Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Projekt zotročení

19.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 21 hlasů

Když jsem nastoupil na střední školu, začal jsem se poohlížet po ňáké dívce, kterou bych si zotročil. Vzhledem k tomu, že v naší třídě bylo 21 holek a 7 kluků včetně mě. Bylo z čeho vybírat. Sám nejsem ošklivý a úplně nezajímavý typ pro ženy, ale uvědomoval jsem si dobře, že nehledám namyšlenou dívku, o kterou budu muset neustále bojovat a dokazovat jí své kvality a snášet její rozmary a nálady a která bude vyžadovat sex, který mi nevyhovuje,

ale spíš poslušnou a oddanou holku, která bude vděčná, že mě má a bude tedy snáz snášet mé rozmary v sexu, protože dvakrát denně si vobskákat něčí píču či řiť, nechat si kouřit až po kořen a další libůstky jsou můj cíl, kterého jsem se nechtěl zbytečně vzdávat.
Namyšlených holek co chodili draze oblíkaný s nosem nahoru se u nás našlo dost a o jejich zájem sem neměl nouzi, ale naštěstí našlo se i dost tichých myšek co se moc neprojevovali. Moje budoucí myška na šukání musela splňovat i kritérium aby mě přitahovala. Jedna taková se brzo našla. Vždy se mi líbila Hermiona z Harryho Pottera a jednu takovou jí vzhledově podobnou jsme ve třídě měli a to jak vzhledem, tak svým studijním zápalem. Asi 2 týdny jsem jí intenzivně pozoroval ve třídě, pozoroval její tělo a hlavně její chování a často měl pod lavicí pořádnou erekci, protože jsem si představoval jak na týhle Hermioně rajtuju jak kovboj na klisně. Držím jí za vlasy a ona má ten nevinný ksichtík zkřivený slastí, či jak jí držím hlavu nabodnutou na mým péru až po kořen a ona se trochu dusí a dívá se na mě těma laníma očima, nebo jak jí fackuji ty roztomilý tvářičky a spoustu dalších romantických věcí, co může chlapec s dívkou dělat.
Mladá klisnička 175 cm vysoká, dost hubená s dlouhýma nohama a s malýma prsíčkama splňovala mojí ideální postavu u ženy a obličej taky nebyl špatný. Vlasy špinavý blond, modré laní oči, které se na svět dívali s pro mě nezbytnou oddaností a naivitou, hezky krojená ústa, a sice nos měla trochu jako bambulku ale pro mě to byl zanedbatelný detail. Jmenovala se Lucka. Všichni jí měli za velmi slušnou a rozumnou dívku., která vždy má splněné úkoly. Takový malý slušný andílek, který nikdy nezapomněl učebnici. Bavila se spíš s těma holkami, kterými V.I.P. slečny pohrdali. Chodila dost nemoderně oblíkaná, chlapeckým stylem například nenosila slušivé ženské boty ale vždy na sobě měla tenisky na běhání. Líbilo se mi, jak je plachá a chudá a hlavně jak je hubená jako kostra. Začal jsem se tedy snažit jí zbalit. Na každé schůzce jsem se ovládal jako gentleman, ale v hlavě mi často běhali nemravný scénáře. Po nákem čase se to podařilo.
Když se dozvěděli spolužáci ve třídě s kým chodím ven, tak si klepali na čelo, proč zrovna sní. ,,S tým plochým prknem? Vždyť nemá žádný kozy ani prdel.“ Což byla trochu pravda, protože její zadek byl maličkej a pozbýval ladných ženských křivek plnosti. Taky mi několik přátel řeklo ,,vždyť ty by si mohl mýt ty nejlepší holky ze třídy a vybereš si tuhle šmudlu?“ Sice mě jejich názor lichotil, ale já měl se šmudlou přesně určený plán a byl odhodlaný ho jemně a pečlivě začít co nejdříve realizovat.
Seznámila mě se svými poměry v rodině. Její otec než umřel byl alkoholik často mlátil její mamku. Říkal sem si v duchu ,,skvěle alespoň má v genech, jak se poslouchá chlap a že mu není radno odporovat“ a taky mě napadlo, že by bylo skvělé, kdyby od něj měla nákou školu toho co se od ní v posteli žádá. Její matky byla taková nervní hubená puťka s krátkýma vlasama a dlouhýma štíhlými nohama, myslím že na svůj věk pořád kost k omrdání. Podle rodiny mi bylo jasné, že jsem si vybral přesně to, co sem hledal. Mohl tedy začít proces postupného ochočování a výcviku.
