Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Přítelkyně kamarádovy dcery

Kategorie: Školačky
26.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 92 hlasů

Jedno léto jsme udělali pánský týden u kamaráda na chatě s dětmi. Příjela tam taky Kikina, přítelkyně kamarádovy dcery. Měla 11 let, trošku se jí rýsovala prsíčka a byla dost hezká.
Přes den jsme jezdili na koupaliště do vedlejší vesnice. Hned první den mě napadlo jí ho ukázat, jak bude reagovat. Přijeli jsem na koupaliště a začali se převlíkat. Někdo šel do kabin, někdo pod ručníkem.

Sedl jsem si na deku před Kikinu, která seděla na lavičce, hodil na sebe ručník a sundal si kalhoty a trenky. A udělal to tak, aby na něj pěkně viděla. Kikina si zrovna sundávala tričko, pod kterým nenosila podprsenku, protože její prsíčka byla ještě malá.

Jak se ohnula dolů do tašky pro plavky, koukla před sebe a zjistila, že mi vidí pod ručník. Díval jsem se na ni a čekal, co udělá. Pořád se dívala a nemohla odtrhnout oči. Přitom si oblékla vršek plavek a sundala si kraťasy a kalhotky! Začal se mi stavět. Nohy ale držela pořád u sebe, jenom jsem si všimnul, že nevidím chloupky. Jak se mi postavil, otevřela oči dokořán a přestala se oblíkat. Pak se mi podívala do tváře. Hned jsem unhnul očima a dělal, že nic nevím. Rovnal jsem plavky a nechal ji asi minutu koukat na moje postavené péro. Mezitím si oblíkla i spodek plavek. Ale zůstala sedět a dál sledoval můj penis. Jak jsem si oblíkl plavky, zvedla se a odešla plavat.
Večer jsme dětem promítali film přes takové to zařízení na bílou zeď v pokoji. Seděli jsem tam všichni. Našel jsem Kikinu a sedl si za ní tak, že se mi zády opírala o roztažený rozkrok. Neprotestovala. Začal mi tuhnout. Byla tma, já měl popito, tak jsem zkusil zajet jí pod tričko na ty začínající hrbolky. Neprotestovala. Tak jsem tam seděli, koukali na film a já ji masíroval bradavky. Pak jsem ji zkusil vzít ruku a zavést ji na svoje stopořené péro. Ucukla. Tak jsem jí zajel mezi nohy a jemně ji hladil v rozkroku. To už necukla a držela. Bylo tu super. Jednou rukou jsem jí dráždil bradavku a druhou jí jezdil mezi nohama. Když jsem ale zkusil zajet pod obĺečení, ruku mi odtáhla. Tak jsem se „spokojil“ jen s tím, že jí mazlím prsíčko a dráždím přes tepláky pipinu. Když film skončil, někdo rozsvítil a skončilo moje potěšení. A co bylo dál? Někdy příště.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 92 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

…nikdo neví… napsal

Chtělo by to další díl…

deve napsal

těším se na pokračování, povídka krásná

Kastanek napsal

je to hezký, ale ta malá se stejně asi voprcat nenechá.

Terezka napsal

Není to vždy jen o prcání. Někdy stačí jen pohladit, sáhnout si.

Terezka napsal

Je to hezké. I já něco takového zažila.

deve napsal

rád se podělím i o svou pokud chceš

deve napsal

já si myslím po nějakém čase možná, pokud bude trpělivý

Tim napsal

A kolik ti je

TOPlist