné a s klackem v ruce druhé mačkal spoušť. Martin donutil Lenku kleknout na čtyři a pustil se jazykem do lízání zadečku. Aniž by si to uvědomovala postupně zasouval prsty. Anál jsme dělali jen jednou, tak jsem netušil jak bude reagovat, ale Martin byl zkušený a šikovně si připravil i zadní otvor. Napřed si párkrát smočil ohon v kundičce a kousek po kousku zajížděl do zadečku. Lenka naříkala bolestí, ale přitom křičela „nepřestávej, dělej“ Postupně zmizel v zadku i tento tlustý a velký ocas. Obdivoval jsem ji, co všechno zvládne. Martin začal šukat její prdelku pomalu ale razantně. Lenka se kousala do prstu a měla vyloženě křeče v obličeji. To už ji pan fotograf mrdal prdel rychlým tempem. Oba dva sténaly, až Martin drmolil, „už už budu“ a Lenka mu kontrovala „vystříkej mi ji, dělej“. A Martin s grimasou v obličeji kropil rozkošný zadeček mého miláčka. To byla i chvíle pro mě a vyhonil celý obsah koulí na záda té nestoudné děvky.

Všichni tři jsme padli vysílením na měký kobereček. Lenka měla ze zadku vjezd do pískovny a ještě dobrou chvíli jí z ní tekla lepkavá mrdka. Byli jsme tak vysílení, že nebyl ani čas prohlídnout, co jsme vlastně nafotily. Na to jsme se domluvily zase na příště.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 21 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Satyrion napsal

Moc pěkné k tomu bych se také přidal. Bereš si šikovnou kurvičku. Ale takové posunutí vztahu zaručuje nezabřednutí do stereotypu

TOPlist