Lucka byla samozřejmě ještě pana, když jsem jí poznal a tak jsem jí nechával chvilku at si na mě navykne a pak, že jí odpaním a začne pořádně šukat. Zatím jsme se tedy jen scházeli a já jí pomalu a jistě zasvěcoval do tajů sexuálních hrátek. Říkala, že přede mnou, žádného chlapce neměla a žádný mladý chlapec sní takovéto věci nedělal, jestli sní něco dělal její táta sem se radši neptal. Já už pár zkušeností v sexu měl a byl rád, že je můžu uplatnit. V první řadě mě přitahovalo její hubené tělo kostry a tak zpočátku našich dostaveníček jsem si vystačil jen stým, že jsme se líbali a já jí řekl at se svlíkne a pak ohmatával celý její tělo, její hebkou kůži. Masíroval jí ty dvě malá kůzlátka, sál jí bradavky dokud neztvrdly, mačkal jí její malinkou roztomilou prdýlku, olizoval jí ploché bříško a protože jsem na nohy a tahle moje kobylka měla krásně dlouhé nohy a klenuté chodidla s dlouhými prsty u nohou, tak jsem desítky minut trávil u olizování jejích ťapiček. Její tělo se mi neskutečně líbilo, přesně takové jsem u žen obdivoval. Když jsem měl náladu olízal jsem skoro celý tělo. Od krku až dolů jsem jí olízal každý čtvereční milimetr její hebké kůže. Otáčel jsem si jí jak panenku a lízal jak pes, ona jen pasivně se nechala otáčet a potichounku vzdychala a třásla se vzrušením. To mi vystačilo na prvních pár schůzkách a ani jsem nic více nepotřeboval. Její podlouhlá kunda byla často plně mokrá a nateklá vzrušením a já se občas přisál a žmoulal růžové citlivé pysky, která mají holky v 16 letech. Časem jsem jí dal instrukce, jak mi ho má honit a jak kouřit. Na kouření jsem byl náročný, ale brzy se naučila, jak mi má u toho má lízat koule a polykat sperma aby se mi to líbilo.
Asi v tý době co začala hulit, jsem začal být na ní tvrdší. Při kouření když ho měla v puse jsem jí lehce fackoval tváře, narážel jí hlavu na péro, aby se začla dávit a bolestivě štípat do bradavek když jsem nebyl spokojený s jejíma službami. Čekal jsem, jak bude reagovat. Neřekla nic s nažila se vyhovět mým zvětšujícím se přáním. Často když jsem u nich spal tak sem v noci ve vedlejší místnosti slyšel jak amanti, který se u nich doma měnily dost často, tvrdě šukají Lucky mámu. Vždycky mě to velmi vzrušilo. Lucka když se probudila a slyšela sténání a hekání své matky, tak si zacpala uši rukama a snažila se co nejrychleji znova usnout, což se jí nedařilo obvykle proto, že já jsem byl vzrušený na maximum a jednou rukou si honil s druhou projížděl Lucce kundičku a představoval si, jak jí už brzo budu zneužívat.
Tak vše pokračovalo ještě nákou dobu dokud nepřišla ta chvíle, kdy mi dovolila jí odpanit a já jednoho červnového dne jí natrhl blanku a poprvé do ní zabořil své péro. Měl jí nádherně uzounkou a já neměl problém se po chvilce ježdění v úzký škvíře udělat. Sex mi poskytl možnost vylepšit slovník používaných výrazů. Do této chvíle jsem se vyvarovával sprostých slov a tak sem ve chvílích těsně před vyvrcholením do její úzké pičky přidával postupně slova jako rajdo, čubičko, dračice, pičko, kundičko, klisničko a po několika týdnech i čubko, děvko, kundo feno a klisno. Vždy mě to ještě víc vzrušilo, takto sprostě urážet tu hekající hodnou holčičku pode mnou. Usoudil jsem, že je také na čase změnit jednotvárný něžný sex, který jsme doposavad provozovali a začal jsem měnit polohy a při sexu být hrubější, což spočívalo v chytání za vlasy, za krk a drcení rukou těch jejích malých kůzlátek. Když se ptala proč nemáme tak něžný sex jako dřív, tak jsem í řekl, že to takhle potřebuji a jinak mě sex s ní nebaví. Což byla ryzí pravda. To jí stačilo a v duchu jsem si řekl ,,protože seš moje nová hračky na šukání a už brzy mi budeš sloužit jako otrokyně“.
K tomuto stavu jsme dospěli asi po třech měsících od doby, co jsme se poznali. Rodina a známý se sice pořád divily, jakou holku jsem si vybral, ale můj plán byl jasný. Do detailu naplánovaný a já trpělivě a pomalounku přitahoval sví čubince obojek. Můj plán nebylo totální zotročení na úroveň robota, ale spíš na úroveň holky o který rozhoduji výhradně já ve věcech ve kterých chci rozhodovat. Abych zde nepopisoval jen stránku sexu, tak postupem času jsem Lucinku začal formovat i v ,,civilních“ věcech. Takže si musela pomalu ale jistě zvyknout, že semnou platí několik věcí.
Co se týče jejího časového harmonogramu na trávení volného času, tak o něm rozhoduji já. Pokud chce jít někam s kámoškou ke kadeřnici, nebo nákup, tak se zeptá, jestli může.
Další Věcí bylo oblékání. Pokud semnou chtěla někam jít, musel jsem schválit její oblečení a než si koupí nový kus oblečení do svého šatníku musím ho předem schválit. Vybral jsem jí chokera a řekl, že si přeji, aby ho nosila. Zapověděl jsem jí nosit v létě jiné boty, než sandálky, otevřené lodičky a žabky aby si nohy pěkně opálila. Taky občas musela třeba na nákup jít na ostro. Bavilo mě rozhodovat o tom, jestli může mýt na sobě spodní prádlo.
Jídlo když jsme byli spolu se stalo její další nedílnou povinností. Nakupovat a vařit byla její starost. Razil jsem heslo, že její největší starostí během dne je abych měl prázdný koule a plný břicho. Taky jsem upravil její jídelníček. Nesměla jíst smažený jídla a maso a musela jíst hodně zeleniny a luštěnin, což je jednak zdravé a jednak jsem slyšel, že tahle kombinace jídla nejvíce čistý střeva při průchodu natrávené potravy. Chtěl jsem, aby měla perfektně vypucovanou jak prdel, tak i střevo uvnitř až jí budu pravidelně protahovat srací díru.
Péče o vlastní tělo se u ní musela zlepšit, už jen proto, že to tělo bylo i moje a chtěl jsem ho mít v co nejlepší kvalitě. Za prvé mám rád opálenou kůži, takže její povinností, kdykoliv se naskytla příležitost bylo se pořádně nejlépe na celém těle opálit. Kdyby to bylo možné, tak jí i roztáhnu půlky od sebe a stabilizuji izolepou, aby se mi opálila i na řiti. Další stránkou péče byla perfektní depilace a to i okolí její řitě. Dále protože jednou z důležitých věcí, kvůli který sem sní byl byli její nohy, tak jim musela věnovat patřičnou péči, která zahrnovala pečlivou manikúru a starost o hladkou kůži na chodidlech. I přestože byla dost hubená s minimem podkožního tuku, přesně jak to mám rád, což by mohlo někomu stačit, tak já si diktoval, že bude mít menší svaly, rýsující její postavu do příjemných křivek, takže měla nastavený denní trénink, který vykonávala sama v pozdější fázi, když byla víc zotročená a mohl jsem si to dovolit jsem jí občas pro zpestření přikázal ať se svlíkne a dělá třeba dřepy nebo kliky a já se většinou jen kochal a nabádal jí k lepšímu výkonu a nebo si přitom co dělala kliky položil bosý nohy na její záda a tlačil její tělo dolů aby měla těžší trénink a mě zároveň vzrušovali její pohybující se svaly na zádech. Nebo ještě jedna libůstka při cvičení byla, že dělala kliky nad mojí bosou nohou a když byla dole tak mi musela olíznout nohu.
A poslední věcí, kterou bych zde rád zmínil, jsou doplňkové práce, které mi sloužily jako cvičný nástroj k jejímu zotročení. Protože jsme oba studovali, tak to byli spíš práce související se školou. Takže co si pamatuji tak na několik předmětů jsem nikdy nic nedělal, zatímco ta má šprtka to musela dělat i za mě. Občas pak měla po probdělé noci kruhy pod očima, což mě vzrušovala a utvrzovalo, že pude dobře a rychle zotročit. Další zvyk, který jsem zavedl, spočíval v tom, že když jsme studovali stejnou školu, tak nejméně jednou za den mě musela ve škole vyhledat a pošeptat mi do ucha něco co mi měli zpříjemnit den. Nejčastěji to byli věty typu, jsem vaše poslušná děvka, jejíž jediným přáním je aby její pán byl uspokojený“, nebo ,, jsem vaše nadržená kunda a už se těším až mě pořádně ojebete můj pane“. Někdy měla možnost mi to říct i někde v ústraní, kde nás nikdo nemohl vidět a to jsem si jí pak prohrábl její většinou suchou kundičku nebo pomačkal kozičky a zlepšil se mi hned den.
Zbývá odpovědět na logickou otázku, proč to všechno dělala? Jednoduše jsem řekl, že pokud to dělat nebude tak s ní nebudu a ona se snažila mi vyhovět. Byla na mě hodně psychicky vázaná, ale musí být zmíněno, že jí miluji, jen vím, že tohle ve vztahu potřebuji a ona je svobodná bytost, takže pokud by se rozhodla, že takovéto věci dělat nechce a chce si najít jiného partnera, nedržel bych jí.
Pokračování ochočování tý mojí klisničky najdete v dalším dílu.
Pokud mi chcete napsat jak se Vám povídka líbila tak můžete na email: jezep@seznam.cz

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 21 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist